Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

ŽENY

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. RYCHNOVSKÁ DagmarSK Nové Město nad Metují#2191975ŽENY B1.00:19:3400:09:42.6200:09:50.52Detail
2. KYNČLOVÁ DagmarSK Nové Město nad Metují#2161972ŽENY C1.00:20:03+00:00:28.9000:09:46.6800:10:15.36Detail
3. KALOUSOVÁ TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí#4791998ŽENY A1.00:20:27+00:00:53.6900:09:54.9700:10:31.86Detail
4. KHÝROVÁ AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem#4881993ŽENY A2.00:21:34+00:02:00.5200:10:06.5800:11:27.08Detail
5. PAULŮ BlankaMaratonstav Úpice#3521954ŽENY D1.00:21:39+00:02:04.8500:10:38.3500:10:59.65Detail
6. SOLÁNSKÁ JanaTJ Maratonstav Úpice#3591985ŽENY A3.00:22:00+00:02:26.3500:10:36.7200:11:22.77Detail
7. KOMÁRKOVÁ TerezaNová Paka#2151998ŽENY A4.00:23:03+00:03:29.8100:10:59.5900:12:03.37Detail
8. JANŮRKOVÁ BarboraTJ Sokol Kolín-atletika#2121997ŽENY A5.Ž AB ČOS1.00:23:42+00:04:08.0500:11:20.8800:12:20.31Detail
9. ŠIMŮNKOVÁ PavlaIscarex#3441977ŽENY B2.00:23:52+00:04:18.3000:11:36.7200:12:14.73Detail
10. HÁKOVÁ Michaelasokol valteřice#2111971ŽENY C2.Ž CD ČOS1.00:24:03+00:04:29.0000:11:18.6400:12:43.50Detail
11. RÝDLOVÁ DenisaVella team Náchod#3611982ŽENY B3.00:24:12+00:04:37.8500:11:41.8300:12:29.17Detail
12. KOLAŘÍKOVÁ MarkétaRychnov nad Kněžnou#2141998ŽENY A6.00:24:27+00:04:53.0500:11:42.4000:12:43.80Detail
13. KURFIŘTOVÁ PetraTJ Sokol Skuhrov#3341978ŽENY B4.Ž AB ČOS2.00:24:38+00:05:04.0000:12:02.4600:12:34.68Detail
14. JOETMAROVÁ EsterSokol Hylváty#4751970ŽENY C3.Ž CD ČOS2.00:24:55+00:05:20.9300:11:51.0100:13:03.07Detail
15. HAMÁČKOVÁ KateřinaJaroměř#3541982ŽENY B5.00:27:48+00:08:14.2600:13:27.9900:14:19.41Detail
16. SEJKOROVÁ LenkaIscarex#3691963ŽENY D2.00:28:05+00:08:31.5700:13:44.3600:14:20.36Detail
17. VOPAŘILOVÁ PetraLanškroun#3381985ŽENY A7.00:28:19+00:08:45.2100:13:26.2900:14:52.06Detail
18. JONÁŠOVÁ KájaSokol Velké Hamry#2861978ŽENY B6.Ž AB ČOS3.00:30:26+00:10:52.6500:14:15.2300:16:10.57Detail
19. BLEHOVÁ MichaelaHradec Králové#2101988ŽENY A8.00:32:12+00:12:38.4100:15:09.3100:17:02.25Detail
20. KOCOUROVÁ TerezaJaroměř#2131989ŽENY A9.00:32:14+00:12:40.6500:15:09.1800:17:04.62Detail
21. KONOPELISOVÁ Michaela#4821991ŽENY A10.00:34:47+00:15:13.2000:16:01.5900:18:44.75Detail
22. KEPRTOVÁ MiloslavaIscarex#3681948ŽENY D3.00:35:34+00:16:00.5900:17:02.1900:18:31.54Detail
MLČOCHOVÁ JiřinaPardubice#2171987ŽENY A00:00:00Detail
PAULŮ Blankamaratonstav úpice#2181954ŽENY D00:00:00Detail
DVOŘÁKOVÁ IvaAtletika Jaroměř#2711981ŽENY B00:00:0001:12:47.78Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz