Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

MUŽI

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1234
1. ZÁVESKÝ FilipIscarex#370MUŽI A1.00:32:4000:07:59.2500:08:18.4200:08:17.7000:08:04.40Detail
2. HÜBL RadekRunsport Salomon Team#490MUŽI A2.00:34:30+00:01:5000:08:08.8300:08:36.1700:08:48.5100:08:56.43Detail
3. VIKTORA MilanVeslařský klub Dukla Praha#358MUŽI A3.00:34:49+00:02:0900:08:22.2800:08:47.0900:08:56.3900:08:42.70Detail
4. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#332MUŽI A4.M PŘEBOR1.00:34:51+00:02:1100:08:33.7700:08:45.6800:08:45.8500:08:44.90Detail
5. NOVÁK DavidSalomon / Suunto#480MUŽI A5.00:36:00+00:03:2000:08:15.6100:09:02.6500:09:19.5400:09:21.86Detail
6. TOMAN RadekAFK Kornice#241MUŽI A6.00:36:39+00:03:5900:08:40.8000:09:21.1300:09:20.4700:09:16.25Detail
7. DRYML MojmírHvězda Pardubice#227MUŽI A7.00:37:14+00:04:3400:08:35.8900:09:18.9200:09:30.3000:09:48.68Detail
8. VACEK MartinIscarex Česká Třebová#485MUŽI B1.00:37:21+00:04:4100:09:04.9200:09:25.6800:09:27.8300:09:22.54Detail
9. DOSTÁL JanVella team Náchod#362MUŽI A8.00:37:47+00:05:0700:08:47.6400:09:29.5700:09:41.4400:09:47.92Detail
10. PETIŠKA OndřejTJ Sokol Jaroměř#496MUŽI A9.M AB ČOS1.M PŘEBOR2.00:37:58+00:05:1800:08:54.6700:09:37.5600:09:46.7300:09:38.67Detail
11. ŘEMÍNEK MatějAC Choceň#474MUŽI A10.00:38:11+00:05:3100:08:55.0900:09:32.9100:09:49.9600:09:52.25Detail
12. RISHKO VadymTJ Sokol Skuhrov#209MUŽI A11.M AB ČOS2.00:38:31+00:05:5100:09:05.5400:09:29.7900:10:00.0100:09:55.22Detail
13. BALCAR MichalRunsport Team#365MUŽI A12.00:38:47+00:06:0700:08:53.1500:09:47.9700:10:03.8100:10:01.53Detail
14. JEŽEK MartinSK Stará Paka#473MUŽI A13.00:38:59+00:06:1900:09:24.1200:09:42.1500:09:54.7000:09:57.30Detail
15. BURIÁNEK RomanISCAREX Česká Třebová#225MUŽI C1.00:39:29+00:06:4900:09:30.7400:09:55.3800:10:02.2300:10:00.17Detail
16. KRUNČÍK PavelSK Týniště nad orlicí#232MUŽI A14.M PŘEBOR3.00:40:21+00:07:4100:09:29.7400:09:59.1400:10:21.3500:10:30.47Detail
17. KAHL VáclavPředměřice nad Labem#230MUŽI A15.00:40:36+00:07:5600:09:23.1300:10:02.0600:10:24.4800:10:46.02Detail
18. PÁNEK TomášSK Stará Paka#472MUŽI A16.00:40:39+00:07:5900:09:51.5500:10:19.1000:10:23.8600:10:04.01Detail
19. ČÍŽEK JanHradec Králové#477MUŽI A17.00:40:56+00:08:1600:09:38.6300:10:22.4500:10:33.2500:10:21.58Detail
20. BUREŠ MartinIscarex Česká Třebová#224MUŽI B2.00:41:12+00:08:3200:09:46.7500:10:15.7000:10:37.1800:10:32.11Detail
21. KUBASA JiříTJ Maratonstav Úpice#322MUŽI B3.00:41:23+00:08:4300:09:48.4200:10:22.5500:10:36.9900:10:34.60Detail
22. MAŠEK PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#353MUŽI A18.00:41:27+00:08:4700:10:08.7600:10:31.0900:10:36.6800:10:09.50Detail
23. ZÁMOTÁK BoháčMěstské lesy Vysoké Mýto#279MUŽI C2.00:41:31+00:08:5100:10:11.9500:10:30.0700:10:29.0100:10:19.89Detail
24. DUFKA VladislavČervený Kostelec#228MUŽI A19.00:41:36+00:08:5600:09:28.9700:10:23.5700:10:43.9500:10:58.57Detail
25. MAZAČ JaroslavWikov Hronov#366MUŽI C3.00:41:38+00:08:5800:09:48.6800:10:24.5600:10:51.3700:10:32.44Detail
26. VÍT PavelVella team Náchod#360MUŽI B4.00:41:46+00:09:0600:09:51.7400:10:31.1500:10:41.4400:10:41.15Detail
27. KLEIN PetrPodhorní Újezd#486MUŽI B5.00:42:09+00:09:2900:09:56.7300:10:39.0100:10:46.2400:10:46.62Detail
28. HÁK MichalSokol Studenec#497MUŽI B6.M AB ČOS3.00:42:12+00:09:3200:09:52.1100:10:29.6700:10:51.4600:10:58.60Detail
29. ŠÍMA JiříRychnov nad Kněžnou#355MUŽI A20.00:43:31+00:10:5100:10:24.9500:11:03.8800:11:20.3500:10:41.39Detail
30. PREISSLER TomášTJ Sokol Skuhrov#190MUŽI A21.M AB ČOS4.00:43:58+00:11:1800:09:49.2600:10:47.2800:11:24.6600:11:55.99Detail
31. BECHYNĚ RadekTJ Sokol Kolín #221MUŽI C4.M CD ČOS1.00:44:05+00:11:2500:10:07.7900:11:11.5700:11:28.3800:11:17.14Detail
32. SCHEJBAL JanRunSport Team#238MUŽI B7.00:44:23+00:11:4300:10:33.0300:11:09.9700:11:25.7200:11:13.86Detail
33. HOLUBÁŘ MartinHustířany#342MUŽI A22.00:44:56+00:12:1600:09:47.1200:11:21.4500:11:59.2600:11:47.30Detail
34. ŠOLC VítězslavBKL Machov#240MUŽI D1.00:45:05+00:12:2500:10:47.3200:11:12.5200:11:31.8600:11:32.69Detail
35. LELEK MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#233MUŽI C5.00:45:35+00:12:5500:10:34.8500:11:17.8700:11:40.2400:12:01.46Detail
36. PRAŽÁK TomášJiskra Hylváty - kuželky#481MUŽI B8.00:45:44+00:13:0400:10:54.2500:11:33.2700:11:41.2900:11:34.47Detail
37. ZÍTKO JakubNáchod#356MUŽI A23.00:46:14+00:13:3400:10:29.8400:11:26.4800:12:07.3500:12:09.74Detail
38. HAMPL AloisOstrov#293MUŽI B9.00:46:22+00:13:4200:11:09.3500:11:37.8000:11:51.2500:11:43.42Detail
39. FLEGL VlastimilBrtev#308MUŽI D2.00:46:32+00:13:5200:10:51.9200:11:30.4900:12:09.1300:11:59.48Detail
40. KUBIŠTA OtoIscarex#367MUŽI D3.00:46:38+00:13:5800:11:08.2200:11:44.3200:11:54.7300:11:50.64Detail
41. BELOBRAD IvanPasivity Žamberk#222MUŽI C6.00:46:55+00:14:1500:10:48.1800:11:34.8300:12:15.5100:12:16.33Detail
42. HORÁK JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou#483MUŽI A24.00:47:42+00:15:0200:11:13.6500:12:04.6200:12:13.0400:12:10.13Detail
43. ŠRŮTEK StanislavTJ Maratonstav Úpice#305MUŽI D4.00:47:45+00:15:0500:11:08.8800:11:48.6100:12:12.6300:12:34.34Detail
44. DAVID VáclavSmiřice#226MUŽI B10.00:47:59+00:15:1900:10:56.5300:11:59.4800:12:27.8900:12:34.24Detail
45. ŠANDA MatějJaroměř Josefov#274MUŽI A25.00:48:40+00:16:0000:10:33.5800:11:33.0600:13:01.1000:13:31.27Detail
46. STEBEL MartinSvídnický Extrém Team#275MUŽI A26.00:50:57+00:18:1700:10:26.4300:12:48.3100:14:16.5000:13:25.22Detail
47. BUBENÍČEK JiříSkuhrov nad Bělou#223MUŽI D5.00:51:13+00:18:3300:12:12.4600:12:49.2700:12:56.1900:13:14.62Detail
48. NĚMEC RadekLitomyšl#235MUŽI B11.00:51:59+00:19:1900:11:31.0600:13:08.7100:13:40.8900:13:37.72Detail
49. PREISSLER TomášTJ Sokol Skuhrov#237MUŽI B12.M AB ČOS5.00:53:07+00:20:2700:11:57.2300:13:23.2800:13:52.7700:13:53.44Detail
50. VACEK JiříDlouhá Třebová#242MUŽI B13.00:55:21+00:22:4100:12:07.0600:14:08.1100:14:40.9300:14:24.23Detail
51. KOLAŘÍK VladimírRychnov nad Kněžnou#231MUŽI C7.00:58:51+00:26:1100:13:29.6000:14:29.6000:15:11.9800:15:39.53Detail
NOVOTNÝ PavelBK Vysoká nad Labem#487MUŽI A00:00:0000:09:53.2000:10:31.8300:10:48.88Detail
KUTÍK PavelJaroměř#276MUŽI B00:00:0000:50:35.76Detail
DVOŘÁK PetrJaroměř#270MUŽI B00:00:0000:53:20.87Detail
HUBÁLEK LukášSRTG Hradec Králové#229MUŽI A00:00:00Detail
MIŘEJOVSKÝ JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí#234MUŽI AM AB ČOS00:00:00Detail
PADUCHA JakubŠpindlerův mlýn#236MUŽI A00:00:00Detail
SCHMIDT HynekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#239MUŽI B00:00:00Detail
VALENTA Michalprales tužín#243MUŽI C00:00:00Detail
VEBR MichalČeská Třebová#244MUŽI B00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz