Oficiální Výsledková listina Běh pro UNICEF
25. 3. 2018

12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KUČERA DavidSK Habena#61991muži1.00:43:25Detail
2. HONZAJK Jiří#321982muži2.00:47:08+00:03:43.82Detail
3. MACHATKA Karel#1321988muži3.00:47:59+00:04:33.94Detail
4. MACH Štěpán#501980muži4.00:48:55+00:05:30.54Detail
5. MAREK Martin#2161981muži5.00:50:11+00:06:46.48Detail
6. VYBÍRAL Lukáš#1931983muži6.00:50:23+00:06:58.29Detail
7. OSTRENKOVÁ BarboraChýně#1581982ženy1.00:50:30+00:07:05.78Detail
8. KOSTRUNEK FilipPraha#1831985muži7.00:50:42+00:07:17.87Detail
9. STRÁNSKÝ Roman#521995muži8.00:51:06+00:07:41.20Detail
10. BARTONĚK OndřejUherské Hradiště#1791991muži9.00:51:26+00:08:00.99Detail
11. CHALOUPKA Zdeněk#2251988muži10.00:51:29+00:08:04.19Detail
12. ŠPAČEK JiříŠpačci#191991muži11.00:51:42+00:08:17.14Detail
13. SMETANA LukášVeltrusy#1551993muži12.00:52:08+00:08:43.70Detail
14. KRÁTKÁ LuciePraha#1541978ženy2.00:52:28+00:09:02.99Detail
15. POLÁK Marek#291987muži13.00:52:39+00:09:14.05Detail
16. HAVLÍČEK TomášDejvice#171986muži14.00:52:42+00:09:17.72Detail
17. TÁBORSKÝ PetrČáslav#21981muži15.00:52:47+00:09:22.82Detail
18. ČEJKOVÁ MagdalenaBlackS' Gang#611988ženy3.00:53:09+00:09:44.78Detail
19. VALENTA RadekTerezín#1721982muži16.00:53:10+00:09:45.66Detail
20. PECHAC Jan#2291986muži17.00:53:23+00:09:58.59Detail
21. HLADIŠ JanBěžecký klub Chýně#511984muži18.00:53:52+00:10:27.10Detail
22. ZELENKOVÁ Klára#401988ženy4.00:53:53+00:10:28.44Detail
23. PRAŽÁK DavidHO Přírodní vědy#921983muži19.00:53:54+00:10:28.90Detail
24. HRDLIČKA JaroslavTJ Sokol Liptákov#1391986muži20.00:53:54+00:10:29.40Detail
25. MATTHEWS DougTerronska UTD#831964muži21.00:54:15+00:10:50.54Detail
26. BLODEK Tomáš#491967muži22.00:54:24+00:10:59.45Detail
27. ČIBEROVÁ BeataRuměnky#1421988ženy5.00:54:39+00:11:14.23Detail
28. CERNÝ OndřejHK Pardubice#881979muži23.00:54:39+00:11:14.27Detail
29. DALIBOROVÁ IvanaZápy#911970ženy6.00:54:39+00:11:14.29Detail
30. ŠVÁCHOVÁ LuciePraha#811990ženy7.00:54:39+00:11:14.60Detail
31. BOHDALKOVÁ Eliška#901990ženy8.00:54:40+00:11:15.13Detail
32. HÜBNNEROVÁ EvaRuměnky#1171988ženy9.00:54:40+00:11:15.53Detail
33. ZAPLETALOVÁ ZuzanaSRTG Praha#1631991ženy10.00:54:40+00:11:15.55Detail
34. SMAŽIL PavelPraha#1361986muži24.00:55:03+00:11:38.76Detail
35. BERGAUER Marek#231991muži25.00:55:32+00:12:07.04Detail
36. TRAVNICEK VojtechTraplice#1961990muži26.00:55:32+00:12:07.22Detail
37. CHOCHOL Michael#2191999muži27.00:56:29+00:13:04.39Detail
38. KADLEC JiříPraha 6#2321981muži28.00:56:33+00:13:08.73Detail
39. SZABO Pavol#2271983muži29.00:56:34+00:13:09.42Detail
40. SRB JindřichNight Run Team#151985muži30.00:56:40+00:13:14.98Detail
41. KRŮŽELA Standasvaz bankovních bohémů#1091984muži31.00:56:47+00:13:22.68Detail
42. BAČÁK Mariansvaz bankovních bohémů#1001986muži32.00:56:47+00:13:22.87Detail
43. KOVAC JakubPraha#1851984muži33.00:57:02+00:13:37.75Detail
44. NAGY MilošUhříněves #1311987muži34.00:57:04+00:13:39.37Detail
45. GUERRERO DavidPraha#781978muži35.00:57:08+00:13:43.20Detail
46. ŠORF Jiří#281987muži36.00:57:19+00:13:54.52Detail
47. KOLÁŘOVÁ KarolinaBP4#2201992ženy11.00:57:33+00:14:08.17Detail
48. KOŠŤÁL DanielPraha#1751985muži37.00:57:36+00:14:11.59Detail
49. HONZAJKOVÁ Kateřina#341985ženy12.00:58:12+00:14:47.49Detail
50. FERRER PabloPraha#861978muži38.00:58:17+00:14:52.24Detail
51. ŠIŠÁK TomášUherský Brod#691995muži39.00:58:18+00:14:53.84Detail
52. ZRUSTEK Martinpraha#1621976muži40.00:58:19+00:14:54.22Detail
53. MAZZOLINI Alena#451983ženy13.00:58:22+00:14:57.82Detail
54. CEPEK JanBK Chýně#721981muži41.00:58:43+00:15:18.71Detail
55. BARTÍKOVÁ Milča#821971ženy14.00:59:13+00:15:48.45Detail
56. FRITZ Robert#2241964muži42.00:59:20+00:15:55.51Detail
57. SEMRADOVA Lenka#2311991ženy15.00:59:23+00:15:58.20Detail
58. FRANCOVÁ BlankaLes Bonvivants#1021975ženy16.00:59:32+00:16:07.02Detail
59. SOUKALOVÁ PetraOpava#1771985ženy17.00:59:34+00:16:08.97Detail
60. BIENEK Vojtěch#31988muži43.00:59:38+00:16:13.38Detail
61. BÍLEK Jirka#2171982muži44.00:59:38+00:16:13.40Detail
62. FIALA JanPraha 7#2281981muži45.00:59:48+00:16:23.76Detail
63. CEPKOVÁ MarkétaBK Chýně#731982ženy18.00:59:55+00:16:30.82Detail
64. CHOCHOLOVÁ Jana#2181978ženy19.01:00:01+00:16:36.40Detail
65. VRANA VilemPraha#1591985muži46.01:00:21+00:16:56.75Detail
66. IWONSKI Jiří#1561978muži47.01:00:26+00:17:01.55Detail
67. RAMOS Soňa#2211977ženy20.01:00:46+00:17:21.48Detail
68. HASA MartinPraha#1661987muži48.01:00:51+00:17:26.36Detail
69. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#261983muži49.01:00:57+00:17:32.03Detail
70. DAUBNER JanČeská spořitelna#1131975muži50.01:01:32+00:18:07.22Detail
71. ANDRADE TelmoTerronská UTD#581974muži51.01:01:43+00:18:18.08Detail
72. JURÁNEK OndřejAdidas Runners Prague#1991982muži52.01:02:04+00:18:39.35Detail
73. URBÁNKOVÁ KateřinaZlín#1401987ženy21.01:02:08+00:18:43.00Detail
74. MIDULOVA KatkaRSU#981987ženy22.01:02:09+00:18:44.35Detail
75. KOLESA AdamPraha#1861985muži53.01:02:10+00:18:45.42Detail
76. POKORNÝ JanKladno#1501984muži54.01:02:22+00:18:57.16Detail
77. LOJKOVÁ Kristýna#1261988ženy23.01:02:22+00:18:57.67Detail
78. JIRANEK Jan#951983muži55.01:02:38+00:19:13.48Detail
79. CUŘÍNOVÁ PetraSneci v behu#1911983ženy24.01:02:53+00:19:28.12Detail
80. ŠUK MichalPraha #1051992muži56.01:03:07+00:19:42.59Detail
81. HOJDN LukášRUN magazine team#2231986muži57.01:03:11+00:19:46.61Detail
82. HORAKOVA Michaela#471979ženy25.01:03:14+00:19:49.32Detail
83. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#1901979muži58.01:03:36+00:20:11.31Detail
84. SYNČÁK Ondřej#1741986muži59.01:03:38+00:20:13.01Detail
85. LUKEŠ MarekŠpačci#201992muži60.01:03:41+00:20:15.94Detail
86. BEČKA MarekPraha#1671986muži61.01:03:49+00:20:24.36Detail
87. JURČEKOVÁ AlenaHodonín#1531988ženy26.01:03:52+00:20:26.94Detail
88. ČMUCHA JiříPraha#1271987muži62.01:03:53+00:20:28.24Detail
89. MATRKA RostislavPraha#1301985muži63.01:03:55+00:20:30.67Detail
90. RADEV Alexander#2031986muži64.01:04:11+00:20:46.35Detail
91. JURÁK MartinPraha#1341964muži65.01:04:14+00:20:49.73Detail
92. NĚMEC MichalŠneci#531975muži66.01:04:56+00:21:30.97Detail
93. KORTUS JakubMirovice#81991muži67.01:05:17+00:21:52.29Detail
94. SKÁLOVÁ MichaelaPraha#132001ženy27.01:05:18+00:21:53.84Detail
95. POPELKOVÁ MarkétaBěžecký club chýně#761984ženy28.01:05:42+00:22:17.04Detail
96. BLICHA MartinKošice#1281989muži68.01:05:57+00:22:32.00Detail
97. HORKÝ MirekBKČS #1111973muži69.01:06:00+00:22:35.38Detail
98. FELIX JurajNitra#1061985muži70.01:06:02+00:22:36.89Detail
99. ROUBAL ZdeněkPraha 6 #871953muži71.01:06:16+00:22:51.38Detail
100. PAVLIKOVA MarketaUherske Hradiste#1971989ženy29.01:06:29+00:23:04.70Detail
101. BERANOVÁ DenisaRuměnky#801988ženy30.01:06:39+00:23:14.56Detail
102. ŠLÁPOTA LáďaBKČS#991979muži72.01:06:50+00:23:25.54Detail
103. SOUKENKA RadimBlack S Gang#631963muži73.01:07:09+00:23:44.48Detail
104. TRČKA JanAlbeř#1781968muži74.01:07:23+00:23:57.92Detail
105. NAVRÁTILOVÁ VeronikaKlub "Pokouším se o nemožný"#41985ženy31.01:07:31+00:24:06.04Detail
106. SERDAREVIC GoranPraha#1161982muži75.01:07:33+00:24:08.78Detail
107. SERDAREVIC GoranPraha#551982muži75.01:07:33+00:24:08.78Detail
108. VAVREKOVÁ Iveta#381990ženy32.01:07:47+00:24:22.15Detail
109. NEUBERGOVÁ PavlaBěžecký klub Košíře#1431979ženy33.01:08:04+00:24:39.41Detail
110. HEJRA David"U konce s dechem"#1441980muži77.01:08:04+00:24:39.57Detail
111. JELÉNEK JanPraha#1981987muži78.01:08:13+00:24:47.98Detail
112. HADŽIOSMANOVIĆ SrdanPraha#651987muži79.01:08:24+00:24:59.83Detail
113. WILK KarelKČT Trilobit Barrandov#571982muži80.01:08:33+00:25:08.55Detail
114. ŠUK DavidPraha#1011990muži81.01:08:40+00:25:15.53Detail
115. FORMAN Filip2 extremisti#1801983muži82.01:09:04+00:25:39.45Detail
116. PÍŠOVÁ Jana2 extremisti#1811979ženy34.01:09:04+00:25:39.52Detail
117. KARDOS FrantisekPraha#1191976muži83.01:09:14+00:25:49.31Detail
118. KUDRNA TadeášPraha#1201997muži84.01:09:21+00:25:56.39Detail
119. SILIELSKÝ Michal#2301987muži85.01:09:33+00:26:08.54Detail
120. ČECH Prokop#431988muži86.01:09:35+00:26:10.76Detail
121. SEKANINA JanPopelavé kachny s doutníkem#221983muži87.01:09:36+00:26:10.95Detail
122. ČIBERA RomanExtraŠpička#141985muži88.01:09:36+00:26:11.08Detail
123. JIROVEC David#311986muži89.01:09:37+00:26:12.48Detail
124. BIELESZOVÁ MariePraha#1701990ženy35.01:09:44+00:26:19.56Detail
125. BEŇOVÁ Pavlina#301970ženy36.01:09:49+00:26:24.78Detail
126. DRNKOVA VeronikaTysunky Seletice#2261987ženy37.01:10:27+00:27:02.72Detail
127. JIRÁSEK Vít#271976muži90.01:10:41+00:27:16.49Detail
128. DVOŘÁKOVÁ HelenaPísek#771985ženy38.01:10:51+00:27:26.49Detail
129. KUNTOVÁ MartinaBlack S Gang#1481983ženy39.01:10:51+00:27:26.81Detail
130. KASLOVÁ KateřinaBlack S. Gang#621985ženy40.01:10:52+00:27:27.35Detail
131. NEUMANNOVÁ LenkaKladno#121968ženy41.01:11:04+00:27:39.29Detail
132. MAREK TomášProroci zadní řady#941985muži91.01:11:05+00:27:40.16Detail
133. ŠUSTÁK MiroslavKONSIT#1151988muži92.01:11:20+00:27:55.85Detail
134. NIKITINOVÁ VěraVeveří#891987ženy42.01:12:28+00:29:02.96Detail
135. KOUBOVÁ KristýnaSRTG Praha#241991ženy43.01:12:38+00:29:13.72Detail
136. ŘEHÁKOVÁ NikolaSRTG Praha#1891993ženy44.01:12:38+00:29:13.76Detail
137. POSPÍŠILOVÁ JitkaPraha#1411986ženy45.01:12:40+00:29:15.83Detail
138. MILIČIČOVÁ Jolana#1571997ženy46.01:13:01+00:29:36.57Detail
139. SEDLAK PetrExtraŠpička#681973muži93.01:13:07+00:29:42.23Detail
140. ČERNÁ SimonaBlackS´Gang#2221972ženy47.01:13:14+00:29:49.21Detail
141. RAMPULOVA JanaPraha#601978ženy48.01:13:14+00:29:49.25Detail
142. JIRÁT LukášPraha#1041983muži94.01:14:20+00:30:55.38Detail
143. STEJSKAL JanPraha 10#1611984muži95.01:14:22+00:30:57.30Detail
144. LANKAŠ JanProkop4ever#1951975muži96.01:14:27+00:31:02.84Detail
145. SLOUPOVÁ Karolina#591985ženy49.01:14:29+00:31:04.13Detail
146. CHALUPOVÁ Ivana#1291989ženy50.01:14:34+00:31:09.25Detail
147. MÍŠEK JanKONSIT#1141960muži97.01:15:08+00:31:43.34Detail
148. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha#851984ženy51.01:15:08+00:31:43.46Detail
149. NÁPRAVOVÁ PavlaBONBON#931964ženy52.01:15:09+00:31:44.32Detail
150. POPELÁKOVÁ KláraRuměnky Praha#961987ženy53.01:15:27+00:32:02.44Detail
151. ŠANTRŮČEK MartinSK Slavia Praha#971988muži98.01:15:28+00:32:03.43Detail
152. LUKÁŠEK JiříPoděbrady#1821983muži99.01:16:11+00:32:46.39Detail
153. KUBÁTOVÁ AlžbětaRuměnky#1761991ženy54.01:17:50+00:34:25.75Detail
154. VALKO StanislavKONSIT#1181977muži100.01:19:09+00:35:44.55Detail
155. JURIGOVÁ MilenaRunning Lions#1691989ženy55.01:19:25+00:36:00.56Detail
156. ŠOLC JakubEPO G4 Pfefrmint klub#1921984muži101.01:19:26+00:36:00.89Detail
157. ZACHOVA JanaBáječné ženy v běhu#71970ženy56.01:20:47+00:37:22.35Detail
158. DRTINOVÁ VíťaŠneci v behu#51955ženy57.01:20:47+00:37:22.60Detail
159. STRAKOŠ MartinPříbor#701982muži102.01:23:33+00:40:08.05Detail
160. VAŇKÁT HonzaEPO#1881986muži103.01:23:33+00:40:08.50Detail
161. SMITH LucieSRTG Praha#1651975ženy58.01:23:40+00:40:15.21Detail
162. TREJBALOVÁ JanaSRTG Praha#1641973ženy59.01:23:40+00:40:15.54Detail
HAUTKE KamilaHostivice#91980ženy00:00:00Detail
EISNEROVÁ TerezaStross crew#101989ženy00:00:00Detail
HUBNEROVÁ PetraRuměnky#111986ženy00:00:00Detail
STIBŮREK JakubBEROUN#161988muži00:00:00Detail
NITSCHELOVA Olga#181986ženy00:00:00Detail
VOLEK JakubSRTG Praha#211991muži00:00:00Detail
DOLEJŠÍ Lukáš#251986muži00:00:00Detail
ČERNÝ Jan#362000muži00:00:00Detail
PERINGER Matouš#371986muži00:00:00Detail
NAVRÁTILOVÁ Veronika#391985ženy00:00:00Detail
ŠMÍD Roman#411977muži00:00:00Detail
SPĚVÁKOVÁ Klára#421987ženy00:00:00Detail
VÍTKOVÁ Karina#461979ženy00:00:00Detail
FILIP TeoŠneci#541981muži00:00:00Detail
ZIKA OndřejExtraŠpička#751981muži00:00:00Detail
HNILIČKA Václav#791986muži00:00:00Detail
ŠLAIS VáclavPraha#841982muži00:00:00Detail
SIMANDL PetrLes Bonvivants#1031974muži00:00:00Detail
DAXNER JakubJAJAJ#1071989muži00:00:00Detail
KUDRNA MatyášPraha#1222001muži00:00:00Detail
SLÍVOVÁ Hana#1731980ženy00:00:00Detail
HRABOVSKÝ Ondřej#1841991muži00:00:00Detail
ŘÍČKA Pavel#1871986muži00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz