Oficiální Výsledková listina Běh pro UNICEF
25. 3. 2018

12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KUČERA DavidSK Habena#6muži1.00:43:25Detail
2. HONZAJK Jiří#32muži2.00:47:08+00:03:43Detail
3. MACHATKA Karel#132muži3.00:47:59+00:04:34Detail
4. MACH Štěpán#50muži4.00:48:55+00:05:30Detail
5. MAREK Martin#216muži5.00:50:11+00:06:46Detail
6. VYBÍRAL Lukáš#193muži6.00:50:23+00:06:58Detail
7. OSTRENKOVÁ BarboraChýně#158ženy1.00:50:30+00:07:05Detail
8. KOSTRUNEK FilipPraha#183muži7.00:50:42+00:07:17Detail
9. STRÁNSKÝ Roman#52muži8.00:51:06+00:07:41Detail
10. BARTONĚK OndřejUherské Hradiště#179muži9.00:51:26+00:08:01Detail
11. CHALOUPKA Zdeněk#225muži10.00:51:29+00:08:04Detail
12. ŠPAČEK JiříŠpačci#19muži11.00:51:42+00:08:17Detail
13. SMETANA LukášVeltrusy#155muži12.00:52:08+00:08:43Detail
14. KRÁTKÁ LuciePraha#154ženy2.00:52:28+00:09:03Detail
15. POLÁK Marek#29muži13.00:52:39+00:09:14Detail
16. HAVLÍČEK TomášDejvice#17muži14.00:52:42+00:09:17Detail
17. TÁBORSKÝ PetrČáslav#2muži15.00:52:47+00:09:22Detail
18. ČEJKOVÁ MagdalenaBlackS' Gang#61ženy3.00:53:09+00:09:44Detail
19. VALENTA RadekTerezín#172muži16.00:53:10+00:09:45Detail
20. PECHAC Jan#229muži17.00:53:23+00:09:58Detail
21. HLADIŠ JanBěžecký klub Chýně#51muži18.00:53:52+00:10:27Detail
22. ZELENKOVÁ Klára#40ženy4.00:53:53+00:10:28Detail
23. PRAŽÁK DavidHO Přírodní vědy#92muži19.00:53:54+00:10:29Detail
24. HRDLIČKA JaroslavTJ Sokol Liptákov#139muži20.00:53:54+00:10:29Detail
25. MATTHEWS DougTerronska UTD#83muži21.00:54:15+00:10:50Detail
26. BLODEK Tomáš#49muži22.00:54:24+00:10:59Detail
27. ČIBEROVÁ BeataRuměnky#142ženy5.00:54:39+00:11:14Detail
28. CERNÝ OndřejHK Pardubice#88muži23.00:54:39+00:11:14Detail
29. DALIBOROVÁ IvanaZápy#91ženy6.00:54:39+00:11:14Detail
30. ŠVÁCHOVÁ LuciePraha#81ženy7.00:54:39+00:11:14Detail
31. BOHDALKOVÁ Eliška#90ženy8.00:54:40+00:11:15Detail
32. HÜBNNEROVÁ EvaRuměnky#117ženy9.00:54:40+00:11:15Detail
33. ZAPLETALOVÁ ZuzanaSRTG Praha#163ženy10.00:54:40+00:11:15Detail
34. SMAŽIL PavelPraha#136muži24.00:55:03+00:11:38Detail
35. BERGAUER Marek#23muži25.00:55:32+00:12:07Detail
36. TRAVNICEK VojtechTraplice#196muži26.00:55:32+00:12:07Detail
37. CHOCHOL Michael#219muži27.00:56:29+00:13:04Detail
38. KADLEC JiříPraha 6#232muži28.00:56:33+00:13:08Detail
39. SZABO Pavol#227muži29.00:56:34+00:13:09Detail
40. SRB JindřichNight Run Team#15muži30.00:56:40+00:13:15Detail
41. KRŮŽELA Standasvaz bankovních bohémů#109muži31.00:56:47+00:13:22Detail
42. BAČÁK Mariansvaz bankovních bohémů#100muži32.00:56:47+00:13:22Detail
43. KOVAC JakubPraha#185muži33.00:57:02+00:13:37Detail
44. NAGY MilošUhříněves #131muži34.00:57:04+00:13:39Detail
45. GUERRERO DavidPraha#78muži35.00:57:08+00:13:43Detail
46. ŠORF Jiří#28muži36.00:57:19+00:13:54Detail
47. KOLÁŘOVÁ KarolinaBP4#220ženy11.00:57:33+00:14:08Detail
48. KOŠŤÁL DanielPraha#175muži37.00:57:36+00:14:11Detail
49. HONZAJKOVÁ Kateřina#34ženy12.00:58:12+00:14:47Detail
50. FERRER PabloPraha#86muži38.00:58:17+00:14:52Detail
51. ŠIŠÁK TomášUherský Brod#69muži39.00:58:18+00:14:53Detail
52. ZRUSTEK Martinpraha#162muži40.00:58:19+00:14:54Detail
53. MAZZOLINI Alena#45ženy13.00:58:22+00:14:57Detail
54. CEPEK JanBK Chýně#72muži41.00:58:43+00:15:18Detail
55. BARTÍKOVÁ Milča#82ženy14.00:59:13+00:15:48Detail
56. FRITZ Robert#224muži42.00:59:20+00:15:55Detail
57. SEMRADOVA Lenka#231ženy15.00:59:23+00:15:58Detail
58. FRANCOVÁ BlankaLes Bonvivants#102ženy16.00:59:32+00:16:07Detail
59. SOUKALOVÁ PetraOpava#177ženy17.00:59:34+00:16:09Detail
60. BIENEK Vojtěch#3muži43.00:59:38+00:16:13Detail
61. BÍLEK Jirka#217muži44.00:59:38+00:16:13Detail
62. FIALA JanPraha 7#228muži45.00:59:48+00:16:23Detail
63. CEPKOVÁ MarkétaBK Chýně#73ženy18.00:59:55+00:16:30Detail
64. CHOCHOLOVÁ Jana#218ženy19.01:00:01+00:16:36Detail
65. VRANA VilemPraha#159muži46.01:00:21+00:16:56Detail
66. IWONSKI Jiří#156muži47.01:00:26+00:17:01Detail
67. RAMOS Soňa#221ženy20.01:00:46+00:17:21Detail
68. HASA MartinPraha#166muži48.01:00:51+00:17:26Detail
69. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#26muži49.01:00:57+00:17:32Detail
70. DAUBNER JanČeská spořitelna#113muži50.01:01:32+00:18:07Detail
71. ANDRADE TelmoTerronská UTD#58muži51.01:01:43+00:18:18Detail
72. JURÁNEK OndřejAdidas Runners Prague#199muži52.01:02:04+00:18:39Detail
73. URBÁNKOVÁ KateřinaZlín#140ženy21.01:02:08+00:18:43Detail
74. MIDULOVA KatkaRSU#98ženy22.01:02:09+00:18:44Detail
75. KOLESA AdamPraha#186muži53.01:02:10+00:18:45Detail
76. POKORNÝ JanKladno#150muži54.01:02:22+00:18:57Detail
77. LOJKOVÁ Kristýna#126ženy23.01:02:22+00:18:57Detail
78. JIRANEK Jan#95muži55.01:02:38+00:19:13Detail
79. CUŘÍNOVÁ PetraSneci v behu#191ženy24.01:02:53+00:19:28Detail
80. ŠUK MichalPraha #105muži56.01:03:07+00:19:42Detail
81. HOJDN LukášRUN magazine team#223muži57.01:03:11+00:19:46Detail
82. HORAKOVA Michaela#47ženy25.01:03:14+00:19:49Detail
83. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#190muži58.01:03:36+00:20:11Detail
84. SYNČÁK Ondřej#174muži59.01:03:38+00:20:13Detail
85. LUKEŠ MarekŠpačci#20muži60.01:03:41+00:20:16Detail
86. BEČKA MarekPraha#167muži61.01:03:49+00:20:24Detail
87. JURČEKOVÁ AlenaHodonín#153ženy26.01:03:52+00:20:27Detail
88. ČMUCHA JiříPraha#127muži62.01:03:53+00:20:28Detail
89. MATRKA RostislavPraha#130muži63.01:03:55+00:20:30Detail
90. RADEV Alexander#203muži64.01:04:11+00:20:46Detail
91. JURÁK MartinPraha#134muži65.01:04:14+00:20:49Detail
92. NĚMEC MichalŠneci#53muži66.01:04:56+00:21:31Detail
93. KORTUS JakubMirovice#8muži67.01:05:17+00:21:52Detail
94. SKÁLOVÁ MichaelaPraha#13ženy27.01:05:18+00:21:53Detail
95. POPELKOVÁ MarkétaBěžecký club chýně#76ženy28.01:05:42+00:22:17Detail
96. BLICHA MartinKošice#128muži68.01:05:57+00:22:32Detail
97. HORKÝ MirekBKČS #111muži69.01:06:00+00:22:35Detail
98. FELIX JurajNitra#106muži70.01:06:02+00:22:37Detail
99. ROUBAL ZdeněkPraha 6 #87muži71.01:06:16+00:22:51Detail
100. PAVLIKOVA MarketaUherske Hradiste#197ženy29.01:06:29+00:23:04Detail
101. BERANOVÁ DenisaRuměnky#80ženy30.01:06:39+00:23:14Detail
102. ŠLÁPOTA LáďaBKČS#99muži72.01:06:50+00:23:25Detail
103. SOUKENKA RadimBlack S Gang#63muži73.01:07:09+00:23:44Detail
104. TRČKA JanAlbeř#178muži74.01:07:23+00:23:58Detail
105. NAVRÁTILOVÁ VeronikaKlub "Pokouším se o nemožný"#4ženy31.01:07:31+00:24:06Detail
106. SERDAREVIC GoranPraha#116muži75.01:07:33+00:24:08Detail
107. SERDAREVIC GoranPraha#55muži75.01:07:33+00:24:08Detail
108. VAVREKOVÁ Iveta#38ženy32.01:07:47+00:24:22Detail
109. NEUBERGOVÁ PavlaBěžecký klub Košíře#143ženy33.01:08:04+00:24:39Detail
110. HEJRA David"U konce s dechem"#144muži77.01:08:04+00:24:39Detail
111. JELÉNEK JanPraha#198muži78.01:08:13+00:24:48Detail
112. HADŽIOSMANOVIĆ SrdanPraha#65muži79.01:08:24+00:24:59Detail
113. WILK KarelKČT Trilobit Barrandov#57muži80.01:08:33+00:25:08Detail
114. ŠUK DavidPraha#101muži81.01:08:40+00:25:15Detail
115. FORMAN Filip2 extremisti#180muži82.01:09:04+00:25:39Detail
116. PÍŠOVÁ Jana2 extremisti#181ženy34.01:09:04+00:25:39Detail
117. KARDOS FrantisekPraha#119muži83.01:09:14+00:25:49Detail
118. KUDRNA TadeášPraha#120muži84.01:09:21+00:25:56Detail
119. SILIELSKÝ Michal#230muži85.01:09:33+00:26:08Detail
120. ČECH Prokop#43muži86.01:09:35+00:26:10Detail
121. SEKANINA JanPopelavé kachny s doutníkem#22muži87.01:09:36+00:26:11Detail
122. ČIBERA RomanExtraŠpička#14muži88.01:09:36+00:26:11Detail
123. JIROVEC David#31muži89.01:09:37+00:26:12Detail
124. BIELESZOVÁ MariePraha#170ženy35.01:09:44+00:26:19Detail
125. BEŇOVÁ Pavlina#30ženy36.01:09:49+00:26:24Detail
126. DRNKOVA VeronikaTysunky Seletice#226ženy37.01:10:27+00:27:02Detail
127. JIRÁSEK Vít#27muži90.01:10:41+00:27:16Detail
128. DVOŘÁKOVÁ HelenaPísek#77ženy38.01:10:51+00:27:26Detail
129. KUNTOVÁ MartinaBlack S Gang#148ženy39.01:10:51+00:27:26Detail
130. KASLOVÁ KateřinaBlack S. Gang#62ženy40.01:10:52+00:27:27Detail
131. NEUMANNOVÁ LenkaKladno#12ženy41.01:11:04+00:27:39Detail
132. MAREK TomášProroci zadní řady#94muži91.01:11:05+00:27:40Detail
133. ŠUSTÁK MiroslavKONSIT#115muži92.01:11:20+00:27:55Detail
134. NIKITINOVÁ VěraVeveří#89ženy42.01:12:28+00:29:03Detail
135. KOUBOVÁ KristýnaSRTG Praha#24ženy43.01:12:38+00:29:13Detail
136. ŘEHÁKOVÁ NikolaSRTG Praha#189ženy44.01:12:38+00:29:13Detail
137. POSPÍŠILOVÁ JitkaPraha#141ženy45.01:12:40+00:29:15Detail
138. MILIČIČOVÁ Jolana#157ženy46.01:13:01+00:29:36Detail
139. SEDLAK PetrExtraŠpička#68muži93.01:13:07+00:29:42Detail
140. ČERNÁ SimonaBlackS´Gang#222ženy47.01:13:14+00:29:49Detail
141. RAMPULOVA JanaPraha#60ženy48.01:13:14+00:29:49Detail
142. JIRÁT LukášPraha#104muži94.01:14:20+00:30:55Detail
143. STEJSKAL JanPraha 10#161muži95.01:14:22+00:30:57Detail
144. LANKAŠ JanProkop4ever#195muži96.01:14:27+00:31:02Detail
145. SLOUPOVÁ Karolina#59ženy49.01:14:29+00:31:04Detail
146. CHALUPOVÁ Ivana#129ženy50.01:14:34+00:31:09Detail
147. MÍŠEK JanKONSIT#114muži97.01:15:08+00:31:43Detail
148. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha#85ženy51.01:15:08+00:31:43Detail
149. NÁPRAVOVÁ PavlaBONBON#93ženy52.01:15:09+00:31:44Detail
150. POPELÁKOVÁ KláraRuměnky Praha#96ženy53.01:15:27+00:32:02Detail
151. ŠANTRŮČEK MartinSK Slavia Praha#97muži98.01:15:28+00:32:03Detail
152. LUKÁŠEK JiříPoděbrady#182muži99.01:16:11+00:32:46Detail
153. KUBÁTOVÁ AlžbětaRuměnky#176ženy54.01:17:50+00:34:25Detail
154. VALKO StanislavKONSIT#118muži100.01:19:09+00:35:44Detail
155. JURIGOVÁ MilenaRunning Lions#169ženy55.01:19:25+00:36:00Detail
156. ŠOLC JakubEPO G4 Pfefrmint klub#192muži101.01:19:26+00:36:01Detail
157. ZACHOVA JanaBáječné ženy v běhu#7ženy56.01:20:47+00:37:22Detail
158. DRTINOVÁ VíťaŠneci v behu#5ženy57.01:20:47+00:37:22Detail
159. STRAKOŠ MartinPříbor#70muži102.01:23:33+00:40:08Detail
160. VAŇKÁT HonzaEPO#188muži103.01:23:33+00:40:08Detail
161. SMITH LucieSRTG Praha#165ženy58.01:23:40+00:40:15Detail
162. TREJBALOVÁ JanaSRTG Praha#164ženy59.01:23:40+00:40:15Detail
HAUTKE KamilaHostivice#9ženy00:00:00Detail
EISNEROVÁ TerezaStross crew#10ženy00:00:00Detail
HUBNEROVÁ PetraRuměnky#11ženy00:00:00Detail
STIBŮREK JakubBEROUN#16muži00:00:00Detail
NITSCHELOVA Olga#18ženy00:00:00Detail
VOLEK JakubSRTG Praha#21muži00:00:00Detail
DOLEJŠÍ Lukáš#25muži00:00:00Detail
ČERNÝ Jan#36muži00:00:00Detail
PERINGER Matouš#37muži00:00:00Detail
NAVRÁTILOVÁ Veronika#39ženy00:00:00Detail
ŠMÍD Roman#41muži00:00:00Detail
SPĚVÁKOVÁ Klára#42ženy00:00:00Detail
VÍTKOVÁ Karina#46ženy00:00:00Detail
FILIP TeoŠneci#54muži00:00:00Detail
ZIKA OndřejExtraŠpička#75muži00:00:00Detail
HNILIČKA Václav#79muži00:00:00Detail
ŠLAIS VáclavPraha#84muži00:00:00Detail
SIMANDL PetrLes Bonvivants#103muži00:00:00Detail
DAXNER JakubJAJAJ#107muži00:00:00Detail
KUDRNA MatyášPraha#122muži00:00:00Detail
SLÍVOVÁ Hana#173ženy00:00:00Detail
HRABOVSKÝ Ondřej#184muži00:00:00Detail
ŘÍČKA Pavel#187muži00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz