Oficiální Výsledková listina Běh pro UNICEF
25. 3. 2018

12 km Kategorie muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. KUČERA DavidSK Habena#600:43:25Detail
2. HONZAJK Jiří#3200:47:08+00:03:43Detail
3. MACHATKA Karel#13200:47:59+00:04:34Detail
4. MACH Štěpán#5000:48:55+00:05:30Detail
5. MAREK Martin#21600:50:11+00:06:46Detail
6. VYBÍRAL Lukáš#19300:50:23+00:06:58Detail
7. KOSTRUNEK FilipPraha#18300:50:42+00:07:17Detail
8. STRÁNSKÝ Roman#5200:51:06+00:07:41Detail
9. BARTONĚK OndřejUherské Hradiště#17900:51:26+00:08:01Detail
10. CHALOUPKA Zdeněk#22500:51:29+00:08:04Detail
11. ŠPAČEK JiříŠpačci#1900:51:42+00:08:17Detail
12. SMETANA LukášVeltrusy#15500:52:08+00:08:43Detail
13. POLÁK Marek#2900:52:39+00:09:14Detail
14. HAVLÍČEK TomášDejvice#1700:52:42+00:09:17Detail
15. TÁBORSKÝ PetrČáslav#200:52:47+00:09:22Detail
16. VALENTA RadekTerezín#17200:53:10+00:09:45Detail
17. PECHAC Jan#22900:53:23+00:09:58Detail
18. HLADIŠ JanBěžecký klub Chýně#5100:53:52+00:10:27Detail
19. PRAŽÁK DavidHO Přírodní vědy#9200:53:54+00:10:29Detail
20. HRDLIČKA JaroslavTJ Sokol Liptákov#13900:53:54+00:10:29Detail
21. MATTHEWS DougTerronska UTD#8300:54:15+00:10:50Detail
22. BLODEK Tomáš#4900:54:24+00:10:59Detail
23. CERNÝ OndřejHK Pardubice#8800:54:39+00:11:14Detail
24. SMAŽIL PavelPraha#13600:55:03+00:11:38Detail
25. BERGAUER Marek#2300:55:32+00:12:07Detail
26. TRAVNICEK VojtechTraplice#19600:55:32+00:12:07Detail
27. CHOCHOL Michael#21900:56:29+00:13:04Detail
28. KADLEC JiříPraha 6#23200:56:33+00:13:08Detail
29. SZABO Pavol#22700:56:34+00:13:09Detail
30. SRB JindřichNight Run Team#1500:56:40+00:13:15Detail
31. KRŮŽELA Standasvaz bankovních bohémů#10900:56:47+00:13:22Detail
32. BAČÁK Mariansvaz bankovních bohémů#10000:56:47+00:13:22Detail
33. KOVAC JakubPraha#18500:57:02+00:13:37Detail
34. NAGY MilošUhříněves #13100:57:04+00:13:39Detail
35. GUERRERO DavidPraha#7800:57:08+00:13:43Detail
36. ŠORF Jiří#2800:57:19+00:13:54Detail
37. KOŠŤÁL DanielPraha#17500:57:36+00:14:11Detail
38. FERRER PabloPraha#8600:58:17+00:14:52Detail
39. ŠIŠÁK TomášUherský Brod#6900:58:18+00:14:53Detail
40. ZRUSTEK Martinpraha#16200:58:19+00:14:54Detail
41. CEPEK JanBK Chýně#7200:58:43+00:15:18Detail
42. FRITZ Robert#22400:59:20+00:15:55Detail
43. BIENEK Vojtěch#300:59:38+00:16:13Detail
44. BÍLEK Jirka#21700:59:38+00:16:13Detail
45. FIALA JanPraha 7#22800:59:48+00:16:23Detail
46. VRANA VilemPraha#15901:00:21+00:16:56Detail
47. IWONSKI Jiří#15601:00:26+00:17:01Detail
48. HASA MartinPraha#16601:00:51+00:17:26Detail
49. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#2601:00:57+00:17:32Detail
50. DAUBNER JanČeská spořitelna#11301:01:32+00:18:07Detail
51. ANDRADE TelmoTerronská UTD#5801:01:43+00:18:18Detail
52. JURÁNEK OndřejAdidas Runners Prague#19901:02:04+00:18:39Detail
53. KOLESA AdamPraha#18601:02:10+00:18:45Detail
54. POKORNÝ JanKladno#15001:02:22+00:18:57Detail
55. JIRANEK Jan#9501:02:38+00:19:13Detail
56. ŠUK MichalPraha #10501:03:07+00:19:42Detail
57. HOJDN LukášRUN magazine team#22301:03:11+00:19:46Detail
58. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#19001:03:36+00:20:11Detail
59. SYNČÁK Ondřej#17401:03:38+00:20:13Detail
60. LUKEŠ MarekŠpačci#2001:03:41+00:20:16Detail
61. BEČKA MarekPraha#16701:03:49+00:20:24Detail
62. ČMUCHA JiříPraha#12701:03:53+00:20:28Detail
63. MATRKA RostislavPraha#13001:03:55+00:20:30Detail
64. RADEV Alexander#20301:04:11+00:20:46Detail
65. JURÁK MartinPraha#13401:04:14+00:20:49Detail
66. NĚMEC MichalŠneci#5301:04:56+00:21:31Detail
67. KORTUS JakubMirovice#801:05:17+00:21:52Detail
68. BLICHA MartinKošice#12801:05:57+00:22:32Detail
69. HORKÝ MirekBKČS #11101:06:00+00:22:35Detail
70. FELIX JurajNitra#10601:06:02+00:22:37Detail
71. ROUBAL ZdeněkPraha 6 #8701:06:16+00:22:51Detail
72. ŠLÁPOTA LáďaBKČS#9901:06:50+00:23:25Detail
73. SOUKENKA RadimBlack S Gang#6301:07:09+00:23:44Detail
74. TRČKA JanAlbeř#17801:07:23+00:23:58Detail
75. SERDAREVIC GoranPraha#11601:07:33+00:24:08Detail
75. SERDAREVIC GoranPraha#5501:07:33+00:24:08Detail
77. HEJRA David"U konce s dechem"#14401:08:04+00:24:39Detail
78. JELÉNEK JanPraha#19801:08:13+00:24:48Detail
79. HADŽIOSMANOVIĆ SrdanPraha#6501:08:24+00:24:59Detail
80. WILK KarelKČT Trilobit Barrandov#5701:08:33+00:25:08Detail
81. ŠUK DavidPraha#10101:08:40+00:25:15Detail
82. FORMAN Filip2 extremisti#18001:09:04+00:25:39Detail
83. KARDOS FrantisekPraha#11901:09:14+00:25:49Detail
84. KUDRNA TadeášPraha#12001:09:21+00:25:56Detail
85. SILIELSKÝ Michal#23001:09:33+00:26:08Detail
86. ČECH Prokop#4301:09:35+00:26:10Detail
87. SEKANINA JanPopelavé kachny s doutníkem#2201:09:36+00:26:11Detail
88. ČIBERA RomanExtraŠpička#1401:09:36+00:26:11Detail
89. JIROVEC David#3101:09:37+00:26:12Detail
90. JIRÁSEK Vít#2701:10:41+00:27:16Detail
91. MAREK TomášProroci zadní řady#9401:11:05+00:27:40Detail
92. ŠUSTÁK MiroslavKONSIT#11501:11:20+00:27:55Detail
93. SEDLAK PetrExtraŠpička#6801:13:07+00:29:42Detail
94. JIRÁT LukášPraha#10401:14:20+00:30:55Detail
95. STEJSKAL JanPraha 10#16101:14:22+00:30:57Detail
96. LANKAŠ JanProkop4ever#19501:14:27+00:31:02Detail
97. MÍŠEK JanKONSIT#11401:15:08+00:31:43Detail
98. ŠANTRŮČEK MartinSK Slavia Praha#9701:15:28+00:32:03Detail
99. LUKÁŠEK JiříPoděbrady#18201:16:11+00:32:46Detail
100. VALKO StanislavKONSIT#11801:19:09+00:35:44Detail
101. ŠOLC JakubEPO G4 Pfefrmint klub#19201:19:26+00:36:01Detail
102. STRAKOŠ MartinPříbor#7001:23:33+00:40:08Detail
103. VAŇKÁT HonzaEPO#18801:23:33+00:40:08Detail
STIBŮREK JakubBEROUN#1600:00:00Detail
VOLEK JakubSRTG Praha#2100:00:00Detail
DOLEJŠÍ Lukáš#2500:00:00Detail
ČERNÝ Jan#3600:00:00Detail
PERINGER Matouš#3700:00:00Detail
ŠMÍD Roman#4100:00:00Detail
FILIP TeoŠneci#5400:00:00Detail
ZIKA OndřejExtraŠpička#7500:00:00Detail
HNILIČKA Václav#7900:00:00Detail
ŠLAIS VáclavPraha#8400:00:00Detail
SIMANDL PetrLes Bonvivants#10300:00:00Detail
DAXNER JakubJAJAJ#10700:00:00Detail
KUDRNA MatyášPraha#12200:00:00Detail
HRABOVSKÝ Ondřej#18400:00:00Detail
ŘÍČKA Pavel#18700:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz