Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák
23. 6. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŠKEŘÍK RobertKerteam Praha#23MA1.00:37:49Detail
2. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#37MB1.00:38:33+00:00:44Detail
3. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#7MB2.00:39:12+00:01:23Detail
4. JAHODA VítBenešovský běžecký klub#38MA2.00:39:25+00:01:36Detail
5. PEJŠA Jan#56MB3.00:39:27+00:01:38Detail
6. LUPAČ AdamFCSV#8MA3.00:40:49+00:03:00Detail
7. KAŠPAR MichalRS Vlašim#13MB4.00:41:15+00:03:26Detail
8. SKLENIČKA MartinSK Benešov#47M11.00:41:16+00:03:27Detail
9. BAMBAS Josef#53MB5.00:41:38+00:03:49Detail
10. KAHOUN Jan#55MA4.00:41:50+00:04:01Detail
11. ŠPŮREK PetrKoloběžka Vracovice#63MB6.00:42:03+00:04:14Detail
12. MALEČEK Martin#61MB7.00:42:33+00:04:44Detail
13. PAVLÍČEK MartinAC Sparta Praha#12MA5.00:42:40+00:04:51Detail
14. ŠOLTÉS FilipMladá Vožice#16MA6.00:42:48+00:04:59Detail
15. ŽABA Jiří#57MA7.00:42:49+00:05:00Detail
16. KOTEN DavidVlašim#33M12.00:44:08+00:06:19Detail
17. MARŠÍK MichalMalovidy - Pacov#62MA8.00:44:08+00:06:19Detail
18. BABOR Petr#45MA9.00:45:06+00:07:17Detail
19. BABOR Pavel#42MA10.00:45:16+00:07:27Detail
20. MRVA PavelPopovice#15MC1.00:45:32+00:07:43Detail
21. BROŽÍK FrantišekS&B Vlašim#24MC2.00:45:52+00:08:03Detail
22. BALÍK Martin#20MA11.00:46:26+00:08:37Detail
23. JAHODA MartinKrusičany#39MA12.00:46:42+00:08:53Detail
24. VOSÁTKA Josef#32MB8.00:46:44+00:08:55Detail
25. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#46ZB1.00:46:49+00:09:00Detail
26. FILIP Jiří#34MA13.00:47:15+00:09:26Detail
27. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha#9ZB2.00:47:18+00:09:29Detail
28. FIALA RadovanBenešov#21MB9.00:47:32+00:09:43Detail
29. SEHNAL Adrien#2MD1.00:47:33+00:09:44Detail
30. NEUMAN Jiří#36MB10.00:47:44+00:09:55Detail
31. SEDLÁČKOVÁ Markéta#3ZA1.00:47:53+00:10:04Detail
32. PETRÁSKOVÁ Nikol#48ZA2.00:48:12+00:10:23Detail
33. MAREK JanSK Nusle#6MA14.00:48:59+00:11:10Detail
34. ŠEMBERA Jiří#30MB11.00:49:02+00:11:13Detail
35. MAYER JanAtletika Benešov#26MD2.00:49:06+00:11:17Detail
36. DVOŘÁKOVÁ Renáta#51ZB3.00:49:14+00:11:25Detail
37. LEBEDA Jaroslav#11MB12.00:49:21+00:11:32Detail
38. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#14ZB4.00:49:28+00:11:39Detail
39. MATĚJKA Martin#18MA15.00:49:39+00:11:50Detail
40. BRÝL MartinDolní Kralovice#50MA16.00:49:57+00:12:08Detail
41. BOŘILOVÁ MagdalénaSOŠ a SZŠ Benešov#41ZC1.00:50:23+00:12:34Detail
42. KREJČA TomášJankov#25MA17.00:50:31+00:12:42Detail
43. PRCHLÍKOVÁ Barbora#35ZB5.00:51:22+00:13:33Detail
44. CINKA Ivan#17MD3.00:53:15+00:15:26Detail
45. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#31MD4.00:54:08+00:16:19Detail
46. SMAŽÍKOVÁ AlenaTábor#54ZB6.00:54:35+00:16:46Detail
47. PICKOVÁ JanaChramiště#19ZB7.00:54:41+00:16:52Detail
48. FIALOVÁ BlankaBenešovský běžecký klub#22ZB8.00:54:57+00:17:08Detail
49. KUKLÍK VítVlašim#52MA18.00:55:21+00:17:32Detail
50. HÁLOVÁ PetraBenešov#1ZA3.00:55:36+00:17:47Detail
51. KREJČOVÁ Alena#28ZA4.00:55:57+00:18:08Detail
52. ULRYCH VáclavDobříš#5MB13.00:57:15+00:19:26Detail
53. ZEMKOVÁ Helena#29ZB9.00:58:32+00:20:43Detail
54. ČERVENKOVÁ KateřinaBolinka#58ZB10.00:59:03+00:21:14Detail
55. PROVAZNÍK PavelOhrobec#4MB14.01:00:02+00:22:13Detail
56. ZVÁROVÁ HABALOVÁ Terezie#10ZB11.01:02:46+00:24:57Detail
57. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota#59MD5.01:04:48+00:26:59Detail
58. MATOUŠEK JanPraha#60MA19.01:06:11+00:28:22Detail
59. BŘENDA Michal#43MA20.01:10:35+00:32:46Detail
60. BRESAN Vlastimil#44MB15.01:10:39+00:32:50Detail
61. GRUBER Tomáš#27MA21.01:18:27+00:40:38Detail
DNF BREBENEC Pavel#40MBDNF Detail
DNF TŮMA JiříOA Vlašim#49MCDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz