Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák
23. 6. 2018

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŠEDIVÝ Zdeněk#65MA1.00:20:01Detail
2. HYNA Martin#51M11.00:20:52+00:00:51Detail
3. HLAVÁČEK Filip#66MA2.00:21:55+00:01:54Detail
4. KOTEN DanielFCSV#52MA3.00:21:56+00:01:55Detail
5. KOT Josef#17M12.00:22:21+00:02:20Detail
6. HERGESELL Jiří#25MB1.00:22:24+00:02:23Detail
7. FOLLER MiroslavEFA Vlašim#77MB2.00:22:35+00:02:34Detail
8. BLAŽEK Vladimír#33MC1.00:22:52+00:02:51Detail
9. VESECKÝ StanislavNBSF Votice#58MA4.00:23:06+00:03:05Detail
10. HYNA Jakub#50M13.00:23:30+00:03:29Detail
11. HERGESELL Marcel#26MA5.00:24:02+00:04:01Detail
12. LUKEŠ Jiří#54MC2.00:24:38+00:04:37Detail
13. BAŤKOVÁ Radka#57ZB1.00:24:43+00:04:42Detail
14. BUCHAL Josef#59MA6.00:24:53+00:04:52Detail
15. MANSFIELD JimKosova Hora#61MB3.00:25:18+00:05:17Detail
16. MICHÁLEK Daniel#71M14.00:25:35+00:05:34Detail
17. PEŠKA Matěj#16M15.00:25:38+00:05:37Detail
18. RICHTR TomášDobřejovice#5MA7.00:25:55+00:05:54Detail
19. TISSIER DanNottingham (UK)#60MB4.00:25:58+00:05:57Detail
20. ŠKOPEK PavelVlašim#42MC3.00:26:12+00:06:11Detail
21. KRÁLOVÁ RadkaBáječné ženy v běhu#70ZB2.00:26:50+00:06:49Detail
22. HRDLICKA IvetaLhýšov#72ZB3.00:27:23+00:07:22Detail
23. NOVÁKOVÁ VěraVeliš#1ZB4.00:28:14+00:08:13Detail
24. JAROŠOVÁ KláraPraha#31Z11.00:28:16+00:08:15Detail
25. NOSKOVÁ Klára#36ZA1.00:28:19+00:08:18Detail
26. ŠANDA MichalFCSV#8MA8.00:28:24+00:08:23Detail
27. VONDRÁČEK MarekVlašim#18MA9.00:28:39+00:08:38Detail
28. JANDOVÁ Jitka#44ZB5.00:28:53+00:08:52Detail
29. SKLENIČKA Michal#74M16.00:29:04+00:09:03Detail
30. ŠANDOVÁ KateřinaKondrac#23ZA2.00:29:20+00:09:19Detail
31. NYKLOVÁ DominikaPraha#32Z12.00:29:25+00:09:24Detail
32. CIPL František#53MD1.00:29:45+00:09:44Detail
33. MACHOVÁ KristýnaBáječné ženy v běhu#40ZB6.00:30:05+00:10:04Detail
34. PROKOPOVÁ Kristýna#20Z13.00:30:14+00:10:13Detail
35. KIRŠNER Michal#46MB5.00:30:20+00:10:19Detail
36. BRABENEC TomášNespery#39MA10.00:30:34+00:10:33Detail
37. LUKEŠOVÁ Jana#55ZC1.00:30:35+00:10:34Detail
38. KIRŠNEROVÁ Eliška#47Z14.00:30:48+00:10:47Detail
39. KONOPIŠTSKÁ MonikaVeliš#21Z15.00:30:59+00:10:58Detail
40. POHORSKÁ Michaela#68ZA3.00:31:17+00:11:16Detail
41. ŠOLTÉSOVÁ Nikol#15Z16.00:31:31+00:11:30Detail
42. HOUŽVIČKOVÁ Lucie#67ZB7.00:31:39+00:11:38Detail
43. MARTÍNEK PetrVlašim#37MC4.00:31:40+00:11:39Detail
44. DUBOVÁ KristýnaNespery#38ZA4.00:31:58+00:11:57Detail
45. PEŠKOVÁ Kateřina#69Z17.00:32:02+00:12:01Detail
46. KIRCHNER BERLOVÁ Tereza#81ZA5.00:32:08+00:12:07Detail
47. TICHÁ Vendula#80ZA6.00:32:25+00:12:24Detail
48. TICHÁ Lenka#79ZA7.00:32:25+00:12:24Detail
49. VÁVROVÁ LuciePraha#45ZA8.00:32:35+00:12:34Detail
50. VÁGNEROVÁ Iveta#73ZA9.00:32:40+00:12:39Detail
51. DOBRÝ Vojtěch#35MA11.00:32:54+00:12:53Detail
52. BUREŠOVÁ IvaSestry v akci#27ZB8.00:32:56+00:12:55Detail
53. SPURNÝ Michal#3MA12.00:32:57+00:12:56Detail
54. ROZKYDALOVÁ Karolína#12ZA10.00:33:03+00:13:02Detail
55. KOŽÍŠKOVÁ Petra#14ZA11.00:33:04+00:13:03Detail
56. VAŠÁKOVÁ Martina#76ZC2.00:33:07+00:13:06Detail
57. PILÁT MatějYaroff Freedom Riders#41MB6.00:33:08+00:13:07Detail
58. ŠIMÁNEK Petr#75MB7.00:34:19+00:14:18Detail
59. BUBENÍK KarelBenešov#28MD2.00:34:21+00:14:20Detail
60. SMETANOVÁ Denisa#9ZA12.00:34:26+00:14:25Detail
61. ŠIMÁNEK Pavel#64MB8.00:34:33+00:14:32Detail
62. VRBICKÁ Pavla#63ZA13.00:34:43+00:14:42Detail
63. POKORNÁ Michaela#43ZA14.00:35:06+00:15:05Detail
64. MATĚJKOVÁ Jaroslava#30ZC3.00:35:23+00:15:22Detail
65. NOVOTNÝ Jan#48M17.00:35:38+00:15:37Detail
66. CETTKOVÁ Jitka#22ZB9.00:35:43+00:15:42Detail
67. REKOVÁ Pavla#24ZB10.00:35:43+00:15:42Detail
68. ŠIMÁNEK MichalLipiny#56MA13.00:35:50+00:15:49Detail
69. ŠIMÁNKOVÁ Natálie#62Z18.00:35:55+00:15:54Detail
70. NOVOTNÁ Dagmar#49ZB11.00:35:55+00:15:54Detail
71. ČERVOVÁ ZuzanaMSF Vlašim#10ZC4.00:36:39+00:16:38Detail
72. BRABENCOVÁ Lucie#2Z19.00:36:42+00:16:41Detail
73. ROZKYDAL Milan#13MA14.00:36:52+00:16:51Detail
74. STARÁ NikolPraha#82ZA15.00:36:58+00:16:57Detail
75. KONOPIŠSKÁ Jitka#34ZB12.00:37:25+00:17:24Detail
76. PINTANE IneseVlašim#78ZA16.00:39:09+00:19:08Detail
77. KONOPIŠSKÝ Josef#83MB9.00:39:51+00:19:50Detail
78. PROKOP Jiří#19MB10.00:40:22+00:20:21Detail
79. VYCHODIL TomášROPETA Tábor#29MD3.00:45:41+00:25:40Detail
80. KOŽÍŠKOVÁ Ivana#11ZA17.00:49:55+00:29:54Detail
81. PROVAZNÍKOVÁ KláraRadlík#4ZB13.00:51:46+00:31:45Detail
82. RICHTROVÁ LenkaKošumberk#6ZB14.00:51:47+00:31:46Detail
DNS KORANDA JanRadlík#7M1DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz