Oficiální Výsledková listina Krokudy Litoměřice
1. 9. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. FILINGR AlešAC Ústí nad Labem#9Mdo351.00:34:53Detail
2. BENEŠ ViktorKB Střelka Brno#70Mdo352.00:38:28+00:03:35Detail
3. TALL PavelPivovar Moucha Praha Braník#61M35plus1.00:38:44+00:03:51Detail
4. MATĚCHA DavidTeplice#88M35plus2.00:39:42+00:04:49Detail
5. POLAN MichalKC Kutná Hora#46M35plus3.00:40:20+00:05:27Detail
6. PICHŇA ŠtěpánŠvédsko#44Mdo353.00:42:30+00:07:37Detail
7. ŘEZNÍČEK FilipRunning Lizard #51M35plus4.00:43:21+00:08:28Detail
8. IMIÁLEK MichalLitoměřice #20M35plus5.00:44:14+00:09:21Detail
9. ŠETEK ŠtěpánLitoměřice#58Mdo354.00:44:23+00:09:30Detail
10. HÜBST ZdeněkKolín#16Mdo355.00:44:51+00:09:58Detail
11. BERROUCHE LenkaÚstí nad Labem-město#3Z35plus1.00:45:45+00:10:52Detail
12. VOTROUBEK MichPraha#62Mdo356.00:45:52+00:10:59Detail
13. KAČUROVÁ PetraLitoměřice#24Z35plus2.00:46:17+00:11:24Detail
14. PLEYER Jan#68M35plus6.00:46:27+00:11:34Detail
15. BERROUCHE FaysalÚstí nad Labem-město#2M35plus7.00:46:30+00:11:37Detail
16. JOHN VladimírLovosice#92Mdo357.00:46:51+00:11:58Detail
17. KAČIC VítězslavLitoměřice#22M35plus8.00:47:43+00:12:50Detail
18. HÜBSTOVÁ PetraKolín#17Zdo351.00:48:45+00:13:52Detail
19. KAČUR JanLitoměřice#23M35plus9.00:48:53+00:14:00Detail
20. LANDA PatrikLitoměřice#36M35plus10.00:49:55+00:15:02Detail
21. HROMAS PetrKřešice#15M35plus11.00:50:15+00:15:22Detail
22. SIKOROVÁ LenkaMusher klub JCC#63Zdo352.00:50:26+00:15:33Detail
23. KUČERA MarekTatranská strela#33Mdo358.00:51:01+00:16:08Detail
24. EHRLICH JaroslavRozběháme Kamenici, Stružnice#80M35plus12.00:51:13+00:16:20Detail
25. STEKLÁ JanaVelký Újezd#56Zdo353.00:51:15+00:16:22Detail
26. MINÁŘ VáclavKrupka#38M35plus13.00:51:34+00:16:41Detail
27. VAKRČKA PavelBěhám za Litoměřice#90Mdo359.00:51:38+00:16:45Detail
28. ŠTERCL MarianLitoměřice#72M35plus14.00:51:50+00:16:57Detail
29. JENŠOVSKÝ ViktorLitoměřice#93M35plus15.00:51:54+00:17:01Detail
30. BARNETOVÁ KamilaBáječné ženy v běhu#1Z35plus3.00:51:54+00:17:01Detail
31. JEHLIČKA JiříJehla Team#21M35plus16.00:51:55+00:17:02Detail
32. SLEZÁK AdamLitoměřice #52Mdo3510.00:52:07+00:17:14Detail
33. PROCHAZKA Ales#75Mdo3511.00:52:40+00:17:47Detail
34. KLUG PavelChotěšov#27M35plus17.00:52:47+00:17:54Detail
35. STEHLÍK RadekLitoměřice#73M35plus18.00:53:09+00:18:16Detail
36. KOROUS Jan#79Mdo3512.00:54:04+00:19:11Detail
37. MUSIL JiříLitoměřice#87M35plus19.00:54:08+00:19:15Detail
38. KONVALINKA MartinKravaře v Čechách#29M35plus20.00:54:35+00:19:42Detail
39. DOLEŽAL TomášSK Tři sestry#69M35plus21.00:54:54+00:20:01Detail
40. VACOVSKÝ RobertLitoměřice#64M35plus22.00:54:59+00:20:06Detail
41. PLEYER Lukas#84M35plus23.00:55:05+00:20:12Detail
42. WALDEROVA Hana#74Zdo354.00:55:29+00:20:36Detail
43. EKRTOVÁ JarkaRunning Lizard #8Z35plus4.00:55:43+00:20:50Detail
44. ŠIMBERSKÝ PavelLitoměřice#65M35plus24.00:56:12+00:21:19Detail
45. SPÁLENKOVÁ VladimíraÚstí nad Labem#54Z35plus5.00:56:57+00:22:04Detail
46. HAASOVÁ MonikaRunning Lizard #10Z35plus6.00:57:04+00:22:11Detail
47. BLACHA Ondrej#78M35plus25.00:57:12+00:22:19Detail
48. PLEYER Jakub#82Mdo3513.00:57:12+00:22:19Detail
49. KOTKOVÁ PetraDolní Zálezly#30Zdo355.00:58:01+00:23:08Detail
50. VALENTA MilanLitoměřice#67M35plus26.00:58:57+00:24:04Detail
51. ILLEK MartinLitoměřice#18M35plus27.00:59:37+00:24:44Detail
52. ŠÍMOVÁ DrahomíraŽitenice#59Z35plus7.00:59:40+00:24:47Detail
53. ČERNÁ AdélaLitoměřice #5Zdo356.00:59:43+00:24:50Detail
54. VOSTŘELOVÁ Zuzana#91Zdo357.00:59:44+00:24:51Detail
55. LANDA LukášLitoměřice#35M35plus28.01:00:42+00:25:49Detail
56. KITTLOVÁ IvaBolly Run Team Teplice#26Z35plus8.01:00:43+00:25:50Detail
57. KAHOUNOVA ZdeňkaLitomerice #25Zdo358.1.01:01:12+00:26:19Detail
58. SLUNEČKOVÁ ZuzanaLitoměřice#53Z35plus9.01:01:30+00:26:37Detail
59. KLOBOUČNÍK Martin#71Mdo3514.01:01:34+00:26:41Detail
60. ČERVENKOVÁ PavlínaŠtětí#6Z35plus10.01:01:53+00:27:00Detail
61. HOLEC PavelUČČ Litoměřice#13M35plus29.01:02:01+00:27:08Detail
62. KULIŠOVÁ GabrielaLitoměřice#34Z35plus11.01:02:03+00:27:10Detail
63. ILLICHMANNOVÁ BohdanaLitoměřice#19Z35plus12.01:02:18+00:27:25Detail
64. SLEZÁKOVÁ VeronikaLitoměřice #77Zdo359.01:02:34+00:27:41Detail
65. PORUBOVÁ LudmilaBohušovice nad ohří#47Z35plus13.01:03:29+00:28:36Detail
66. NOVÁKOVÁ MarcelaLitoměřice#42Z35plus14.01:05:14+00:30:21Detail
67. HRDINA MartinLitoměřice#66M35plus30.01:06:03+00:31:10Detail
68. POLÁČEK AdamLitoměřice#76Mdo3515.01:06:11+00:31:18Detail
69. SVAČINOVÁ Ludmila#83Zdo3510.01:06:31+00:31:38Detail
70. KRÁLOVÁ Jana#89Z35plus15.01:07:45+00:32:52Detail
71. TAICH JaroslavPolepy-Okna#86M35plus31.01:07:46+00:32:53Detail
72. PICHŇOVÁ Viktorie Josefina#134Zdo3511.01:08:00+00:33:07Detail
73. REINHARTOVÁ KarinaLovosice#81Zdo3512.01:08:00+00:33:07Detail
74. RIKL MilanŽitenická žihadla#48M35plus32.01:08:58+00:34:05Detail
75. MINAŘÍKOVÁ KateřinaLitoměřice#39Z35plus16.01:10:44+00:35:51Detail
76. HOLAKOVSKÁ MichaelaBolly Run Team Teplice#12Z35plus17.01:10:45+00:35:52Detail
77. KUBINEC VáclavLitoměřice#32M35plus33.01:10:45+00:35:52Detail
78. MERTLOVA Monika#85Z35plus18.01:12:09+00:37:16Detail
79. RYBENSKÁ MichaelaBolly Run TeamTeplice#50Z35plus19.01:25:22+00:50:29Detail
DNS PICHŇA MichalLitoměřice#43M35plusDNS Detail
DNS PICHŇOVÁ LucieLitoměřice#45Zdo35DNS Detail
DNS RYBÁKOVÁ LenkaKC Kutná Hora#49Zdo35DNS Detail
DNS ŠTĚPKOVÁ MonikaLitoměřice#60Zdo35DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz