Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
16. 1. 2016

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. VALÁŠEK JanSpartak Praha 42161988M18-391.00:23:5300:04:43.2800:04:49.9200:04:50.3200:04:45.2800:04:43.45Detail
2. HOSTIČKA JanPříbram1591979M18-392.00:24:15+00:00:22.3900:04:43.8500:04:49.2600:04:50.2700:04:54.4300:04:56.85Detail
3. KŘEČEK TomášIron Stars Beroun1701972M40-491.00:24:26+00:00:33.3800:04:45.4200:04:54.5900:04:53.5500:04:56.8400:04:55.23Detail
4. EKL TomášIron Stars Beroun1691983M18-393.00:24:40+00:00:47.2000:04:44.8600:04:50.8000:04:58.3900:05:01.4000:05:04.02Detail
5. HLAS JakubKertteam1581989M18-394.00:24:41+00:00:48.3700:04:47.0900:05:01.5700:05:02.4500:05:04.7200:04:44.81Detail
6. BESHIR ErvinSM Zdice2131967M40-492.00:25:16+00:01:23.5700:04:43.0500:04:56.1600:04:59.6600:05:10.1800:05:26.78Detail
7. FRANĚK JanTriklub Příbram1511998M18-395.00:25:35+00:01:42.4000:04:51.5200:05:04.4600:05:13.3200:05:12.6100:05:12.75Detail
8. ŠÁRA PavelAC Praha 18901531974M40-493.00:25:57+00:02:04.3500:04:49.8700:05:06.9400:05:20.0200:05:21.7800:05:18.01Detail
9. KARAS TomášTeam Internet Pb1611967M40-494.00:26:01+00:02:08.3600:05:13.3900:05:15.8400:05:15.1800:05:17.6900:04:58.53Detail
10. CIHLÁŘ ZdislavLoko Beroun1821964M50-591.00:26:02+00:02:09.4500:05:13.1400:05:16.3600:05:15.2600:05:18.0100:04:58.95Detail
11. JEŽEK PetrIAMX2171977M18-396.00:27:10+00:03:17.5400:05:17.2200:05:23.7500:05:29.5300:05:29.6700:05:29.62Detail
12. KARASOVÁ DanielaTeam Internet Pb1622003D1.00:27:22+00:03:28.9400:05:20.9700:05:27.1900:05:32.6100:05:34.7600:05:25.67Detail
13. ŠTEMBERK AdamFarma Běleč2261989M18-397.00:27:30+00:03:36.8300:05:22.8700:05:31.7600:05:38.6100:05:36.3600:05:19.49Detail
14. MACHUTA MatějTeam Internet Pb1521997M18-398.00:27:35+00:03:42.5500:05:04.4800:05:30.3500:05:46.1200:05:31.2800:05:42.57Detail
15. VOSMEK LukášVyběhej se2041983M18-399.00:27:39+00:03:46.5800:05:14.6100:05:25.8000:05:40.9600:05:40.2100:05:37.26Detail
16. KORYTÁR JánAC Falcon Rokycany2011952M60-691.00:27:50+00:03:56.8100:05:23.8800:05:31.3500:05:36.3400:05:38.9200:05:38.58Detail
17. SLADKÝ RomanPro Sport Activities1981972M40-495.00:27:54+00:04:01.2000:05:21.9600:05:33.2900:05:35.2200:05:51.7700:05:31.22Detail
18. NĚMEC JanStrašice2081971M40-496.00:27:59+00:04:06.3400:05:30.5200:05:35.4600:05:41.2700:05:39.1200:05:32.23Detail
19. SLÁDEČEK JakubSenešnice2221974M40-497.00:28:04+00:04:10.8100:05:31.7000:05:35.4400:05:39.6100:05:38.9900:05:37.32Detail
20. SKALIČKA JiříTeam Internet Pb1741974M40-498.00:28:46+00:04:52.8400:05:25.7300:05:39.8900:05:45.5100:05:59.1500:05:54.82Detail
21. FENCL RadekSK Vlaška1951965M50-592.00:28:49+00:04:56.7000:05:40.7600:05:50.2500:05:54.9400:05:45.6200:05:37.38Detail
22. REDLICH TomášSan Piego1781988M18-3910.00:29:16+00:05:23.4400:05:39.4100:05:50.3800:05:56.3700:05:53.1900:05:56.34Detail
23. VITÁSEK JosefBuková2051958M50-593.00:29:38+00:05:45.3100:05:39.3500:05:50.8000:05:56.1300:06:01.9500:06:09.34Detail
24. VĚTROVSKÝ AlešTeam Internet Pb1841982M18-3911.00:30:11+00:06:18.5200:05:41.4300:05:50.2800:05:55.7000:06:10.8700:06:32.50Detail
25. MUŽÍK JosefIRON STARS BEROUN1681981M18-3912.00:30:14+00:06:21.1300:05:47.3800:06:00.4900:06:04.3500:06:04.6400:06:16.53Detail
26. ŘECHKOVÁ SvatanaOxygen Příbram2021967Z45-541.00:30:22+00:06:29.5400:05:59.1300:06:02.0000:06:03.5600:06:07.6000:06:09.51Detail
27. BUREŠ PavelSK Tlustice1631994M18-3913.00:30:44+00:06:51.4400:05:37.1900:06:05.6800:06:14.2600:06:24.3700:06:22.19Detail
28. MEJZR DušanGabriel Nebulel1871974M40-499.00:30:55+00:07:01.7900:05:54.4900:06:03.9600:06:13.4800:06:22.0800:06:20.04Detail
29. REDLICH RomanSan Piego1811965M50-594.00:30:57+00:07:04.4300:05:51.8700:06:11.6500:06:20.9300:06:25.4500:06:06.78Detail
30. HŘÍDEL Radek19742101974M40-4910.00:31:01+00:07:08.5000:06:04.8500:06:01.6200:06:11.2300:06:22.1100:06:20.94Detail
31. ŘEHÁČEK MichaelBeFit Příbram1771973M40-4911.00:31:06+00:07:12.8000:05:57.6800:06:07.8300:06:16.7400:06:28.2300:06:14.59Detail
32. BAŠNÁ MichaelaVyběhej se Příbram2141977Z35-441.00:31:09+00:07:16.0100:05:57.6900:06:15.2900:06:20.8100:06:21.9100:06:12.58Detail
33. RIEGER ZdeněkNižbor2151976M40-4912.00:31:12+00:07:19.6100:05:58.1700:06:15.0200:06:20.5000:06:23.1000:06:15.07Detail
34. BURDA StanislavPříbram1902004D1.00:31:20+00:07:27.5400:05:50.7300:06:12.5200:06:31.8200:06:23.0300:06:21.70Detail
35. LÍPA václavČernošice2251952M60-692.00:31:27+00:07:34.3500:06:02.1500:06:10.6500:06:19.5200:06:28.0500:06:26.25Detail
36. LUKÁŠKOVÁ ZlataAC Falcon Rokycany2121968Z45-542.00:32:01+00:08:08.4000:05:57.3200:06:22.9200:06:20.4800:06:34.0300:06:45.91Detail
37. KARASOVÁ VěraTeam Internet Pb1601972Z35-442.00:32:03+00:08:10.1700:06:04.6700:06:26.2700:06:33.2700:06:33.4700:06:24.75Detail
38. SEHNAL AdrienDukla Praha1891953M60-693.00:32:05+00:08:12.6000:06:02.3500:06:22.3500:06:29.4500:06:38.6400:06:32.07Detail
39. JEŽEK RadimJežci1571981M18-3914.00:32:28+00:08:35.4900:05:52.9000:06:22.3500:06:45.0900:06:50.0800:06:37.33Detail
40. SMETANA Michal1551973M40-4913.00:32:30+00:08:37.1600:06:19.4400:06:35.5700:06:42.0900:06:39.7900:06:12.53Detail
41. VELECHOVSKY jiridobrichovice1661967M40-4914.00:32:34+00:08:40.8800:05:49.8000:06:40.4000:06:35.2900:06:53.5800:06:34.07Detail
42. PECH MartinAlltraining.cz1851997M18-3915.00:32:45+00:08:51.7900:05:41.6800:06:35.4300:06:49.5400:06:47.3700:06:50.03Detail
43. ČÍP RomanKovárna Hluboš1861970M40-4915.00:32:52+00:08:58.9800:06:32.7300:06:43.5600:06:43.7700:06:49.1200:06:02.06Detail
44. HAVLÍN AntonínAC Obora Hvězda2071955M60-694.00:32:58+00:09:05.0900:06:26.0700:06:36.4000:06:36.5600:06:41.5600:06:36.77Detail
45. PETRÁČKOVÁ JanaOutloň Run Team1721986Z18-341.00:33:13+00:09:19.8400:06:24.3700:06:38.4800:06:42.5600:06:47.2600:06:39.44Detail
46. KUBÁT VlastimilSrub Team Hořovice1931978M18-3916.00:33:13+00:09:20.1900:06:24.3900:06:37.7900:06:38.3000:06:50.9900:06:40.98Detail
47. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B2241962M50-595.00:33:15+00:09:21.9500:06:34.2700:06:43.0000:06:40.6000:06:44.1300:06:32.22Detail
48. KARÁSEK VladimírKralův Dvůr1641994M18-3917.00:33:16+00:09:23.0900:05:55.6400:06:33.9800:07:07.9000:07:06.2200:06:31.61Detail
49. SKALIČKOVÁ VladimíraTeam Internet PB1761975Z35-443.00:33:18+00:09:25.6000:06:19.3500:06:36.6200:06:48.5000:06:54.6500:06:38.74Detail
50. UXA TomášTriatlon beroun1911965M50-596.00:33:26+00:09:33.1800:06:23.5600:06:39.6500:06:42.4200:06:52.1700:06:47.64Detail
51. SMETANOVÁ Monika1561973Z35-444.00:33:59+00:10:06.3300:06:32.9000:06:42.0900:06:50.0300:06:56.6800:06:56.90Detail
52. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky2061965M50-597.00:34:41+00:10:47.7500:06:25.3400:06:55.4100:07:12.8600:07:15.3900:06:51.01Detail
53. RANZI pierodobrichovice1651978M18-3918.00:34:50+00:10:57.3100:06:05.0000:07:02.6200:07:20.6100:07:12.4200:07:08.92Detail
54. KŘIVANEC JanLhotka2201982M18-3919.00:34:57+00:11:04.3300:07:02.6500:06:37.7100:06:48.2400:07:04.3800:07:23.61Detail
55. BEJČKOVÁ ZlatušeVyběhej se1541974Z35-445.00:35:00+00:11:07.4500:06:31.1100:06:57.6000:07:08.2000:07:20.7100:07:02.08Detail
56. ŠÍPOVÁ IrenaStrašice2091962Z45-543.00:35:19+00:11:26.6600:06:58.4500:07:04.4100:07:04.1900:07:08.5000:07:03.38Detail
57. ŠVALEK LiborLhotka2211982M18-3920.00:35:24+00:11:31.7100:07:04.7300:06:36.6600:06:58.7400:07:02.1300:07:41.71Detail
58. VÁVRA PavelVorvani Laz2271968M40-4916.00:35:25+00:11:31.8600:06:49.2300:06:46.5500:07:10.4600:07:28.1500:07:09.73Detail
59. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk Team Vysoká1501970Z45-544.00:35:55+00:12:02.2600:06:56.5500:07:09.3000:07:13.5000:07:20.4200:07:14.75Detail
60. NOVÁK FrantišekBeroun2001974M40-4917.00:36:16+00:12:23.3700:06:57.3400:07:12.7000:07:23.7400:07:28.7200:07:13.13Detail
61. SVOBODA JanPříbram1921943M70plus1.00:36:18+00:12:24.7700:06:51.9000:07:19.9800:07:23.1100:07:27.0600:07:14.98Detail
62. TANOV MarcelStrančice2111970M40-4918.00:36:22+00:12:29.5100:07:10.8300:07:16.2500:07:34.2900:07:30.4700:06:49.94Detail
63. MIKULOVÁ RenataIron Stars Beroun1801971Z45-545.00:36:44+00:12:51.5300:07:03.6800:07:14.8600:07:29.5800:07:34.6600:07:21.01Detail
64. DUDÁŠOVÁ MonikaSK Vlaška1941966Z45-546.00:36:52+00:12:59.4300:07:04.1900:07:20.8000:07:27.8600:07:29.1600:07:29.68Detail
65. ŠLEGR TomášMěňany1731975M40-4919.00:37:26+00:13:33.2600:07:14.9500:07:23.6500:07:26.8900:07:51.4300:07:28.59Detail
66. MATĚJKOVÁ DanaTeam Internet Pb1831983Z18-342.00:38:03+00:14:09.8900:07:13.7700:07:33.6100:07:35.3500:07:50.6800:07:48.74Detail
67. NOVÁK LubošNH Měňany1791979M18-3921.00:38:13+00:14:20.3400:07:14.1400:07:34.0300:07:32.0800:07:51.9600:08:00.39Detail
68. ŠEVÍT JanSrub Team Hořovice1961973M40-4920.00:38:21+00:14:28.0100:07:31.7900:07:38.2600:07:46.6100:07:54.5300:07:29.08Detail
69. JAKUBIK MilanSK Stasanet2181980M18-3922.00:38:23+00:14:30.2600:07:38.8000:07:52.8600:07:50.8800:07:51.8900:07:08.09Detail
70. KRAHULEC MarekLochovice1971988M18-3923.00:38:24+00:14:31.3000:06:52.7900:07:16.0700:07:50.9600:08:22.2600:08:01.48Detail
71. SVOBODOVÁ DanaPříbram1881952Z55plus1.00:38:32+00:14:39.5400:07:11.9600:07:36.0400:07:50.5400:08:04.4700:07:48.79Detail
72. MRÁZEK MilošTJ Pátek2191978M18-3924.00:38:47+00:14:53.8800:07:38.9600:07:52.1800:07:51.0500:07:51.7200:07:32.22Detail
73. HOŘEJŠOVÁ HanaPříbram2031960Z55plus2.00:38:51+00:14:57.9900:07:12.7500:07:35.5100:07:58.4000:08:00.6500:08:02.95Detail
74. PETRILÁK MiroslavPříbram1671966M50-598.00:39:43+00:15:50.3000:07:30.1300:07:46.8300:08:00.1400:08:14.3700:08:11.09Detail
75. ŠULCOVÁ JanaBeroun1991986Z18-343.00:40:57+00:17:04.5600:08:11.8200:08:11.6500:08:14.8200:08:18.1800:08:00.34Detail
76. MIŘEJOVSKÝ TomášSabzo Praha2231961M50-599.00:43:02+00:19:09.2300:08:06.1200:08:21.1200:08:34.0500:08:49.6200:09:10.57Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz