Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

minielévové

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. LOPOUROVÁ Viktorie#492014děvčata1.00:00:11.68Detail
2. ŽLÁBKOVÁ LindaTuchlovice#432014děvčata2.00:00:11.70+00:00:00.02Detail
3. HRACHOVCOVÁ PatricieRakovník#1182014děvčata3.00:00:11.87+00:00:00.19Detail
4. SLAVIK JakubLouny#72014chlapci1.00:00:12.30+00:00:00.62Detail
5. ZÁVORA AlexandrNové Strašecí#952014chlapci2.00:00:12.57+00:00:00.89Detail
6. HAUŽVIC AdamNové Strašecí#512014chlapci3.00:00:13.25+00:00:01.57Detail
7. POLÁK DanielNové Strašecí#282014chlapci4.00:00:14.26+00:00:02.58Detail
8. FEDOVÁ FrantiškaBuštěhrad#352014děvčata4.00:00:15.22+00:00:03.54Detail
9. GREGOROVÁ BarboraNové Strašecí#1222014děvčata5.00:00:15.24+00:00:03.56Detail
10. VÁCHA MichalNové Strašecí#682014chlapci5.00:00:16.27+00:00:04.59Detail
11. KLIMŠA DavidPraha#142014chlapci6.00:00:16.99+00:00:05.31Detail
12. MAŘÍK ŠtěpánNové Strašecí#772015chlapci7.00:00:16.99+00:00:05.31Detail
13. BROŽÍK ErikKokrdov#632014chlapci8.00:00:17.00+00:00:05.32Detail
14. KRATINA PetrRoháči Kladno#1022014chlapci9.00:00:18.25+00:00:06.57Detail
15. VOŠICKÁ BarboraNové Strašecí#272015děvčata6.00:00:18.32+00:00:06.64Detail
16. UDAVE ESCALANTE IsabellaKladno#1092014děvčata7.00:00:18.40+00:00:06.72Detail
17. BAĎURA BohuslavNové Strašecí#582014chlapci10.00:00:19.13+00:00:07.45Detail
18. KRATINA VojtěchRoháči Kladno#1032014chlapci11.00:00:19.18+00:00:07.50Detail
19. POKORNÝ Filip#1542016chlapci12.00:00:19.18+00:00:07.50Detail
20. BLÁHOVÁ IzabelaNové Strašecí #672015děvčata8.00:00:20.74+00:00:09.06Detail
21. HOFRICHTR VáclavRakovník#1262015chlapci13.00:00:21.22+00:00:09.54Detail
22. KŘEPELA PatrikPraha#612016chlapci14.00:00:22.67+00:00:10.99Detail
23. DOUŠOVÁ BarboraNové Strašecí#1272016děvčata9.00:00:22.86+00:00:11.18Detail
24. HAŠKOVÁ Julie#752015děvčata10.00:00:23.08+00:00:11.40Detail
25. BROŽÍKOVÁ MonikaKokrdov#642016děvčata11.00:00:30.01+00:00:18.33Detail
26. KÁRNÍK AlbertSokol Unhošť#502015chlapci15.00:00:31.42+00:00:19.74Detail
27. ŠIMKOVÁ MarieNové Strašecí#1302016děvčata12.00:00:33.11+00:00:21.43Detail
28. STOČES JakubKladno#1512016chlapci16.00:00:36.39+00:00:24.71Detail
29. STOČES MatějKladno#1522015chlapci17.00:02:25.93+00:02:14.25Detail
STÝBLOVÁ KristýnaNové Strašecí#1052014děvčataDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz