Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MIKEŠ JiříKelti NS ,SCNS#1102008chlapci1.00:01:01.48Detail
2. NOVÁK JakubNové Strašecí#302008chlapci2.00:01:04.74+00:00:03.26Detail
3. VACEK PetrSCNS Nové Strašecí#702009chlapci3.00:01:05.28+00:00:03.80Detail
4. LAURICH TomášAK Louny#342009chlapci4.00:01:05.72+00:00:04.24Detail
5. BENDOVÁ LuisaNové Strašecí#1502008děvčata1.00:01:07.38+00:00:05.90Detail
6. PELÁNOVÁ BarboraAK Louny#202009děvčata2.00:01:08.19+00:00:06.71Detail
7. FIKESOVÁ BertaKačice#1162008děvčata3.00:01:09.51+00:00:08.03Detail
8. PETRÁČEK LukášNové Strašecí#832008chlapci5.00:01:09.77+00:00:08.29Detail
9. BLÁHA OliverNové Strašecí #662010chlapci6.00:01:10.75+00:00:09.27Detail
10. ČERNÝ VáclavRuda#1592009chlapci7.00:01:10.96+00:00:09.48Detail
11. HORÁK ŠimonNové Strašecí#1602008chlapci8.00:01:10.98+00:00:09.50Detail
12. DRTINA MatyášRuda#1042008chlapci9.00:01:11.68+00:00:10.20Detail
13. MACHÁČEK FilipNové Strašecí#802010chlapci10.00:01:12.56+00:00:11.08Detail
14. STÁDNÍKOVÁ AdélaRynholec#1662010děvčata4.00:01:14.22+00:00:12.74Detail
15. ŠEDIVÁ NikolaAK Louny#742009děvčata5.00:01:14.55+00:00:13.07Detail
16. HLIBOKÁ BarboraNové Strašecí#1722008děvčata6.00:01:14.57+00:00:13.09Detail
17. JENÍČEK Tomáš#462009chlapci11.00:01:14.76+00:00:13.28Detail
18. BUREŠ VojtěchPecínov#1632008chlapci12.00:01:14.77+00:00:13.29Detail
19. VYSKOČIL MatoušNové Strašecí#482009chlapci13.00:01:15.16+00:00:13.68Detail
20. KRÁL Petr#1622010chlapci14.00:01:16.35+00:00:14.87Detail
21. SEDLÁČEK RadimRuda#1212009chlapci15.00:01:16.37+00:00:14.89Detail
22. ZÁZVORKOVÁ Marie#822010děvčata7.00:01:17.30+00:00:15.82Detail
23. RYŠAVÁ EliškaRuda#1112009děvčata8.00:01:17.44+00:00:15.96Detail
24. HALFAROVÁ JosefínaAtletika Nové Strašecí#232010děvčata9.00:01:17.48+00:00:16.00Detail
25. ELSNICOVÁ EmaSki team Nové Strašecí#82010děvčata10.00:01:17.74+00:00:16.26Detail
26. ŠÍMOVÁ AnetaRynholec#722010děvčata11.00:01:17.76+00:00:16.28Detail
27. HORÁK SamuelSportovní klub Nové Strašení#1432010chlapci16.00:01:18.09+00:00:16.61Detail
28. ŠVEJKOVSKÝ JakubBuštěhrad#622009chlapci17.00:01:18.85+00:00:17.37Detail
29. SLAVÍKOVÁ SofieAK Louny#32008děvčata12.00:01:20.27+00:00:18.79Detail
30. MAŘÍKOVÁ SofieNové Strašecí#712010děvčata13.00:01:20.42+00:00:18.94Detail
31. INMAN Sophie#1692008děvčata14.00:01:21.16+00:00:19.68Detail
32. LÜFTNER MarekSCNS Nové Strašecí#422009chlapci18.00:01:21.56+00:00:20.08Detail
33. BACH TobiášAk Louny#392010chlapci19.00:01:23.03+00:00:21.55Detail
34. MANSFELDOVÁ Anežka#852010děvčata15.00:01:23.86+00:00:22.38Detail
35. BENCAT Tadeas#572009chlapci20.00:01:24.03+00:00:22.55Detail
36. GALKO NelaLužná#912009děvčata16.00:01:24.79+00:00:23.31Detail
37. VARCHOLA SamuelAK Louny#1482009chlapci21.00:01:24.95+00:00:23.47Detail
38. ŠANDOVÁ JohanaNové Strašecí#1002010děvčata17.00:01:27.11+00:00:25.63Detail
39. PEREMSKÝ MatějUnhošť#182010chlapci22.00:01:26.74+00:00:25.26Detail
40. ČIBERA FilipKladno#212010chlapci23.00:01:28.60+00:00:27.12Detail
41. INMAN Oliver#1702010chlapci24.00:01:31.89+00:00:30.41Detail
42. ČERNÁ LucieRu dá#1572010děvčata18.00:01:33.30+00:00:31.82Detail
43. CHOCHOLOVÁ ZuzanaZŠ Jince#552010děvčata19.00:01:33.62+00:00:32.14Detail
44. BENDL DominikNové Strašecí#152008chlapci25.00:01:36.67+00:00:35.19Detail
45. HANKO MatoušLužná#982009chlapci26.00:01:37.31+00:00:35.83Detail
46. BENDOVÁ EmaNové Strašecí#1532010děvčata20.00:01:38.94+00:00:37.46Detail
47. POSCHLOVÁ NicolRynholec#1332010děvčata21.00:01:38.94+00:00:37.46Detail
48. KAMENÍK AlexNové Strašecí#1392009chlapci27.00:01:41.02+00:00:39.54Detail
49. DOLEJŠÍ MarkétaRuda#1312010děvčata22.00:01:50.16+00:00:48.68Detail
LÁVICOVÁ JulieAK Louny#292008děvčataDetail
ŠNAJDR MatesPraha#1372009chlapciDetail
RADOSTA MaximRynholec#1642010chlapciDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz