Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MIKEŠ JiříKelti NS ,SCNS#110chlapci1.00:01:01.48Detail
2. NOVÁK JakubNové Strašecí#30chlapci2.00:01:04.74+00:00:03.26Detail
3. VACEK PetrSCNS Nové Strašecí#70chlapci3.00:01:05.28+00:00:03.80Detail
4. LAURICH TomášAK Louny#34chlapci4.00:01:05.72+00:00:04.24Detail
5. BENDOVÁ LuisaNové Strašecí#150děvčata1.00:01:07.38+00:00:05.90Detail
6. PELÁNOVÁ BarboraAK Louny#20děvčata2.00:01:08.19+00:00:06.71Detail
7. FIKESOVÁ BertaKačice#116děvčata3.00:01:09.51+00:00:08.03Detail
8. PETRÁČEK LukášNové Strašecí#83chlapci5.00:01:09.77+00:00:08.29Detail
9. BLÁHA OliverNové Strašecí #66chlapci6.00:01:10.75+00:00:09.27Detail
10. ČERNÝ VáclavRuda#159chlapci7.00:01:10.96+00:00:09.48Detail
11. HORÁK ŠimonNové Strašecí#160chlapci8.00:01:10.98+00:00:09.50Detail
12. DRTINA MatyášRuda#104chlapci9.00:01:11.68+00:00:10.20Detail
13. MACHÁČEK FilipNové Strašecí#80chlapci10.00:01:12.56+00:00:11.08Detail
14. STÁDNÍKOVÁ AdélaRynholec#166děvčata4.00:01:14.22+00:00:12.74Detail
15. ŠEDIVÁ NikolaAK Louny#74děvčata5.00:01:14.55+00:00:13.07Detail
16. HLIBOKÁ BarboraNové Strašecí#172děvčata6.00:01:14.57+00:00:13.09Detail
17. JENÍČEK Tomáš#46chlapci11.00:01:14.76+00:00:13.28Detail
18. BUREŠ VojtěchPecínov#163chlapci12.00:01:14.77+00:00:13.29Detail
19. VYSKOČIL MatoušNové Strašecí#48chlapci13.00:01:15.16+00:00:13.68Detail
20. KRÁL Petr#162chlapci14.00:01:16.35+00:00:14.87Detail
21. SEDLÁČEK RadimRuda#121chlapci15.00:01:16.37+00:00:14.89Detail
22. ZÁZVORKOVÁ Marie#82děvčata7.00:01:17.30+00:00:15.82Detail
23. RYŠAVÁ EliškaRuda#111děvčata8.00:01:17.44+00:00:15.96Detail
24. HALFAROVÁ JosefínaAtletika Nové Strašecí#23děvčata9.00:01:17.48+00:00:16.00Detail
25. ELSNICOVÁ EmaSki team Nové Strašecí#8děvčata10.00:01:17.74+00:00:16.26Detail
26. ŠÍMOVÁ AnetaRynholec#72děvčata11.00:01:17.76+00:00:16.28Detail
27. HORÁK SamuelSportovní klub Nové Strašení#143chlapci16.00:01:18.09+00:00:16.61Detail
28. ŠVEJKOVSKÝ JakubBuštěhrad#62chlapci17.00:01:18.85+00:00:17.37Detail
29. SLAVÍKOVÁ SofieAK Louny#3děvčata12.00:01:20.27+00:00:18.79Detail
30. MAŘÍKOVÁ SofieNové Strašecí#71děvčata13.00:01:20.42+00:00:18.94Detail
31. INMAN Sophie#169děvčata14.00:01:21.16+00:00:19.68Detail
32. LÜFTNER MarekSCNS Nové Strašecí#42chlapci18.00:01:21.56+00:00:20.08Detail
33. BACH TobiášAk Louny#39chlapci19.00:01:23.03+00:00:21.55Detail
34. MANSFELDOVÁ Anežka#85děvčata15.00:01:23.86+00:00:22.38Detail
35. BENCAT Tadeas#57chlapci20.00:01:24.03+00:00:22.55Detail
36. GALKO NelaLužná#91děvčata16.00:01:24.79+00:00:23.31Detail
37. VARCHOLA SamuelAK Louny#148chlapci21.00:01:24.95+00:00:23.47Detail
38. ŠANDOVÁ JohanaNové Strašecí#100děvčata17.00:01:27.11+00:00:25.63Detail
39. PEREMSKÝ MatějUnhošť#18chlapci22.00:01:26.74+00:00:25.26Detail
40. ČIBERA FilipKladno#21chlapci23.00:01:28.60+00:00:27.12Detail
41. INMAN Oliver#170chlapci24.00:01:31.89+00:00:30.41Detail
42. ČERNÁ LucieRu dá#157děvčata18.00:01:33.30+00:00:31.82Detail
43. CHOCHOLOVÁ ZuzanaZŠ Jince#55děvčata19.00:01:33.62+00:00:32.14Detail
44. BENDL DominikNové Strašecí#15chlapci25.00:01:36.67+00:00:35.19Detail
45. HANKO MatoušLužná#98chlapci26.00:01:37.31+00:00:35.83Detail
46. BENDOVÁ EmaNové Strašecí#153děvčata20.00:01:38.94+00:00:37.46Detail
47. POSCHLOVÁ NicolRynholec#133děvčata21.00:01:38.94+00:00:37.46Detail
48. KAMENÍK AlexNové Strašecí#139chlapci27.00:01:41.02+00:00:39.54Detail
49. DOLEJŠÍ MarkétaRuda#131děvčata22.00:01:50.16+00:00:48.68Detail
LÁVICOVÁ JulieAK Louny#29děvčataDetail
ŠNAJDR MatesPraha#137chlapciDetail
RADOSTA MaximRynholec#164chlapciDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz