Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

mladší žactvo

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SUŠICKÝ TomášAtletika Nové Strašecí#1082005mladší žáci1.00:02:19.00Detail
2. HERINK TomášAK Louny#472005mladší žáci2.00:02:20.59+00:00:01.59Detail
3. VÁVROVÁ VeronikaAK Louny#322006mladší žákyně1.00:02:24.10+00:00:05.10Detail
4. KOUDELKA Jiříatletický oddíl Nové Strašecí#942005mladší žáci3.00:02:26.09+00:00:07.09Detail
5. KOTLÍKOVÁ AdélaCK Loko Rakovník#1552005mladší žákyně2.00:02:26.62+00:00:07.62Detail
6. LETOVÁ LucieLoko Rakovník#882006mladší žákyně3.00:02:27.98+00:00:08.98Detail
7. VŠETULA MichalA.C. Tepo Kladno#1382007mladší žáci4.00:02:29.68+00:00:10.68Detail
8. HELEBRANTOVÁ KateřinaAK Louny#332005mladší žákyně4.00:02:31.50+00:00:12.50Detail
9. VALOUŠEK OndřejAK Louny#62006mladší žáci5.00:02:33.91+00:00:14.91Detail
10. HANKO DanielAtletika Nové Strašecí#992007mladší žáci6.00:02:35.34+00:00:16.34Detail
11. VELIČKA JanSportovní centrum Nové Strašecí#52005mladší žáci7.00:02:37.01+00:00:18.01Detail
12. VELIČKOVÁ IvetaSportovní centrum Nové Strašecí#42007mladší žákyně5.00:02:40.38+00:00:21.38Detail
13. REICHL VojtaPZ Kladno#1752006mladší žáci8.00:02:40.93+00:00:21.93Detail
14. DOUŠOVÁ KláraNové Strašecí#1282007mladší žákyně6.00:02:43.31+00:00:24.31Detail
15. SLAVÍKOVÁ ViktorieAK Louny#22006mladší žákyně7.00:02:44.17+00:00:25.17Detail
16. FIKESOVÁ LauraAC Tepo Kladno#1152006mladší žákyně8.00:02:49.10+00:00:30.10Detail
17. ŠKRÁBAL ŠimonStochov#792006mladší žáci9.00:02:51.10+00:00:32.10Detail
18. MANSFELD Jan#862006mladší žáci10.00:02:53.87+00:00:34.87Detail
19. HALFAR ŠimonAtletika Nové Strašecí#222007mladší žáci11.00:02:54.57+00:00:35.57Detail
20. CUŘÍN Mikuláš#1242006mladší žáci12.00:02:57.26+00:00:38.26Detail
21. ŠÍMA MatějRynholec#902005mladší žáci13.00:02:57.32+00:00:38.32Detail
22. BIDRMANOVÁ AlžbětaAK Louny#92006mladší žákyně9.00:03:01.37+00:00:42.37Detail
23. NEDBAL DaliborNové Strašecí#262007mladší žáci14.00:03:01.90+00:00:42.90Detail
24. FRONĚK ŠtěpánNové Strašecí#1712007mladší žáci15.00:03:01.98+00:00:42.98Detail
25. DOLEJŠÍ TerezaRuda#1292006mladší žákyně10.00:03:03.59+00:00:44.59Detail
26. FABINGEROVÁ RebekaAtletika Nové Strašecí#892005mladší žákyně11.00:03:05.51+00:00:46.51Detail
27. POSPÍŠIL DavidNové Strašecí#1682007mladší žáci16.00:03:07.66+00:00:48.66Detail
28. MULLEROVÁ TerezaNové Strašecí#842006mladší žákyně12.00:03:09.60+00:00:50.60Detail
29. MAŘÍKOVÁ SáraNové Strašecí#732007mladší žákyně13.00:03:26.54+00:01:07.54Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz