Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. GRYGAROVÁ JanaKokrdov#2101979Ženy B1.00:24:08.64Detail
2. ČERNÁ JanaAC Tepo Kladno#3191982Ženy B2.00:25:25.74+00:01:17.10Detail
3. RAKOVÁ GabrielaMKK#2411975Ženy B3.00:25:49.30+00:01:40.66Detail
4. FIKESOVÁ KvětušeKačice#2151976Ženy B4.00:25:58.00+00:01:49.36Detail
5. MACHÁČOVÁ LucieTuchlovice#2991987Ženy A1.00:26:53.66+00:02:45.02Detail
6. PŘÍHODOVÁ BarboraTJ Sokol Unhošť#3041994Ženy A2.00:27:14.51+00:03:05.87Detail
7. KOKOTÍKOVÁ JarmilaNové Strašecí#2651983Ženy B5.00:27:33.26+00:03:24.62Detail
8. ŠTEKLOVÁ PetraZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE...#2231981Ženy B6.00:27:56.59+00:03:47.95Detail
9. ŠTĚPÁNKOVÁ EvaBiatlon Beroun#2851972Ženy C1.00:28:00.72+00:03:52.08Detail
10. CHILD MarkétaPraha#2891975Ženy B7.00:29:02.52+00:04:53.88Detail
11. KAMENÍČKOVÁ VeronikaVinařice#3121966Ženy C2.00:29:07.62+00:04:58.98Detail
12. BLÄTTERBAUEROVÁ LucieBraškov#2921976Ženy B8.00:29:36.08+00:05:27.44Detail
13. HRACHOVCOVÁ MichaelaRakovník#2521985Ženy A3.00:29:40.78+00:05:32.14Detail
14. HNÍZDILOVÁ LenčaZa Hezčí Zadeček#2631986Ženy A4.00:29:47.54+00:05:38.90Detail
15. ŠIMÁČKOVÁ Julia#2831991Ženy A5.00:30:05.57+00:05:56.93Detail
16. VEJRAŽKOVÁ AnežkaTřtice#3201991Ženy A6.00:30:21.66+00:06:13.02Detail
17. MRÁZOVÁ BarboraZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NOVÉ STRAŠECÍ#2021991Ženy A7.00:30:27.92+00:06:19.28Detail
18. HOCHMALOVÁ MartinaNové Strašecí#3511989Ženy A8.00:31:05.08+00:06:56.44Detail
19. VALCHÁŘOVÁ ZuzanaBěžci Slaný#3021977Ženy B9.00:31:25.31+00:07:16.67Detail
20. UXOVÁ AnettURT Beroun#2311998Ženy A9.00:31:27.36+00:07:18.72Detail
21. URBANCOVÁ AliceMaraton klub kladno#3001959Ženy D1.00:31:42.17+00:07:33.53Detail
22. ČERMÁKOVÁ VladimíraBuštěhrad#2061981Ženy B10.00:31:45.73+00:07:37.09Detail
23. THUMOVÁ KamilaSportRaces-Isaac Team#2611991Ženy A10.00:32:26.74+00:08:18.10Detail
24. ELSNICOVÁ KamilaZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí#2031986Ženy A11.00:32:36.89+00:08:28.25Detail
25. HEJNOVÁ LucieSki team Nové Strašecí#2041985Ženy A12.00:32:36.93+00:08:28.29Detail
26. FIKESOVÁ AnetaA.C. Tepo Kladno#2161991Ženy A13.00:32:55.83+00:08:47.19Detail
27. CHOCHOLOVÁ IvanaZŠ Jince#2051979Ženy B11.00:33:05.93+00:08:57.29Detail
28. DOČEKALOVÁ MarkétaKladno#3251975Ženy B12.00:33:22.92+00:09:14.28Detail
29. KLEKNEROVÁ KristýnaZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE...#2711997Ženy A14.00:33:47.79+00:09:39.15Detail
30. KUČEROVÁ LucieNové Strašecí#3551980Ženy B13.00:34:14.06+00:10:05.42Detail
31. JENÍČKOVÁ ZuzanaŠneci v běhu#2601983Ženy B14.00:34:21.85+00:10:13.21Detail
32. INMAN HanaRuda#2541975Ženy B15.00:34:51.38+00:10:42.74Detail
33. MARVANOVÁ JanaVinařice#3171980Ženy B16.00:35:19.98+00:11:11.34Detail
34. BAYEROVÁ JarmilaSenkov#3401971Ženy C3.00:35:48.79+00:11:40.15Detail
35. KOULOVÁ VeronikaZEBRY#2731992Ženy A15.00:36:33.04+00:12:24.40Detail
36. MANSFELDOVÁ Zuzana#2191981Ženy B17.00:36:43.53+00:12:34.89Detail
37. KOSTKOVÁ JanaKladno#2371984Ženy A16.00:40:00.53+00:15:51.89Detail
38. VOSÁTKOVÁ LibušeNové Strašecí#2011956Ženy D2.00:40:01.72+00:15:53.08Detail
39. HILL Daisy#2131991Ženy A17.00:40:11.86+00:16:03.22Detail
40. HILL Radka#2121984Ženy A18.00:40:13.69+00:16:05.05Detail
41. HUSÁKOVÁ JanaNové Strašecí#3091986Ženy A19.00:40:35.76+00:16:27.12Detail
42. BENCATOVA Gabriela#2091988Ženy A20.00:40:39.59+00:16:30.95Detail
43. ZETKOVÁ MarianaSvárov#3501993Ženy A21.00:41:34.43+00:17:25.79Detail
44. ŠAROCHOVÁ KláraZebry#2941985Ženy A22.00:41:34.62+00:17:25.98Detail
45. TLUSTÁ BeataBaník Rynholec#2111991Ženy A23.00:42:04.30+00:17:55.66Detail
46. TETOUROVÁ Stela#3821995Ženy A24.00:42:55.95+00:18:47.31Detail
47. THUMOVÁ DanaNové Strašecí#2671965Ženy C4.00:44:10.45+00:20:01.81Detail
48. RYŠOVÁ Ivana#2141963Ženy D3.00:51:11.03+00:27:02.39Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz