Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. GRYGAROVÁ JanaKokrdov#210Ženy B1.00:24:08.64Detail
2. ČERNÁ JanaAC Tepo Kladno#319Ženy B2.00:25:25.74+00:01:17.10Detail
3. RAKOVÁ GabrielaMKK#241Ženy B3.00:25:49.30+00:01:40.66Detail
4. FIKESOVÁ KvětušeKačice#215Ženy B4.00:25:58.00+00:01:49.36Detail
5. MACHÁČOVÁ LucieTuchlovice#299Ženy A1.00:26:53.66+00:02:45.02Detail
6. PŘÍHODOVÁ BarboraTJ Sokol Unhošť#304Ženy A2.00:27:14.51+00:03:05.87Detail
7. KOKOTÍKOVÁ JarmilaNové Strašecí#265Ženy B5.00:27:33.26+00:03:24.62Detail
8. ŠTEKLOVÁ PetraZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE...#223Ženy B6.00:27:56.59+00:03:47.95Detail
9. ŠTĚPÁNKOVÁ EvaBiatlon Beroun#285Ženy C1.00:28:00.72+00:03:52.08Detail
10. CHILD MarkétaPraha#289Ženy B7.00:29:02.52+00:04:53.88Detail
11. KAMENÍČKOVÁ VeronikaVinařice#312Ženy C2.00:29:07.62+00:04:58.98Detail
12. BLÄTTERBAUEROVÁ LucieBraškov#292Ženy B8.00:29:36.08+00:05:27.44Detail
13. HRACHOVCOVÁ MichaelaRakovník#252Ženy A3.00:29:40.78+00:05:32.14Detail
14. HNÍZDILOVÁ LenčaZa Hezčí Zadeček#263Ženy A4.00:29:47.54+00:05:38.90Detail
15. ŠIMÁČKOVÁ Julia#283Ženy A5.00:30:05.57+00:05:56.93Detail
16. VEJRAŽKOVÁ AnežkaTřtice#320Ženy A6.00:30:21.66+00:06:13.02Detail
17. MRÁZOVÁ BarboraZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NOVÉ STRAŠECÍ#202Ženy A7.00:30:27.92+00:06:19.28Detail
18. HOCHMALOVÁ MartinaNové Strašecí#351Ženy A8.00:31:05.08+00:06:56.44Detail
19. VALCHÁŘOVÁ ZuzanaBěžci Slaný#302Ženy B9.00:31:25.31+00:07:16.67Detail
20. UXOVÁ AnettURT Beroun#231Ženy A9.00:31:27.36+00:07:18.72Detail
21. URBANCOVÁ AliceMaraton klub kladno#300Ženy D1.00:31:42.17+00:07:33.53Detail
22. ČERMÁKOVÁ VladimíraBuštěhrad#206Ženy B10.00:31:45.73+00:07:37.09Detail
23. THUMOVÁ KamilaSportRaces-Isaac Team#261Ženy A10.00:32:26.74+00:08:18.10Detail
24. ELSNICOVÁ KamilaZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí#203Ženy A11.00:32:36.89+00:08:28.25Detail
25. HEJNOVÁ LucieSki team Nové Strašecí#204Ženy A12.00:32:36.93+00:08:28.29Detail
26. FIKESOVÁ AnetaA.C. Tepo Kladno#216Ženy A13.00:32:55.83+00:08:47.19Detail
27. CHOCHOLOVÁ IvanaZŠ Jince#205Ženy B11.00:33:05.93+00:08:57.29Detail
28. DOČEKALOVÁ MarkétaKladno#325Ženy B12.00:33:22.92+00:09:14.28Detail
29. KLEKNEROVÁ KristýnaZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE...#271Ženy A14.00:33:47.79+00:09:39.15Detail
30. KUČEROVÁ LucieNové Strašecí#355Ženy B13.00:34:14.06+00:10:05.42Detail
31. JENÍČKOVÁ ZuzanaŠneci v běhu#260Ženy B14.00:34:21.85+00:10:13.21Detail
32. INMAN HanaRuda#254Ženy B15.00:34:51.38+00:10:42.74Detail
33. MARVANOVÁ JanaVinařice#317Ženy B16.00:35:19.98+00:11:11.34Detail
34. BAYEROVÁ JarmilaSenkov#340Ženy C3.00:35:48.79+00:11:40.15Detail
35. KOULOVÁ VeronikaZEBRY#273Ženy A15.00:36:33.04+00:12:24.40Detail
36. MANSFELDOVÁ Zuzana#219Ženy B17.00:36:43.53+00:12:34.89Detail
37. KOSTKOVÁ JanaKladno#237Ženy A16.00:40:00.53+00:15:51.89Detail
38. VOSÁTKOVÁ LibušeNové Strašecí#201Ženy D2.00:40:01.72+00:15:53.08Detail
39. HILL Daisy#213Ženy A17.00:40:11.86+00:16:03.22Detail
40. HILL Radka#212Ženy A18.00:40:13.69+00:16:05.05Detail
41. HUSÁKOVÁ JanaNové Strašecí#309Ženy A19.00:40:35.76+00:16:27.12Detail
42. BENCATOVA Gabriela#209Ženy A20.00:40:39.59+00:16:30.95Detail
43. ZETKOVÁ MarianaSvárov#350Ženy A21.00:41:34.43+00:17:25.79Detail
44. ŠAROCHOVÁ KláraZebry#294Ženy A22.00:41:34.62+00:17:25.98Detail
45. TLUSTÁ BeataBaník Rynholec#211Ženy A23.00:42:04.30+00:17:55.66Detail
46. TETOUROVÁ Stela#382Ženy A24.00:42:55.95+00:18:47.31Detail
47. THUMOVÁ DanaNové Strašecí#267Ženy C4.00:44:10.45+00:20:01.81Detail
48. RYŠOVÁ Ivana#214Ženy D3.00:51:11.03+00:27:02.39Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz