Oficiální Výsledková listina Chodovská vlečka
25. 8. 2018

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. COUFAL JakubWitte Bike Team#16M11.Muži1.00:36:0900:19:38.7700:16:29.35Detail
2. SOKOL JanAK Sokolov#78M12.Muži2.00:37:47+00:01:3800:20:30.3700:17:16.54Detail
3. BROŽEK VítekWITTE BIKE TEAM#17M13.Muži3.00:38:22+00:02:1300:20:53.5600:17:27.94Detail
4. BOCK MaikLC Oelsnitz-Erzgebirge#41M14.Muži4.00:38:26+00:02:1700:20:53.7200:17:31.61Detail
5. KOŽÁK MilanSC Start Karlovy Vary#48M31.Muži5.00:38:29+00:02:2000:20:54.2000:17:34.27Detail
6. ŠVEJDAR SlávekTriatlet Karlovy Vary#71M21.Muži6.00:39:10+00:03:0100:20:59.4100:18:10.53Detail
7. FOLVARČÍK JiříŠAK Chodov#82M15.Muži7.00:39:42+00:03:3300:21:33.1800:18:08.07Detail
8. SEKYROVÁ IvanaAK Sokolov#57Z21.Ženy1.00:40:22+00:04:1300:21:50.4600:18:31.12Detail
9. KINCL TomᚊAK Chodov#91M16.Muži8.00:41:03+00:04:5400:21:33.7000:19:28.87Detail
10. OMRAI JanTJ Slavoj Bečov n/T#32M22.Muži9.00:41:27+00:05:1800:22:20.4500:19:05.71Detail
11. VOGEL MarcelLC Oelsnitz-Erzgebirge#42M17.Muži10.00:41:38+00:05:2900:22:47.2200:18:50.56Detail
12. BAŠUS LubomírKolová#74M18.Muži11.00:41:51+00:05:4200:22:47.3900:19:02.68Detail
13. PARIHUZIČ DušanŽivé Sokolovsko#59M23.Muži12.00:42:05+00:05:5600:22:47.9400:19:16.55Detail
14. BECHIŇSKÝ Václav#90M19.Muži13.00:42:15+00:06:0600:22:46.4400:19:28.35Detail
15. LANG TomᚊAK Chodov#6M24.Muži14.00:42:23+00:06:1400:22:48.9600:19:33.52Detail
16. BUREŠ RadekNew Roll Runners#75M110.Muži15.00:42:34+00:06:2500:22:46.6500:19:47.03Detail
17. BRAUM ZdeněkNew Roll Runners#79M111.Muži16.00:42:46+00:06:3700:23:29.3000:19:16.56Detail
18. KADEN DietmarLC Oelsnitz-Erzgebirge#40M32.Muži17.00:43:19+00:07:1000:23:38.2700:19:40.36Detail
19. BROŽKOVÁ ŠtěpánkaOstrov#18Z11.Ženy2.00:43:19+00:07:1000:23:46.2500:19:32.43Detail
20. GROSSER TomášKarlovarský vegetarián#52M25.Muži18.00:44:25+00:08:1600:24:12.8200:20:11.26Detail
21. MACHÁČEK MarekTriatlet Karlovy Vary#22M26.Muži19.00:44:37+00:08:2800:23:52.9500:20:43.21Detail
22. NOVÁČEK JanLK Slovan Karlovy Vary#10M33.Muži20.00:44:53+00:08:4400:23:46.6200:21:06.14Detail
23. LUBINOVÁ RomanaSC Start Karlovy Vary#49Z22.Ženy3.00:45:23+00:09:1400:24:23.3300:20:59.45Detail
24. KŇAVA MartinBike a Běh Ostrov#11M112.Muži21.00:45:26+00:09:1700:24:52.2900:20:33.14Detail
25. HŮRKA OtakarBike a Běh Ostrov#54M27.Muži22.00:45:48+00:09:3900:25:01.5200:20:46.36Detail
26. VALJENT JiříLuky team Chodov#23M34.Muži23.00:46:03+00:09:5400:24:40.3200:21:21.68Detail
27. KUNEŠ AdamKorejský sršni #72M113.Muži24.00:46:16+00:10:0700:24:35.7400:21:39.48Detail
28. PALUBJAK RobertChodov#50M114.Muži25.00:46:27+00:10:1800:24:58.6000:21:27.77Detail
29. MERUNKA JanŠAK Chodov#62M115.Muži26.00:46:32+00:10:2300:24:57.0000:21:34.83Detail
30. KRISTENOVÁ NelaTriatlet KV#73Z12.Ženy4.00:46:45+00:10:3600:25:32.3000:21:12.48Detail
31. KUBÁLEK PetrKorejský Sršni#69M28.Muži27.00:47:24+00:11:1500:25:32.4300:21:50.89Detail
32. MOLNÁROVÁ JanaČochtan team H. Slavkov#31Z13.Ženy5.00:47:32+00:11:2300:25:53.8800:21:37.36Detail
33. STREICHSBIER Zdeněk#60M29.Muži28.00:47:48+00:11:3900:25:49.2400:21:58.44Detail
34. VACHRLON VáclavŠAK Chodov#8M116.Muži29.00:48:21+00:12:1200:25:43.6800:22:36.41Detail
35. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#19M210.Muži30.00:48:51+00:12:4200:26:24.4700:22:26.35Detail
36. POSPISILOVA AlzbetaNew Roll Runners#24Z23.Ženy6.00:49:16+00:13:0700:26:51.6200:22:23.60Detail
37. PUNČOCHÁŘ Jan#67M117.Muži31.00:49:16+00:13:0700:26:44.0500:22:31.74Detail
38. BOCK JensLC Oelsnitz-Erzgebirge#43M35.Muži32.00:49:26+00:13:1700:26:56.3200:22:28.77Detail
39. PIZINGER PatrikŠAK Chodov#1M211.Muži33.00:49:50+00:13:4100:26:55.6300:22:54.00Detail
40. PAVLINSKÝ VladimírOstrov#81M212.Muži34.00:49:57+00:13:4800:26:35.5100:23:20.50Detail
41. HATAŠ JiříChodov#15M118.Muži35.00:50:01+00:13:5200:26:55.5100:23:05.24Detail
42. PALUSKA FrantišekHroznětín#66M213.Muži36.00:50:34+00:14:2500:27:37.3300:22:56.38Detail
43. NEHYBOVÁ IlonaChodov#64Z24.Ženy7.00:51:34+00:15:2500:27:36.0500:23:57.92Detail
44. KRÁLOVEC JiříAK Sokolov#77M41.Muži37.00:51:54+00:15:4500:28:31.3900:23:21.96Detail
45. SOUKUP LuděkŠAK Chodov#2M119.Muži38.00:52:11+00:16:0200:28:23.5100:23:47.15Detail
46. PAVLINSKÁ JanaNew Roll Runners#80Z14.Ženy8.00:52:37+00:16:2800:27:59.0500:24:36.96Detail
47. ČOČKOVÁ JanaNemocnice Ostrov#53Z25.Ženy9.00:53:36+00:17:2700:28:48.3000:24:47.06Detail
48. WÝSTRACH PavelLoket #29M120.Muži39.00:53:38+00:17:2900:28:44.3000:24:53.15Detail
49. BOCK InesLC Oelsnitz-Erzgebirge#47Z26.Ženy10.00:53:48+00:17:3900:29:13.7900:24:34.02Detail
50. HORVÁTH MichalChodov#92M121.Muži40.00:53:57+00:17:4800:29:54.5600:24:01.45Detail
51. PACOUREK PetrTJ Počerny#27M36.Muži41.00:53:57+00:17:4800:29:28.3200:24:28.22Detail
52. MIKEŠ VáclavSport Josefov#39M42.Muži42.00:54:03+00:17:5400:29:27.7700:24:34.52Detail
53. ČEKAN MiroslavOstrov#58M43.Muži43.00:54:57+00:18:4800:29:33.1100:25:23.57Detail
54. PÖPLOVÁ RomanaChranišov#51Z27.Ženy11.00:55:34+00:19:2500:30:13.4300:25:19.58Detail
55. BAUER SandyLC Oelsnitz-Erzgebirge#45Z28.Ženy12.00:55:47+00:19:3800:30:16.0100:25:30.56Detail
56. TAUTENHAHN AnjaLC Oelsnitz-Erzgebirge#46Z15.Ženy13.00:56:06+00:19:5700:30:32.5000:25:32.88Detail
57. KOZOVÁ VendulaKorejský Sršni #70Z16.Ženy14.00:56:11+00:20:0200:30:39.4000:25:30.63Detail
58. KVASNIČKA DominikKV Arena Team#55M122.Muži44.00:56:48+00:20:3900:29:29.1900:27:18.48Detail
59. MALÝ LubomírKarlovy Vary#65M37.Muži45.00:56:51+00:20:4200:31:17.3900:25:32.64Detail
60. KISS JiříKarate kllub Chodov a Hasiči Chodov#7M214.Muži46.00:56:55+00:20:4600:30:26.0100:26:28.00Detail
61. HOLEČEK FrantišekTriatlet Karlovy Vary#89M44.Muži47.00:57:31+00:21:2200:31:33.6500:25:57.03Detail
62. AUDY AdamHabartov#61M123.Muži48.00:59:17+00:23:0800:32:21.4300:26:54.65Detail
63. ŠPLINAROVÁ JanaSC Start Karlovy Vary#88Z29.Ženy15.00:59:25+00:23:1600:32:37.4500:26:46.72Detail
64. DVOŘÁK OldřichTriatlet Karlovy Vary#87M45.Muži49.00:59:25+00:23:1600:32:37.8100:26:46.78Detail
65. KRASSA ManfredŠAK Chodov#30M46.Muži50.00:59:26+00:23:1700:31:46.3500:27:39.56Detail
66. KOLÁŘÍK Martin#26M124.Muži51.00:59:58+00:23:4900:32:46.0400:27:11.55Detail
67. KUCHVÁLKOVÁ JanaTriatlet Karlovy Vary#37Z210.Ženy16.01:01:26+00:25:1700:33:17.8100:28:07.55Detail
68. BAUER MiroslavSokolov#4M215.Muži52.01:02:48+00:26:3900:33:39.8800:29:08.02Detail
69. KVASNIČKOVÁ RadkaKV Arena Team#56Z211.Ženy17.01:02:51+00:26:4200:33:26.6900:29:24.16Detail
70. WYSTRACH MarekLoučky#28M216.Muži53.01:03:16+00:27:0700:33:41.1400:29:34.49Detail
71. DVOŘÁKOVÁ LenkaChodov#68Z17.Ženy18.01:03:38+00:27:2900:34:38.1100:28:59.48Detail
72. PROVAZNÍK DavidŠAK Chodov#84M125.Muži54.01:04:04+00:27:5500:34:36.5900:29:26.57Detail
73. SRBA Stanislav#85M126.Muži55.01:04:21+00:28:1200:38:21.7300:25:58.74Detail
74. PLÁŠILOVÁ JindřiškaKraslice#38Z212.Ženy19.01:04:28+00:28:1900:34:53.2900:29:34.53Detail
75. PROVAZNÍKOVÁ MartinaŠAK Chodov#83Z213.Ženy20.01:04:36+00:28:2700:34:36.7400:29:59.02Detail
76. HAMPEJSOVÁ MartinaKarlovy Vary#5Z18.Ženy21.01:05:13+00:29:0400:35:03.7800:30:08.89Detail
77. VÁLEK MichalChodov#13M217.Muži56.01:07:42+00:31:3300:37:52.6800:29:49.07Detail
78. KALFÁŘ JaroslavChodov#20M218.Muži57.01:07:43+00:31:3400:37:24.7100:30:17.38Detail
79. BAŠTA VojtěchChodov#9M127.Muži58.01:07:52+00:31:4300:35:21.3000:32:29.76Detail
80. PIZINGEROVÁ MagdalenaChodov#3Z214.Ženy22.01:09:16+00:33:0700:37:37.5700:31:37.90Detail
81. BRAUNFUCHSOVA DagmarChodov#12Z215.Ženy23.01:10:19+00:34:1000:37:51.8100:32:26.72Detail
82. BOKŮVKOVÁ AlenaChodov u Karlových Var 1#14Z216.Ženy24.01:10:22+00:34:1300:37:51.7900:32:29.22Detail
83. HOUSKOVÁ HanaChodov#63Z19.Ženy25.01:11:08+00:34:5900:37:59.9000:33:07.74Detail
84. BENDOVÁ ŠárkaChodov#76Z110.Ženy26.01:12:29+00:36:2000:38:00.5000:34:27.78Detail
85. HUSÁKOVÁ JanaChodov#34Z111.Ženy27.01:12:41+00:36:3200:37:55.0200:34:45.80Detail
86. SMUTNÁ TerezaChodov#33Z112.Ženy28.01:12:42+00:36:3300:37:55.0500:34:46.00Detail
87. MEISNER SimonLC Oelsnitz-Erzgebirge#44M38.Muži59.01:14:07+00:37:5800:38:55.2400:35:11.38Detail
KOWOLOWSKI RobertChodov#86M1Muži00:00:0000:38:23.30Detail
DNF KOLÁŘÍKOVÁ Jaroslava#25Z1ŽenyDNF 00:32:46.19Detail
DNF KUBÍNOVÁ Martina#35Z2ŽenyDNF 00:32:46.67Detail
DNF KUBÍN Michal#36M1MužiDNF 00:59:58.11Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz