Oficiální Výsledková listina MTB XIII. Memoriál Fanyho Stelzera 2018
30. 6. 2018

A - 76 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TATÍČEK PetrRAJEC TREK#261985M1A1.03:01:12.35Detail
2. ČERNÝ Milan#1711978M2A1.03:17:57.50+00:16:45.15Detail
3. SOPOUŠEK VojtěchSki a Bike Centrum Radotín#241987M1A2.03:21:20.57+00:20:08.22Detail
4. NOVÁK AlešCzech Tallboys#181976M2A2.03:24:45.00+00:23:32.65Detail
5. PŘIBIL TomášLitvínov#1421974M2A3.03:25:55.86+00:24:43.51Detail
6. DUCHEK JiříKL sport Most#21973M2A4.03:35:19.40+00:34:07.05Detail
7. HORA ZdeněkCyklokemp Pod lipou Roudnice nad Labem#1681961M3A1.03:38:42.61+00:37:30.26Detail
8. BARTOŠ Jan#1601974M2A5.03:39:36.81+00:38:24.46Detail
9. SCHINKOETHE RalfPetz Racing#1511978M2A6.03:41:51.06+00:40:38.71Detail
10. GRANÁT DavidÚstí nad Labem#1321972M2A7.03:42:03.27+00:40:50.92Detail
11. KEIMLING ThomasStolpen#1461973M2A8.03:42:50.63+00:41:38.28Detail
12. BULA OndřejTeplice#1271980M1A3.03:43:26.13+00:42:13.78Detail
13. TROJAN TomasKrušnohorský dvůr#1261973M2A9.03:43:26.49+00:42:14.14Detail
14. DOLECEK Mario#1471969M2A10.03:45:04.15+00:43:51.80Detail
15. ERLER AlešHPM sport Teplice#31980M1A4.03:49:29.85+00:48:17.50Detail
16. VOSKA Jiří#1551967M3A2.03:49:30.58+00:48:18.23Detail
17. HROUDA Robert#61970M2A11.03:51:11.12+00:49:58.77Detail
18. PRAŽÁK PetrPraha 9#1611971M2A12.03:51:15.88+00:50:03.53Detail
19. LEITERMANN DavidTeplice#151975M2A13.03:51:30.61+00:50:18.26Detail
20. KŘÍŽ PetrTeplice#1331979M1A5.03:52:54.21+00:51:41.86Detail
21. KYPET AlešM&T kliky#141976M2A14.03:53:11.11+00:51:58.76Detail
22. KAISER JanKaiserteam#111977M2A15.03:53:27.38+00:52:15.03Detail
23. HRUBÝ JaroslavKL sport Most#71955M3A3.03:55:02.60+00:53:50.25Detail
24. VOJTEK PetrKL Sport Most#271963M3A4.03:55:13.33+00:54:00.98Detail
25. KANIS JanHPM Sport Teplice#121970M2A16.03:56:26.27+00:55:13.92Detail
26. JAROLÍMEK JanRegalbike Teplice#91971M2A17.03:59:17.01+00:58:04.66Detail
27. FEIX IvoTeplice#41974M2A18.04:01:20.14+01:00:07.79Detail
28. DOLEJŠ PetrTeplice#11971M2A19.04:02:23.41+01:01:11.06Detail
29. NOVÁK Jindřichoriginalky.cz#191960M3A5.04:03:49.24+01:02:36.89Detail
30. JAVŮREK TomášLitvínov#101971M2A20.04:06:19.50+01:05:07.15Detail
31. ŠINDELÁŘ Jiří#1751980M1A6.04:08:16.75+01:07:04.40Detail
32. HRON ZdeněkRegal Bike Teplice#51953M3A6.04:16:29.19+01:15:16.84Detail
33. KUBÍK Petr#1441972M2A21.04:20:23.02+01:19:10.67Detail
34. STÁDNÍK MarekDexter Cycling#1521976M2A22.04:23:07.90+01:21:55.55Detail
35. VODOCHODSKÝ VladimírHELLFISH#1741972M2A23.04:23:23.00+01:22:10.65Detail
36. LUKŠAN PatrikDěčín#161974M2A24.04:30:17.01+01:29:04.66Detail
37. MARŠÍK JaroslavKoloshop Team#171971M2A25.04:39:20.65+01:38:08.30Detail
38. ZEMAN PetrDubí#281969M2A26.04:53:33.24+01:52:20.89Detail
39. PARTIK Jakub#1491990M1A7.04:56:41.97+01:55:29.62Detail
40. PRAVDA Ivo#1481964M3A7.04:56:42.30+01:55:29.95Detail
41. SLUKA MilanTeplice#231962M3A8.04:56:44.87+01:55:32.52Detail
42. REJCHA FilipTeplice#211965M3A9.05:05:41.76+02:04:29.41Detail
43. PLCH MarekRegalBike#201969M2A27.05:16:07.48+02:14:55.13Detail
44. KUČEROVÁ TamaraKoloshop Team#131973Z2A1.05:39:40.71+02:38:28.36Detail
45. CHALUPECKÝ LukášKoloshop Team#81970M2A28.05:39:48.70+02:38:36.35Detail
DNF RONEŠ JiříLány#221978M2ADNF Detail
DNF FABIŠOVSKÝ LadislavSweep Ultimate Sport#1641981M1ADNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz