Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
10. 4. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KUBRIČAN PavelAdidas BOOST team#361A (muži do 39)1.00:31:42Detail
2. SMETANA JakubEurofoam sport team#397A (muži do 39)2.00:32:17+00:00:35Detail
3. SYSEL CtiborSpartak Praha 4#405A (muži do 39)3.00:33:14+00:01:32Detail
4. MILER JiříAC Mladá Boleslav#450B (muži 40 - 49)1.00:33:37+00:01:55Detail
5. POLANSKÝ DanSK OMT Pardubice#463A (muži do 39)4.00:34:08+00:02:26Detail
6. PROCHÁZKA MichalPerňa systém#386A (muži do 39)5.00:34:24+00:02:42Detail
7. OLŠAN MartinPrestigio realis team#484A (muži do 39)6.00:34:29+00:02:47Detail
8. LEPLT JiříSk Nové Město nad Mtují#367A (muži do 39)7.00:34:52+00:03:10Detail
9. UCHYTIL MilanKPA Pardubice#419B (muži 40 - 49)2.00:34:56+00:03:14Detail
10. HLAS JakubPSK Olymp Praha#332A (muži do 39)8.00:35:03+00:03:21Detail
11. VALÁŠEK JanSpartak Praha 4#422A (muži do 39)9.00:35:32+00:03:50Detail
12. BUREŠ MartinTJ Sokol Kbely Praha#308A (muži do 39)10.00:35:41+00:03:59Detail
13. WOLF TomášLiberec 30#428A (muži do 39)11.00:35:43+00:04:01Detail
14. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#434B (muži 40 - 49)3.00:35:53+00:04:11Detail
15. ROHLÍK VáclavAC Pardubice#387A (muži do 39)12.00:35:54+00:04:12Detail
16. HEREL LubošLesk Kolín#330B (muži 40 - 49)4.00:36:15+00:04:33Detail
17. PAVLIŠTA DavidSK Svěrák#481A (muži do 39)13.00:36:26+00:04:44Detail
18. ŘÍMAL MilanGP Kolín#477B (muži 40 - 49)5.00:36:33+00:04:51Detail
19. MOCEK TomášAC Pardubice#462A (muži do 39)14.00:36:52+00:05:10Detail
20. HROUDA MatějNymburk#340A (muži do 39)15.00:37:12+00:05:30Detail
21. FRANC PetrTriatlon Mladá Boleslav#320B (muži 40 - 49)6.00:37:20+00:05:38Detail
22. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha - Rolníci#338A (muži do 39)16.00:37:30+00:05:48Detail
23. BLÁHA KamilAB SPED Pardubice#461B (muži 40 - 49)7.00:37:52+00:06:10Detail
24. SMETANA JosefEurofoam sport team#398B (muži 40 - 49)8.00:38:12+00:06:30Detail
25. POHL MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#469A (muži do 39)17.00:38:35+00:06:53Detail
26. ŠIMEK PetrDHL IT Services, Praha Uhříněves#438B (muži 40 - 49)9.00:38:38+00:06:56Detail
27. KLVAŇ NorbertSKC Pečky Libice n/C#470B (muži 40 - 49)10.00:39:13+00:07:31Detail
28. SCHOVÁNEK PetrKrčský les#394C (muži 50 - 59)1.00:39:34+00:07:52Detail
29. SIDOR VasilCK Vinohradské Šlapky#395B (muži 40 - 49)11.00:39:44+00:08:02Detail
30. PRAGER KarelSokol Sojovice#384A (muži do 39)18.00:40:08+00:08:26Detail
31. FLAKS JanAC Nýřany#440C (muži 50 - 59)2.00:40:22+00:08:40Detail
32. BALATKA TomášVšechlapy#304A (muži do 39)19.00:40:22+00:08:40Detail
33. HRDINA JakubSklárna AJETO Lindava#339A (muži do 39)20.00:40:44+00:09:02Detail
34. BERAN TomášAK Malešice Running Freaks#306A (muži do 39)21.00:40:46+00:09:04Detail
35. MENŠÍK JanJablonec nad Nisou#371D (muži 60 - 69)1.00:40:52+00:09:10Detail
36. KVASNIČKA DanielŽehuň#363A (muži do 39)22.00:40:55+00:09:13Detail
37. RYZNER MiroslavSk Srch#389C (muži 50 - 59)3.00:40:57+00:09:15Detail
38. CHMELÍK Martin10 beers after#341C (muži 50 - 59)4.00:41:00+00:09:18Detail
39. PRCHAL PavelGP Kolín#385C (muži 50 - 59)5.00:41:04+00:09:22Detail
40. STEHLÍK JiříKosořice#403A (muži do 39)23.00:41:17+00:09:35Detail
41. KIUBIŠTA PetrSokol Kolín#353C (muži 50 - 59)6.00:41:18+00:09:36Detail
42. KLÍMA MartinKolín#443A (muži do 39)24.00:41:19+00:09:37Detail
43. SOUKUP MilanMilovice#446C (muži 50 - 59)7.00:41:32+00:09:50Detail
44. RYDRYCH Jan#347D (muži 60 - 69)2.00:41:35+00:09:53Detail
45. POMŠAR MiroslavLysá nad Labem#473B (muži 40 - 49)12.00:41:52+00:10:10Detail
46. MICHOVSKÝ MarekBeroun#372B (muži 40 - 49)13.00:42:08+00:10:26Detail
47. JIRÁNEK JanMladá Boleslav#346A (muži do 39)25.00:42:08+00:10:26Detail
48. JESPER Kallehauge#485C (muži 50 - 59)8.00:42:15+00:10:33Detail
49. ŠNÍDLŮ MaránekCyklistika Nymburk#412A (muži do 39)26.00:42:23+00:10:41Detail
50. SEDLAČÍK TomášPraha#392A (muži do 39)27.00:42:38+00:10:56Detail
51. VÍTŮ AdamNymburk#439B (muži 40 - 49)14.00:43:06+00:11:24Detail
52. SEHNAL AdrienDukla Praha#475D (muži 60 - 69)3.00:43:10+00:11:28Detail
53. OPOČENSKÝ JaroslavKutná Hora#377C (muži 50 - 59)9.00:43:17+00:11:35Detail
54. GREGOR JarslavAC OH Praha#322D (muži 60 - 69)4.00:43:31+00:11:49Detail
55. CHVÁTAL VladimírÚvaly#342B (muži 40 - 49)15.00:43:34+00:11:52Detail
56. HAVRÁNEK Jan#325A (muži do 39)28.00:43:50+00:12:08Detail
57. LEPLT JiříPivovar Miletín#368C (muži 50 - 59)10.00:43:57+00:12:15Detail
58. KAŠPAREC PetrAJETO Lindava#351C (muži 50 - 59)11.00:44:02+00:12:20Detail
59. ŠIMÁK RadekSKP Nymburk#407A (muži do 39)29.00:44:10+00:12:28Detail
60. HODBOĎ ZdeněkNymburk#333B (muži 40 - 49)16.00:44:21+00:12:39Detail
61. HORÁK JiříGarda Bobnice#337C (muži 50 - 59)12.00:44:23+00:12:41Detail
62. KOVÁRNÍK StanislavAC Obora Hvězda#435D (muži 60 - 69)5.00:44:23+00:12:41Detail
63. CIBULKA RomanPraha 2#309B (muži 40 - 49)17.00:44:30+00:12:48Detail
64. VĚTROVSKÝ VáclavLiberec#427A (muži do 39)30.00:44:34+00:12:52Detail
65. ŠTIKAR JosefMilovice#415C (muži 50 - 59)13.00:44:35+00:12:53Detail
66. KYSILKA VratislavKolín#476A (muži do 39)31.00:44:40+00:12:58Detail
67. POUR MiroslavNymburk#383C (muži 50 - 59)14.00:44:44+00:13:02Detail
68. ŘÍHA MiroslavSokol Saská#390E (nad 70)1.00:44:48+00:13:06Detail
69. NOVÁK Jakub#376A (muži do 39)32.00:45:18+00:13:36Detail
70. JANDA VlastimilNymburk#345D (muži 60 - 69)6.00:45:23+00:13:41Detail
71. MRÁZEK TomášPraha 4#458B (muži 40 - 49)18.00:45:29+00:13:47Detail
72. FIALA JanSokol Kolín#448D (muži 60 - 69)7.00:45:38+00:13:56Detail
73. HEJZLAR PavelLysá nad Labem#328B (muži 40 - 49)19.00:45:46+00:14:04Detail
74. VÍT JiříTonda sport Prušánky#459A (muži do 39)33.00:45:49+00:14:07Detail
75. BULÍN Pavel#307B (muži 40 - 49)20.00:45:51+00:14:09Detail
76. ZEMLICKA JiriPraha 4#431B (muži 40 - 49)21.00:45:56+00:14:14Detail
77. HEJNÝ MartinČechtice#327A (muži do 39)34.00:45:56+00:14:14Detail
78. ŠUBRT VáclavAC Mladá Boleslav#449A (muži do 39)35.00:46:02+00:14:20Detail
79. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B#393C (muži 50 - 59)15.00:46:04+00:14:22Detail
80. BARTÁK ZdeněkBowling Squash Sadská#305A (muži do 39)36.00:46:17+00:14:35Detail
81. PECH JindřichŽleby#379A (muži do 39)37.00:46:21+00:14:39Detail
82. SYROVÝ Radeknymburk#404A (muži do 39)38.00:46:27+00:14:45Detail
83. ČERNÝ VladimírHolecBekele#315A (muži do 39)39.00:46:41+00:14:59Detail
84. NOVOTNÝ VojtěchRadovesnice I#442A (muži do 39)40.00:46:49+00:15:07Detail
85. SZABO DavidSK Nové Zámky#467B (muži 40 - 49)22.00:47:02+00:15:20Detail
86. MATĚJKA DavidOkrašlovací spolek Rohatsko#436B (muži 40 - 49)23.00:47:05+00:15:23Detail
87. VANDAS MartinSK Fimfarum#423B (muži 40 - 49)24.00:47:15+00:15:33Detail
88. STANĚK MilanKenast Pečky#402C (muži 50 - 59)16.00:47:57+00:16:15Detail
89. NOVOTNÝ PetrGP Kolín#441B (muži 40 - 49)25.00:48:04+00:16:22Detail
90. KOHOUT RichardLoučeň#453C (muži 50 - 59)17.00:48:59+00:17:17Detail
91. VEJVAR VojtěchBA Nymburk#425A (muži do 39)41.00:49:22+00:17:40Detail
92. SOVA JanMP Praha#401C (muži 50 - 59)18.00:49:27+00:17:45Detail
93. KOSINA Tomáš#447A (muži do 39)42.00:49:28+00:17:46Detail
94. ŠIMEK PetrPlaňany#445A (muži do 39)43.00:49:28+00:17:46Detail
95. ČERNÝ JindřichLiberec#314C (muži 50 - 59)19.00:49:33+00:17:51Detail
96. HORÁČEK JiříKolín#335C (muži 50 - 59)20.00:49:57+00:18:15Detail
97. VESELÝ OttoDrahelice#426B (muži 40 - 49)26.00:50:07+00:18:25Detail
98. KOREC RenéDrahelice#356B (muži 40 - 49)27.00:50:07+00:18:25Detail
99. KLÁR Jaroslav#354B (muži 40 - 49)28.00:50:22+00:18:40Detail
100. HENZL PavelČachovice#329C (muži 50 - 59)21.00:50:29+00:18:47Detail
101. ZEMAN VladimírSokol Kolín-atletika#430C (muži 50 - 59)22.00:51:33+00:19:51Detail
102. HORÁČEK VáclavSOPKo#336C (muži 50 - 59)23.00:51:41+00:19:59Detail
103. VEJVAR TomášNymburk#424B (muži 40 - 49)29.00:52:15+00:20:33Detail
104. BORECKÝ Ladislav#460A (muži do 39)44.00:52:46+00:21:04Detail
105. TOMAN VáclavTJ Sokol Hradec Králové#416B (muži 40 - 49)30.00:52:53+00:21:11Detail
106. KRUŽÍK JanSokol Kolín#437B (muži 40 - 49)31.00:53:33+00:21:51Detail
107. LUKÁŠEK JiříPoděbrady#369A (muži do 39)45.00:54:19+00:22:37Detail
108. SOUKUP MartinMladá Boleslav#66C (muži 50 - 59)24.00:54:35+00:22:53Detail
109. PĚCHA TomášVTJ Běhoun Poděbrady#380C (muži 50 - 59)25.00:56:21+00:24:39Detail
110. PÍCHA TomášGP Kolín#465D (muži 60 - 69)8.00:58:08+00:26:26Detail
111. URBAN TomášSOP Kolín#480A (muži do 39)46.00:59:02+00:27:20Detail
112. HARLAS RobertNymburk#433B (muži 40 - 49)32.00:59:08+00:27:26Detail
113. ŠANTAVY PetrCvoci Jablonec nad Nisou#406A (muži do 39)47.00:59:14+00:27:32Detail
114. ŠOFR PetrNymburk#413A (muži do 39)48.01:01:21+00:29:39Detail
115. KOLOC PavelAC Total Zero#355C (muži 50 - 59)26.01:01:48+00:30:06Detail
116. PLEŠINGER StanislavSokol Kolín - atletika#466E (nad 70)2.01:16:22+00:44:40Detail
DNF MARKUP MichalPraha#483A (muži do 39)DNF Detail
DNF KRATOCHVÍL TomášPraha#359A (muži do 39)DNF Detail
DNF BABICA MilanVsetin#302A (muži do 39)DNF Detail
DNF KUPIDLOVSKÝ DanielStodůlky, Praha 5#362B (muži 40 - 49)DNF Detail
DNF GAJDOŠÍK MiroslavDolní Beřkovice#321C (muži 50 - 59)DNF Detail
DNF PETRONYUK ViktorTJ ČZU Praha#382C (muži 50 - 59)DNF Detail
DNF NECHOĎDOMA PetrDobřichov#374A (muži do 39)DNF Detail
DNF CUC TomášSKP Nymburk#311A (muži do 39)DNF Detail
DNF KOŠVANEC DavidIVAR CS AUTHOR TEAM#357A (muži do 39)DNF Detail
DNF KYSELA OndřejPraha#364A (muži do 39)DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz