Oficiální Výsledková listina Hostěnický triatlon
28. 7. 2018

jednotlivci

Teplota vody 24 °C, Teplota vzduchu 31 °C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplavánímin/100 mD1kolokm/hD2běhmin/km
1. COGAN RudolfBrozany#1M40-491.01:06:05.1900:07:29.0001:3900:00:18.6200:36:00.57 37,900:00:20.2700:21:56.71 03:46Detail
2. DAŇKO MiroslavMultisport team#65M40-492.01:06:19.44+00:00:14.2500:07:21.1001:3800:00:36.3200:35:55.78 3800:00:26.6300:21:59.59 03:47Detail
3. NOVOTNÝ JanTTT#37M40-493.01:06:49.70+00:00:44.5100:06:51.8401:3100:00:42.9600:36:14.04 37,700:00:28.4400:22:32.39 03:53Detail
4. PEŘINKA FilipTTT#39M30-391.01:07:57.09+00:01:51.9000:07:36.6601:4100:00:38.8200:37:23.36 36,500:00:36.1500:21:42.08 03:44Detail
5. CMUNT PetrSuperior CYKLOFIT CYCLING TEAM#11M19-291.01:08:26.37+00:02:21.1800:08:56.6601:5900:00:49.8000:35:33.47 38,400:00:34.3300:22:32.09 03:53Detail
6. AUGUSTA FilipMMB Třebenice#3M19-292.01:09:14.40+00:03:09.2100:08:31.2701:5300:01:02.2600:37:28.09 36,400:00:44.6000:21:28.16 03:42Detail
7. VERNER JanEtnetera Etdorfin#57M19-293.01:09:22.77+00:03:17.5800:08:17.3301:5000:00:53.1400:36:26.97 37,500:00:50.3400:22:54.97 03:56Detail
8. VODRÁŽKA BorekKrušnoman TT Litvínov#76Mdo181.01:09:28.87+00:03:23.6800:07:27.8301:3900:00:38.4300:35:43.95 38,200:00:29.8000:25:08.84 04:20Detail
9. GRBAVČIC DavidRoudnice nad Labem#78M30-392.01:09:55.53+00:03:50.3400:07:52.1501:4400:00:36.8100:37:06.73 36,800:00:34.4100:23:45.40 04:05Detail
10. ČUCHAL PetrMMB Třebenice#13M30-393.01:10:14.93+00:04:09.7400:08:18.8401:5000:01:02.6500:36:15.37 37,700:00:35.9200:24:02.13 04:08Detail
11. CHAROUSEK PetrGOGO#23M50-591.01:10:24.47+00:04:19.2800:07:49.0701:4400:00:37.3500:37:13.37 36,700:01:06.5600:23:38.10 04:04Detail
12. POSPÍŠIL LubošCK Slavoj Terezín#43M30-394.01:10:28.51+00:04:23.3200:08:36.7101:5400:01:00.1200:37:13.68 36,700:00:43.5300:22:54.45 03:56Detail
13. BUŠEK MarekBTT Libochovice#9M40-494.01:10:35.87+00:04:30.6800:08:58.1701:5900:00:40.0300:35:58.97 3800:00:36.1800:24:22.50 04:12Detail
14. ŘEBÍČEK JanSport team Brozany#8M30-395.01:11:43.99+00:05:38.8000:09:09.0702:0200:00:33.8000:37:17.81 36,600:00:32.9900:24:10.30 04:10Detail
15. VANĚK JanBike Point Roudnice nad Labem#80M30-396.01:12:05.82+00:06:00.6300:09:18.8902:0400:00:34.3500:37:02.93 36,900:00:52.8500:24:16.78 04:11Detail
16. SIRŮČEK DavidMultisport team#51M30-397.01:12:38.19+00:06:33.0000:09:34.5102:0700:00:49.1700:37:39.29 36,300:00:34.9900:24:00.22 04:08Detail
17. JÍRA JaroslavTri club Haven Česká Lípa#62M40-495.01:12:46.75+00:06:41.5600:09:14.9202:0300:00:54.7800:38:40.11 35,300:00:29.8400:23:27.09 04:02Detail
18. MEDLÍK JanBrozany A#36M19-294.01:12:48.40+00:06:43.2100:07:10.8301:3500:00:43.4600:37:49.86 36,100:00:48.5700:26:15.66 04:31Detail
19. SCHOVANEC JanRoudnice nad Labem#79M19-295.01:14:19.06+00:08:13.8700:09:19.9102:0400:01:12.1000:37:47.55 36,100:00:38.7800:25:20.72 04:22Detail
20. PTÁČEK MichalSport team Brozany#69M30-398.01:14:43.63+00:08:38.4400:08:24.8801:5200:00:46.3600:38:07.32 35,800:00:55.3900:26:29.67 04:33Detail
21. PRCHLÍK JosefCK Slavoj Terezín#44M40-496.01:15:10.26+00:09:05.0700:09:12.9002:0200:00:53.7200:37:52.47 3600:00:45.4700:26:25.67 04:33Detail
22. PETERKA MarekTriade Děčín#40M40-497.01:15:27.22+00:09:22.0300:07:32.0601:4000:00:32.5100:38:08.01 35,800:00:30.6200:28:44.00 04:57Detail
23. ŘÍHA ZbyněkBTT Libochovice#48M30-399.01:15:36.29+00:09:31.1000:09:17.1202:0300:00:39.5400:38:08.32 35,800:00:35.0100:26:56.29 04:38Detail
24. ZEMLER VáclavNazdařbůh#59M50-592.01:15:38.35+00:09:33.1600:09:08.3202:0100:00:39.0400:37:44.74 36,200:00:32.8200:27:33.41 04:45Detail
25. HENDRYCH JaroslavCyklosport M#21M40-498.01:15:39.47+00:09:34.2800:10:02.8102:1300:01:49.9200:36:58.43 36,900:01:14.9800:25:33.30 04:24Detail
26. KAHÁNEK StanislavDýmka míru#26M30-3910.01:15:52.36+00:09:47.1700:07:02.8301:3300:00:38.2000:39:48.84 34,300:00:38.6700:27:43.81 04:46Detail
27. SEIDL RobertSLČR#66M50-593.01:16:15.31+00:10:10.1200:10:07.9002:1400:01:04.2200:36:37.87 37,300:00:50.9800:27:34.31 04:45Detail
28. KUBERA PetrPivní strejc Děčín#32M30-3911.01:17:01.60+00:10:56.4100:09:21.4402:0400:01:03.1100:40:07.90 3400:01:07.0100:25:22.13 04:22Detail
29. VALTR VladimírRoudnice nad Labem#55M50-594.01:19:04.63+00:12:59.4400:10:45.8602:2300:00:54.0800:41:45.92 32,700:00:45.7500:24:53.01 04:17Detail
30. BERÁNEK LadislavKoloshop Team Teplice#5M19-296.01:19:18.90+00:13:13.7100:09:22.7302:0400:00:33.2300:40:24.32 33,800:00:26.7700:28:31.82 04:55Detail
31. MAREK JiříSPONA Teplice#34M30-3912.01:21:29.36+00:15:24.1700:09:04.4102:0000:01:17.4000:41:17.23 33,100:01:00.8900:28:49.41 04:58Detail
32. ROUS PřemyslKRK Litoměřice#46M50-595.01:21:50.08+00:15:44.8900:10:30.6702:2000:00:46.0300:40:20.70 33,800:01:01.5600:29:11.10 05:01Detail
33. KREJČÍ TomášSport team Brozany#14M19-297.01:22:01.97+00:15:56.7800:09:42.9502:0900:01:02.1800:44:15.68 30,800:00:38.5700:26:22.58 04:32Detail
34. SÁLUS JanMnetěš#73M30-3913.01:22:07.56+00:16:02.3700:09:35.3202:0700:01:11.9300:42:55.40 31,800:00:53.3200:27:31.56 04:44Detail
35. MARŠÍK OndřejSOLAP#35M30-3914.01:22:44.18+00:16:38.9900:09:30.8302:0600:00:55.5400:42:18.53 32,300:00:38.0000:29:21.27 05:03Detail
36. VANĚK JanSK ZŠ Jablonné v Podještědí#63M30-3915.01:23:06.75+00:17:01.5600:08:48.2701:5700:01:02.0600:42:18.03 32,300:00:36.0800:30:22.28 05:14Detail
37. SÁRA PetrRoztoky#49M30-3916.01:23:20.74+00:17:15.5500:11:24.9402:3200:01:21.5400:43:14.42 31,600:01:10.6700:26:09.15 04:30Detail
38. HOUDEK ZdeněkPK Roudnice#71M19-298.01:24:45.88+00:18:40.6900:08:04.8501:4700:01:01.3300:43:37.80 31,300:00:20.7000:31:41.18 05:27Detail
39. SAUER JanSPONA Teplice#50M40-499.01:25:11.27+00:19:06.0800:09:25.9402:0500:01:36.3100:43:43.94 31,200:01:02.9700:29:22.09 05:03Detail
40. ŠATRA ZdeněkSOREX team Roudnice nad Labem#53M30-3917.01:26:25.45+00:20:20.2600:10:08.3102:1500:02:01.9700:42:43.35 3200:01:16.7400:30:15.06 05:12Detail
41. JAKŠ JosefCK Lovosice#24M60plus1.01:26:29.07+00:20:23.8800:11:01.8402:2600:01:29.8400:41:57.93 32,500:00:48.8900:31:10.56 05:22Detail
42. PETŘÍK VítMěsto Trmice#41M19-299.01:26:36.03+00:20:30.8400:10:29.2802:1900:01:17.6400:45:11.36 30,200:00:48.7700:28:48.95 04:57Detail
43. HAVLÍČEK TomášBTT Libochovice#20M19-2910.01:27:41.86+00:21:36.6700:09:29.8502:0600:00:58.8500:42:13.30 32,300:00:39.4400:34:20.40 05:55Detail
44. KOUBEK MichalSKP Sever Teplice#31M30-3918.01:28:37.77+00:22:32.5800:11:10.4202:2800:01:45.7100:41:44.72 32,700:01:17.9100:32:38.99 05:37Detail
45. HRDINKA ČestmírTTC Český Brod#22M50-596.01:29:06.45+00:23:01.2600:10:34.1202:2000:01:10.4300:47:07.76 2900:00:52.3200:29:21.80 05:03Detail
46. VANÍČEK JaroslavFeEltech Doksany#7M40-4910.01:29:39.60+00:23:34.4100:12:15.6802:4300:01:31.6500:42:42.29 3200:00:43.2700:32:26.68 05:35Detail
47. DLOUHÝ VladimírDlouháni Roudnice#72M50-597.01:30:32.31+00:24:27.1200:12:32.7402:4700:01:20.4300:46:22.70 29,400:00:43.6000:29:32.82 05:05Detail
48. VANČA MartinLovosice#75M19-2911.01:31:55.13+00:25:49.9400:10:14.3602:1600:02:15.5900:43:39.65 31,300:01:18.9600:34:26.55 05:56Detail
49. GRYGAR Davidarchitekti-grygar.cz#17M40-4911.01:32:34.18+00:26:28.9900:12:52.5402:5100:01:46.1600:45:25.86 30,100:01:19.0800:31:10.52 05:22Detail
50. KLUG PavelChotěšov#30M40-4912.01:33:37.54+00:27:32.3500:10:00.6902:1300:01:27.8300:45:34.45 3000:01:02.1000:35:32.44 06:07Detail
51. ANDĚL JiříPchery#2M30-3919.01:34:14.07+00:28:08.8800:10:35.2502:2100:01:53.0800:49:17.88 27,700:00:35.0100:31:52.83 05:29Detail
52. FIEDLER TomášDolní Branná#61M30-3920.01:34:19.78+00:28:14.5900:12:46.1802:5000:01:38.8900:50:48.69 26,900:00:29.9200:28:36.07 04:55Detail
53. KAUCKÝ PetrLoser#28M30-3921.01:35:01.65+00:28:56.4600:09:56.9402:1200:02:14.9000:48:50.49 2800:00:43.6600:33:15.64 05:43Detail
54. ZELENÁK DušanGlassman TT Teplice#58M60plus2.01:36:13.45+00:30:08.2600:11:59.1602:3900:01:09.2700:46:58.54 29,100:00:56.7200:35:09.74 06:03Detail
55. KUNERT DavidChotěšov#33M30-3922.01:36:39.74+00:30:34.5500:10:36.6502:2100:01:55.7300:50:18.43 27,100:00:53.5800:32:55.34 05:40Detail
56. VANĚK PravoslavDubí#56M60plus3.01:37:00.29+00:30:55.1000:12:41.9002:4900:01:40.0500:47:52.75 28,500:00:41.7900:34:03.77 05:52Detail
57. ŽEMLIČKA JanX-men#67M30-3923.01:39:42.18+00:33:36.9900:11:27.2802:3200:01:50.0600:48:31.34 28,100:01:19.5100:36:33.97 06:18Detail
58. BEČKA MiloslavÚstí nad Labem#4M60plus4.01:42:59.30+00:36:54.1100:13:25.4002:5800:02:45.5900:49:03.40 27,800:01:41.3900:36:03.50 06:12Detail
59. DOLANSKÝ PavelHobýci#64M50-598.01:43:25.24+00:37:20.0500:11:54.2102:3800:01:51.2300:58:37.13 23,300:01:22.1600:29:40.49 05:06Detail
60. DUNDR LukášLitvínov#70M40-4913.02:06:18.93+01:00:13.7400:13:00.4202:5300:01:45.5401:04:08.04 21,300:00:50.7600:46:34.15 08:01Detail
61. KIRŠNER DavidBrozany nad Ohří#29Mdo182.02:12:40.12+01:06:34.9300:22:38.2305:0100:02:01.7900:57:07.24 23,900:00:25.6100:50:27.24 08:41Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz