Oficiální Výsledková listina Hostěnický triatlon
28. 7. 2018

jednotlivci Kategorie M30-39

Teplota vody 24 °C, Teplota vzduchu 31 °C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaplavánímin/100 mD1kolokm/hD2běhmin/km
1. PEŘINKA FilipTTT#39Muži4.01:07:57.0900:07:36.6601:4100:00:38.8200:37:23.36 36,500:00:36.1500:21:42.08 03:44Detail
2. GRBAVČIC DavidRoudnice nad Labem#78Muži9.01:09:55.53+00:01:58.4400:07:52.1501:4400:00:36.8100:37:06.73 36,800:00:34.4100:23:45.40 04:05Detail
3. ČUCHAL PetrMMB Třebenice#13Muži10.01:10:14.93+00:02:17.8400:08:18.8401:5000:01:02.6500:36:15.37 37,700:00:35.9200:24:02.13 04:08Detail
4. POSPÍŠIL LubošCK Slavoj Terezín#43Muži12.01:10:28.51+00:02:31.4200:08:36.7101:5400:01:00.1200:37:13.68 36,700:00:43.5300:22:54.45 03:56Detail
5. ŘEBÍČEK JanSport team Brozany#8Muži14.01:11:43.99+00:03:46.9000:09:09.0702:0200:00:33.8000:37:17.81 36,600:00:32.9900:24:10.30 04:10Detail
6. VANĚK JanBike Point Roudnice nad Labem#80Muži15.01:12:05.82+00:04:08.7300:09:18.8902:0400:00:34.3500:37:02.93 36,900:00:52.8500:24:16.78 04:11Detail
7. SIRŮČEK DavidMultisport team#51Muži16.01:12:38.19+00:04:41.1000:09:34.5102:0700:00:49.1700:37:39.29 36,300:00:34.9900:24:00.22 04:08Detail
8. PTÁČEK MichalSport team Brozany#69Muži20.01:14:43.63+00:06:46.5400:08:24.8801:5200:00:46.3600:38:07.32 35,800:00:55.3900:26:29.67 04:33Detail
9. ŘÍHA ZbyněkBTT Libochovice#48Muži23.01:15:36.29+00:07:39.2000:09:17.1202:0300:00:39.5400:38:08.32 35,800:00:35.0100:26:56.29 04:38Detail
10. KAHÁNEK StanislavDýmka míru#26Muži26.01:15:52.36+00:07:55.2700:07:02.8301:3300:00:38.2000:39:48.84 34,300:00:38.6700:27:43.81 04:46Detail
11. KUBERA PetrPivní strejc Děčín#32Muži28.01:17:01.60+00:09:04.5100:09:21.4402:0400:01:03.1100:40:07.90 3400:01:07.0100:25:22.13 04:22Detail
12. MAREK JiříSPONA Teplice#34Muži31.01:21:29.36+00:13:32.2700:09:04.4102:0000:01:17.4000:41:17.23 33,100:01:00.8900:28:49.41 04:58Detail
13. SÁLUS JanMnetěš#73Muži34.01:22:07.56+00:14:10.4700:09:35.3202:0700:01:11.9300:42:55.40 31,800:00:53.3200:27:31.56 04:44Detail
14. MARŠÍK OndřejSOLAP#35Muži35.01:22:44.18+00:14:47.0900:09:30.8302:0600:00:55.5400:42:18.53 32,300:00:38.0000:29:21.27 05:03Detail
15. VANĚK JanSK ZŠ Jablonné v Podještědí#63Muži36.01:23:06.75+00:15:09.6600:08:48.2701:5700:01:02.0600:42:18.03 32,300:00:36.0800:30:22.28 05:14Detail
16. SÁRA PetrRoztoky#49Muži37.01:23:20.74+00:15:23.6500:11:24.9402:3200:01:21.5400:43:14.42 31,600:01:10.6700:26:09.15 04:30Detail
17. ŠATRA ZdeněkSOREX team Roudnice nad Labem#53Muži40.01:26:25.45+00:18:28.3600:10:08.3102:1500:02:01.9700:42:43.35 3200:01:16.7400:30:15.06 05:12Detail
18. KOUBEK MichalSKP Sever Teplice#31Muži44.01:28:37.77+00:20:40.6800:11:10.4202:2800:01:45.7100:41:44.72 32,700:01:17.9100:32:38.99 05:37Detail
19. ANDĚL JiříPchery#2Muži51.01:34:14.07+00:26:16.9800:10:35.2502:2100:01:53.0800:49:17.88 27,700:00:35.0100:31:52.83 05:29Detail
20. FIEDLER TomášDolní Branná#61Muži52.01:34:19.78+00:26:22.6900:12:46.1802:5000:01:38.8900:50:48.69 26,900:00:29.9200:28:36.07 04:55Detail
21. KAUCKÝ PetrLoser#28Muži53.01:35:01.65+00:27:04.5600:09:56.9402:1200:02:14.9000:48:50.49 2800:00:43.6600:33:15.64 05:43Detail
22. KUNERT DavidChotěšov#33Muži55.01:36:39.74+00:28:42.6500:10:36.6502:2100:01:55.7300:50:18.43 27,100:00:53.5800:32:55.34 05:40Detail
23. ŽEMLIČKA JanX-men#67Muži57.01:39:42.18+00:31:45.0900:11:27.2802:3200:01:50.0600:48:31.34 28,100:01:19.5100:36:33.97 06:18Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz