Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. MWETICH SilosEidoret#99HUNA1.01:21:47Detail
2. SAJI AbdelkabirMaroko#69MARB1.01:22:33+00:00:46Detail
3. NGENO Isaac KumuterEidoret #100HUNA2.01:23:54+00:02:07Detail
4. GERYCH DavidCK Kupkolo#145CZEB2.01:29:50+00:08:03Detail
5. HOCHMUT MilanAK Škoda Plzeň#133CZEA3.01:30:43+00:08:56Detail
6. ČIVRNÝ JiříSemily#14CZEA4.01:31:13+00:09:26Detail
7. MINAŘÍK PetrSKP Rokycany#130CZEB3.01:32:20+00:10:33Detail
8. ŠNEBERGER JanAC Falcon Rokycany#131CZEA5.01:32:54+00:11:07Detail
9. EKL TomášIronstars Beroun#132CZEA6.01:33:23+00:11:36Detail
10. BLÁHA JanAK Kroměříž#8CZEB4.01:34:32+00:12:45Detail
11. SMRČKA MilošBěžecký klub Říčany#76CZED1.01:34:53+00:13:06Detail
12. ŠŤASTNÝ TomášPSK OLYMP Praha#84CZEA7.01:36:59+00:15:12Detail
13. PASTOR PatrikPasivity Žamberk#128CZEA8.01:37:42+00:15:55Detail
14. HOSTIČKA JanPříbram#105CZEA9.01:37:54+00:16:07Detail
15. BESHIR ErvinZdice#7CZEC1.01:38:01+00:16:14Detail
16. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#153CZEB5.01:38:24+00:16:37Detail
17. DRAŽAN JaroslavTT Příbram#150CZEA10.01:39:01+00:17:14Detail
18. GERYCHOVÁ MichaelaCK Kupkolo#232CZEF1.01:39:43+00:17:56Detail
19. PEŠL JosefZebrak#60CZEA11.MDom251.01:40:07+00:18:20Detail
20. ELIÁŠ LukášBK Běkodo Teplice#15CZEA12.01:40:11+00:18:24Detail
21. CHURÁŇOVÁ RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#233CZEG1.01:40:25+00:18:38Detail
22. MIKULA MiroslavIronstars Beroun#147CZEC2.01:41:05+00:19:18Detail
23. HOLIČEK StanislavLochovice#21CZEA13.01:41:39+00:19:52Detail
24. MÜLLER ZdenekRokycany#52CZEA14.01:42:08+00:20:21Detail
25. MARYSKA MilosZizkovsky tygri#49CZEA15.01:42:22+00:20:35Detail
26. RABOCH IvanStřela Žebrák#141CZEC3.01:43:12+00:21:25Detail
27. STANČÍK TomášPlzeň#121CZEB6.01:43:31+00:21:44Detail
28. PASTOROVÁ PetraKilpi Racing Team#235CZEG2.01:44:06+00:22:19Detail
29. KOŠŤÁLEK JosefLoko Beroun#98CZEA16.01:44:26+00:22:39Detail
30. GOJ TomášTri Loko Beroun#143CZEA17.01:45:50+00:24:03Detail
31. ŠIRANEC PeterKoněprusy#116CZEA18.01:46:56+00:25:09Detail
32. MIKA TomasUSK Praha#51CZEA19.01:47:07+00:25:20Detail
33. RATAJ PavelRokycany#137CZEB7.01:47:24+00:25:37Detail
34. KAFKA LeošČeský běžecký klub#32CZEA20.01:47:31+00:25:44Detail
35. VOSMEK LukášVyběhej se/Halex#87CZEA21.01:47:44+00:25:57Detail
36. SLADECEK Jakub#75CZEB8.01:48:07+00:26:20Detail
37. PEJŠA Jan#59CZEB9.01:49:01+00:27:14Detail
38. VOTAVA MartinKrálův Dvůr#88CZEB10.01:49:39+00:27:52Detail
39. KECKSTEIN JiříSK Tlustice#127CZEA22.01:49:49+00:28:02Detail
40. FRANĚK OndřejPraha 6#17CZEA23.01:49:56+00:28:09Detail
41. NEUMANN MartinPraha#151CZEA24.01:49:59+00:28:12Detail
42. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#11CZED2.01:50:10+00:28:23Detail
43. KAŠPAROVÁ KateřinaMK Kladno#230CZEF2.01:50:25+00:28:38Detail
44. ŠUBRT DavidTT Loko Beroun#144CZEA25.01:51:09+00:29:22Detail
45. SCHEU HaraldLMB#73CZEB11.01:51:19+00:29:32Detail
46. VLK PavelAuthor Sedláček Příbram#86CZEA26.01:51:30+00:29:43Detail
47. CROSSAN WilliamOlymp#125CZEB12.01:52:15+00:30:28Detail
48. HOUFKOVÁ KateřinaForrest Gump Team#201CZEF3.01:52:38+00:30:51Detail
49. BARÁŠEK Aleš4timing.cz#138CZEB13.01:53:18+00:31:31Detail
50. EICHLER IvoUSK Praha#110CZEC4.01:54:01+00:32:14Detail
51. TOMČO DušanIronstars Beroun#146CZEB14.01:54:39+00:32:52Detail
52. ZICK StefanLC Dosse Wittstock#95CZEA27.01:54:49+00:33:02Detail
53. VONDRÁK MartinHorní Bříza#124CZEA28.01:55:11+00:33:24Detail
54. RUMPÍK ViktorLoko Beroun#63CZEA29.MDom252.01:55:22+00:33:35Detail
55. LÉBL JaroslavSolar Turbines#119CZEB15.01:55:30+00:33:43Detail
56. HAVLÍČEK IvoLánov#152CZEC5.01:55:36+00:33:49Detail
57. BUBLA DanielPIM BK Divoká Šárka#97CZEC6.01:56:11+00:34:24Detail
58. PUR VáclavŠumperk#114CZED3.01:56:12+00:34:25Detail
59. KÁBRT TomášBuřtojedi#139CZEA30.01:56:54+00:35:07Detail
60. HORA HonzaAktuář Hořovice#23CZEB16.01:57:15+00:35:28Detail
61. ŠKRLANT MartinŽebrák#82CZEA31.MDom253.01:57:18+00:35:31Detail
62. BABKA TomášTos Žebrák#3CZEB17.01:57:52+00:36:05Detail
63. NEBESKÝ TomášVarta Žebrák#54CZEB18.01:58:17+00:36:30Detail
64. BÍLÝ BohumilTempomakers#142CZEA32.01:58:35+00:36:48Detail
65. HRUBÝ RichardSpartak Žebrák#27CZEA33.01:58:46+00:36:59Detail
66. RÁBIK JanNoufýr#65CZEB19.01:59:14+00:37:27Detail
67. CHARVÁT JanTJ Zaječov#29CZEA34.01:59:44+00:37:57Detail
68. NOVÁK TomášSpartak Žebrák#149CZEA35.02:00:04+00:38:17Detail
69. ŽIVNÝ MichalPraha 7#93CZEC7.02:00:21+00:38:34Detail
70. MAŠEK JiříSvět běhu#50CZEC8.02:00:43+00:38:56Detail
71. OULEHLA MichalBeroun#56CZEA36.02:01:07+00:39:20Detail
72. KOŠŤÁL LubošSmurfit Kappa #36CZEB20.02:01:10+00:39:23Detail
73. BERÁNEK LukášTT Loko Beroun#120CZEA37.MDom254.02:01:15+00:39:28Detail
74. SKALINOVÁ KamilaSK Babice#222CZEG3.02:01:34+00:39:47Detail
75. HONS PavelČAU#22CZEB21.02:01:44+00:39:57Detail
76. DETTLEF BenLC Dosse Wittstock#42CZEC9.02:02:27+00:40:40Detail
77. ŠTĚPÁNEK PetrLovršovice#118CZEB22.02:02:34+00:40:47Detail
78. KADLEC JiříPraha 7#96CZEA38.02:02:40+00:40:53Detail
79. BERÁNEK JosefMK Kladno#6CZED4.02:02:47+00:41:00Detail
80. ZÁRYBNICKÝ JanBike Club Brdy#91CZEB23.02:03:02+00:41:15Detail
81. JINDRA ŠtěpánYentac praha#136CZEC10.02:03:05+00:41:18Detail
82. BRABEC MiloslavTJ RND Rokycany#10CZED5.02:03:23+00:41:36Detail
83. HRDINA VilémBohunice#102CZED6.02:03:33+00:41:46Detail
84. KUBÍN JanPraha#113CZEA39.02:04:01+00:42:14Detail
85. ŠNOBL JiříPříbram#126CZEC11.02:04:05+00:42:18Detail
86. ŠÍREK JanLany#79CZEA40.02:04:19+00:42:32Detail
87. PECH JindřichŽleby#58CZEA41.02:04:21+00:42:34Detail
88. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov#208CZEH1.02:04:25+00:42:38Detail
89. KORYTÁR JánAC FALCON ROKYCANY#34CZED7.02:04:28+00:42:41Detail
90. PALAN MatyášSpartak Žebrák#57CZEA42.02:04:38+00:42:51Detail
91. SEIFERT PetrPraha 5#72CZEB24.02:04:45+00:42:58Detail
92. FLACHS MichalZličín#16CZEA43.02:05:12+00:43:25Detail
93. MEDOVÁ IvanaZbečno#215CZEG4.02:05:24+00:43:37Detail
94. CIBULKA RadimIronstars Beroun#111CZEA44.02:05:38+00:43:51Detail
95. KRAUS DanielCheznovice#38CZEA45.02:05:46+00:43:59Detail
96. PETRÁNYI RadoslavBONBON Praha#61SVKA46.02:06:05+00:44:18Detail
97. JANDEČKA IvanSAK Radotín#112CZEC12.02:06:11+00:44:24Detail
98. ZADRAŽIL MichalNoufýr#94CZEA47.02:06:12+00:44:25Detail
99. ČERVENÝ MichalSmurfit Kappa#12CZEB25.02:06:28+00:44:41Detail
100. MALIŠOVÁ KarlaPraha#214CZEH2.02:06:39+00:44:52Detail
101. HOLÍKOVÁ DanaAC - Falcon Rokycany#207CZEF4.02:06:44+00:44:57Detail
102. HRDLIČKA DušanPraskolesy#26CZEB26.02:06:49+00:45:02Detail
103. BLAŽEK Jan#9CZEA48.02:07:05+00:45:18Detail
104. BAYEROVÁ LenkaTJ Sokol Unhošť#205CZEH3.02:07:25+00:45:38Detail
105. MAREK VáclavSherpa#47CZED8.02:07:26+00:45:39Detail
106. KOVAŘÍK FrantišekCerhovice#37CZEA49.02:07:43+00:45:56Detail
107. VESELÁ Miloslava ErikaOutdoor Outsiders#225CZEF5.02:08:15+00:46:28Detail
108. SEHNAL AdrienSC Radotín#71CZED9.02:08:30+00:46:43Detail
109. KRAMÁŘOVÁ VladimíraRSáci#211CZEF6.02:08:43+00:46:56Detail
110. SITTE DavidMT Spartak Žebrák#74CZEA50.02:09:00+00:47:13Detail
111. PŘENOSIL StanislavBřeznice#64CZEB27.02:09:28+00:47:41Detail
112. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#41CZEB28.MDom255.02:10:16+00:48:29Detail
113. LUKÁŠKOVÁ ZlataAC Falcon Rokycany#213CZEH4.02:10:20+00:48:33Detail
114. REJZEK JiříTJ Sokol Medový Újezd#67CZEB29.02:10:41+00:48:54Detail
115. ŠLAPÁK DušanKomárov#134CZEA51.02:10:51+00:49:04Detail
116. BENEŠ MarekGenerali Investments CEE#5CZEA52.02:11:25+00:49:38Detail
117. NÁDHERA PetrHradec Králové#53CZEC13.02:11:26+00:49:39Detail
118. ŠEVČÍK MartinHopman Team Žatec#78CZEC14.02:11:32+00:49:45Detail
119. STÁRKOVÁ AlenaSK Babice#223CZEG5.02:11:51+00:50:04Detail
120. KUNÍK Tomᚎebrák#70CZEB30.MDom256.02:12:14+00:50:27Detail
121. LANDA JanSpartak Žebrák#44CZEB31.02:12:34+00:50:47Detail
122. LITVÍK MajoPlevník-Drienové#46SVKB32.02:12:41+00:50:54Detail
123. KOŠŤÁL JanHopman Team Žatec#35CZEB33.02:12:59+00:51:12Detail
124. BEDNÁR PetrResidence Vyšehrad#103CZEA53.02:13:24+00:51:37Detail
125. FLAŠAROVÁ LenkaNáchod#228CZEG6.02:13:26+00:51:39Detail
126. DIVIŠOVÁ BarboraAC Falcon Rokycany#229CZEG7.02:13:32+00:51:45Detail
127. HORÁČEK TomášMuay Thai / Kickboxing Spartak Žebrák#24CZEA54.02:13:39+00:51:52Detail
128. ŽÁKOVEC PavelSokol Kolín#117CZEC15.02:15:46+00:53:59Detail
129. ŠKARDA MilanAC Falcon Rokycany#81CZEC16.02:17:01+00:55:14Detail
130. TUREK JiříMT Žebrák#155CZEC17.02:18:29+00:56:42Detail
131. POVALOVA Eva#220CZEF7.02:18:30+00:56:43Detail
132. NEDĚLA TomášT. Štěpánov#122CZEB34.02:18:58+00:57:11Detail
133. HRABÁK KarelSki Klub Žebrák#107CZEB35.02:19:39+00:57:52Detail
134. PLAVEC HynekD. Dušníky#140CZEB36.02:20:07+00:58:20Detail
135. KUNC PetrSokol Žebrák#90CZEB37.MDom257.02:20:18+00:58:31Detail
136. KUČERA OtakarSokol Přeštice#108CZEE1.02:20:43+00:58:56Detail
137. ŠIŠKA JiříZdice#80CZEB38.02:20:45+00:58:58Detail
138. JANOVÝ PetrAC- TRIAL PLZEŇ#30CZEE2.02:21:09+00:59:22Detail
139. ŠEDIVÝ MichalPodluhy#77CZEC18.02:21:10+00:59:23Detail
140. NĚMEC JindřichPříchovice#55CZEA55.02:21:24+00:59:37Detail
141. GEHM AlešIronstars Beroun#154CZEC19.02:21:44+00:59:57Detail
142. KROFTA JiříLiga 100 Praha#39CZED10.02:24:30+01:02:43Detail
143. KROUPOVA PetraPribram#212CZEF8.02:24:30+01:02:43Detail
144. JAROLÍM PetrBeroun#31CZEB39.02:24:37+01:02:50Detail
145. KROUPAR JaroslavRozběháme Česko Klatovy#104CZEA56.02:25:46+01:03:59Detail
146. MATTHIES GabiWildstock#227CZEG8.02:25:48+01:04:01Detail
147. HERZIG JanModřany#20CZEB40.02:25:53+01:04:06Detail
148. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#33CZEB41.02:25:59+01:04:12Detail
149. ŽEŽULKOVÁ LenkaŽebrák#203CZEF9.ZDom251.02:26:23+01:04:36Detail
150. PAVLISOVÁ AdélaSpartak Žebrák#231CZEF10.ZDom252.02:27:17+01:05:30Detail
151. FORÝTEK MichalPraha#106CZEA57.02:27:18+01:05:31Detail
152. HRBA MartinHoražďovice#25CZEA58.02:27:38+01:05:51Detail
153. KYSELÝ PetrTJ Zduchovice#43CZEC20.02:27:45+01:05:58Detail
154. WINKELHŐFEROVÁ DanaZruč-Senec#226CZEF11.02:27:48+01:06:01Detail
155. BAŘTIPÁNOVÁ IvanaBonbon#204CZEG9.02:28:14+01:06:27Detail
156. NAJBRTOVÁ SoňaNymburk#234CZEF12.02:31:15+01:09:28Detail
157. KUNÍK JosefŽebrák#1CZEC21.MDom258.02:31:51+01:10:04Detail
158. BĚLOHLÁVEK KarelPodluhy#4CZEA59.02:32:21+01:10:34Detail
159. HOUŽVIČKOVÁ KateřinaPříbram#236CZEF13.02:33:15+01:11:28Detail
160. HUBIČKA FilipDružec#28CZEB42.02:33:36+01:11:49Detail
161. PODZEMSKÝ JanCK Záluží#129CZEA60.02:36:23+01:14:36Detail
162. AUBRECHT PetrBonbon#2CZEB43.02:36:35+01:14:48Detail
163. SLÁDEK PetrPraha#148CZEB44.02:36:36+01:14:49Detail
164. ŠOBÁŇ MiroslavSokol Kařez#83CZEB45.02:37:09+01:15:22Detail
165. HRON MichalRokycany#109CZEC22.02:37:27+01:15:40Detail
166. WALKER JesseSolar Turbines Team#89CZEA61.02:37:33+01:15:46Detail
167. PICKOVÁ JanaChramiště#219CZEG10.02:38:02+01:16:15Detail
168. NUCOVÁ MagdalenaSolar Turbines Team#218CZEF14.02:38:28+01:16:41Detail
169. LEMFELD TomášPraha 8#115CZEC23.MDom259.02:42:45+01:20:58Detail
170. KOLÁŘOVÁ PavlaSK Vlaška#210CZEG11.02:44:46+01:22:59Detail
171. MAREŠ MartinZruč-Senec#48CZEC24.02:46:06+01:24:19Detail
172. ŠŮCHA VáclavSV Stříbro#85CZEE3.02:50:55+01:29:08Detail
173. GE EvženMaratonské vrány#18CZED11.02:52:11+01:30:24Detail
174. ŘÍHA VladimírŽebrák#68CZED12.MDom2510.02:52:19+01:30:32Detail
175. SÝKORA FrantišekBěžci Slaný#123CZEA62.02:53:30+01:31:43Detail
176. RAŠNER TomášKVS Olomouc#66CZEB46.02:57:31+01:35:44Detail
177. KINCLOVÁ NikolaSK Doubravan Újezd#209CZEF15.03:01:07+01:39:20Detail
178. MÍŠEK JanBonbon#135CZEC25.03:04:01+01:42:14Detail
179. NOVÁKOVÁ LenkaDobříš#217CZEG12.03:07:37+01:45:50Detail
180. KOHOUT PavelSK-Modřany#101CZEE4.03:15:07+01:53:20Detail
181. NÁDHEROVÁ HanaHradec Králové#216CZEH5.03:41:22+02:19:35Detail
ROOKHUYZEN ShayneAppeldorn#40CZEB00:00:00Detail
RYBÁČKOVÁ SoňaMK Kladno#221CZEF00:00:00Detail
ŠIMONOVÁ AndreaSabris CZ#224SVKG00:00:00Detail
DNF LANDA Martin#45CZEADNF Detail
DNF ŠLOUFOVÁ PavlínaAK Škoda Plzeň#202CZEFDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz