Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018
25 km
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Mwetich |
Silos | Eidoret | #99# | HUN | A | 1. | | | | | 01:21:47 | | Detail |
2. |
Saji |
Abdelkabir | Maroko | #69# | MAR | B | 1. | | | | | 01:22:33 | +00:00:46 | Detail |
3. |
Ngeno |
Isaac Kumuter | Eidoret | #100# | HUN | A | 2. | | | | | 01:23:54 | +00:02:07 | Detail |
4. |
Gerych |
David | CK Kupkolo | #145# | CZE | B | 2. | | | | | 01:29:50 | +00:08:03 | Detail |
5. |
Hochmut |
Milan | AK Škoda Plzeň | #133# | CZE | A | 3. | | | | | 01:30:43 | +00:08:56 | Detail |
6. |
Čivrný |
Jiří | Semily | #14# | CZE | A | 4. | | | | | 01:31:13 | +00:09:26 | Detail |
7. |
Minařík |
Petr | SKP Rokycany | #130# | CZE | B | 3. | | | | | 01:32:20 | +00:10:33 | Detail |
8. |
Šneberger |
Jan | AC Falcon Rokycany | #131# | CZE | A | 5. | | | | | 01:32:54 | +00:11:07 | Detail |
9. |
Ekl |
Tomáš | Ironstars Beroun | #132# | CZE | A | 6. | | | | | 01:33:23 | +00:11:36 | Detail |
10. |
Bláha |
Jan | AK Kroměříž | #8# | CZE | B | 4. | | | | | 01:34:32 | +00:12:45 | Detail |
11. |
Smrčka |
Miloš | Běžecký klub Říčany | #76# | CZE | D | 1. | | | | | 01:34:53 | +00:13:06 | Detail |
12. |
Šťastný |
Tomáš | PSK OLYMP Praha | #84# | CZE | A | 7. | | | | | 01:36:59 | +00:15:12 | Detail |
13. |
Pastor |
Patrik | Pasivity Žamberk | #128# | CZE | A | 8. | | | | | 01:37:42 | +00:15:55 | Detail |
14. |
Hostička |
Jan | Příbram | #105# | CZE | A | 9. | | | | | 01:37:54 | +00:16:07 | Detail |
15. |
Beshir |
Ervin | Zdice | #7# | CZE | C | 1. | | | | | 01:38:01 | +00:16:14 | Detail |
16. |
Kovář |
Michal | TJ Sokol Unhošť | #153# | CZE | B | 5. | | | | | 01:38:24 | +00:16:37 | Detail |
17. |
Dražan |
Jaroslav | TT Příbram | #150# | CZE | A | 10. | | | | | 01:39:01 | +00:17:14 | Detail |
18. |
Gerychová |
Michaela | CK Kupkolo | #232# | CZE | F | 1. | | | | | 01:39:43 | +00:17:56 | Detail |
19. |
Pešl |
Josef | Zebrak | #60# | CZE | A | 11. | MDom25 | 1. | | | 01:40:07 | +00:18:20 | Detail |
20. |
Eliáš |
Lukáš | BK Běkodo Teplice | #15# | CZE | A | 12. | | | | | 01:40:11 | +00:18:24 | Detail |
21. |
Churáňová |
Radka | TJ Lokomotiva Trutnov | #233# | CZE | G | 1. | | | | | 01:40:25 | +00:18:38 | Detail |
22. |
Mikula |
Miroslav | Ironstars Beroun | #147# | CZE | C | 2. | | | | | 01:41:05 | +00:19:18 | Detail |
23. |
Holiček |
Stanislav | Lochovice | #21# | CZE | A | 13. | | | | | 01:41:39 | +00:19:52 | Detail |
24. |
Müller |
Zdenek | Rokycany | #52# | CZE | A | 14. | | | | | 01:42:08 | +00:20:21 | Detail |
25. |
Maryska |
Milos | Zizkovsky tygri | #49# | CZE | A | 15. | | | | | 01:42:22 | +00:20:35 | Detail |
26. |
Raboch |
Ivan | Střela Žebrák | #141# | CZE | C | 3. | | | | | 01:43:12 | +00:21:25 | Detail |
27. |
Stančík |
Tomáš | Plzeň | #121# | CZE | B | 6. | | | | | 01:43:31 | +00:21:44 | Detail |
28. |
Pastorová |
Petra | Kilpi Racing Team | #235# | CZE | G | 2. | | | | | 01:44:06 | +00:22:19 | Detail |
29. |
Košťálek |
Josef | Loko Beroun | #98# | CZE | A | 16. | | | | | 01:44:26 | +00:22:39 | Detail |
30. |
Goj |
Tomáš | Tri Loko Beroun | #143# | CZE | A | 17. | | | | | 01:45:50 | +00:24:03 | Detail |
31. |
Širanec |
Peter | Koněprusy | #116# | CZE | A | 18. | | | | | 01:46:56 | +00:25:09 | Detail |
32. |
Mika |
Tomas | USK Praha | #51# | CZE | A | 19. | | | | | 01:47:07 | +00:25:20 | Detail |
33. |
Rataj |
Pavel | Rokycany | #137# | CZE | B | 7. | | | | | 01:47:24 | +00:25:37 | Detail |
34. |
Kafka |
Leoš | Český běžecký klub | #32# | CZE | A | 20. | | | | | 01:47:31 | +00:25:44 | Detail |
35. |
Vosmek |
Lukáš | Vyběhej se/Halex | #87# | CZE | A | 21. | | | | | 01:47:44 | +00:25:57 | Detail |
36. |
Sladecek |
Jakub | | #75# | CZE | B | 8. | | | | | 01:48:07 | +00:26:20 | Detail |
37. |
Pejša |
Jan | | #59# | CZE | B | 9. | | | | | 01:49:01 | +00:27:14 | Detail |
38. |
Votava |
Martin | Králův Dvůr | #88# | CZE | B | 10. | | | | | 01:49:39 | +00:27:52 | Detail |
39. |
Keckstein |
Jiří | SK Tlustice | #127# | CZE | A | 22. | | | | | 01:49:49 | +00:28:02 | Detail |
40. |
Franěk |
Ondřej | Praha 6 | #17# | CZE | A | 23. | | | | | 01:49:56 | +00:28:09 | Detail |
41. |
Neumann |
Martin | Praha | #151# | CZE | A | 24. | | | | | 01:49:59 | +00:28:12 | Detail |
42. |
Bufka |
Zdeněk | AC Česká Lípa | #11# | CZE | D | 2. | | | | | 01:50:10 | +00:28:23 | Detail |
43. |
Kašparová |
Kateřina | MK Kladno | #230# | CZE | F | 2. | | | | | 01:50:25 | +00:28:38 | Detail |
44. |
Šubrt |
David | TT Loko Beroun | #144# | CZE | A | 25. | | | | | 01:51:09 | +00:29:22 | Detail |
45. |
Scheu |
Harald | LMB | #73# | CZE | B | 11. | | | | | 01:51:19 | +00:29:32 | Detail |
46. |
Vlk |
Pavel | Author Sedláček Příbram | #86# | CZE | A | 26. | | | | | 01:51:30 | +00:29:43 | Detail |
47. |
Crossan |
William | Olymp | #125# | CZE | B | 12. | | | | | 01:52:15 | +00:30:28 | Detail |
48. |
Houfková |
Kateřina | Forrest Gump Team | #201# | CZE | F | 3. | | | | | 01:52:38 | +00:30:51 | Detail |
49. |
Barášek |
Aleš | 4timing.cz | #138# | CZE | B | 13. | | | | | 01:53:18 | +00:31:31 | Detail |
50. |
Eichler |
Ivo | USK Praha | #110# | CZE | C | 4. | | | | | 01:54:01 | +00:32:14 | Detail |
51. |
Tomčo |
Dušan | Ironstars Beroun | #146# | CZE | B | 14. | | | | | 01:54:39 | +00:32:52 | Detail |
52. |
Zick |
Stefan | LC Dosse Wittstock | #95# | CZE | A | 27. | | | | | 01:54:49 | +00:33:02 | Detail |
53. |
Vondrák |
Martin | Horní Bříza | #124# | CZE | A | 28. | | | | | 01:55:11 | +00:33:24 | Detail |
54. |
Rumpík |
Viktor | Loko Beroun | #63# | CZE | A | 29. | MDom25 | 2. | | | 01:55:22 | +00:33:35 | Detail |
55. |
Lébl |
Jaroslav | Solar Turbines | #119# | CZE | B | 15. | | | | | 01:55:30 | +00:33:43 | Detail |
56. |
Havlíček |
Ivo | Lánov | #152# | CZE | C | 5. | | | | | 01:55:36 | +00:33:49 | Detail |
57. |
Bubla |
Daniel | PIM BK Divoká Šárka | #97# | CZE | C | 6. | | | | | 01:56:11 | +00:34:24 | Detail |
58. |
Pur |
Václav | Šumperk | #114# | CZE | D | 3. | | | | | 01:56:12 | +00:34:25 | Detail |
59. |
Kábrt |
Tomáš | Buřtojedi | #139# | CZE | A | 30. | | | | | 01:56:54 | +00:35:07 | Detail |
60. |
Hora |
Honza | Aktuář Hořovice | #23# | CZE | B | 16. | | | | | 01:57:15 | +00:35:28 | Detail |
61. |
Škrlant |
Martin | Žebrák | #82# | CZE | A | 31. | MDom25 | 3. | | | 01:57:18 | +00:35:31 | Detail |
62. |
Babka |
Tomáš | Tos Žebrák | #3# | CZE | B | 17. | | | | | 01:57:52 | +00:36:05 | Detail |
63. |
Nebeský |
Tomáš | Varta Žebrák | #54# | CZE | B | 18. | | | | | 01:58:17 | +00:36:30 | Detail |
64. |
Bílý |
Bohumil | Tempomakers | #142# | CZE | A | 32. | | | | | 01:58:35 | +00:36:48 | Detail |
65. |
Hrubý |
Richard | Spartak Žebrák | #27# | CZE | A | 33. | | | | | 01:58:46 | +00:36:59 | Detail |
66. |
Rábik |
Jan | Noufýr | #65# | CZE | B | 19. | | | | | 01:59:14 | +00:37:27 | Detail |
67. |
Charvát |
Jan | TJ Zaječov | #29# | CZE | A | 34. | | | | | 01:59:44 | +00:37:57 | Detail |
68. |
Novák |
Tomáš | Spartak Žebrák | #149# | CZE | A | 35. | | | | | 02:00:04 | +00:38:17 | Detail |
69. |
Živný |
Michal | Praha 7 | #93# | CZE | C | 7. | | | | | 02:00:21 | +00:38:34 | Detail |
70. |
Mašek |
Jiří | Svět běhu | #50# | CZE | C | 8. | | | | | 02:00:43 | +00:38:56 | Detail |
71. |
Oulehla |
Michal | Beroun | #56# | CZE | A | 36. | | | | | 02:01:07 | +00:39:20 | Detail |
72. |
Košťál |
Luboš | Smurfit Kappa | #36# | CZE | B | 20. | | | | | 02:01:10 | +00:39:23 | Detail |
73. |
Beránek |
Lukáš | TT Loko Beroun | #120# | CZE | A | 37. | MDom25 | 4. | | | 02:01:15 | +00:39:28 | Detail |
74. |
Skalinová |
Kamila | SK Babice | #222# | CZE | G | 3. | | | | | 02:01:34 | +00:39:47 | Detail |
75. |
Hons |
Pavel | ČAU | #22# | CZE | B | 21. | | | | | 02:01:44 | +00:39:57 | Detail |
76. |
Dettlef |
Ben | LC Dosse Wittstock | #42# | CZE | C | 9. | | | | | 02:02:27 | +00:40:40 | Detail |
77. |
Štěpánek |
Petr | Lovršovice | #118# | CZE | B | 22. | | | | | 02:02:34 | +00:40:47 | Detail |
78. |
Kadlec |
Jiří | Praha 7 | #96# | CZE | A | 38. | | | | | 02:02:40 | +00:40:53 | Detail |
79. |
Beránek |
Josef | MK Kladno | #6# | CZE | D | 4. | | | | | 02:02:47 | +00:41:00 | Detail |
80. |
Zárybnický |
Jan | Bike Club Brdy | #91# | CZE | B | 23. | | | | | 02:03:02 | +00:41:15 | Detail |
81. |
Jindra |
Štěpán | Yentac praha | #136# | CZE | C | 10. | | | | | 02:03:05 | +00:41:18 | Detail |
82. |
Brabec |
Miloslav | TJ RND Rokycany | #10# | CZE | D | 5. | | | | | 02:03:23 | +00:41:36 | Detail |
83. |
Hrdina |
Vilém | Bohunice | #102# | CZE | D | 6. | | | | | 02:03:33 | +00:41:46 | Detail |
84. |
Kubín |
Jan | Praha | #113# | CZE | A | 39. | | | | | 02:04:01 | +00:42:14 | Detail |
85. |
Šnobl |
Jiří | Příbram | #126# | CZE | C | 11. | | | | | 02:04:05 | +00:42:18 | Detail |
86. |
Šírek |
Jan | Lany | #79# | CZE | A | 40. | | | | | 02:04:19 | +00:42:32 | Detail |
87. |
Pech |
Jindřich | Žleby | #58# | CZE | A | 41. | | | | | 02:04:21 | +00:42:34 | Detail |
88. |
Honzáková |
Jiřina | Břevnov | #208# | CZE | H | 1. | | | | | 02:04:25 | +00:42:38 | Detail |
89. |
Korytár |
Ján | AC FALCON ROKYCANY | #34# | CZE | D | 7. | | | | | 02:04:28 | +00:42:41 | Detail |
90. |
Palan |
Matyáš | Spartak Žebrák | #57# | CZE | A | 42. | | | | | 02:04:38 | +00:42:51 | Detail |
91. |
Seifert |
Petr | Praha 5 | #72# | CZE | B | 24. | | | | | 02:04:45 | +00:42:58 | Detail |
92. |
Flachs |
Michal | Zličín | #16# | CZE | A | 43. | | | | | 02:05:12 | +00:43:25 | Detail |
93. |
Medová |
Ivana | Zbečno | #215# | CZE | G | 4. | | | | | 02:05:24 | +00:43:37 | Detail |
94. |
Cibulka |
Radim | Ironstars Beroun | #111# | CZE | A | 44. | | | | | 02:05:38 | +00:43:51 | Detail |
95. |
Kraus |
Daniel | Cheznovice | #38# | CZE | A | 45. | | | | | 02:05:46 | +00:43:59 | Detail |
96. |
Petrányi |
Radoslav | BONBON Praha | #61# | SVK | A | 46. | | | | | 02:06:05 | +00:44:18 | Detail |
97. |
Jandečka |
Ivan | SAK Radotín | #112# | CZE | C | 12. | | | | | 02:06:11 | +00:44:24 | Detail |
98. |
Zadražil |
Michal | Noufýr | #94# | CZE | A | 47. | | | | | 02:06:12 | +00:44:25 | Detail |
99. |
Červený |
Michal | Smurfit Kappa | #12# | CZE | B | 25. | | | | | 02:06:28 | +00:44:41 | Detail |
100. |
Mališová |
Karla | Praha | #214# | CZE | H | 2. | | | | | 02:06:39 | +00:44:52 | Detail |
101. |
Holíková |
Dana | AC - Falcon Rokycany | #207# | CZE | F | 4. | | | | | 02:06:44 | +00:44:57 | Detail |
102. |
Hrdlička |
Dušan | Praskolesy | #26# | CZE | B | 26. | | | | | 02:06:49 | +00:45:02 | Detail |
103. |
Blažek |
Jan | | #9# | CZE | A | 48. | | | | | 02:07:05 | +00:45:18 | Detail |
104. |
Bayerová |
Lenka | TJ Sokol Unhošť | #205# | CZE | H | 3. | | | | | 02:07:25 | +00:45:38 | Detail |
105. |
Marek |
Václav | Sherpa | #47# | CZE | D | 8. | | | | | 02:07:26 | +00:45:39 | Detail |
106. |
Kovařík |
František | Cerhovice | #37# | CZE | A | 49. | | | | | 02:07:43 | +00:45:56 | Detail |
107. |
Veselá |
Miloslava Erika | Outdoor Outsiders | #225# | CZE | F | 5. | | | | | 02:08:15 | +00:46:28 | Detail |
108. |
Sehnal |
Adrien | SC Radotín | #71# | CZE | D | 9. | | | | | 02:08:30 | +00:46:43 | Detail |
109. |
Kramářová |
Vladimíra | RSáci | #211# | CZE | F | 6. | | | | | 02:08:43 | +00:46:56 | Detail |
110. |
Sitte |
David | MT Spartak Žebrák | #74# | CZE | A | 50. | | | | | 02:09:00 | +00:47:13 | Detail |
111. |
Přenosil |
Stanislav | Březnice | #64# | CZE | B | 27. | | | | | 02:09:28 | +00:47:41 | Detail |
112. |
Šlosar |
Roman | Sokol Žebrák | #41# | CZE | B | 28. | MDom25 | 5. | | | 02:10:16 | +00:48:29 | Detail |
113. |
Lukášková |
Zlata | AC Falcon Rokycany | #213# | CZE | H | 4. | | | | | 02:10:20 | +00:48:33 | Detail |
114. |
Rejzek |
Jiří | TJ Sokol Medový Újezd | #67# | CZE | B | 29. | | | | | 02:10:41 | +00:48:54 | Detail |
115. |
Šlapák |
Dušan | Komárov | #134# | CZE | A | 51. | | | | | 02:10:51 | +00:49:04 | Detail |
116. |
Beneš |
Marek | Generali Investments CEE | #5# | CZE | A | 52. | | | | | 02:11:25 | +00:49:38 | Detail |
117. |
Nádhera |
Petr | Hradec Králové | #53# | CZE | C | 13. | | | | | 02:11:26 | +00:49:39 | Detail |
118. |
Ševčík |
Martin | Hopman Team Žatec | #78# | CZE | C | 14. | | | | | 02:11:32 | +00:49:45 | Detail |
119. |
Stárková |
Alena | SK Babice | #223# | CZE | G | 5. | | | | | 02:11:51 | +00:50:04 | Detail |
120. |
Kuník |
Tomáš | Žebrák | #70# | CZE | B | 30. | MDom25 | 6. | | | 02:12:14 | +00:50:27 | Detail |
121. |
Landa |
Jan | Spartak Žebrák | #44# | CZE | B | 31. | | | | | 02:12:34 | +00:50:47 | Detail |
122. |
Litvík |
Majo | Plevník-Drienové | #46# | SVK | B | 32. | | | | | 02:12:41 | +00:50:54 | Detail |
123. |
Košťál |
Jan | Hopman Team Žatec | #35# | CZE | B | 33. | | | | | 02:12:59 | +00:51:12 | Detail |
124. |
Bednár |
Petr | Residence Vyšehrad | #103# | CZE | A | 53. | | | | | 02:13:24 | +00:51:37 | Detail |
125. |
Flašarová |
Lenka | Náchod | #228# | CZE | G | 6. | | | | | 02:13:26 | +00:51:39 | Detail |
126. |
Divišová |
Barbora | AC Falcon Rokycany | #229# | CZE | G | 7. | | | | | 02:13:32 | +00:51:45 | Detail |
127. |
Horáček |
Tomáš | Muay Thai / Kickboxing Spartak... | #24# | CZE | A | 54. | | | | | 02:13:39 | +00:51:52 | Detail |
128. |
Žákovec |
Pavel | Sokol Kolín | #117# | CZE | C | 15. | | | | | 02:15:46 | +00:53:59 | Detail |
129. |
Škarda |
Milan | AC Falcon Rokycany | #81# | CZE | C | 16. | | | | | 02:17:01 | +00:55:14 | Detail |
130. |
Turek |
Jiří | MT Žebrák | #155# | CZE | C | 17. | | | | | 02:18:29 | +00:56:42 | Detail |
131. |
Povalova |
Eva | | #220# | CZE | F | 7. | | | | | 02:18:30 | +00:56:43 | Detail |
132. |
Neděla |
Tomáš | T. Štěpánov | #122# | CZE | B | 34. | | | | | 02:18:58 | +00:57:11 | Detail |
133. |
Hrabák |
Karel | Ski Klub Žebrák | #107# | CZE | B | 35. | | | | | 02:19:39 | +00:57:52 | Detail |
134. |
Plavec |
Hynek | D. Dušníky | #140# | CZE | B | 36. | | | | | 02:20:07 | +00:58:20 | Detail |
135. |
Kunc |
Petr | Sokol Žebrák | #90# | CZE | B | 37. | MDom25 | 7. | | | 02:20:18 | +00:58:31 | Detail |
136. |
Kučera |
Otakar | Sokol Přeštice | #108# | CZE | E | 1. | | | | | 02:20:43 | +00:58:56 | Detail |
137. |
Šiška |
Jiří | Zdice | #80# | CZE | B | 38. | | | | | 02:20:45 | +00:58:58 | Detail |
138. |
Janový |
Petr | AC- TRIAL PLZEŇ | #30# | CZE | E | 2. | | | | | 02:21:09 | +00:59:22 | Detail |
139. |
Šedivý |
Michal | Podluhy | #77# | CZE | C | 18. | | | | | 02:21:10 | +00:59:23 | Detail |
140. |
Němec |
Jindřich | Příchovice | #55# | CZE | A | 55. | | | | | 02:21:24 | +00:59:37 | Detail |
141. |
Gehm |
Aleš | Ironstars Beroun | #154# | CZE | C | 19. | | | | | 02:21:44 | +00:59:57 | Detail |
142. |
Krofta |
Jiří | Liga 100 Praha | #39# | CZE | D | 10. | | | | | 02:24:30 | +01:02:43 | Detail |
143. |
Kroupova |
Petra | Pribram | #212# | CZE | F | 8. | | | | | 02:24:30 | +01:02:43 | Detail |
144. |
Jarolím |
Petr | Beroun | #31# | CZE | B | 39. | | | | | 02:24:37 | +01:02:50 | Detail |
145. |
Kroupar |
Jaroslav | Rozběháme Česko Klatovy | #104# | CZE | A | 56. | | | | | 02:25:46 | +01:03:59 | Detail |
146. |
Matthies |
Gabi | Wildstock | #227# | CZE | G | 8. | | | | | 02:25:48 | +01:04:01 | Detail |
147. |
Herzig |
Jan | Modřany | #20# | CZE | B | 40. | | | | | 02:25:53 | +01:04:06 | Detail |
148. |
Koldovský |
Martin | Zeleneč | #33# | CZE | B | 41. | | | | | 02:25:59 | +01:04:12 | Detail |
149. |
Žežulková |
Lenka | Žebrák | #203# | CZE | F | 9. | ZDom25 | 1. | | | 02:26:23 | +01:04:36 | Detail |
150. |
Pavlisová |
Adéla | Spartak Žebrák | #231# | CZE | F | 10. | ZDom25 | 2. | | | 02:27:17 | +01:05:30 | Detail |
151. |
Forýtek |
Michal | Praha | #106# | CZE | A | 57. | | | | | 02:27:18 | +01:05:31 | Detail |
152. |
Hrba |
Martin | Horažďovice | #25# | CZE | A | 58. | | | | | 02:27:38 | +01:05:51 | Detail |
153. |
Kyselý |
Petr | TJ Zduchovice | #43# | CZE | C | 20. | | | | | 02:27:45 | +01:05:58 | Detail |
154. |
Winkelhőferová |
Dana | Zruč-Senec | #226# | CZE | F | 11. | | | | | 02:27:48 | +01:06:01 | Detail |
155. |
Bařtipánová |
Ivana | Bonbon | #204# | CZE | G | 9. | | | | | 02:28:14 | +01:06:27 | Detail |
156. |
Najbrtová |
Soňa | Nymburk | #234# | CZE | F | 12. | | | | | 02:31:15 | +01:09:28 | Detail |
157. |
Kuník |
Josef | Žebrák | #1# | CZE | C | 21. | MDom25 | 8. | | | 02:31:51 | +01:10:04 | Detail |
158. |
Bělohlávek |
Karel | Podluhy | #4# | CZE | A | 59. | | | | | 02:32:21 | +01:10:34 | Detail |
159. |
Houžvičková |
Kateřina | Příbram | #236# | CZE | F | 13. | | | | | 02:33:15 | +01:11:28 | Detail |
160. |
Hubička |
Filip | Družec | #28# | CZE | B | 42. | | | | | 02:33:36 | +01:11:49 | Detail |
161. |
Podzemský |
Jan | CK Záluží | #129# | CZE | A | 60. | | | | | 02:36:23 | +01:14:36 | Detail |
162. |
Aubrecht |
Petr | Bonbon | #2# | CZE | B | 43. | | | | | 02:36:35 | +01:14:48 | Detail |
163. |
Sládek |
Petr | Praha | #148# | CZE | B | 44. | | | | | 02:36:36 | +01:14:49 | Detail |
164. |
Šobáň |
Miroslav | Sokol Kařez | #83# | CZE | B | 45. | | | | | 02:37:09 | +01:15:22 | Detail |
165. |
Hron |
Michal | Rokycany | #109# | CZE | C | 22. | | | | | 02:37:27 | +01:15:40 | Detail |
166. |
Walker |
Jesse | Solar Turbines Team | #89# | CZE | A | 61. | | | | | 02:37:33 | +01:15:46 | Detail |
167. |
Picková |
Jana | Chramiště | #219# | CZE | G | 10. | | | | | 02:38:02 | +01:16:15 | Detail |
168. |
Nucová |
Magdalena | Solar Turbines Team | #218# | CZE | F | 14. | | | | | 02:38:28 | +01:16:41 | Detail |
169. |
Lemfeld |
Tomáš | Praha 8 | #115# | CZE | C | 23. | MDom25 | 9. | | | 02:42:45 | +01:20:58 | Detail |
170. |
Kolářová |
Pavla | SK Vlaška | #210# | CZE | G | 11. | | | | | 02:44:46 | +01:22:59 | Detail |
171. |
Mareš |
Martin | Zruč-Senec | #48# | CZE | C | 24. | | | | | 02:46:06 | +01:24:19 | Detail |
172. |
Šůcha |
Václav | SV Stříbro | #85# | CZE | E | 3. | | | | | 02:50:55 | +01:29:08 | Detail |
173. |
Ge |
Evžen | Maratonské vrány | #18# | CZE | D | 11. | | | | | 02:52:11 | +01:30:24 | Detail |
174. |
Říha |
Vladimír | Žebrák | #68# | CZE | D | 12. | MDom25 | 10. | | | 02:52:19 | +01:30:32 | Detail |
175. |
Sýkora |
František | Běžci Slaný | #123# | CZE | A | 62. | | | | | 02:53:30 | +01:31:43 | Detail |
176. |
Rašner |
Tomáš | KVS Olomouc | #66# | CZE | B | 46. | | | | | 02:57:31 | +01:35:44 | Detail |
177. |
Kinclová |
Nikola | SK Doubravan Újezd | #209# | CZE | F | 15. | | | | | 03:01:07 | +01:39:20 | Detail |
178. |
Míšek |
Jan | Bonbon | #135# | CZE | C | 25. | | | | | 03:04:01 | +01:42:14 | Detail |
179. |
Nováková |
Lenka | Dobříš | #217# | CZE | G | 12. | | | | | 03:07:37 | +01:45:50 | Detail |
180. |
Kohout |
Pavel | SK-Modřany | #101# | CZE | E | 4. | | | | | 03:15:07 | +01:53:20 | Detail |
181. |
Nádherová |
Hana | Hradec Králové | #216# | CZE | H | 5. | | | | | 03:41:22 | +02:19:35 | Detail |
|
Rookhuyzen |
Shayne | Appeldorn | #40# | CZE | B | | | | | | 00:00:00 | | Detail |
|
Rybáčková |
Soňa | MK Kladno | #221# | CZE | F | | | | | | 00:00:00 | | Detail |
|
Šimonová |
Andrea | Sabris CZ | #224# | SVK | G | | | | | | 00:00:00 | | Detail |
DNF |
Landa |
Martin | | #45# | CZE | A | | | | | | | | Detail |
DNF |
Šloufová |
Pavlína | AK Škoda Plzeň | #202# | CZE | F | | | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |