Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM 2018
21. 7. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. KYNICKÝ LukášKonrad Tools Team#100muži1.01:31:09.4900:07:09.7401:00:18.2400:23:41.50Detail
2. DOLEČEK JosefFort SMC#75muži2.01:31:51.31+00:00:41.8200:08:10.2600:58:59.7400:24:41.31Detail
3. POZLAR TomášLázeňáci#91veteráni1.01:32:19.76+00:01:10.2700:07:49.8001:01:56.5000:22:33.46Detail
4. SVOBODA MarekFitness Freedom race team#53veteráni2.01:32:23.28+00:01:13.7900:08:06.2501:00:25.2700:23:51.74Detail
5. HURYCH AntonínLitomyšl#105veteráni3.01:33:10.66+00:02:01.1700:07:50.4601:00:53.8200:24:26.36Detail
6. PEŠEK PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#38muži3.01:33:25.69+00:02:16.2000:07:00.4801:03:32.8200:22:52.39Detail
7. VODEHNAL JanOMT Pardubice#64veteráni4.01:34:45.03+00:03:35.5400:06:59.4701:01:54.6500:25:50.90Detail
8. ŠTANGLER DavidTJ Lokomotiva Trutnov#55veteráni5.01:35:12.73+00:04:03.2400:08:47.6201:02:22.5100:24:02.59Detail
9. WIEDERMANN Ondřej3D Fitness Race Team#69muži4.01:37:22.78+00:06:13.2900:07:35.8001:04:19.9700:25:27.00Detail
10. VANĚK JanRoudnice nad Labem #62muži5.01:37:31.81+00:06:22.3200:08:23.2201:04:52.9300:24:15.64Detail
11. LIPENSKÝ MartinFort SMC#79veteráni6.01:37:36.16+00:06:26.6700:08:02.2301:03:51.1500:25:42.76Detail
12. PECH MichalÚO#81muži6.01:38:47.17+00:07:37.6800:07:56.9001:03:37.7300:27:12.54Detail
13. POCHOBRADSKÝ JanFort SMC Ústí nad Orlicí#41veteráni7.01:39:15.88+00:08:06.3900:07:08.7901:04:54.2400:27:12.84Detail
14. ZDENĚK TomášTriatlon Býšť#110veteráni8.01:39:55.09+00:08:45.6000:07:31.1501:06:08.3800:26:15.55Detail
15. KRUTÍLEK MarekTT Pardubice#27veteráni9.01:40:01.18+00:08:51.6900:07:43.8301:05:11.3400:27:06.00Detail
16. PITTNER RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#40veteráni10.01:40:05.51+00:08:56.0200:08:34.8100:00:17.2001:06:06.49Detail
17. FAJFR FrantišekVencl servis Žamberk#11veteráni11.01:40:14.76+00:09:05.2700:11:21.3401:05:09.6200:23:43.79Detail
18. MAŘÍK Jiří3D Fitness race team#31veteráni12.01:40:26.15+00:09:16.6600:08:45.4901:05:32.9800:26:07.67Detail
19. ŘEHÁK TomášLukostřelba Jablonné#124muži7.01:40:38.32+00:09:28.8300:09:04.0701:05:37.8200:25:56.42Detail
20. DVOŘÁK JiříIndigo Cycling Team RK#71muži8.01:40:42.83+00:09:33.3400:08:07.1201:03:38.3400:28:57.36Detail
21. POSPÍŠIL PetrBrandýs nad Orlicí#42muži9.01:40:48.59+00:09:39.1000:09:58.4800:59:45.6700:31:04.44Detail
22. DRAŽAN TomášDobruška#128muži10.01:40:49.34+00:09:39.8500:09:26.8001:04:09.9100:27:12.62Detail
23. SCHEUER JanLanškroun#47veteráni13.01:41:07.16+00:09:57.6700:08:30.8801:06:25.5600:26:10.70Detail
24. KYNICKÝ RadekFitness Freedom Race Team#101veteráni14.01:41:24.46+00:10:14.9700:10:13.2501:05:16.4300:25:54.77Detail
25. KOVÁŘ JanCTC Fort SMC#129muži11.01:41:33.04+00:10:23.5500:08:37.0601:06:25.1700:26:30.80Detail
26. ŠTUMPF Eduard3D Fitness Race Team#125muži12.01:42:30.65+00:11:21.1600:08:48.3601:06:22.9700:27:19.30Detail
27. STRNAD Tomáš3D Fitness Race Team#51veteráni15.01:42:41.18+00:11:31.6900:08:11.5601:06:43.2400:27:46.37Detail
28. HANUŠ PetrChládek a Tintěra Pardubice#15veteráni16.01:42:52.71+00:11:43.2200:08:57.1901:08:34.5900:25:20.93Detail
29. ŠEBEK MichalFort SMC#99muži13.01:43:20.77+00:12:11.2800:06:40.5201:07:34.7800:29:05.46Detail
30. KOZÁK OndřejVysoké Mýto#86muži14.01:43:42.03+00:12:32.5400:08:47.2801:08:12.9800:26:41.76Detail
31. MELSA Martinlb-training.com#32muži15.01:43:43.24+00:12:33.7500:07:28.7001:06:33.4500:29:41.08Detail
32. NOVOTNÝ JanPIJATLON#37muži16.01:43:43.38+00:12:33.8900:09:01.1701:06:56.2200:27:45.98Detail
33. BERAN PetrCafe Racers#127veteráni17.01:43:58.59+00:12:49.1000:07:53.8301:07:32.6600:28:32.08Detail
34. ŠROLER ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí#107muži17.01:44:11.18+00:13:01.6900:09:11.3701:08:43.4200:26:16.39Detail
35. CAPOUŠEK Mirek3D FITNESS RT#3veteráni18.01:44:25.02+00:13:15.5300:06:33.4601:10:25.2200:27:26.32Detail
36. SUCHDOL Josef3D Fitness Race Team#94veteráni19.01:44:36.81+00:13:27.3200:08:36.9301:07:48.4600:28:11.41Detail
37. SOUKUP MartinTria Klub Poděbrady#90veteráni20.01:44:50.28+00:13:40.7900:09:01.6601:07:26.5300:28:22.09Detail
38. MORAVEC MartinVenc Tým UO#117muži18.01:44:54.37+00:13:44.8800:09:19.3601:10:28.7000:25:06.30Detail
39. KREJČÍ Jaromírski club Pastviny#26veteráni21.01:45:01.06+00:13:51.5700:08:32.2501:09:28.3900:27:00.42Detail
40. VOPAT VáclavTJ Sokol Podlázky#103muži19.01:45:08.89+00:13:59.4000:08:12.4401:07:41.7100:29:14.73Detail
41. NETOLICKÝ DavidTriatlon Team Chrudim#126muži20.01:45:40.11+00:14:30.6200:08:09.6201:08:19.8300:29:10.66Detail
42. VONDRA TomášLoko Trutnov TT#65muži21.01:46:56.42+00:15:46.9300:07:03.4301:11:48.3700:28:04.61Detail
43. JEŘÁBEK JakubSK Býšť#19muži22.01:47:23.26+00:16:13.7700:08:05.2601:12:22.7200:26:55.28Detail
44. REJDA JanOMT Pardubice#44veteráni22.01:47:25.79+00:16:16.3000:07:48.7901:10:07.0300:29:29.96Detail
45. ADAMEC JosefVenc Tým UO#116muži23.01:47:41.57+00:16:32.0800:07:18.6301:10:34.6400:29:48.28Detail
46. VALDMAN JosefSKI Klub Pastviny#80muži24.01:48:28.25+00:17:18.7600:07:45.5101:09:31.4400:31:11.29Detail
47. ŠAFÁŘ LiborSport Bárt#76veteráni23.01:48:28.57+00:17:19.0800:08:21.8201:09:34.2300:30:32.52Detail
48. KRÁLÍK Michal ZajdaTJ Lokomotiva Trutnov#24veteráni24.01:48:46.85+00:17:37.3600:09:08.1301:08:08.4300:31:30.27Detail
49. PIRKL MartinUO#121muži25.01:50:13.56+00:19:04.0700:08:53.7101:09:54.7800:31:25.05Detail
50. SAMEK PavelFort SMC#72veteráni25.01:50:31.90+00:19:22.4100:09:23.6101:10:23.1300:30:45.14Detail
51. LIŠKA PavelFort SMC Ústí nad Orlicí#29veteráni26.01:50:52.47+00:19:42.9800:08:19.6301:10:58.6500:31:34.19Detail
52. NOVOTNÝ VojtěchFort SMC#85junioři1.01:51:09.36+00:19:59.8700:06:36.1601:11:43.8600:32:49.34Detail
53. STRAŇÁK TomášAC Gomango Hogner#118muži26.01:51:09.62+00:20:00.1300:08:41.8001:11:20.4600:31:07.34Detail
54. VOPRŠÁLEK MiroslavBrück team#66veteráni27.01:51:47.05+00:20:37.5600:07:01.2501:14:25.3300:30:20.46Detail
55. MAREK OndřejHO J. Gagarina#30muži27.01:52:03.82+00:20:54.3300:10:36.5501:14:36.6300:26:50.63Detail
56. HORÁČEK DavidCST ČT#104veteráni28.01:52:16.69+00:21:07.2000:08:35.8601:16:58.4700:26:42.36Detail
57. HRUBAN JanČ. Třebová#102veteráni29.01:52:26.81+00:21:17.3200:10:08.1701:10:45.0600:31:33.57Detail
58. NOSEK PetrPardubice#34muži28.01:52:30.59+00:21:21.1000:10:46.8301:14:53.6600:26:50.09Detail
59. ČTVRTEČKA PavelTJ Lokomotiva Trutnov#50veteráni30.01:52:41.68+00:21:32.1900:07:44.6801:16:49.4800:28:07.50Detail
60. SVOBODA FilipSMC Ford Ústí nad Orlicí#52veteráni31.01:53:12.41+00:22:02.9200:09:25.0301:13:40.2700:30:07.09Detail
61. ŠKORPIL JaromírLehokolo Azub Ibex#54muži29.01:53:54.05+00:22:44.5600:09:59.6301:15:42.4400:28:11.97Detail
62. UHLÍŘ VojtěchLetohrad#60muži30.01:54:08.06+00:22:58.5700:09:06.4601:15:22.7300:29:38.86Detail
63. HYLÁK JakubVyvet#115muži31.01:54:15.43+00:23:05.9400:09:44.9201:12:46.7500:31:43.76Detail
64. NOVOTNÝ Luděk3D Fitness RT#36veteráni32.01:54:22.82+00:23:13.3300:09:13.8701:15:07.5900:30:01.36Detail
65. VENCL JiříVencl - Serus Žamberk#122veteráni33.01:55:02.74+00:23:53.2500:09:48.5501:14:58.6600:30:15.52Detail
66. ODVÁŽKA LiborFitness Freedom Race Team#97veteráni34.01:55:14.81+00:24:05.3200:10:12.3101:15:33.0200:29:29.47Detail
67. HYLÁK AdamVyvet#114muži32.01:56:13.87+00:25:04.3800:09:47.7301:12:45.3100:33:40.81Detail
68. HOLUBÁŘ PatrikVenc Tým UO#93muži33.01:56:46.29+00:25:36.8000:10:54.4601:17:21.1600:28:30.66Detail
69. BERAN FrantišekBerani#1veteráni35.01:57:00.42+00:25:50.9300:09:35.3101:12:39.9700:34:45.14Detail
70. ŠILAR TomášSK Staročensko #132veteráni36.01:57:28.87+00:26:19.3800:11:18.6801:15:52.9900:30:17.18Detail
71. DUSBABA MilanLŠ na Martě#9muži34.01:58:19.82+00:27:10.3300:09:24.2201:16:19.2500:32:36.34Detail
72. ČERNÝ AlešJKF Jaroměř#6veteráni37.01:59:41.15+00:28:31.6600:11:55.9401:14:50.9300:32:54.26Detail
73. MIKULECKÝ PavelCycling Team Brandýs#35muži35.01:59:50.55+00:28:41.0600:11:37.4801:13:53.4700:34:19.59Detail
74. HORHA Radek#120veteráni38.02:01:12.78+00:30:03.2900:10:34.7401:19:22.5000:31:15.53Detail
75. FIKR ZdeněkZedko Zerve#12muži36.02:01:42.72+00:30:33.2300:11:06.7001:19:41.9900:30:54.02Detail
76. VOTAVA VladimírVOTAVOVI TEAM#67veteráni39.02:02:18.29+00:31:08.8000:11:25.6001:16:34.8400:34:17.84Detail
77. FABIÁN JaroslavČastolovice#10veteráni40.02:04:18.19+00:33:08.7000:13:27.0301:14:16.3000:36:34.86Detail
78. MORÁVEK IvanDlouhoňovice#33veteráni41.02:04:41.00+00:33:31.5100:12:00.4601:18:36.8600:34:03.68Detail
79. ROUCH PetrSKI Klub#131muži37.02:04:55.51+00:33:46.0200:09:18.6701:18:45.2400:36:51.59Detail
80. FAJT JanSMC Fort#130veteráni42.02:05:03.19+00:33:53.7000:12:28.7701:13:43.6100:38:50.81Detail
81. JEŠINA PetrKobylský vinný sklep#92muži38.02:05:31.54+00:34:22.0500:11:07.3801:20:21.8600:34:02.29Detail
82. ŠTĚRBA PetrÚO#78veteráni43.02:06:01.43+00:34:51.9400:11:43.1201:18:18.7500:35:59.55Detail
83. LEBEDA MartinFort SMC #28veteráni44.02:07:20.45+00:36:10.9600:11:56.7201:23:11.4800:32:12.24Detail
84. JANOVSKÝ Marcel#17veteráni45.02:08:26.94+00:37:17.4500:12:12.2301:20:12.7300:36:01.97Detail
85. JINDRA JiříKunvald#113veteráni46.02:10:01.68+00:38:52.1900:13:19.2001:22:23.4000:34:19.07Detail
86. ŠEBEK JindřichFort SMC#98veteráni47.02:10:46.30+00:39:36.8100:09:51.2501:23:11.6800:37:43.35Detail
87. FRIEDL RadekPardubice#13muži39.02:13:59.76+00:42:50.2700:08:55.9401:24:44.1500:40:19.66Detail
88. ŠTĚPÁNEK MartinLetohrad#56veteráni48.02:14:10.08+00:43:00.5900:10:45.3701:26:30.4600:36:54.23Detail
89. ČEJKA PavelPardubice#96veteráni49.02:15:32.15+00:44:22.6600:07:51.0201:23:32.4500:44:08.67Detail
90. JANSA AdrianPraha#112muži40.02:19:29.24+00:48:19.7500:12:44.7701:27:28.3800:39:16.08Detail
91. KONÍŘ Miloslav#22veteráni50.02:19:35.65+00:48:26.1600:13:59.1701:28:50.1100:36:46.36Detail
92. HOVORKA TomášFort SMC#74veteráni51.02:19:36.71+00:48:27.2200:11:57.4701:27:24.5400:40:14.68Detail
93. HOFMAN OldaTri Club Dobruška#77veteráni52.02:20:46.60+00:49:37.1100:11:16.6701:30:45.7900:38:44.13Detail
94. LEUCHTER VáclavModrá Ústřice#84muži41.02:22:03.92+00:50:54.4300:11:01.2301:32:06.3600:38:56.32Detail
95. DIVÍŠEK DanielModrá Ústřice#83muži42.02:22:04.03+00:50:54.5400:10:24.9401:32:45.0100:38:54.06Detail
96. FÁBER Viliam3D Fitness Race Team#87veteráni53.02:22:29.83+00:51:20.3400:10:07.5001:41:23.4700:30:58.85Detail
97. ČECH DanielVM Cross#4veteráni54.02:24:34.09+00:53:24.6000:11:27.1201:30:52.1200:42:14.84Detail
98. ČERNÝ VladimírCAPART#5veteráni55.02:32:33.76+01:01:24.2700:11:29.0801:36:49.3400:44:15.33Detail
99. KOUBA TomášSokol Česká Třebová#111muži43.02:33:20.15+01:02:10.6600:14:55.7601:35:43.2700:42:41.11Detail
100. JOSEFY Danielbruck#21veteráni56.02:34:06.85+01:02:57.3600:10:35.8201:32:32.7400:50:58.28Detail
101. WEIHRAUCH RadekŽamberk#68veteráni57.02:44:16.12+01:13:06.6300:15:42.7601:40:59.5400:47:33.81Detail
102. NOVOTNÝ Přemysl3D Fitness Race Team#108veteráni58.02:48:06.93+01:16:57.4400:13:31.8401:43:45.0700:50:50.00Detail
DNF HRDINA Jaroslav#82veterániDNF 00:09:15.2302:23:37.79Detail
DNF SEDLÁČEK RomanActivity Lanškroun#95veterániDNF 00:08:09.15Detail
DNF KRUČINA Luboš#109veterániDNF 00:12:17.19Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz