Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM 2018
21. 7. 2018

muži Kategorie veteráni

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. POZLAR TomášLázeňáci#9101:32:19.7600:07:49.8001:01:56.5000:22:33.46Detail
2. SVOBODA MarekFitness Freedom race team#5301:32:23.28+00:00:03.5200:08:06.2501:00:25.2700:23:51.74Detail
3. HURYCH AntonínLitomyšl#10501:33:10.66+00:00:50.9000:07:50.4601:00:53.8200:24:26.36Detail
4. VODEHNAL JanOMT Pardubice#6401:34:45.03+00:02:25.2700:06:59.4701:01:54.6500:25:50.90Detail
5. ŠTANGLER DavidTJ Lokomotiva Trutnov#5501:35:12.73+00:02:52.9700:08:47.6201:02:22.5100:24:02.59Detail
6. LIPENSKÝ MartinFort SMC#7901:37:36.16+00:05:16.4000:08:02.2301:03:51.1500:25:42.76Detail
7. POCHOBRADSKÝ JanFort SMC Ústí nad Orlicí#4101:39:15.88+00:06:56.1200:07:08.7901:04:54.2400:27:12.84Detail
8. ZDENĚK TomášTriatlon Býšť#11001:39:55.09+00:07:35.3300:07:31.1501:06:08.3800:26:15.55Detail
9. KRUTÍLEK MarekTT Pardubice#2701:40:01.18+00:07:41.4200:07:43.8301:05:11.3400:27:06.00Detail
10. PITTNER RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#4001:40:05.51+00:07:45.7500:08:34.8100:00:17.2001:06:06.49Detail
11. FAJFR FrantišekVencl servis Žamberk#1101:40:14.76+00:07:55.0000:11:21.3401:05:09.6200:23:43.79Detail
12. MAŘÍK Jiří3D Fitness race team#3101:40:26.15+00:08:06.3900:08:45.4901:05:32.9800:26:07.67Detail
13. SCHEUER JanLanškroun#4701:41:07.16+00:08:47.4000:08:30.8801:06:25.5600:26:10.70Detail
14. KYNICKÝ RadekFitness Freedom Race Team#10101:41:24.46+00:09:04.7000:10:13.2501:05:16.4300:25:54.77Detail
15. STRNAD Tomáš3D Fitness Race Team#5101:42:41.18+00:10:21.4200:08:11.5601:06:43.2400:27:46.37Detail
16. HANUŠ PetrChládek a Tintěra Pardubice#1501:42:52.71+00:10:32.9500:08:57.1901:08:34.5900:25:20.93Detail
17. BERAN PetrCafe Racers#12701:43:58.59+00:11:38.8300:07:53.8301:07:32.6600:28:32.08Detail
18. CAPOUŠEK Mirek3D FITNESS RT#301:44:25.02+00:12:05.2600:06:33.4601:10:25.2200:27:26.32Detail
19. SUCHDOL Josef3D Fitness Race Team#9401:44:36.81+00:12:17.0500:08:36.9301:07:48.4600:28:11.41Detail
20. SOUKUP MartinTria Klub Poděbrady#9001:44:50.28+00:12:30.5200:09:01.6601:07:26.5300:28:22.09Detail
21. KREJČÍ Jaromírski club Pastviny#2601:45:01.06+00:12:41.3000:08:32.2501:09:28.3900:27:00.42Detail
22. REJDA JanOMT Pardubice#4401:47:25.79+00:15:06.0300:07:48.7901:10:07.0300:29:29.96Detail
23. ŠAFÁŘ LiborSport Bárt#7601:48:28.57+00:16:08.8100:08:21.8201:09:34.2300:30:32.52Detail
24. KRÁLÍK Michal ZajdaTJ Lokomotiva Trutnov#2401:48:46.85+00:16:27.0900:09:08.1301:08:08.4300:31:30.27Detail
25. SAMEK PavelFort SMC#7201:50:31.90+00:18:12.1400:09:23.6101:10:23.1300:30:45.14Detail
26. LIŠKA PavelFort SMC Ústí nad Orlicí#2901:50:52.47+00:18:32.7100:08:19.6301:10:58.6500:31:34.19Detail
27. VOPRŠÁLEK MiroslavBrück team#6601:51:47.05+00:19:27.2900:07:01.2501:14:25.3300:30:20.46Detail
28. HORÁČEK DavidCST ČT#10401:52:16.69+00:19:56.9300:08:35.8601:16:58.4700:26:42.36Detail
29. HRUBAN JanČ. Třebová#10201:52:26.81+00:20:07.0500:10:08.1701:10:45.0600:31:33.57Detail
30. ČTVRTEČKA PavelTJ Lokomotiva Trutnov#5001:52:41.68+00:20:21.9200:07:44.6801:16:49.4800:28:07.50Detail
31. SVOBODA FilipSMC Ford Ústí nad Orlicí#5201:53:12.41+00:20:52.6500:09:25.0301:13:40.2700:30:07.09Detail
32. NOVOTNÝ Luděk3D Fitness RT#3601:54:22.82+00:22:03.0600:09:13.8701:15:07.5900:30:01.36Detail
33. VENCL JiříVencl - Serus Žamberk#12201:55:02.74+00:22:42.9800:09:48.5501:14:58.6600:30:15.52Detail
34. ODVÁŽKA LiborFitness Freedom Race Team#9701:55:14.81+00:22:55.0500:10:12.3101:15:33.0200:29:29.47Detail
35. BERAN FrantišekBerani#101:57:00.42+00:24:40.6600:09:35.3101:12:39.9700:34:45.14Detail
36. ŠILAR TomášSK Staročensko #13201:57:28.87+00:25:09.1100:11:18.6801:15:52.9900:30:17.18Detail
37. ČERNÝ AlešJKF Jaroměř#601:59:41.15+00:27:21.3900:11:55.9401:14:50.9300:32:54.26Detail
38. HORHA Radek#12002:01:12.78+00:28:53.0200:10:34.7401:19:22.5000:31:15.53Detail
39. VOTAVA VladimírVOTAVOVI TEAM#6702:02:18.29+00:29:58.5300:11:25.6001:16:34.8400:34:17.84Detail
40. FABIÁN JaroslavČastolovice#1002:04:18.19+00:31:58.4300:13:27.0301:14:16.3000:36:34.86Detail
41. MORÁVEK IvanDlouhoňovice#3302:04:41.00+00:32:21.2400:12:00.4601:18:36.8600:34:03.68Detail
42. FAJT JanSMC Fort#13002:05:03.19+00:32:43.4300:12:28.7701:13:43.6100:38:50.81Detail
43. ŠTĚRBA PetrÚO#7802:06:01.43+00:33:41.6700:11:43.1201:18:18.7500:35:59.55Detail
44. LEBEDA MartinFort SMC #2802:07:20.45+00:35:00.6900:11:56.7201:23:11.4800:32:12.24Detail
45. JANOVSKÝ Marcel#1702:08:26.94+00:36:07.1800:12:12.2301:20:12.7300:36:01.97Detail
46. JINDRA JiříKunvald#11302:10:01.68+00:37:41.9200:13:19.2001:22:23.4000:34:19.07Detail
47. ŠEBEK JindřichFort SMC#9802:10:46.30+00:38:26.5400:09:51.2501:23:11.6800:37:43.35Detail
48. ŠTĚPÁNEK MartinLetohrad#5602:14:10.08+00:41:50.3200:10:45.3701:26:30.4600:36:54.23Detail
49. ČEJKA PavelPardubice#9602:15:32.15+00:43:12.3900:07:51.0201:23:32.4500:44:08.67Detail
50. KONÍŘ Miloslav#2202:19:35.65+00:47:15.8900:13:59.1701:28:50.1100:36:46.36Detail
51. HOVORKA TomášFort SMC#7402:19:36.71+00:47:16.9500:11:57.4701:27:24.5400:40:14.68Detail
52. HOFMAN OldaTri Club Dobruška#7702:20:46.60+00:48:26.8400:11:16.6701:30:45.7900:38:44.13Detail
53. FÁBER Viliam3D Fitness Race Team#8702:22:29.83+00:50:10.0700:10:07.5001:41:23.4700:30:58.85Detail
54. ČECH DanielVM Cross#402:24:34.09+00:52:14.3300:11:27.1201:30:52.1200:42:14.84Detail
55. ČERNÝ VladimírCAPART#502:32:33.76+01:00:14.0000:11:29.0801:36:49.3400:44:15.33Detail
56. JOSEFY Danielbruck#2102:34:06.85+01:01:47.0900:10:35.8201:32:32.7400:50:58.28Detail
57. WEIHRAUCH RadekŽamberk#6802:44:16.12+01:11:56.3600:15:42.7601:40:59.5400:47:33.81Detail
58. NOVOTNÝ Přemysl3D Fitness Race Team#10802:48:06.93+01:15:47.1700:13:31.8401:43:45.0700:50:50.00Detail
DNF HRDINA Jaroslav#82DNF 00:09:15.2302:23:37.79Detail
DNF SEDLÁČEK RomanActivity Lanškroun#95DNF 00:08:09.15Detail
DNF KRUČINA Luboš#109DNF 00:12:17.19Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz