Oficiální Výsledková listina Triatlon Plzeň
2. 6. 2018

Hlavní závod muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. KUBÍČEK JanIndividuální#1M30-391.01:38:55.5200:13:23.5700:00:13.5201:02:46.3300:00:29.2100:22:02.87Detail
2. DUŠEK KarelX-team BaNo#6M20-231.01:39:49.10+00:00:53.5800:12:45.2600:00:33.2201:04:39.2500:00:27.7400:21:23.62Detail
3. PETR OndřejACTIVE TOUR Mandavan#16M20-232.01:39:49.12+00:00:53.6000:13:38.8000:00:22.2401:03:13.1200:00:28.1900:22:06.75Detail
4. BEDNARSKÝ VojtěchIndividuální#10M20-233.01:40:58.21+00:02:02.6900:14:49.8000:00:30.3201:03:31.8300:00:46.8000:21:19.45Detail
5. HOLUB VáclavVELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM#28M30-392.01:41:54.26+00:02:58.7400:15:24.8300:00:32.3301:02:53.5900:00:36.3800:22:27.11Detail
6. JINDRA PavelEleven Mercedes-Benz Mitas Team#19M40-491.01:46:26.99+00:07:31.4700:15:47.6100:00:14.0501:06:22.0200:00:30.2400:23:33.05Detail
7. JIRÁNEK TomášLawi Sport Team z.s.#34M40-492.01:46:44.74+00:07:49.2200:16:48.9100:00:32.1701:05:24.5200:00:43.5000:23:15.62Detail
8. MINAŘÍK PetrHISPORT Team#9M40-493.01:48:44.18+00:09:48.6600:14:18.0100:00:30.8901:11:06.4600:00:31.1100:22:17.69Detail
9. JANDA DavidSK Kola Víšek#4M30-393.01:49:00.63+00:10:05.1100:14:15.6500:00:18.9601:08:51.7800:00:24.5100:25:09.71Detail
10. ŠLAJS PetrTTK Slavia VŠ Plzeň#42M24-291.01:49:19.08+00:10:23.5600:11:54.1200:00:24.7201:11:26.0700:00:31.2700:25:02.88Detail
11. BERKA JanACTIVE TOUR Mandavan#15M24-292.01:49:31.26+00:10:35.7400:15:40.9000:00:24.9501:07:38.4700:00:35.7600:25:11.15Detail
12. STRNAD TomášMultisport Team#20M24-293.01:49:44.80+00:10:49.2800:14:20.5100:00:23.7201:10:41.2900:00:28.3500:23:50.91Detail
13. WALTER JanTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #30M24-294.01:51:58.46+00:13:02.9400:14:35.1100:00:20.1701:12:34.4800:00:32.6600:23:56.01Detail
14. KLIMEK TomášTRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s.#33M50-591.01:52:50.94+00:13:55.4200:13:59.0300:00:41.8801:11:21.9700:00:47.1000:26:00.94Detail
15. PETIŠKA OndřejHradec Králové#36M20-234.01:53:16.04+00:14:20.5200:15:33.7700:00:26.9601:11:40.9900:00:33.8400:25:00.46Detail
16. NETÍK Lukáš#37M30-394.01:53:58.41+00:15:02.8900:15:11.8100:00:26.1301:11:09.4600:00:37.8900:26:33.11Detail
17. BULAVA FrantišekTT LOKO Beroun#35M50-592.01:54:10.73+00:15:15.2100:16:07.9200:00:28.9601:11:29.3800:00:35.5900:25:28.86Detail
18. KODRAS OndřejK2 travel & tips#26M30-395.01:55:03.39+00:16:07.8700:16:47.7600:00:43.8701:10:02.3800:00:35.1700:26:54.19Detail
19. SLAVATA TomášSlavata Triatlon Tour#2M30-396.01:56:25.40+00:17:29.8800:17:02.3500:00:32.6101:13:30.2000:00:36.1800:24:44.04Detail
20. SOLDÁTEK JaroslavKrušnoman TT Litvínov#14M20-235.01:57:30.02+00:18:34.5000:14:47.5300:00:43.7801:11:57.6400:00:26.2600:29:34.79Detail
21. JAHN Bohumil#13M30-397.01:57:43.46+00:18:47.9400:16:08.9300:00:46.0001:14:13.2900:00:46.5200:25:48.70Detail
22. CHUDÁČEK Zdeněk#11M40-494.01:57:59.32+00:19:03.8000:16:10.1000:00:31.2801:12:29.4900:00:45.9200:28:02.51Detail
23. HRABĚ PavelEtriatlon Team#7M30-398.01:58:14.28+00:19:18.7600:15:41.7800:00:22.0601:14:30.2800:00:44.7800:26:55.36Detail
24. HURNÍK Michal#17M40-495.01:58:30.63+00:19:35.1100:13:21.0400:00:40.6401:15:57.6900:00:40.1300:27:51.11Detail
25. OBR TomášBody ID#5M40-496.01:59:25.68+00:20:30.1600:15:31.7100:00:40.0201:14:57.4900:00:37.1500:27:39.28Detail
26. PILOUŠEK MichalXterra #3M24-295.02:00:13.81+00:21:18.2900:18:34.8700:00:46.0501:12:38.2100:00:48.0500:27:26.60Detail
27. VACEK VojtěchE.ON Triathlon Team#12M20-236.02:00:21.81+00:21:26.2900:18:24.1300:00:30.1001:16:23.0900:00:34.4000:24:30.07Detail
28. MAREK Daniel#45M40-497.02:00:37.39+00:21:41.8700:16:57.6600:00:25.3401:13:47.8600:00:36.6000:28:49.91Detail
29. TECHL JosefOMEXOM GA Energo#21M30-399.02:01:40.16+00:22:44.6400:19:31.4800:01:38.9401:14:09.6800:01:08.2700:25:11.76Detail
30. SZABÓ NorbertTTK Slavia VŠ Plzeň#23M40-498.02:02:43.98+00:23:48.4600:16:52.4700:00:36.4101:16:22.1800:00:38.2000:28:14.71Detail
31. SANTO PavelX-team BaNo#43M50-593.02:03:38.00+00:24:42.4800:18:36.5200:00:28.0901:16:45.7800:00:47.1100:27:00.49Detail
32. GLINZ JakubTTT#39M30-3910.02:05:51.38+00:26:55.8600:18:28.1200:01:15.6701:17:29.3600:01:00.3600:27:37.85Detail
33. BEK Jindřich#22M30-3911.02:06:30.86+00:27:35.3400:17:06.1700:01:28.0401:18:51.1300:00:54.1100:28:11.41Detail
34. CHREN Pavelphkovo#44M40-499.02:08:16.82+00:29:21.3000:19:07.3200:00:23.8701:14:03.2300:00:31.3100:34:11.06Detail
35. SOUČEK Filip#29M30-3912.02:08:28.86+00:29:33.3400:18:30.6500:00:40.6801:19:17.0000:00:59.1600:29:01.36Detail
36. FIALA AlešSK Slavia Praha#8M50-594.02:09:12.20+00:30:16.6800:17:03.7100:00:36.0901:22:37.9400:00:52.1500:28:02.29Detail
37. BLAŽEK JiříIndividuální#38M40-4910.02:10:50.19+00:31:54.6700:16:44.2800:00:47.8701:22:47.0500:01:01.9300:29:29.04Detail
38. OTÁHAL JakubT.J. Sokol Šestajovice#41M40-4911.02:11:42.93+00:32:47.4100:19:40.1500:00:58.4601:20:46.8700:01:06.6700:29:10.77Detail
39. ORNER ZdeněkTITAN TRILIFE#25M60p1.02:19:47.77+00:40:52.2500:20:13.2200:01:00.7501:21:23.4300:01:10.7900:35:59.55Detail
40. CÍLEK JiříTriatlet Karlovy Vary#32M40-4912.02:20:03.86+00:41:08.3400:19:32.6500:00:55.6801:28:28.1100:01:07.1700:30:00.24Detail
41. PILC DanielTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #31M20-237.02:26:36.86+00:47:41.3400:16:35.5700:00:40.4801:31:56.9200:00:38.4000:36:45.46Detail
42. PAŠEK MiloslavLipovka#27M40-4913.02:38:04.57+00:59:09.0500:21:33.1200:00:52.3401:36:12.0200:01:00.7900:38:26.28Detail
43. VANACKER Matthias#24M24-296.02:40:53.12+01:01:57.6000:19:33.6800:01:12.6201:40:56.6200:00:33.1600:38:37.03Detail
DNF POSPÍŠIL MartinIndividuální#40M60pDNF 00:22:47.9600:01:14.3701:17:45.7300:03:24.6400:00:12.72Detail
DNF TAFLÍK Miroslav#18M40-49DNF 00:21:16.1300:01:51.7101:47:10.7700:03:15.79Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz