Oficiální Výsledková listina MTB RALLY Strážišťská šlapka
9. 6. 2018

Dlouhá

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TOMAN VojtěchOlbramkostel#25A11.01:46:49.86Detail
2. ŠITNER JaroslavGS cyklo team Jistebnice#46A12.01:47:02.52+00:00:12.66Detail
3. TYBITANCL LukášJH Cycling#54B11.01:47:13.73+00:00:23.87Detail
4. JAKEŠ TomášPRODOLI Racing team#14C11.01:47:19.68+00:00:29.82Detail
5. TOMEČEK ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#27B12.01:47:31.06+00:00:41.20Detail
6. DOUBEK MilošGS#34B13.01:48:52.72+00:02:02.86Detail
7. STANĚK PavelApex-Bike Tábor#71B14.01:51:16.97+00:04:27.11Detail
8. ŠELIGA JardaJH Cycling#55B15.01:51:19.33+00:04:29.47Detail
9. VÍTŮ JosefEurofoam Sport Team#2A13.01:51:27.01+00:04:37.15Detail
10. ZAVADIL LiborCyklo ATOM cycling team#72C12.01:54:38.62+00:07:48.76Detail
11. HYŠPLER RobinPRODOLI Racing team#37B16.01:55:04.83+00:08:14.97Detail
12. JENŠIK JanPlzeň#24B17.01:55:21.18+00:08:31.32Detail
13. VOPÁLENSKÝ MartinJH Cycling#16C13.01:56:01.50+00:09:11.64Detail
14. SOUČEK JiříCyklo ATOM cycling team#41C14.01:57:07.44+00:10:17.58Detail
15. LEPIČ MartinJindichův Hradec#21D11.01:57:13.78+00:10:23.92Detail
16. ŠMEJKAL JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#35C15.01:57:20.81+00:10:30.95Detail
17. KNÍŽE DavidPRODOLI Racing team#49B18.01:57:33.06+00:10:43.20Detail
18. TANCER DanielBlažejov#50B19.02:00:14.30+00:13:24.44Detail
19. KEC JanPraha 4#9A14.02:00:21.11+00:13:31.25Detail
20. FIŠER OndřejCykloklub Chýnov#74B110.02:00:26.29+00:13:36.43Detail
21. NOVÁK VáclavNová Ves#1C16.02:01:23.47+00:14:33.61Detail
22. RYBAŘÍK IvanGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#26B111.02:01:34.81+00:14:44.95Detail
23. FOX MilošVlašim#17D12.02:01:48.06+00:14:58.20Detail
24. NĚMEČEK AlešPROMPT 2 go! team#23A15.02:02:02.35+00:15:12.49Detail
25. JEHNĚ VáclavCykloklub Chýnov#70C17.02:03:02.06+00:16:12.20Detail
26. TICHÝ VáclavČeský Krumlov#42C18.02:03:39.14+00:16:49.28Detail
27. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#77C19.02:04:19.48+00:17:29.62Detail
28. JANŮ LadislavCykloklub Chýnov#10B112.02:04:38.77+00:17:48.91Detail
29. MIŇHA PetrJistebnice#6C110.02:04:44.35+00:17:54.49Detail
30. KOBES JanČeské Budějovice#39B113.02:06:11.06+00:19:21.20Detail
31. HYNŠT FrantišekGS cyklo team Jistebnice#32B114.02:06:37.36+00:19:47.50Detail
32. RABA TomášPRODOLI Racing team#47D13.02:06:43.84+00:19:53.98Detail
33. PEXA MartinCYKLO JIŘIČKA#76C111.02:07:09.99+00:20:20.13Detail
34. SCHIFFER Michael#40D14.02:08:28.15+00:21:38.29Detail
35. CAHA Miloš#69B115.02:08:50.88+00:22:01.02Detail
36. SKALKA PavelCBC Team#36C112.02:09:01.46+00:22:11.60Detail
37. PRINC JanApex-bike klub tábor#64A16.02:09:38.78+00:22:48.92Detail
38. JANOTA OndřejGalaxy Cyklošvec Stevens#59A17.02:11:31.01+00:24:41.15Detail
39. POKORNÝ PetrPraha 12#15B116.02:11:49.59+00:24:59.73Detail
40. GRÜNN JanK.Řečice#62B117.02:12:14.20+00:25:24.34Detail
41. BABÁČEK MartinCykloklub Chýnov#11C113.02:13:00.41+00:26:10.55Detail
42. KONHEFR MatějJH Cycling#52A18.02:13:27.98+00:26:38.12Detail
43. GROŠEK FilipPK sport#30A19.02:13:28.14+00:26:38.28Detail
44. JOHÁNEK JakubLoket#44A110.02:15:20.26+00:28:30.40Detail
45. BÍLEK MichalJ.Hradec#61A111.02:15:26.54+00:28:36.68Detail
46. FILIP VojtěchCyklo ATOM cycling team#73B118.02:15:37.47+00:28:47.61Detail
47. VOŠALÍK PetrČeský Krumlov#43C114.02:15:38.77+00:28:48.91Detail
48. SMITKA LiborCykloklub Chýnov#48B119.02:15:55.64+00:29:05.78Detail
49. BLÁHA PavelNěmčice#12B120.02:20:08.58+00:33:18.72Detail
50. ČEJKOVÁ ŠárkaEurofoam Sport Team#3Z11.02:21:05.25+00:34:15.39Detail
51. LISÝ MartinPraha 4#60C115.02:21:49.15+00:34:59.29Detail
52. MACKOVÁ PavlínaCykloklub Chýnov#5Z12.02:22:07.04+00:35:17.18Detail
53. ELIÁŠEK MartinBiketime Bulls Písek#7B121.02:22:10.08+00:35:20.22Detail
54. KUKLA JiříPraha 8#31C116.02:22:32.70+00:35:42.84Detail
55. ŠTOLCPARTOVÁ MartaCyklo ATOM cycling team#58H11.02:22:57.70+00:36:07.84Detail
56. BARTÁČEK JardaCykloklub Chýnov#4B122.02:23:38.02+00:36:48.16Detail
57. MACHÁČEK MartinFÉNIX Drhovice#18B123.02:25:45.82+00:38:55.96Detail
58. PICHA JosefG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#66C117.02:26:54.35+00:40:04.49Detail
59. ŠORAJOVÁ EliškaPRODOLI Racing team#13Z13.02:27:20.07+00:40:30.21Detail
60. PRÁGR MichalCykloklub Chýnov#20D15.02:30:57.87+00:44:08.01Detail
61. PŘÍPLATA ZdeněkAPEX-BIKE KLUB TABOR#56C118.02:33:20.13+00:46:30.27Detail
62. KARA-IVANSKÝ TomášFÉNIX Drhovice#19C119.02:35:05.54+00:48:15.68Detail
63. KOUBÍK StanislavPacov#68C120.02:36:29.00+00:49:39.14Detail
64. VÍTEK PetrSokol Ratibořské Hory#75C121.02:39:13.93+00:52:24.07Detail
65. GROŠEK LiborPK Sport#29C122.02:39:30.46+00:52:40.60Detail
66. SKOTÁK MiroslavRynákec#22D16.02:40:58.42+00:54:08.56Detail
67. ŠUSTR PavelG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#63D17.02:43:21.52+00:56:31.66Detail
68. JENŠÍK JanBIG SHOCK TEAM#45B124.02:46:24.21+00:59:34.35Detail
RŮŽEK JanVelosport Valenta#28B1Detail
STROPNICKÝ OndraPRODOLI Racing team#33B1Detail
VITÁCEK TomášÚvaly#67D1Detail
DNF VANĚK AlanCyklo ATOM cycling team#57D1DNF Detail
DNF TICHÝ DanielCykloklub Chýnov#8A1DNF Detail
DNF ROLNÍK EmilČeské Budějovice#38B1DNF Detail
DNF CAPOUCH DavidAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#51A1DNF Detail
DNF TŮMA TomášBatelov#53D1DNF Detail
DNF NOVÁKOVÁ NikolaGS cyklo team Jistebnice#65Z1DNF Detail
DNF SCHIFFER Andreabike altmann.at#287H1DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz