Oficiální Výsledková listina MTB RALLY Strážišťská šlapka
9. 6. 2018

Krátká

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MAREK JanEurofoam sport team#2811999A21.01:11:04.12Detail
2. PÍSAŘ VojtěchJH Cycling#2951992A22.01:11:27.63+00:00:23.51Detail
3. LOLACHER Tomáštomas.lolacher@seznam.cz#2782003M31.01:11:40.27+00:00:36.15Detail
4. BENDA JanTábor#3041977C21.01:12:06.56+00:01:02.44Detail
5. FEKL DanielČB#2301978C22.01:12:34.86+00:01:30.74Detail
6. HADÁČEK FrantišekGS cyklo team Jistebnice#3111975C23.01:13:28.32+00:02:24.20Detail
7. SIMBÁL AdamSezimovo Ústí#2732001M32.01:13:42.22+00:02:38.10Detail
8. SMRČKA JanEurofoam Sport Team#2171981B21.01:14:17.31+00:03:13.19Detail
9. JEDLIČKA MichalTábor#2961978C24.01:14:36.16+00:03:32.04Detail
10. BUBLA LadislavMilevsko#2801959D21.01:15:26.10+00:04:21.98Detail
11. POLANSKÝ OndřejPaseky#2331997A23.01:16:47.25+00:05:43.13Detail
12. POLÁK MartinMilevsko#2231972C25.01:17:16.62+00:06:12.50Detail
13. BUŠEK LukášPísek#2321989A24.01:17:27.79+00:06:23.67Detail
14. KUBÍK AdamTábor#2622003M33.01:17:28.91+00:06:24.79Detail
15. KOŠŤÁL TomášVelké Náměstí#2062003M34.01:17:30.08+00:06:25.96Detail
16. HOLUB MartinPísek#2161978C26.01:17:50.77+00:06:46.65Detail
17. JIRSA MilošKamenice nad Lipou#3081999A25.01:18:10.90+00:07:06.78Detail
18. POŠMOURNÝ OndřejPísek#3061983B22.01:18:18.82+00:07:14.70Detail
19. REITINGER PetrKTP Tábor#3051964D22.01:18:23.72+00:07:19.60Detail
20. OŠMERA JanBrno#2441954E21.01:19:35.77+00:08:31.65Detail
21. HYNŠT StěpánJistebnice#2792004M35.01:20:12.09+00:09:07.97Detail
22. LEBEDA František#3311977C27.01:20:33.25+00:09:29.13Detail
23. ZEMAN ZdeněkRadimovice u Želče#2971973C28.01:20:47.86+00:09:43.74Detail
24. DUŠEK MartinGS cyklo team Jistebnice#2892000M36.01:21:04.04+00:09:59.92Detail
25. VÁCHA PavelVelmovice#3321976C29.01:21:12.01+00:10:07.89Detail
26. ŠITLER PavelSezimovo Ústí#3301966D23.01:21:19.77+00:10:15.65Detail
27. HŮŠA ZdeněkPacov#3161975C210.01:21:29.16+00:10:25.04Detail
28. ŠNOBL JosefNeplachov#2911974C211.01:21:53.28+00:10:49.16Detail
29. KULÍČEK DavidLukavec#3181985B23.01:22:31.57+00:11:27.45Detail
30. KHEK RomanKraken Team Dobříš#2311967D24.01:22:38.72+00:11:34.60Detail
31. PETR Jan#2552000M37.01:22:43.62+00:11:39.50Detail
32. FLORIÁN AntonínTábor#2591972C212.01:22:49.32+00:11:45.20Detail
33. ŽATECKÝ MarinPlaná nad Lužnicí#2351999A26.01:22:55.63+00:11:51.51Detail
34. JANŮ VáclavRadenín#2251978C213.01:22:56.98+00:11:52.86Detail
35. VLASATÝ JakubTálín#2182003M38.01:23:02.20+00:11:58.08Detail
36. PECH RomanVimperk#3261962D25.01:23:13.06+00:12:08.94Detail
37. FLORIÁN PetrRadimovice u Želče#2581973C214.01:23:41.30+00:12:37.18Detail
38. ZÍKA MarekPraha 7#2641999A27.01:23:45.48+00:12:41.36Detail
39. HOLÝ LadislavBožejov#3071972C215.01:23:51.72+00:12:47.60Detail
40. SLABÝ KarelPísek#2701975C216.01:23:54.08+00:12:49.96Detail
41. KAMENICKÝ RadimPacov#3031975C217.01:23:54.61+00:12:50.49Detail
42. ŠAFAŘÍKOVÁ KláraČEZ CYKLO TEAM TÁBOR#2932002Z31.01:24:07.27+00:13:03.15Detail
43. POŠIČKA MichalJ. Maleho 2053#2342003M39.01:24:23.76+00:13:19.64Detail
44. HRUŠKA PavelTýn#2451977C218.01:24:28.73+00:13:24.61Detail
45. ROTHBAUER StanislavPaseky#2011981B24.01:24:39.73+00:13:35.61Detail
46. WITKOWSKI Marek#2042003M310.01:24:59.59+00:13:55.47Detail
47. GRYN TadeášNadějov#3222001M311.01:25:01.50+00:13:57.38Detail
48. TICHÝ LukášApex-Bike Klub Tábor#3151983B25.01:25:57.23+00:14:53.11Detail
49. TURNOVSKÝ ŠtepánZdiby#2432003M312.01:26:03.17+00:14:59.05Detail
50. ŠOULA RomanPraha 9 #3291970C219.01:26:10.35+00:15:06.23Detail
51. RYBAŘÍK PavelJistebnice#2511957E22.01:26:28.70+00:15:24.58Detail
52. HECKVÁTA František#2941953E23.01:27:17.99+00:16:13.87Detail
53. KAFKA OndřejTřeboň#2222003M313.01:27:20.48+00:16:16.36Detail
54. RIJÁČKOVÁ MarieApex Bike MTB Tábor#2371985Z21.01:27:27.08+00:16:22.96Detail
55. SOCHOŠ JaroslavVětrný Jeníkov#2651970C220.01:27:34.42+00:16:30.30Detail
56. HLINKA PetrZ Bike Team Třeboň#2211966D26.01:27:54.77+00:16:50.65Detail
57. FOUS JanHorní Cerekev#3001953E24.01:28:05.16+00:17:01.04Detail
58. MRÁČEK JanCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#3121972C221.01:28:18.70+00:17:14.58Detail
59. MIŠOŇ PavelLukavec#3211971C222.01:28:26.33+00:17:22.21Detail
60. KOPECKÝ VáclavJistebnice#2491967D27.01:28:50.32+00:17:46.20Detail
61. WATRAS DavidPraha 10#3331995A28.01:29:01.33+00:17:57.21Detail
62. VOKATÝ DavidBiketime Bulls Písek#2821976C223.01:29:07.04+00:18:02.92Detail
63. BABÁČKOVÁ MichaelaHovorčovice#2412003Z32.01:29:13.40+00:18:09.28Detail
64. KDÝR MarianMiličín#2271976C224.01:30:17.61+00:19:13.49Detail
65. HORKÝ TomášPísek#2021976C225.01:30:29.65+00:19:25.53Detail
66. KAPRÁL JanSoběslav#2841982B26.01:30:40.46+00:19:36.34Detail
67. VÁCHA VojtěchKloužovice#3242002M314.01:31:13.00+00:20:08.88Detail
68. NOVÁK VáclavPraha 6#2771961D28.01:31:33.35+00:20:29.23Detail
69. KARNÍK LubošBřasy#2761955E25.01:31:44.18+00:20:40.06Detail
70. LENC JiříMTB ŠUmava Riders#3251954E26.01:31:58.35+00:20:54.23Detail
71. JELÍNEK JanSezimovo Ústí#2202000M315.01:32:01.96+00:20:57.84Detail
72. GOTTWALD JaroslavPRODOLI Racing team#3101973C226.01:32:24.72+00:21:20.60Detail
73. VLASATÝ RadekTálán#2191972C227.01:32:41.79+00:21:37.67Detail
74. BABÁČEK MartinHovorčovice#2422005M316.01:32:55.58+00:21:51.46Detail
75. KOTLÍNOVÁ SimonaBiketime Bulls Písek#2082003Z33.01:32:56.14+00:21:52.02Detail
76. STANĚK MilanChýnov#2901968D29.01:32:56.19+00:21:52.07Detail
77. BARTŮNĚK TomášTábor#3281993A29.01:33:07.80+00:22:03.68Detail
78. TUHÁČKOVÁ KateřinaBlatná#2541987Z22.01:33:10.05+00:22:05.93Detail
79. MINAŘÍKOVÁ KláraPísek#2112003Z34.01:33:18.57+00:22:14.45Detail
80. HRONEK JaroslavBiketime Bulls Písek#2141980B27.01:33:20.41+00:22:16.29Detail
81. VLACH JiříLukavec#3201974C228.01:33:40.69+00:22:36.57Detail
82. NOSÁKOVÁ AlicePraha 10#2391993Z23.01:33:57.65+00:22:53.53Detail
83. HOŘEJŠÍ JanaOpařany#2601974H21.01:35:24.37+00:24:20.25Detail
84. ŠAŠEK JindřichKamenice nad Lipou#2521981B28.01:35:30.89+00:24:26.77Detail
85. KUČEROVÁ HanaMiličín#2261980H22.01:35:36.95+00:24:32.83Detail
86. KOTLÍN František#2031978C229.01:36:00.26+00:24:56.14Detail
87. PETÁK JakubVodňany#3171994A210.01:37:12.00+00:26:07.88Detail
88. MRÁČKOVÁ LenkaCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#3131973H23.01:37:12.37+00:26:08.25Detail
89. ŽÁKOVÁ TRPÁKOVÁ LenkaRadenín#2381985Z24.01:37:26.11+00:26:21.99Detail
90. HALAŠKA StanislavPavov#2921965D210.01:37:32.92+00:26:28.80Detail
91. VOŠLAJEROVÁ JitkaCyklo ATOM cycling team#2881967H24.01:38:08.98+00:27:04.86Detail
92. MACHÁČKOVÁ BarboraGS cyklo team Jistebnice#3012002Z35.01:38:23.02+00:27:18.90Detail
93. RODOVÁ LibušeJarošov n/n#2981994Z25.01:38:39.93+00:27:35.81Detail
94. BARTŮNĚK DavidTábor#3271971C230.01:38:40.41+00:27:36.29Detail
95. PŠENIČKA MartinPraha 11#2691991A211.01:38:58.61+00:27:54.49Detail
96. HRDINA PavelCyklo Team Želeč#2001980B29.01:39:27.64+00:28:23.52Detail
97. ŠVEC JanŽeleč#2071970C231.01:39:27.99+00:28:23.87Detail
98. HLAVÁČ JanKřemže#2561979B210.01:39:40.68+00:28:36.56Detail
99. HABÍCH TomášZvěrotice#2401997A212.01:39:54.39+00:28:50.27Detail
100. NOVÁKOVÁ KristýnaHůrka#2102004Z36.01:40:04.42+00:29:00.30Detail
101. ŽÁK JanPísek#2741955E27.01:40:18.05+00:29:13.93Detail
102. SKALA MatějCykloklub Chýnov#2612002M317.01:41:49.95+00:30:45.83Detail
103. VOTÁPEK JosefLukavec#3191976C232.01:44:54.52+00:33:50.40Detail
104. JIRSOVÁ Olga#3091974H25.01:45:14.13+00:34:10.01Detail
105. ŠAŠKOVÁ SilvieKamenice nad Lipou#2532003Z37.01:45:33.78+00:34:29.66Detail
106. MORAVA JanPacov#2151965D211.01:49:04.32+00:38:00.20Detail
107. HRUŠKA KryštofTýn nad Vltavou #2462004M318.01:49:17.84+00:38:13.72Detail
108. DURDIAK MatyášPlaná#2482003M319.01:49:27.59+00:38:23.47Detail
109. KLOUČEK MichalLovosice#2681986B211.01:49:57.41+00:38:53.29Detail
110. DVOŘÁK Petr#2851942E28.01:50:17.46+00:39:13.34Detail
111. LEHOCKÝ PavelSedlec-Prčice#2361997A213.01:52:06.50+00:41:02.38Detail
112. KUBŮ PavlínaJistebnice#2632000Z38.01:52:30.30+00:41:26.18Detail
113. KOPECKÁ LenkaJistebnice#2501976H26.01:52:42.09+00:41:37.97Detail
114. POKORNÝ ZdeněkSalačova Lhota#2091952E29.01:53:16.00+00:42:11.88Detail
115. PROCHÁZKA JiříPlaná nad Lužnicí#2991983B212.01:54:16.81+00:43:12.69Detail
116. KOŠECOVÁ MiroslavaKřemže#2571984Z26.01:54:36.56+00:43:32.44Detail
117. MRÁČKOVÁ DenisaChýnov#3142003Z39.01:57:11.48+00:46:07.36Detail
118. PŠENIČKA PetrPraha 10#2661965D212.01:59:16.29+00:48:12.17Detail
119. PŠENIČKOVÁ PetraPraha 10#2671987Z27.01:59:16.64+00:48:12.52Detail
120. ŽAMBOCH MilanApex-Bike#2861952E210.01:59:42.09+00:48:37.97Detail
121. KAJEROVÁ PetraVodňany#2831982H27.02:00:27.24+00:49:23.12Detail
122. MÍČAN FrantišekČeský Krumlov#2721987B213.02:00:31.20+00:49:27.08Detail
123. SKLENÁŘ AdamVelké Popovice#2052000M320.02:06:36.35+00:55:32.23Detail
124. JANOVSKÝ RadekPlaná nad Lužnící#2471978C233.02:08:09.95+00:57:05.83Detail
125. JANEČKOVÁ JiřinaBulls team Písek#2711966H28.02:16:49.25+01:05:45.13Detail
126. PRŮŠOVÁ Eva#2751963H29.02:17:16.02+01:06:11.90Detail
127. KOSBES Matouš#3232005M321.02:21:35.48+01:10:31.36Detail
128. MODRÝ LukášPraha 9#2131989A214.02:28:52.82+01:17:48.70Detail
LAŇKA KarelPísek#2291968D2Detail
HÁJEK AndrejTěchobuz#3022003M3Detail
SKAL Tereza#87771990Z2Detail
DNF JANŮ LukášRadenín#2242005M3DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz