Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Praha
9. 6. 2018

5 km Kategorie M39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. FOCHLER PetrAK Drnovice#6400:18:31Detail
2. REŽIČ ZvonimirPraha#42200:20:31+00:02:00Detail
3. SEDLÁČEK Pavel#29100:20:51+00:02:2000:20:46.54Detail
4. TRLIFAJ DanielGJK#35900:20:53+00:02:2200:20:50.43Detail
5. LELEK MiroslavHarrachov#60400:21:43+00:03:1200:21:41.75Detail
6. VOSEČEK Václav#37700:21:48+00:03:17Detail
7. HORSKY PetrLEGO#9800:21:51+00:03:2000:21:41.65Detail
8. CHLAD Jan#11600:22:39+00:04:0800:22:35.86Detail
9. DUMALAS Andreas#5300:23:08+00:04:3700:23:05.67Detail
10. BARTOŠ ErikNové Mesto nad Váhom#43900:23:19+00:04:4800:23:18.24Detail
11. ŘÍHA ViktorPraha#51000:24:09+00:05:3800:24:07.05Detail
12. KUČERA PetrTOP 09/TOP tým#19400:24:20+00:05:4900:24:14.65Detail
13. POTAPOV Viacheslav#26300:24:43+00:06:1200:24:36.05Detail
14. FAZEKAŠ MichalGENNET#5900:24:51+00:06:2000:24:47.09Detail
15. OČKA Petr#42600:25:12+00:06:4100:25:04.27Detail
16. JANDA AntonínPraha#41500:25:22+00:06:5100:25:12.41Detail
17. KÖHLER Jan#16500:26:06+00:07:3500:26:03.34Detail
18. NOVÁK Jan#24100:26:11+00:07:40Detail
19. KUBÍN JanDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#19200:26:40+00:08:0900:26:35.80Detail
20. POJSL Jan#25900:26:45+00:08:1400:26:40.56Detail
21. BERNARD JáchymTentočky Votočky#1200:26:46+00:08:1500:26:43.83Detail
22. VOZÁBAL MatějCZAKOF#37900:26:47+00:08:1600:26:42.76Detail
23. CULKA MartinAZ Hujer#2700:26:50+00:08:1900:26:27.96Detail
24. ČERNÝ MatějVeselá škola, Soukenicka 10, Praha 1#3500:26:51+00:08:2000:26:47.74Detail
25. MUDRA Ondřej#23600:27:25+00:08:54Detail
26. VELFL TomášPraha#42500:27:33+00:09:0200:27:28.83Detail
27. NAJMAN JiříVodochody#60600:27:44+00:09:1300:27:40.83Detail
28. SYNEK AlešDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#32300:27:45+00:09:1400:27:37.55Detail
29. KIEZLER FilipDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#15100:27:54+00:09:2300:27:49.22Detail
30. KOŘÍNEK Lukáš#17100:28:18+00:09:4700:28:12.57Detail
31. WERENYCKYJ VojtěchPexeso#38400:28:18+00:09:4700:28:15.16Detail
32. JANDA Ondrej#12200:28:19+00:09:4800:28:12.68Detail
33. HOŠEK JakubISŠ MB#10100:28:33+00:10:0200:28:17.19Detail
34. ŽIŽKA IvanAZ Hujer#39900:28:35+00:10:0400:28:12.93Detail
35. KOŘÍNEK Zdeněk#17200:28:39+00:10:0800:28:37.08Detail
36. ŠIMEK Jakub#32900:28:40+00:10:0900:28:36.46Detail
37. RŮŽIČKA Šimon#28100:28:46+00:10:15Detail
38. HLAVÁČEK LukářPraha#42700:28:47+00:10:1600:28:34.95Detail
39. MILNER FrantišekPraha#47600:28:49+00:10:1800:28:44.26Detail
40. DOLEJŠÍ Martin#4600:28:52+00:10:2100:28:48.45Detail
41. KADEŘÁBEK MartinDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#13800:29:04+00:10:3300:28:55.75Detail
42. STANĚK Karel#31300:29:06+00:10:3500:29:00.34Detail
43. KOPŤÁR MichalČeské dráhy, a.s.#16900:29:18+00:10:4700:29:00.93Detail
44. MAŠÍN Marek#21900:30:00+00:11:2900:29:48.92Detail
45. STARÝ Jan#31700:30:12+00:11:4100:29:51.62Detail
46. KOČÍ Petr#16400:30:19+00:11:4800:30:05.27Detail
47. TRČKA Stanislav#35700:30:49+00:12:1800:30:30.61Detail
48. LUKEŠ AdamPraha#43100:30:57+00:12:2600:30:53.33Detail
49. VOTRUBEC LukasTJ Sokol Lakros Zbraslav#37800:31:00+00:12:2900:30:32.86Detail
50. KALHOUS JanSKP Ústí nad Labem#13900:31:13+00:12:4200:31:06.05Detail
51. ŠÍR Jakub#33100:31:39+00:13:0800:31:19.69Detail
52. HORČIC Martin#9700:32:10+00:13:3900:31:58.22Detail
53. VALKOUN PetrHvezdy v Lese, lesni klub#36700:32:15+00:13:4400:31:54.55Detail
54. WERENYCKYJ ŠtěpánPexeso#38300:32:49+00:14:1800:32:45.55Detail
55. KALINA Michal#43400:32:49+00:14:1800:32:14.12Detail
56. ŠUBRT David#34400:32:54+00:14:2300:32:33.24Detail
57. RYCHTAR Jakub#28600:33:45+00:15:1400:33:27.36Detail
58. RYANT Filip#28200:34:29+00:15:5800:34:12.16Detail
59. HRON Jiří#10600:34:46+00:16:1500:34:23.71Detail
60. KABÁTNÍK PetrTým Tynek#13500:35:44+00:17:1300:35:34.50Detail
61. KROUPA AdamPraha#60700:35:48+00:17:1700:35:33.53Detail
62. KROUPA Jakub#18500:35:49+00:17:1800:35:34.24Detail
63. ČÍŽ Martin#3700:36:08+00:17:3700:36:00.57Detail
64. HAMPL Jan#8100:36:26+00:17:5500:35:59.34Detail
65. MINAŘÍK Adam#22600:36:40+00:18:0900:36:20.98Detail
66. KACEROVSKÝ Jiří#13700:36:46+00:18:1500:36:23.98Detail
67. HOLT AnthonyZS Brana jazyku Uhelny trh#9200:37:16+00:18:4500:36:53.22Detail
68. HIRIČ Dalibor#8700:37:55+00:19:2400:37:25.74Detail
69. HAVEL Milan#8300:37:59+00:19:2800:37:39.82Detail
70. JANULIK David#12900:38:50+00:20:1900:38:29.38Detail
71. DVOŘÁK Vladimír#5500:40:31+00:22:0000:40:08.35Detail
72. ŠIMON HlinovskýPraha#43200:40:59+00:22:28Detail
73. DITRICH Robert#4300:43:14+00:24:4300:42:52.41Detail
74. HUTA Filip#11200:43:56+00:25:2500:43:37.29Detail
75. BURDA JirkaArmáda české republiky#2100:45:47+00:27:1600:45:22.73Detail
BARDA Lukáš#400:00:00Detail
KILIAN Vojtěch#15200:00:00Detail
MÁRA Michal#21200:00:00Detail
MAREK Jan#21300:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz