Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
11. 8. 2018

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MAŠÍN RomanKC Slavia Praha#35Mdo401.01:12:42.17Detail
2. NOVOTNÝ FrantišekSpinning HK#23Mdo402.01:12:47.20+00:00:05.03Detail
3. POHL MiloslavTS Lokomotiva Nymburk#52Mdo403.01:12:47.86+00:00:05.69Detail
4. SKŮČEK Petr#61Mdo404.01:12:48.82+00:00:06.65Detail
5. VEDRAL MartinBikerental.cz#88Mdo405.01:12:50.22+00:00:08.05Detail
6. REZEK LubošCK Vinohradské šlapky#36M40plus1.01:13:00.29+00:00:18.12Detail
7. KOMBEREC AlešHradecký spinning klub#44Mdo406.01:13:01.05+00:00:18.88Detail
8. PROCHÁZKA JiříBTK EURO BIKE Praha#5M40plus2.01:13:07.39+00:00:25.22Detail
9. BOHATA TomášÚjezdec#81Mdo407.01:13:23.34+00:00:41.17Detail
10. MIŠKOVSKÝ LiborCSC klub - Český Brod#69M40plus3.01:15:53.05+00:03:10.88Detail
11. MAREK JaroslavKostelec nad Černými lesy#27M40plus4.01:17:18.89+00:04:36.72Detail
12. ŠUSER VáclavBTK EURO BIKE Praha#93Mdo408.01:17:36.33+00:04:54.16Detail
13. MALINSKY MartinREVITBUILD MTB Team#10Mdo409.01:17:47.72+00:05:05.55Detail
14. WALLISCH ViktorVK Blesk #64Mdo4010.01:18:07.25+00:05:25.08Detail
15. BAUER ZdeněkMTB TEAM SK Chyňava#14Mdo4011.01:18:45.04+00:06:02.87Detail
16. ADÁMEK LukášLošany#26Mdo4012.01:19:12.39+00:06:30.22Detail
17. STRNAD RomanCyklo Švec team#54Mdo4013.01:19:15.10+00:06:32.93Detail
18. HLADÍK OndřejPraha 5#2M40plus5.01:19:20.96+00:06:38.79Detail
19. GUT MarekKC Slavia#56M40plus6.01:19:21.05+00:06:38.88Detail
20. ZIMA FilipPraha#39Mdo4014.01:20:27.79+00:07:45.62Detail
21. MATOUŠEK MichalBTK EURO BIKE Praha#15M40plus7.01:20:39.68+00:07:57.51Detail
22. MALÁK DavidČvk praha#65Mdo4015.01:20:56.61+00:08:14.44Detail
23. MÍCHAL MiroslavGolčův Jeníkov#3M40plus8.01:21:17.68+00:08:35.51Detail
24. VOLF PetrAgro Kolín#7M40plus9.01:25:24.61+00:12:42.44Detail
25. STREJČEK Pavel#89M40plus10.01:25:33.16+00:12:50.99Detail
26. HERVERY JiříAuto combi#53M40plus11.01:25:36.86+00:12:54.69Detail
27. BARTOŠOVÁ MartinaNymburk#50Zdo401.01:25:57.68+00:13:15.51Detail
28. KUREL JiříŽdánice#92Mdo4016.01:27:06.56+00:14:24.39Detail
29. FUXA MartinSázava#11Mdo4017.01:27:19.99+00:14:37.82Detail
30. MATOUŠKOVÁ MichaelaBTK EURO BIKE Praha#6Zdo402.01:27:31.90+00:14:49.73Detail
31. MATOUŠKOVÁ MarkétaBTK EURO BIKE Praha#8Zdo403.01:27:45.66+00:15:03.49Detail
32. GREGOR MartinBořetice#60Mdo4018.01:29:41.27+00:16:59.10Detail
33. BRODIL PavelČerčany#67M40plus12.01:30:32.83+00:17:50.66Detail
34. PETERKA JiříPraha 4#43M40plus13.01:30:39.07+00:17:56.90Detail
35. BENEŠ VladimírJoskatel team#96M40plus14.01:31:01.40+00:18:19.23Detail
36. PUNCOCHAROVA DitaPraha 5#82Z40plus1.01:31:19.35+00:18:37.18Detail
37. HÁBA JanJoskatel Team#84Mdo4019.01:31:20.31+00:18:38.14Detail
38. POKORNÁ VeronikaKolín#75Zdo404.01:31:38.78+00:18:56.61Detail
39. BAREŠOVÁ LenkaChoratice#22Zdo405.01:31:55.45+00:19:13.28Detail
40. KRÁL VáclavBraník #78Mdo4020.01:31:57.17+00:19:15.00Detail
41. SKALICKY TomasRašovice#73Mdo4021.01:32:03.98+00:19:21.81Detail
42. SKALICKY TomasRašovice#74M40plus15.01:33:07.77+00:20:25.60Detail
43. ČÁLKOVÁ MarieUhlířské Janovice#95Z40plus2.01:36:10.70+00:23:28.53Detail
44. ŠAFRA PavelJoskatel team#57M40plus16.01:36:11.65+00:23:29.48Detail
45. FÓL PavelAUTOCENTRUM Jičín#70Mdo4022.01:36:26.24+00:23:44.07Detail
46. KOCOURKOVÁ MartinaMělník#87Zdo406.01:37:38.59+00:24:56.42Detail
47. PÁLA VáclavJoskatel team#59M40plus17.01:37:38.68+00:24:56.51Detail
48. VEDRAL JanKrymlov#63Mdo4023.01:38:15.70+00:25:33.53Detail
49. HROCH OndraZOO CHLUM#33Mdo4024.01:38:55.09+00:26:12.92Detail
50. TAVODA OndřejKouřim#9Mdo4025.01:39:02.35+00:26:20.18Detail
51. HOLLGE MilanČestín#40M40plus18.01:39:31.76+00:26:49.59Detail
52. POKORNA KarolinaUhlířské Janovice#76Zdo407.01:39:36.18+00:26:54.01Detail
53. JURKA JosefJoskatel Team#83M40plus19.01:40:00.16+00:27:17.99Detail
54. HOFFMANN MiroslavHryzely#91M40plus20.01:40:04.16+00:27:21.99Detail
55. ŠÍDA MartinPraha#41M40plus21.01:40:16.89+00:27:34.72Detail
56. RAJTER DanielŽdánice#90Mdo4026.01:40:53.52+00:28:11.35Detail
57. GWOZDIAKOVÁ PetraPardubice#38Zdo408.01:41:09.23+00:28:27.06Detail
58. KORMAŇÁK PavelNesměň#45M40plus22.01:42:22.78+00:29:40.61Detail
59. VOSECKÝ Miloš VáclavČeský Brod#55M40plus23.01:42:50.24+00:30:08.07Detail
60. SITTER MirekStříbrná Skalice#51M40plus24.01:43:01.61+00:30:19.44Detail
61. KORMAŇÁK PetrNesměň#46Mdo4027.01:43:39.39+00:30:57.22Detail
62. BUCHAR ZdeněkUhlířské Janovice#85M40plus25.01:44:28.23+00:31:46.06Detail
63. MATOUŠKOVÁ HanaBTK EURO BIKE Praha#4Z40plus3.01:45:28.27+00:32:46.10Detail
64. PETERKOVÁ KateřinaPraha 4#42Z40plus4.01:46:47.94+00:34:05.77Detail
65. ŠVEJDOVÁ JitkaKladno #13Z40plus5.01:48:47.61+00:36:05.44Detail
66. HABÁSKOVÁ MarkétaHABI team#71Zdo409.01:48:52.23+00:36:10.06Detail
67. KORMAŇÁK TomášNesměň#47Mdo4028.01:50:20.78+00:37:38.61Detail
68. HRON MilanVavřinec č.10#77M40plus26.01:51:06.07+00:38:23.90Detail
69. BIRASOVÁ ŠárkaČakov#21Z40plus6.01:51:28.72+00:38:46.55Detail
70. KAFTAN JosefUhříněves#29Mdo4029.01:53:11.31+00:40:29.14Detail
71. ZEMÁNEK RomanVlkančice #97M40plus27.01:55:29.23+00:42:47.06Detail
72. PFEIFEROVÁ ZuzanaBTK EURO BIKE Praha#94Zdo4010.01:56:27.35+00:43:45.18Detail
73. HROCH JaroslavZOO CHLUM#32M40plus28.01:56:30.30+00:43:48.13Detail
74. NOVÁK JaroslavPraha Joskatel#34M40plus29.01:58:51.86+00:46:09.69Detail
75. HROCH JaroslavZOO CHLUM#31M40plus30.02:00:31.86+00:47:49.69Detail
76. HUJER JiříRorace Pyšely#66M40plus31.02:02:09.42+00:49:27.25Detail
77. HABÁSKOVÁ HanaHABI team#72Z40plus7.02:02:31.76+00:49:49.59Detail
78. STACH JiříBekros#80M40plus32.02:03:17.14+00:50:34.97Detail
79. VOLF MartinBraník#68Mdo4030.02:03:17.96+00:50:35.79Detail
80. JŮZA RudolfHRX team#48M40plus33.02:04:07.35+00:51:25.18Detail
81. STACH ZdeněkBekros#79M40plus34.02:07:09.87+00:54:27.70Detail
82. KOCOUREK JiříMělník#86M40plus35.02:07:33.87+00:54:51.70Detail
83. MAŠÍN PatrikExpres CZ-Scott Team Kolín#98Mdo4031.02:11:10.25+00:58:28.08Detail
84. MAŠÍN VlastimilExpres CZ-Scott Team Kolín#99M40plus36.02:15:11.17+01:02:29.00Detail
85. HEJDUK Luděk#62M40plus37.02:21:00.09+01:08:17.92Detail
86. KASTNEROVÁ EliškaLuděk Team 70#28Zdo4011.02:21:07.48+01:08:25.31Detail
87. POLESNÁ HanaLUDEK-TEAM 70#24Z40plus8.02:21:07.58+01:08:25.41Detail
88. ZAHRADNÍČKOVÁ DanaLUDEK-TEAM 70#25Z40plus9.02:21:08.17+01:08:26.00Detail
89. ZÁBRAHOVÁ RadkaLuděk Team 70#20Zdo4012.02:21:13.09+01:08:30.92Detail
90. ŠTĚPÁNEK JiříLuděk Team 70#18M40plus38.02:21:13.77+01:08:31.60Detail
91. VALENTA RudolfKoloradoteam#12M40plus39.02:21:15.09+01:08:32.92Detail
92. KOČÍ MichalLuděk Team 70#19Mdo4032.02:21:16.65+01:08:34.48Detail
93. PEKÁREK JiříKoloradoteam#30M40plus40.02:21:18.10+01:08:35.93Detail
94. SOBĚSLAV JosefLuděk Team 70#1M40plus41.02:21:18.12+01:08:35.95Detail
95. ZÁBRAHA BorekLUDĚK-TEAM 70#16M40plus42.02:21:19.02+01:08:36.85Detail
96. PRIESOL VladimirLUDEK-TEAM 70#17M40plus43.02:21:19.47+01:08:37.30Detail
97. ZÁBRAHA RadekLuděk Team 70#58M40plus44.02:21:20.51+01:08:38.34Detail
DNF ZAVADIL JanSemice#37Mdo40DNF Detail
DNF BARTOŠ KarelNymburk#49M40plusDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz