Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VOKROUHLÍK MichalPraha#98M18-391.00:32:22Detail
2. ŠNEBERGER JanFalcon Rokycany#203M18-392.00:33:04+00:00:42Detail
3. HAVELKA PetrELEVEN RUN TEAM#21M40-491.00:34:26+00:02:04Detail
4. ROSOL JiříLOKO BEROUN#176M40-492.00:34:47+00:02:25Detail
5. MIKULA MiroslavIron Stars Beroun#170M50-591.00:34:58+00:02:36Detail
6. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff#68M18-393.00:35:00+00:02:38Detail
7. VĚTROVSKÝ Jan#187M18-394.00:35:02+00:02:40Detail
8. PEJŠA Jansmí být prázdné#49M40-493.00:35:22+00:03:00Detail
9. KRCHOVA Zuzanafyziokinesis rehabilitace#202Z18-341.00:35:24+00:03:02Detail
10. LOCHMAN PetrNaboso.cz/Praha 2#219M40-494.00:35:46+00:03:24Detail
11. SEDLÁČEK MiroslavHořovice#64M18-395.00:36:33+00:04:11Detail
12. RATAJ PavelRokycany#59M40-495.00:36:44+00:04:22Detail
13. FRANĚK OndřejPraha#221M18-396.00:37:01+00:04:39Detail
14. VOTAVA MartinKrálův Dvůr#100M40-496.00:37:07+00:04:45Detail
15. VOSMEK LukášVyběhej se / Halex#99M18-397.00:37:11+00:04:49Detail
16. SLÁDEČEK Jakubsenešnice#75M40-497.00:37:18+00:04:56Detail
17. ŠIRANEC PeterKoněprusy#88M18-398.00:37:44+00:05:22Detail
18. VLK PavelAuthor Sedláček Příbram#97M18-399.00:37:46+00:05:24Detail
19. KARAS TomášBohutín#29M50-592.00:38:24+00:06:02Detail
20. POLÁK MarekHCT Atlet#54M18-3910.00:38:36+00:06:14Detail
21. URX RadekTřebotov#216M40-498.00:38:51+00:06:29Detail
22. MEJZR DušanVeverky#223M40-499.00:38:52+00:06:30Detail
23. VYŠÍNSKÝ MartinMP Praha#214M40-4910.00:39:03+00:06:41Detail
24. MINCHEV IvanJUST#43M60-691.00:39:20+00:06:58Detail
25. KILIJÁN TomášKladno#213M18-3911.00:39:22+00:07:00Detail
26. RIEGEROVÁ MichaelaVyběhej se Příbram#60Z35-441.00:39:30+00:07:08Detail
27. VANĚK PavelPraha#186M50-593.00:39:45+00:07:23Detail
28. ROBERTS Shaun#61M18-3912.00:40:03+00:07:41Detail
29. BROŽ LubomírNarysov#7M18-3913.00:40:06+00:07:44Detail
30. VITÁSEK JosefBuková#95M60-692.00:40:08+00:07:46Detail
31. RYVOLA VojtěchKarlštejn#62M18-3914.00:40:17+00:07:55Detail
32. BERÁNEK LukášLoko Beroun#5M18-3915.00:40:26+00:08:04Detail
33. SVOBODA MiroslavBodo Team#83M40-4911.00:40:48+00:08:26Detail
34. SKLENÁŘ JanŘevnice #74M40-4912.00:40:52+00:08:30Detail
35. FLACHS MichalZličín#15M18-3916.00:40:53+00:08:31Detail
36. DRUZESCU FilipLety#148M40-4913.00:40:54+00:08:32Detail
37. MITTERWALD MartinLety#44M40-4914.00:40:58+00:08:36Detail
38. HALOUNEK JanDobřichovice#19M40-4915.00:40:59+00:08:37Detail
39. LOCHMANNOVÁ BlankaNaboso.cz/Praha 2#218Z35-442.00:41:18+00:08:56Detail
40. KOPECKÝ JiříKladno#163M18-3917.00:41:23+00:09:01Detail
41. HRUBÝ RichardFbc Spartak Žebrák#25M18-3918.00:41:31+00:09:09Detail
42. KLÁN LukášHlásná Třebaň#161M40-4916.00:41:59+00:09:37Detail
43. DVOŘÁK PavelBeroun#208M40-4917.00:42:07+00:09:45Detail
44. KOTĚRA LadislavSC Zmaštěný stroje#211M50-594.00:42:12+00:09:50Detail
45. MACÍK OndřejBykoš#38M18-3919.00:42:17+00:09:55Detail
46. SMĚLÝ JaroslavBeroun#77M50-595.00:42:31+00:10:09Detail
47. MEDOVÁ IvanaZbečno#41Z35-443.00:42:36+00:10:14Detail
48. FENCL RadekSK Vlaška#14M50-596.00:42:57+00:10:35Detail
49. SEEMAN TomasMedicina#65M50-597.00:43:11+00:10:49Detail
50. SEHNAL AdrienSC Radotín#67M60-693.00:43:13+00:10:51Detail
51. VYKYSALÝ PetrLoko Beroun#101M40-4918.00:43:17+00:10:55Detail
52. ŠTROBL VítězslavTachov#181M18-3920.00:43:18+00:10:56Detail
53. KNÝBEL PavelŘevnice#32M40-4919.00:43:29+00:11:07Detail
54. KARASOVÁ VěraBohutín#30Z45-541.00:43:35+00:11:13Detail
55. RADA PetrChrustenice#222M50-598.00:43:41+00:11:19Detail
56. ŘECHKOVÁ SvatavaPříbram#63Z45-542.00:43:45+00:11:23Detail
57. PULLMAN Miroslavjablonec nad nisou#58M60-694.00:43:54+00:11:32Detail
58. ŠKARDA MilanAC falcon Rokycany#89M50-599.00:43:56+00:11:34Detail
59. VAVRA PavelVorvani#94M50-5910.00:44:04+00:11:42Detail
60. BUREŠ Michal#217M40-4920.00:44:11+00:11:49Detail
61. VĚTROVSKÝ Petr#188M50-5911.00:44:15+00:11:53Detail
62. ZOULEK AlesDobrichovice#192M18-3921.00:45:03+00:12:41Detail
63. KUBÁLEK PetrKorejský Sršni#168M40-4921.00:45:17+00:12:55Detail
64. MALISOVA KarlaSabzo#39Z55plus1.00:45:28+00:13:06Detail
65. KOLAŘÍK LukášKarlštejn#33M18-3922.00:45:33+00:13:11Detail
66. PAVLIŠEN AlexandrBezděkov pod Třemšínem#48M40-4922.00:45:46+00:13:24Detail
67. PIRONA PaoloPraha#52M50-5912.00:45:50+00:13:28Detail
68. PLAVEC HynekD. Dušníky#53M40-4923.00:45:57+00:13:35Detail
69. JELÍNEK JaromírBeroun#206M40-4924.00:46:08+00:13:46Detail
70. BAUER MartinChlustina#210M40-4925.00:46:16+00:13:54Detail
71. SMETANOVÁ Monika#78Z45-543.00:46:28+00:14:06Detail
72. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk Team Vysoká#16Z45-544.00:46:35+00:14:13Detail
73. POVALOVÁ Eva#55Z18-342.00:46:45+00:14:23Detail
74. KAFKOVÁ LucieZdice#28Z35-444.00:46:47+00:14:25Detail
75. SKALICKÝ JanVorvani#73M18-3923.00:46:57+00:14:35Detail
76. SLADKÝ LukášVorvani#76M18-3924.00:47:04+00:14:42Detail
77. HUDAČ PeterHumpolecke střely #26M18-3925.00:47:33+00:15:11Detail
78. HURT LukášHorní Počernice#153M18-3926.00:47:40+00:15:18Detail
79. KOLÁŘOVÁ PavlaSK Vlaška#162Z35-445.00:47:57+00:15:35Detail
80. ŠILAR MichaelLiberec 25#87M18-3927.00:48:15+00:15:53Detail
81. WEISSOVÁ KateřinaKladno#191Z35-446.00:48:21+00:15:59Detail
82. SOJKA KarelZbečno#80M40-4926.00:48:26+00:16:04Detail
83. SVOBODA JanPivovar Zlosyn#82M70plus1.00:48:29+00:16:07Detail
84. WALLCON MartinaMusher klub JCC#190Z35-447.00:48:30+00:16:08Detail
85. STANĚK KamilPraha#225M18-3928.00:48:48+00:16:26Detail
86. ŠTĚPÁNOVÁ HanaZadní Treban#90Z35-448.00:48:51+00:16:29Detail
87. TUREČKOVÁ JanaTK Bohutín#92Z45-545.00:48:58+00:16:36Detail
88. KRÁTKÝ MartinNelahozeves#220M40-4927.00:48:59+00:16:37Detail
89. GREGOROVÁ DanielaKomárov#17Z35-449.00:49:10+00:16:48Detail
90. MIKULOVÁ RenataIron Stars Beroun#171Z45-546.00:49:31+00:17:09Detail
91. SAKAČOVÁ StanislavaBeroun#179Z18-343.00:49:37+00:17:15Detail
92. FILIP KarelNové Strašecí#149M60-695.00:49:39+00:17:17Detail
93. TEICHMAN ViktorRitka#182M40-4928.00:49:47+00:17:25Detail
94. ŘÁPEK VáclavAVC Praha#177M70plus2.00:49:51+00:17:29Detail
95. JÍRŮ Marie#27Z18-344.00:49:59+00:17:37Detail
96. DÍTĚ MartinŠtěchovice#11M50-5913.00:50:05+00:17:43Detail
97. PROCHÁZKA AlešChrustenice#57M40-4929.00:50:13+00:17:51Detail
98. KOUDELKOVÁ IvaHumpolecké střely#164Z18-345.00:50:20+00:17:58Detail
99. HARTMANOVÁ StanislavaOxygen Příbram#20Z55plus2.00:50:21+00:17:59Detail
100. DUDÁŠOVÁ MonikaSK Vlaška#13Z45-547.00:50:24+00:18:02Detail
101. PICKA JanFIT#151M18-3929.00:50:38+00:18:16Detail
102. VLACHOVÁ AnnaChomutov#96Z18-346.00:50:43+00:18:21Detail
103. PAVLÍČEK Rudolfsrtg strupčice#47M40-4930.00:50:43+00:18:21Detail
104. KROUPOVA PetraPribram#35Z18-347.00:50:49+00:18:27Detail
105. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz#34M18-3930.00:50:54+00:18:32Detail
106. KUČEROVÁ KarolínaKrálův Dvůr#36Z18-348.00:50:54+00:18:32Detail
107. PICKOVÁ JanaChramiště#51Z45-548.00:51:07+00:18:45Detail
108. SMRŽ Martin#79M18-3931.00:51:21+00:18:59Detail
109. VYŠÍNSKÁ MichaelaNeratovice#215Z35-4410.00:51:32+00:19:10Detail
110. HENČOVÁ RomanaGymnázium Beroun#23Z35-4411.00:51:41+00:19:19Detail
111. HÁJKOVÁ TerezaLoko Beroun#18Z35-4412.00:51:45+00:19:23Detail
112. HŘÍDEL RadekPříbram#212M40-4931.00:51:55+00:19:33Detail
113. ŠAŠKOVÁ Lenka#85Z35-4413.00:51:57+00:19:35Detail
114. ACHBERGER KateřinaHorymír Neumětely#1Z35-4414.00:52:15+00:19:53Detail
115. KAUCKÁ IlonaSázava#31Z35-4415.00:52:42+00:20:20Detail
116. SEEMANOVA JanaSABZO#66Z35-4416.00:52:49+00:20:27Detail
117. DINTAR JosefKingdžaj z Mnišku pod Brdy #10M18-3932.00:52:55+00:20:33Detail
118. VALENTOVÁ KvětoslavaHasiči Praha#183Z55plus3.00:53:02+00:20:40Detail
119. SIRŮČEK KamilPříbram#71M18-3933.00:53:10+00:20:48Detail
120. ŠVARC MiloslavŽebrák#91M40-4932.00:53:37+00:21:15Detail
121. ŠEDIVÝ JanLegolas z Mníšku pod Brdy#86M18-3934.00:53:37+00:21:15Detail
122. KUSKOV IgorPrsha#37M18-3935.00:53:44+00:21:22Detail
123. KOZOVÁ VendulaKorejský Sršni#165Z18-349.00:54:20+00:21:58Detail
124. MEGELOVÁ JanaSky4Run#42Z45-549.00:54:20+00:21:58Detail
125. BARES MichalLety#3M40-4933.00:54:33+00:22:11Detail
126. HOUŽVIČKOVÁ KateřinaPříbram#224Z18-3410.00:54:35+00:22:13Detail
127. STAŇKOVÁ Zuzana#226Z18-3411.00:54:37+00:22:15Detail
128. CHALOUPKOVA MarketaBeroun#154Z18-3412.00:55:25+00:23:03Detail
129. VESELÁ Jana#209Z35-4417.00:55:41+00:23:19Detail
130. SVOBODOVÁ DanaPivovar Zlosyn#84Z55plus4.00:56:14+00:23:52Detail
131. VORLÍČKOVÁ IrenaPraha 9#189Z35-4418.00:56:31+00:24:09Detail
132. BÜRGEROVÁ KristýnaOplany#8Z35-4419.00:56:35+00:24:13Detail
133. KINCLOVÁ NikolaSK Doubravan Újezd#205Z18-3413.00:56:36+00:24:14Detail
134. AUBRECHTOVÁ ErikaKolín#2Z35-4420.00:56:44+00:24:22Detail
135. SIRŮČKOVÁ JanaPříbram#72Z35-4421.00:58:43+00:26:21Detail
136. NOVÁKOVÁ LenkaDobříš#46Z35-4422.00:59:14+00:26:52Detail
137. STANĚK ValdemarPraha#81M40-4934.00:59:49+00:27:27Detail
138. KREJCI GABRIELOVA JanaGymnazium Beroun#167Z45-5410.01:02:00+00:29:38Detail
139. BERÁNKOVÁ JaroslavaŽebrák#6Z55plus5.01:02:10+00:29:48Detail
140. HAVLOVÁ KateřinaŽebrák#22Z18-3414.01:02:10+00:29:48Detail
141. BARTOŠOVÁ MiladaPříbram#4Z55plus6.01:04:28+00:32:06Detail
BUTZKE PetrKotva Braník#9M50-5900:00:00Detail
DNS DOHNAL FrantišekLovosice#12M18-39DNS Detail
DNS HENYCH PetrLiberec#24M50-59DNS Detail
DNS MARYSKA MilosŽižkovský Tygři#40M18-39DNS Detail
DNS NORTH ShaunPraha#45M40-49DNS Detail
DNS PETRÍKOVÁ PatríciaPraha#50Z18-34DNS Detail
DNS PRENOSIL StanislavBreznice#56M40-49DNS Detail
DNS SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#69M18-39DNS Detail
DNS SCHWARZ MonikaPraha 3#70Z35-44DNS Detail
DNS TUREK JiříChaloupky#93M50-59DNS Detail
DNS ZINDULKA Robert#102M18-39DNS Detail
DNS JÁMBOROVÁ DašaCS Radotín#155Z35-44DNS Detail
DNS JEŘÁBKOVÁ JanaLos retívros#156Z18-34DNS Detail
DNS KRÁL VáclavRozběháme Česko#166M18-39DNS Detail
DNS PONDĚLÍČEK MichalHorovice#175M18-39DNS Detail
DNS SVATEK Lubomir#180M60-69DNS Detail
DNS ROSOLOVÁ IvanaTK ZDICE#193Z35-44DNS Detail
DNS FRANĚK OndřejPraha#195M18-39DNS Detail
DNS JIRI JiriHlásná Třebaň#197M40-49DNS Detail
DNS RENDL Pepatj packa praha#198M40-49DNS Detail
DNS VYŠÍNSKÝ MartinMP Praha#204M40-49DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz