Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018

hlavní 9 km Kategorie M18-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. VOKROUHLÍK MichalPraha#9800:32:22Detail
2. ŠNEBERGER JanFalcon Rokycany#20300:33:04+00:00:42Detail
3. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff#6800:35:00+00:02:38Detail
4. VĚTROVSKÝ Jan#18700:35:02+00:02:40Detail
5. SEDLÁČEK MiroslavHořovice#6400:36:33+00:04:11Detail
6. FRANĚK OndřejPraha#22100:37:01+00:04:39Detail
7. VOSMEK LukášVyběhej se / Halex#9900:37:11+00:04:49Detail
8. ŠIRANEC PeterKoněprusy#8800:37:44+00:05:22Detail
9. VLK PavelAuthor Sedláček Příbram#9700:37:46+00:05:24Detail
10. POLÁK MarekHCT Atlet#5400:38:36+00:06:14Detail
11. KILIJÁN TomášKladno#21300:39:22+00:07:00Detail
12. ROBERTS Shaun#6100:40:03+00:07:41Detail
13. BROŽ LubomírNarysov#700:40:06+00:07:44Detail
14. RYVOLA VojtěchKarlštejn#6200:40:17+00:07:55Detail
15. BERÁNEK LukášLoko Beroun#500:40:26+00:08:04Detail
16. FLACHS MichalZličín#1500:40:53+00:08:31Detail
17. KOPECKÝ JiříKladno#16300:41:23+00:09:01Detail
18. HRUBÝ RichardFbc Spartak Žebrák#2500:41:31+00:09:09Detail
19. MACÍK OndřejBykoš#3800:42:17+00:09:55Detail
20. ŠTROBL VítězslavTachov#18100:43:18+00:10:56Detail
21. ZOULEK AlesDobrichovice#19200:45:03+00:12:41Detail
22. KOLAŘÍK LukášKarlštejn#3300:45:33+00:13:11Detail
23. SKALICKÝ JanVorvani#7300:46:57+00:14:35Detail
24. SLADKÝ LukášVorvani#7600:47:04+00:14:42Detail
25. HUDAČ PeterHumpolecke střely #2600:47:33+00:15:11Detail
26. HURT LukášHorní Počernice#15300:47:40+00:15:18Detail
27. ŠILAR MichaelLiberec 25#8700:48:15+00:15:53Detail
28. STANĚK KamilPraha#22500:48:48+00:16:26Detail
29. PICKA JanFIT#15100:50:38+00:18:16Detail
30. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz#3400:50:54+00:18:32Detail
31. SMRŽ Martin#7900:51:21+00:18:59Detail
32. DINTAR JosefKingdžaj z Mnišku pod Brdy #1000:52:55+00:20:33Detail
33. SIRŮČEK KamilPříbram#7100:53:10+00:20:48Detail
34. ŠEDIVÝ JanLegolas z Mníšku pod Brdy#8600:53:37+00:21:15Detail
35. KUSKOV IgorPrsha#3700:53:44+00:21:22Detail
DNS DOHNAL FrantišekLovosice#12DNS Detail
DNS MARYSKA MilosŽižkovský Tygři#40DNS Detail
DNS SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#69DNS Detail
DNS ZINDULKA Robert#102DNS Detail
DNS KRÁL VáclavRozběháme Česko#166DNS Detail
DNS PONDĚLÍČEK MichalHorovice#175DNS Detail
DNS FRANĚK OndřejPraha#195DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz