Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018
hlavní 9 km Kategorie M40-49
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Havelka |
Petr | ELEVEN RUN TEAM | #21# | 00:34:26 | | Detail |
2. |
Rosol |
Jiří | LOKO BEROUN | #176# | 00:34:47 | +00:00:21 | Detail |
3. |
Pejša |
Jan | smí být prázdné | #49# | 00:35:22 | +00:00:56 | Detail |
4. |
Lochman |
Petr | Naboso.cz/Praha 2 | #219# | 00:35:46 | +00:01:20 | Detail |
5. |
Rataj |
Pavel | Rokycany | #59# | 00:36:44 | +00:02:18 | Detail |
6. |
Votava |
Martin | Králův Dvůr | #100# | 00:37:07 | +00:02:41 | Detail |
7. |
Sládeček |
Jakub | senešnice | #75# | 00:37:18 | +00:02:52 | Detail |
8. |
Urx |
Radek | Třebotov | #216# | 00:38:51 | +00:04:25 | Detail |
9. |
Mejzr |
Dušan | Veverky | #223# | 00:38:52 | +00:04:26 | Detail |
10. |
Vyšínský |
Martin | MP Praha | #214# | 00:39:03 | +00:04:37 | Detail |
11. |
Svoboda |
Miroslav | Bodo Team | #83# | 00:40:48 | +00:06:22 | Detail |
12. |
Sklenář |
Jan | Řevnice | #74# | 00:40:52 | +00:06:26 | Detail |
13. |
Druzescu |
Filip | Lety | #148# | 00:40:54 | +00:06:28 | Detail |
14. |
Mitterwald |
Martin | Lety | #44# | 00:40:58 | +00:06:32 | Detail |
15. |
Halounek |
Jan | Dobřichovice | #19# | 00:40:59 | +00:06:33 | Detail |
16. |
Klán |
Lukáš | Hlásná Třebaň | #161# | 00:41:59 | +00:07:33 | Detail |
17. |
Dvořák |
Pavel | Beroun | #208# | 00:42:07 | +00:07:41 | Detail |
18. |
Vykysalý |
Petr | Loko Beroun | #101# | 00:43:17 | +00:08:51 | Detail |
19. |
Knýbel |
Pavel | Řevnice | #32# | 00:43:29 | +00:09:03 | Detail |
20. |
Bureš |
Michal | | #217# | 00:44:11 | +00:09:45 | Detail |
21. |
Kubálek |
Petr | Korejský Sršni | #168# | 00:45:17 | +00:10:51 | Detail |
22. |
Pavlišen |
Alexandr | Bezděkov pod Třemšínem | #48# | 00:45:46 | +00:11:20 | Detail |
23. |
Plavec |
Hynek | D. Dušníky | #53# | 00:45:57 | +00:11:31 | Detail |
24. |
Jelínek |
Jaromír | Beroun | #206# | 00:46:08 | +00:11:42 | Detail |
25. |
Bauer |
Martin | Chlustina | #210# | 00:46:16 | +00:11:50 | Detail |
26. |
Sojka |
Karel | Zbečno | #80# | 00:48:26 | +00:14:00 | Detail |
27. |
Krátký |
Martin | Nelahozeves | #220# | 00:48:59 | +00:14:33 | Detail |
28. |
Teichman |
Viktor | Ritka | #182# | 00:49:47 | +00:15:21 | Detail |
29. |
Procházka |
Aleš | Chrustenice | #57# | 00:50:13 | +00:15:47 | Detail |
30. |
Pavlíček |
Rudolf | srtg strupčice | #47# | 00:50:43 | +00:16:17 | Detail |
31. |
Hřídel |
Radek | Příbram | #212# | 00:51:55 | +00:17:29 | Detail |
32. |
Švarc |
Miloslav | Žebrák | #91# | 00:53:37 | +00:19:11 | Detail |
33. |
Bares |
Michal | Lety | #3# | 00:54:33 | +00:20:07 | Detail |
34. |
Staněk |
Valdemar | Praha | #81# | 00:59:49 | +00:25:23 | Detail |
DNS |
North |
Shaun | Praha | #45# | | | Detail |
DNS |
Prenosil |
Stanislav | Breznice | #56# | | | Detail |
DNS |
Jiri |
Jiri | Hlásná Třebaň | #197# | | | Detail |
DNS |
Rendl |
Pepa | tj packa praha | #198# | | | Detail |
DNS |
Vyšínský |
Martin | MP Praha | #204# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |