Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018

dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. NADEMLEJNSKÝ PavelStřela Žebrák#336přípravka chlapci 6 – 71.00:01:01Detail
2. PERGL LukášStřela Žebrák#129přípravka chlapci 6 – 72.00:01:06+00:00:05Detail
3. ZINDULKOVÁ TerezaBeroun#142přípravka děvčata 6 – 71.00:01:07+00:00:06Detail
4. ŠNOBLOVÁ AgátaSport Team Dubno#373přípravka děvčata 6 – 72.00:01:07+00:00:06Detail
5. DŘÍŽĎALOVÁ GabrielaBeroun#364přípravka děvčata 6 – 73.00:01:08+00:00:07Detail
6. BUBNÍKOVÁ ŠárkaSřela - Žebrák#107přípravka děvčata 6 – 74.00:01:08+00:00:07Detail
7. VOJTĚCH MichalFotbalová akademie Alexe Zbůra#141přípravka chlapci 6 – 73.00:01:09+00:00:08Detail
8. DUCHOSLAV JakubSk Sporting Příbram#110přípravka chlapci 6 – 74.00:01:10+00:00:09Detail
9. ŘEHÁKOVÁ ValerieAtletika Benešov#133přípravka děvčata 6 – 75.00:01:11+00:00:10Detail
10. SAKAČ MikulašBeroun#178přípravka chlapci 6 – 75.00:01:11+00:00:10Detail
11. KUČEROVÁ VeronikaZbečno#358přípravka děvčata 6 – 76.00:01:12+00:00:11Detail
12. BEZROUKOVÁ AlžbětaBeroun#309přípravka děvčata 6 – 77.00:01:12+00:00:11Detail
13. PÁNKOVÁ LucieLoko Rakovník#173přípravka děvčata 6 – 78.00:01:12+00:00:11Detail
14. MANDOVÁ EliškaKazín#359přípravka děvčata 6 – 79.00:01:15+00:00:14Detail
15. HATINOVÁ MagdalenaStřela Žebrák#335přípravka děvčata 6 – 710.00:01:15+00:00:14Detail
16. KILIJÁN Adam TomášKladno#342přípravka chlapci 6 – 76.00:01:17+00:00:16Detail
17. VOJTĚCHOVÁ TerezaKazín#357přípravka děvčata 6 – 711.00:01:17+00:00:16Detail
18. MARHOUL VojtěchTJ Sokol Říčany#363přípravka chlapci 6 – 77.00:01:17+00:00:16Detail
19. JEŽEK KašparSrbsko#369přípravka chlapci 6 – 78.00:01:18+00:00:17Detail
20. VESELÁ ViktorieBeroun#312přípravka děvčata 6 – 712.00:01:18+00:00:17Detail
21. ČERNÝ MartinSK Spartak Příbram#146přípravka chlapci 6 – 79.00:01:18+00:00:17Detail
22. HAVELKA DavidAC Praha 1890#112přípravka chlapci 6 – 710.00:01:18+00:00:17Detail
23. ŠINÁGL MartinLiteň#313přípravka chlapci 6 – 711.00:01:19+00:00:18Detail
24. LOCHMAN DominikNaboso.cz/Praha 2#326přípravka chlapci 6 – 712.00:01:20+00:00:19Detail
25. VOJTĚCHOVÁ KláraKazín#361přípravka děvčata 6 – 713.00:01:24+00:00:23Detail
26. ONDŘEJKA ČeněkMEFIS#307přípravka chlapci 6 – 713.00:01:26+00:00:25Detail
27. HRADEČNÁ NelaLoko Beroun#318přípravka děvčata 6 – 714.00:01:26+00:00:25Detail
28. MÍKOVÁ MarieDomeček Hořovice#347přípravka děvčata 6 – 715.00:01:26+00:00:25Detail
29. KILIJÁNKOVÁ Kristina SofieKladno#343přípravka děvčata 6 – 716.00:01:29+00:00:28Detail
30. KLEMENTOVA OlivieBeroun#120přípravka děvčata 6 – 717.00:01:29+00:00:28Detail
31. MACH MartinStřela Žebrák#124přípravka chlapci 6 – 714.00:01:33+00:00:32Detail
32. BROŽÍKOVÁ MariePyšely#105přípravka děvčata 6 – 718.00:01:37+00:00:36Detail
33. VEČERKOVÁ NikolaVeverky#370přípravka děvčata 6 – 719.00:02:01+00:01:00Detail
34. CARMINE NicolAtletika Jižní Město#108přípravka děvčata 8 – 91.00:02:22+00:01:21Detail
35. ŠNOBLOVÁ AdélaSport Team Dubno#381přípravka děvčata 8 – 92.00:02:23+00:01:22Detail
36. MANDÍK MichalAtletika Jižní Město#319přípravka chlapci 8 – 91.00:02:24+00:01:23Detail
37. JANDUROVÁ VeronikaLoko Beroun#301přípravka děvčata 8 – 93.00:02:26+00:01:25Detail
38. URBAN KryštofStřela Žebrák#138přípravka chlapci 8 – 92.00:02:27+00:01:26Detail
39. KRÁTKÁ KateřinaTJ Lokomotiva Beroun#353přípravka děvčata 8 – 94.00:02:29+00:01:28Detail
40. CHOUTKA MarekAktis Praha#378přípravka chlapci 8 – 93.00:02:34+00:01:33Detail
41. ČERVENKA JiříStřela Žebrák#109přípravka chlapci 8 – 94.00:02:34+00:01:33Detail
42. KAFKA LukášTK Zdice#350přípravka chlapci 8 – 95.00:02:35+00:01:34Detail
43. BABUKOVÁ AlžbětaStřela Žebrák#316přípravka děvčata 8 – 95.00:02:36+00:01:35Detail
44. PEŠICE ŠimonFutsal Dobřichovice#130přípravka chlapci 8 – 96.00:02:36+00:01:35Detail
45. MACHOVÁ MonikaSK Sporting Příbram#362přípravka děvčata 8 – 96.00:02:36+00:01:35Detail
46. VOTAVA LukášTJ Sokol Králův Dvůr#323přípravka chlapci 8 – 97.00:02:37+00:01:36Detail
47. VYKYSALÁ BarboraLoko Beroun#302přípravka děvčata 8 – 97.00:02:37+00:01:36Detail
48. MANDA JakubKazín#356přípravka chlapci 8 – 98.00:02:38+00:01:37Detail
49. VALUCHOVÁ JulieZš Bratří Venclíķů #184přípravka děvčata 8 – 98.00:02:39+00:01:38Detail
50. BEZROUKOVÁ AnnaLoko Beroun#310přípravka děvčata 8 – 99.00:02:41+00:01:40Detail
51. PLACATKOVÁ ElaSK Sporting Příbram#374přípravka děvčata 8 – 910.00:02:41+00:01:40Detail
52. KAŠKOVÁ MichaelaKazín#355přípravka děvčata 8 – 911.00:02:42+00:01:41Detail
53. HENČ AlexandrChyňava#344přípravka chlapci 8 – 99.00:02:42+00:01:41Detail
54. BERTUZZI YanisPraha 7#327přípravka chlapci 8 – 910.00:02:43+00:01:42Detail
55. DUCHOSLAV MattiasSk Sporting Příbram#111přípravka chlapci 8 – 911.00:02:43+00:01:42Detail
56. VOKURKA LukášStřela žebrák#315přípravka chlapci 8 – 912.00:02:45+00:01:44Detail
57. KONOPÁČ MatějLoko Beroun#367přípravka chlapci 8 – 913.00:02:46+00:01:45Detail
58. JÁMBOROVÁ EmaAdrien Elixi EliteTeam#157přípravka děvčata 8 – 912.00:02:46+00:01:45Detail
59. KLEMENTOVA AnnaLoko Beroun#119přípravka děvčata 8 – 913.00:02:46+00:01:45Detail
60. PAŠEK OndřejLoko Beroun#352přípravka chlapci 8 – 914.00:02:47+00:01:46Detail
61. GREGOVSKÁ AdélaStřela Žebrák#331přípravka děvčata 8 – 914.00:02:48+00:01:47Detail
62. SEIDL FilipBeroun#376přípravka chlapci 8 – 915.00:02:48+00:01:47Detail
63. KALOUS JanStřela Žebrák#314přípravka chlapci 8 – 916.00:02:48+00:01:47Detail
64. HOUŽVIČKOVÁ JindřiškaFK Podesí#382přípravka děvčata 8 – 915.00:02:49+00:01:48Detail
65. ŠUBERTOVÁ VanesaStřela Žebrák#346přípravka děvčata 8 – 916.00:02:51+00:01:50Detail
66. MAREŠOVÁ LindaLokomotiva Beroun#169přípravka děvčata 8 – 917.00:02:52+00:01:51Detail
67. DŘÍŽĎALOVÁ DanielaLoko Beroun#366přípravka děvčata 8 – 918.00:02:53+00:01:52Detail
68. NĚMCOVÁ KarolínaLoko Beroun#329přípravka děvčata 8 – 919.00:02:55+00:01:54Detail
69. URXOVÁ EliškaTřebotov#338přípravka děvčata 8 – 920.00:02:55+00:01:54Detail
70. HUML FilipStřela Žebrák#115přípravka chlapci 8 – 917.00:02:56+00:01:55Detail
71. KUBÁNI Matyáš JanPraha 7#328přípravka chlapci 8 – 918.00:02:56+00:01:55Detail
72. HRADEČNÁ SofiaLoko Beroun#320přípravka děvčata 8 – 921.00:02:57+00:01:56Detail
73. ŠVIHNOSOVÁ AnnaStřela Žebrák#348přípravka děvčata 8 – 922.00:02:57+00:01:56Detail
74. SOJKOVÁ DorotaLokomotiva Beroun#135přípravka děvčata 8 – 923.00:03:01+00:02:00Detail
75. CHOUTKOVÁ MarieAktis Praha#379přípravka děvčata 8 – 924.00:03:03+00:02:02Detail
76. OPÁLECKÁ ValerieStřela Žebrák#304přípravka děvčata 8 – 925.00:03:08+00:02:07Detail
77. JEŽKOVÁ VikySrbsko#372přípravka děvčata 8 – 925.00:03:08+00:02:07Detail
78. PLACATKA MatějSK Sporting Příbram#377žáci 14 – 15 let1.00:04:03+00:03:02Detail
79. PECH JiříStřela Žebrák#390žáci 14 – 15 let2.00:04:04+00:03:03Detail
80. VYŠÍNSKÝ AdamAtletika Neratovice#333žáci 14 – 15 let3.00:04:08+00:03:07Detail
81. ONDŘEJKA KryštofMEFIS#305žáci 12 – 13 let1.00:04:15+00:03:14Detail
82. MÍKOVÁ BarboraLoko Beroun#126žákyně 10 – 11 let1.00:04:18+00:03:17Detail
83. PLACATKOVÁ TerezaSK Sporting Příbram#375žákyně 14 – 15 let1.00:04:19+00:03:18Detail
84. HOŠEK OndřejBuková u Příbramě#152žáci 12 – 13 let2.00:04:20+00:03:19Detail
85. VESELÝ PetrStřela Žebrák#397žáci 12 – 13 let3.00:04:22+00:03:21Detail
86. KARASOVÁ DanielaBohutín#160žákyně 14 – 15 let2.00:04:24+00:03:23Detail
87. URBAN MatyášStřela Žebrák#139žáci 12 – 13 let4.00:04:27+00:03:26Detail
88. MANDÍKOVÁ DanielaAtletika Jižní Město#322žákyně 10 – 11 let2.00:04:29+00:03:28Detail
89. DLABAČ VáclavSK ZŠ Jeseniova#147žáci 12 – 13 let5.00:04:35+00:03:34Detail
90. PERGL VojtěchStřela Žebrák#128žáci 10 – 11 let1.00:04:37+00:03:36Detail
91. URX TomášTřebotov#339žáci 10 – 11 let2.00:04:38+00:03:37Detail
92. MARHOUL VáclavTJ Sokol Říčany a Radošovice#365žáci 10 – 11 let3.00:04:44+00:03:43Detail
93. ONDŘEJKA ProkopMEFIS#306žáci 10 – 11 let4.00:04:47+00:03:46Detail
94. PÁNKOVÁ TerezaLoko Rakovník#174žákyně 10 – 11 let3.00:04:47+00:03:46Detail
95. KORBEL MatyášLoko Beroun#386žáci 10 – 11 let5.00:04:49+00:03:48Detail
96. JOUDALOVÁ StelaStřela Žebrák#396žákyně 12 – 13 let1.00:04:50+00:03:49Detail
97. HORNÍK MarekLoko Beroun#383žáci 10 – 11 let6.00:04:50+00:03:49Detail
98. KARASOVÁ AnnaBohutín#159žákyně 12 – 13 let2.00:04:50+00:03:49Detail
99. JENÍKOVÁ MartinaSK Sporting Příbram#118žákyně 10 – 11 let4.00:04:52+00:03:51Detail
100. ŠVARCOVÁ TerezaStřela žebrák#136žákyně 12 – 13 let3.00:04:53+00:03:52Detail
101. ŠLOSAROVÁ EliškaStřela Žebrák#395žákyně 12 – 13 let4.00:04:53+00:03:52Detail
102. GREGOVSKÝ JakubStřela Žebrák#330žáci 12 – 13 let6.00:04:57+00:03:56Detail
103. HAVELKOVA KristinaAC Praha 1890#113žákyně 10 – 11 let5.00:04:57+00:03:56Detail
104. HUML JanStřela Žebrák#114žáci 12 – 13 let7.00:04:58+00:03:57Detail
105. BROŽÍK IvanAtletika Benešov#104žáci 10 – 11 let7.00:04:58+00:03:57Detail
106. HOLINA JindřichStřela Žebrák#308žáci 12 – 13 let8.00:04:59+00:03:58Detail
107. PEŠEK DominikStřela Žebrák#385žáci 10 – 11 let8.00:04:59+00:03:58Detail
108. HUMLOVÁ EliškaStřela Žebrák#117žákyně 10 – 11 let6.00:04:59+00:03:58Detail
109. DIEDRICHOVÁ EliškaStřela Žebrák#398žákyně 10 – 11 let7.00:05:02+00:04:01Detail
110. BABUKA MichalStřela Žebrák#317žáci 12 – 13 let9.00:05:03+00:04:02Detail
111. ŠAMANOVÁ MarkétaLoko Beroun#380žákyně 10 – 11 let8.00:05:03+00:04:02Detail
112. VALACHOVÁ Lucie TerezaTJ lokomotiva Beroun#140žákyně 12 – 13 let5.00:05:04+00:04:03Detail
113. KÖNIGSMARKOVÁ PetraStřela Žebrák#399žákyně 12 – 13 let6.00:05:05+00:04:04Detail
114. NEJEDLÁ LucieLoko Beroun#393žákyně 10 – 11 let9.00:05:08+00:04:07Detail
115. BUBNÍK LukášStřela - Žebrák#106žáci 10 – 11 let9.00:05:11+00:04:10Detail
116. SCHONOVÁ AnetaStřela Žebrák#311žákyně 12 – 13 let7.00:05:11+00:04:10Detail
117. ŘEHÁKOVÁ LauraAtletika Benešov#132žákyně 10 – 11 let10.00:05:13+00:04:12Detail
118. NADEMLEJNSKÁ ŠárkaLokomotiva Beroun#337žákyně 10 – 11 let11.00:05:15+00:04:14Detail
119. SEDLÁČKOVÁ NelaStřela Žebrák#321žákyně 12 – 13 let8.00:05:15+00:04:14Detail
120. PECH KarelStřela Žebrák#388žáci 10 – 11 let10.00:05:15+00:04:14Detail
121. VYŠÍNSKÁ EmaAtletika Neratovice#332žákyně 10 – 11 let12.00:05:15+00:04:14Detail
122. RESCH TomášStřela Žebrák#391žáci 10 – 11 let11.00:05:17+00:04:16Detail
123. POKORNÁ TerezaLoko Beroun#392žákyně 10 – 11 let13.00:05:23+00:04:22Detail
124. BRAMBOROVÁ AnnaLoko Beroun#194žákyně 12 – 13 let9.00:05:25+00:04:24Detail
125. ŠEDIVEC Matěj VítekLoko Beroun#394žáci 10 – 11 let12.00:05:26+00:04:25Detail
126. KRÁTKÁ HelenaTJ Lokomotiva Beroun#351žákyně 12 – 13 let10.00:05:26+00:04:25Detail
127. ŠVIHNOSOVÁ MarieStřela Žebrák#349žákyně 12 – 13 let11.00:05:27+00:04:26Detail
128. BUREŠOVÁ MarkétaHlásná Třebáň#341žákyně 10 – 11 let14.00:05:30+00:04:29Detail
129. MODR JakubKarlštejn#428žáci 10 – 11 let13.00:05:31+00:04:30Detail
130. BISHOFOVÁ JosefínaPraha#389žákyně 10 – 11 let15.00:05:31+00:04:30Detail
131. ŠPÍRKOVÁ KarolínaLoko Beroun#384žákyně 10 – 11 let16.00:05:32+00:04:31Detail
132. MOSLER IgnácPříbram#324žáci 12 – 13 let10.00:05:45+00:04:44Detail
133. VYKYSALÁ AnnaLoko Beroun#303žákyně 10 – 11 let17.00:05:53+00:04:52Detail
134. KONOPÁČOVÁ MagdalenaLoko Beroun#368žákyně 10 – 11 let18.00:05:55+00:04:54Detail
135. VALUCHOVÁ VeronikaZš Bratří Venclíķů #185žákyně 10 – 11 let19.00:05:55+00:04:54Detail
136. ZDĚNOVCOVÁ AnetaSporting Příbram#200žákyně 10 – 11 let20.00:05:58+00:04:57Detail
137. JAROLÍMKOVÁ EliškaZŠ Bratří Čapků#196žákyně 12 – 13 let12.00:06:02+00:05:01Detail
138. JEŽKOVÁ RozkaSrbsko#371žákyně 10 – 11 let21.00:06:04+00:05:03Detail
139. HÁJKOVÁ BáraLokomotiva Beroun#334žákyně 10 – 11 let22.00:06:05+00:05:04Detail
140. LOCHMAN MatějNaboso.cz/Praha 2#325žáci 10 – 11 let14.00:06:09+00:05:08Detail
141. SÝKOROVÁ AnnaStřela Žebrák#387žákyně 10 – 11 let23.00:06:14+00:05:13Detail
142. PAŠKOVÁ EliškaLoko Beroun#354žákyně 10 – 11 let24.00:06:18+00:05:17Detail
143. SOJKOVÁ AnežkaLokomotiva Beroun#134žákyně 10 – 11 let25.00:06:23+00:05:22Detail
144. ŽÁK JakubTachlovice#429dorostenci1.00:06:28+00:05:27Detail
145. NOVÁK LukášSK Sporting PB#172žáci 10 – 11 let15.00:06:31+00:05:30Detail
146. PICKOVÁ AnnaChramiště#131dorostenky1.00:10:41+00:09:40Detail
HUML JakubCerhovice#116přípravka kluci 3 a ml.00:00:00Detail
MACH MaxmiliánRAC#125přípravka kluci 4 – 500:00:00Detail
MÍKOVÁ ViktorieHýskov#127přípravka děvčata 4 – 500:00:00Detail
ČERNÁ KristýnaPříbram#144přípravka děvčata 3 a ml.00:00:00Detail
ČERNÁ TerezaBios Fit#145přípravka děvčata 4 – 500:00:00Detail
JANDA JanNeratovice#158přípravka kluci 3 a ml.00:00:00Detail
BUREŠOVÁ AlžbětaLokomotiva Beroun#340přípravka děvčata 4 – 500:00:00Detail
DNS HENČOVÁ MichaelaTJ Kraso Beroun#345žákyně 12 – 13 letDNS Detail
DNS KRTEK OndřejLOKO Beroun#121žáci 10 – 11 letDNS Detail
DNS KRTKOVÁ MichaelaLiteň#122žákyně 14 – 15 letDNS Detail
DNS KYNCL MarekSK Doubravan Újezd#123dorostenciDNS Detail
DNS ŠVARCOVÁ SimonaStřela Žebrák#137žákyně 14 – 15 letDNS Detail
DNS FLOR DavidPraha#150přípravka chlapci 8 – 9DNS Detail
DNS SEDIVEC MatejLoko Beroun#199žáci 10 – 11 letDNS Detail
DNS FLOROVÁ MonikaAC Sparta Praha#201žákyně 14 – 15 letDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz