Oficiální Výsledková listina Železný muž Vyžlovky
29. 7. 2018

Železný muž ELITE

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. NĚMEČEK OndřejKSŘ#114M1.01:09:27.1100:07:09.5300:00:49.0600:35:00.9400:00:40.0000:25:47.56Detail
2. KODRAS OndřejK2 travel & tips#107M2.01:10:02.80+00:00:35.6900:07:04.0700:01:00.0000:34:54.1100:00:37.9400:26:26.66Detail
3. LAUER TomášBikenotoric#38M3.01:10:24.71+00:00:57.6000:06:12.5200:00:57.6000:37:20.1700:00:45.8100:25:08.59Detail
4. JEŽEK PetrIAMX #105M4.01:13:42.85+00:04:15.7400:07:19.8200:01:07.4300:38:29.4200:00:22.3800:26:23.78Detail
5. BÉBR MilanFk Hořovicko#101M5.01:15:29.08+00:06:01.9700:07:36.2200:01:21.9100:39:51.5300:00:18.9600:26:20.44Detail
6. KOHOUTEK PavelSK Vyžlovka#108M6.01:16:49.17+00:07:22.0600:08:18.0200:00:41.4300:38:34.9100:00:34.7400:28:40.05Detail
7. FRANC Matouš#103M7.01:18:17.35+00:08:50.2400:08:54.6100:01:04.5600:42:06.0800:00:20.5100:25:51.57Detail
8. JANOVSKÁ KateřinaELAB Team#128Z1.01:19:16.41+00:09:49.3000:06:15.4000:00:56.1400:41:38.9900:00:41.2700:29:44.59Detail
9. TOMAIER DavidNevrsport#122M8.01:19:16.66+00:09:49.5500:08:00.5400:01:06.4200:39:12.1700:00:40.9600:30:16.55Detail
10. LEJČEK Viktor#111M9.01:20:21.66+00:10:54.5500:08:21.0300:00:44.8800:39:36.6400:00:35.8100:31:03.29Detail
11. MORÁVEK JanSRTG Praha#112M10.01:20:44.10+00:11:16.9900:07:55.7000:01:08.5100:39:47.4600:00:38.0100:31:14.40Detail
12. ŠILHAVÝ ŠimonASK Slavia Praha#119M11.01:20:51.42+00:11:24.3100:07:44.6000:01:09.9600:41:57.0400:01:05.5500:28:54.25Detail
13. KRATOCHVÍL Jiří#110M12.01:22:27.56+00:13:00.4500:08:13.8400:00:48.9100:41:54.4000:00:42.2800:30:48.11Detail
14. VALEČEK Adam#123M13.01:22:47.26+00:13:20.1500:08:41.5000:02:21.1700:44:17.6400:00:37.9300:26:49.00Detail
15. BARTOŇ Luděk#100M14.01:23:21.31+00:13:54.2000:10:20.2500:01:24.0800:40:52.5300:00:53.3100:29:51.13Detail
16. ZÁŘECKÝ Miloš#124M15.01:24:28.23+00:15:01.1200:09:03.8100:01:47.2900:42:12.9500:00:30.8000:30:53.36Detail
17. LAUEROVA PetraBeijingBabes#130Z2.01:26:07.20+00:16:40.0900:07:52.9800:01:02.8100:44:17.1500:00:52.0700:32:02.16Detail
18. ŽVEJKAL Jakub#125M16.01:26:31.97+00:17:04.8600:08:31.3800:01:30.4300:42:00.4500:00:25.6700:34:04.02Detail
19. KADLEČEK Václav#106M17.01:27:01.61+00:17:34.5000:08:10.5600:01:15.6200:42:51.8800:00:38.0700:34:05.46Detail
20. DRÁB Miroslav#102M18.01:28:15.77+00:18:48.6600:08:32.0400:01:47.9500:47:54.2600:00:40.6300:29:20.87Detail
21. BARONOVA Iva#127Z3.01:29:33.48+00:20:06.3700:08:26.7000:01:39.2400:47:45.2800:00:52.2600:30:49.98Detail
22. KRÁKORA JanSkiswing#109M19.01:30:12.98+00:20:45.8700:09:07.3000:01:07.4700:42:56.3300:00:54.6000:36:07.27Detail
23. ŠIMŮNEK DavidJoskatel Team#120M20.01:30:14.82+00:20:47.7100:09:33.5000:01:22.0000:44:59.3600:01:09.4300:33:10.51Detail
24. SVOBODA Petr#118M21.01:31:49.05+00:22:21.9400:10:47.2300:01:47.4800:47:32.5700:00:42.7000:30:59.05Detail
25. KOHOUTKOVÁ Eliška#129Z4.01:32:00.88+00:22:33.7700:09:46.6700:00:54.4000:46:15.1300:00:50.2800:34:14.37Detail
26. ŠMÍD MichalSK Vyžlovka#121M22.01:32:56.99+00:23:29.8800:09:01.7800:01:41.4100:44:38.9700:00:25.6900:37:09.12Detail
DNF JANAUER Dan#104MDNF 00:08:20.0600:01:07.5400:35:52.8400:01:00.0000:31:44.07Detail
DNS JÍLEK Petr#12MDNS Detail
DNS MULLER Marek#113MDNS Detail
DNS PELÁK Martin#115MDNS Detail
DNS PIDRMAN MilanVSK Humanita Praha#116MDNS Detail
DNS PROTIVA MarekKolín#117MDNS Detail
DNS ANDRLOVÁ VeronikaKerberos#126ZDNS Detail
DNS ZUBALOVA HanaCrossFit HomeTown#131ZDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz