Oficiální Výsledková listina Bušmuž triatlon
1. 9. 2018

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. ŠOULA OldřichTriclub Homolka#87muži1.02:22:20.20Detail
2. JÁNSKY IvanNečínští prdoši#1muži2.02:27:13.22+00:04:53.02Detail
3. TAJČ JanHH Smíchov#7muži 50plus1.02:27:38.58+00:05:18.38Detail
4. NEUMANN VojtěchKanoepolo praha#73muži3.02:28:14.29+00:05:54.09Detail
5. SOUČEK FilipTriklub Přibram#89muži4.02:29:15.03+00:06:54.83Detail
6. ŠIŠKA PetrCyklo-Market#4muži5.02:29:58.63+00:07:38.43Detail
7. PEKAREK MichalPRAHA#26muži6.02:30:20.83+00:08:00.63Detail
8. JANEČEK PetrHejvy's Intimmate Team#41muži7.02:30:34.98+00:08:14.78Detail
9. ZAHORSKY Tomáš Siky#2muži8.02:30:51.17+00:08:30.97Detail
10. PODHAJSKÝ PetrMnichovo Hradiště#25muži9.02:31:04.41+00:08:44.21Detail
11. KAHOUN FilipHC Dobříš#91muži 50plus2.02:31:47.12+00:09:26.92Detail
12. PAUZAR DavidTrutnov#22muži10.02:38:17.36+00:15:57.16Detail
13. LEKEŠ Marekwww.prostedychej.cz#21muži11.02:38:29.22+00:16:09.02Detail
14. SPRONGL VojtaTSK Praha#82muži12.02:38:45.27+00:16:25.07Detail
15. KOKŠTEJN JanScott#92muži13.02:39:12.48+00:16:52.28Detail
16. MACÁK MiroslavMTB Team Broken Nový Bydžov#85muži14.02:40:59.45+00:18:39.25Detail
17. DUŠÁTKO Janmessenger #15muži15.02:41:12.03+00:18:51.8300:10:00.00Detail
18. HRUBÁ GabrielaBSK CYKLO-MARKET#12ženy1.02:41:24.03+00:19:03.83Detail
19. PLAVEC VítězslavSlapy #61muži16.02:44:31.08+00:22:10.88Detail
20. MATOUSEK VladimirSlapy#71muži17.02:45:34.71+00:23:14.51Detail
21. MATĚJEC HynekPříčovy#90muži18.02:45:42.16+00:23:21.96Detail
22. JIRKŮ RomanJihlava#67muži19.02:46:37.68+00:24:17.48Detail
23. HEŠNAUR MiroslavHedoz#42muži20.02:46:49.93+00:24:29.73Detail
24. STUDNA JakubPraha#69muži21.02:49:55.74+00:27:35.54Detail
25. JIČÍNSKÝ JosefGepard Finance Cycling Team#62muži22.02:50:04.64+00:27:44.44Detail
26. GROLL JanPetrovice#88muži23.02:52:04.89+00:29:44.69Detail
27. ŠALOM JakubVOR Radotín#14muži24.02:53:53.76+00:31:33.56Detail
28. DOMES PavelSlapy#40muži25.02:53:58.36+00:31:38.16Detail
29. PETRÁK TomášSokol Slapy#56muži26.02:53:59.54+00:31:39.34Detail
30. VOTOCEK RobertCernosice#51muži27.02:55:25.18+00:33:04.98Detail
31. HOŠEK StanislavBuková#47muži28.02:57:30.88+00:35:10.68Detail
32. JAROŠ JanJihlava#66muži29.02:57:56.98+00:35:36.78Detail
33. LAMBERK JakubHrdlička #76muži30.02:58:13.83+00:35:53.63Detail
34. PAVELKA JanLiberec#81muži 50plus3.02:58:20.34+00:36:00.14Detail
35. BOROVIČKA TomášPraha 6#72muži31.02:59:05.60+00:36:45.40Detail
36. HOTEK JosefPraha 2#83muži32.02:59:34.65+00:37:14.45Detail
37. BREBURDA TomášPraha#34muži 50plus4.03:00:43.68+00:38:23.48Detail
38. KASA PetrKotva Braník#16muži33.03:01:35.75+00:39:15.55Detail
39. LAMBERKOVÁ ZitaHrdlička #78ženy2.03:01:57.99+00:39:37.79Detail
40. ŽÁK JiříBřezová#3muži 50plus5.03:06:36.32+00:44:16.12Detail
41. LAŠTOVKA JakubBuš Team#6muži34.03:07:08.35+00:44:48.15Detail
42. MÜLLER JiříBušMuž#5muži35.03:10:55.12+00:48:34.92Detail
43. RAKOVIČ AdamBuš#43muži36.03:11:49.40+00:49:29.20Detail
44. ZIMA TomášBušáci#49muži37.03:11:49.69+00:49:29.49Detail
45. BOHÁČ MartinRC Praga#8muži38.03:17:59.45+00:55:39.25Detail
46. HRUŠKOVÁ LucieMěchenice#10ženy3.03:18:08.74+00:55:48.54Detail
47. TYRICHTR PetrKrystel Team#27muži39.03:19:11.71+00:56:51.51Detail
48. ATANASOV FilipPraha#59muži40.03:19:29.01+00:57:08.81Detail
49. MINAŘIK JaroslavSK Kytin#70muži41.03:20:33.18+00:58:12.98Detail
50. POLÁK JaroslavZacapa team Praha #17muži42.03:21:22.71+00:59:02.51Detail
51. NAVRÁTIL PavelPraha#58muži43.03:22:14.34+00:59:54.14Detail
52. MĚRKA JakubPraha#57muži44.03:24:46.40+01:02:26.20Detail
53. LAMBERK DavidHrdlička #75muži 50plus6.03:26:38.42+01:04:18.22Detail
54. KRAMATA JaroslavČím#60muži 50plus7.03:27:15.17+01:04:54.97Detail
55. SÝKORA JakubStop těžbě zlata Mokrsko#30muži45.03:27:44.45+01:05:24.25Detail
56. NOVOTNY MojmirPraha#35muži46.03:28:25.66+01:06:05.46Detail
57. KUCHTA MichalLibčice nad Vltavou#38muži47.03:28:44.03+01:06:23.83Detail
58. DOMES NicoleSlapy#39ženy4.03:29:09.33+01:06:49.13Detail
59. PATŘIČNÝ MartinPraha#86muži48.03:31:03.13+01:08:42.93Detail
60. SLÁDEČKA Dušan#9muži49.03:35:11.17+01:12:50.97Detail
61. HOŠKOVÁ MartinaBuková#46ženy5.03:35:21.13+01:13:00.93Detail
62. LAMBERKOVÁ LindaHrdlička#77ženy6.03:35:51.99+01:13:31.79Detail
63. KREJČA TomášJankov#32muži50.03:36:07.03+01:13:46.83Detail
64. ULLÍKOVÁ PavlaMTB Team Broken Nový Bydžov#84ženy7.03:37:38.18+01:15:17.98Detail
65. MALÝ JaroslavSlapy marine#23muži51.03:37:59.36+01:15:39.16Detail
66. ROUBÍN OndřejKrystel Team#28muži52.03:39:46.16+01:17:25.96Detail
67. KŘÍŽ JanAC Praha 1890#65muži 50plus8.03:42:10.71+01:19:50.51Detail
68. ŠKRLETOVÁ MonikaSezimovo Ústí 2#55ženy8.03:42:31.34+01:20:11.14Detail
69. BÁRTA FilipFíla#11muži 50plus9.03:43:11.57+01:20:51.37Detail
70. PINC JosefChrášťany#68muži53.03:46:35.50+01:24:15.30Detail
71. HERŠTÍK ZdeněkAC Sparta Řeporyje#52muži54.03:49:55.27+01:27:35.07Detail
72. PRŮCHA Patrik#29muži55.03:53:25.92+01:31:05.72Detail
73. VÁGNER JakubPrague#18muži56.03:54:10.61+01:31:50.41Detail
74. SCHMIEDHUBER JanPraha#19muži57.03:54:27.63+01:32:07.43Detail
75. DENER RichardPraha7#24muži 50plus10.03:59:53.30+01:37:33.10Detail
76. SLADKÝ PavelPraha#48muži58.04:00:50.15+01:38:29.95Detail
77. ŠEDA DavidBřezová#80muži59.04:03:08.26+01:40:48.06Detail
78. ŠVIMBERSKY MicalSokol Zvole B#79muži60.04:03:08.73+01:40:48.53Detail
79. NOVÁK DanielP4#50muži61.04:11:23.11+01:49:02.91Detail
80. VRBKA Pavel#45muži62.04:24:21.09+02:02:00.89Detail
81. ČEDÍK StanislavPraha 4#33muži63.04:24:22.88+02:02:02.68Detail
82. VAŘEKOVÁ Zuzana#54ženy9.04:26:10.97+02:03:50.77Detail
83. PAČES OndraPraha 4#74muži64.04:32:42.61+02:10:22.41Detail
84. CHYTIL JaromírPraha 6#20muži65.04:33:31.82+02:11:11.62Detail
DNF VOJÍŘ MilanNečín#36mužiDNF Detail
DNF RAKOVIČ JakubBuš#44mužiDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz