Oficiální Výsledková listina Říčanská tour
9. 9. 2018

44 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. DVOŘÁK DavidGhost#17Mdo291.01:38:34Detail
2. ZVOLÁNEK LukášEndeka Bassta team#29Mdo391.01:38:48+00:00:14Detail
3. POHANKA LiborKC Brno#36Mdo491.01:41:27+00:02:53Detail
4. HOVANEC MartinEXPOSPED MTB Team#22Mdo392.01:41:47+00:03:13Detail
5. CVRKAL TomášGT Aspire#21Mdo492.01:41:48+00:03:14Detail
6. SMEJKAL RomanSynerga Bike Team#41Mdo493.01:41:50+00:03:16Detail
7. POHL Tomáš#25Mdo494.01:41:55+00:03:21Detail
8. KAŠPÁREK JiříTJ Sokol Jinačovice#12Mdo393.01:41:57+00:03:23Detail
9. MITÁŠ MartinKAMECHY bikes#33Mdo495.01:47:42+00:09:08Detail
10. NOVOTNÝ MartinOstopovice#19Mdo292.01:49:16+00:10:42Detail
11. ŠOLC Filip#38Mdo394.01:49:32+00:10:58Detail
12. MOTYČKA Martin#40Mdo395.01:50:27+00:11:53Detail
13. PALÁSEK IgorOCA Brno#5Mdo496.01:51:02+00:12:28Detail
14. STARÝ Tomáš#28Mdo497.01:52:32+00:13:58Detail
15. ŠŤASTA LiborREGA team#14Mdo591.01:52:47+00:14:13Detail
16. STRÁDAL MilanNHÚ Balinka#24Mdo498.01:52:50+00:14:16Detail
17. MAŠEK Vlastimil#11Mdo499.01:58:27+00:19:53Detail
18. CHALUPA MichalSynerga Bike Team / Říčany#6Mdo396.02:02:27+00:23:53Detail
19. VÁCLAVÍČEK RostislavSynerga Bike Team#30Mdo4910.02:04:09+00:25:35Detail
20. HRABOVSKÝ JakubIvančice#16Mdo293.02:04:37+00:26:03Detail
21. WASSERBAUER MarekDomašov#46Mdo4911.02:06:17+00:27:43Detail
22. POŘÍZEK LiborDomašov#26Mdo4912.02:07:06+00:28:32Detail
23. ŠUSTR Martin#27Mdo4913.02:08:18+00:29:44Detail
24. HLOUCH PavelDomašov #43Mdo397.02:08:21+00:29:47Detail
25. ŠOBÁŇ VojtěchStaré Město#32Mdo398.02:08:28+00:29:54Detail
26. GRÉGR JanRosice#13Mdo294.02:09:27+00:30:53Detail
27. PETERKA Jiří#31Mdo4914.02:10:26+00:31:52Detail
28. HRABOVSKÝ TomášIvančice#15Mdo295.02:10:55+00:32:21Detail
29. MARTINKA MiroslavIvančice#42Mdo4915.02:11:09+00:32:35Detail
30. DOLEŽAL RadomírCdol#35Mdo592.02:11:17+00:32:43Detail
31. KRUŽÍK Petr#2Mdo399.02:11:21+00:32:47Detail
32. STUDENÝ Stanislav#7Mdo4916.02:12:12+00:33:38Detail
33. RUSMAN DavidBrno-Kohoutovice#34Mdo4917.02:12:59+00:34:25Detail
34. NESTROJIL PetrASPIRE SCM#4Mdo3910.02:14:09+00:35:35Detail
35. ČERNÝ PavelStrážnice#8Mdo4918.02:14:19+00:35:45Detail
36. DVOŘÁK JakubTetčice#10Mdo296.02:15:17+00:36:43Detail
37. TRÁVNÍČEK JanBrno#9Mdo3911.02:15:20+00:36:46Detail
38. POHANKA Pavel#44Mdo4919.02:16:07+00:37:33Detail
39. CHYBA MartinŘíčany#45Mdo4920.02:22:29+00:43:55Detail
40. ŠPERL ŠtěpánBRNO#37Mdo297.02:24:12+00:45:38Detail
41. SALÁK RomanBiatlon Říčany#3Mdo4921.02:24:27+00:45:53Detail
42. MORÁVEK Michal#18Mdo4922.02:25:28+00:46:54Detail
43. BARTONÍČEK Patrik#23Mdo4923.02:33:22+00:54:48Detail
44. BÁDER PetrAspira #1Mdo593.02:37:57+00:59:23Detail
DNF DŽOZLIĆ RonaldBrno#20Mdo49DNF Detail
DNF PISKAČ Pavel#39Mdo39DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz