Oficiální Výsledková listina Říčanská tour
9. 9. 2018

22 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HOLUB FilipGT Opportunity Brno#192D181.00:51:41Detail
2. DUČÁK MarcelBEHEJ SE PSEM#180Muži T1.00:51:45+00:00:04Detail
3. KLEMENT MartinOpen Cycling Academy#175D182.00:54:04+00:02:23Detail
4. VYSOČAN DanielTJ Favorit Brno#165D141.00:54:26+00:02:45Detail
5. MORÁVEK MichalFavorit Brno#170D142.00:54:54+00:03:13Detail
6. KOZEL TomWÜRTH cycling team#177Muži T2.00:54:56+00:03:15Detail
7. DOLEŽAL Tomáš#189Muži T3.00:57:29+00:05:48Detail
8. RUSMAN MichalBrno-Kohoutovice#188D183.00:57:50+00:06:09Detail
9. VRBA Radim#174Muži T4.00:58:30+00:06:49Detail
10. VALENTOVÁ Tereza#163Zdo391.00:58:31+00:06:50Detail
11. SLADKOVSKÁ Dagmar#183Z40plus1.00:58:33+00:06:52Detail
12. VRBA DrahomírKoryčany Bikers#172Muži T5.00:59:22+00:07:41Detail
13. POHANKA Martin#197D184.01:00:34+00:08:53Detail
14. BEDNÁŘ František#155Muži T6.01:01:20+00:09:39Detail
15. KARÁSEK DavidTJ Favorit Brno#179D143.01:01:52+00:10:11Detail
16. OPLUŠTIL Ivo#195D144.01:01:52+00:10:11Detail
17. SLANÁ MíšaBrno#169Zdo392.01:02:01+00:10:20Detail
18. ŠTASTA Martin#167Muži T7.01:04:24+00:12:43Detail
19. RAŠOVSKÝ Jiří#160M60+1.01:04:34+00:12:53Detail
20. ÓNODI OttoElpis klub/Brno#184Muži T8.01:04:46+00:13:05Detail
21. SLANÝ Michal#168Muži T9.01:05:38+00:13:57Detail
22. ZLATOHLÁVKOVÁ LucieBrno#159Zdo393.01:05:51+00:14:10Detail
23. DAŇHEL JosefPrštice u Brna#154M60+2.01:06:08+00:14:27Detail
24. ŠKODA Milan#187M60+3.01:06:13+00:14:32Detail
25. ŘÍHOVÁ LucieSazička a Žemlička Rosice#181Z40plus2.01:06:48+00:15:07Detail
26. MORÁVEK JanFavorit Brno#171D145.01:07:03+00:15:22Detail
27. PIAČKA Ondrej#156Muži T10.01:08:27+00:16:46Detail
28. TARABA JanKoryčany Bikers#173M60+4.01:08:27+00:16:46Detail
29. ŽBÁNEK RadimBrno#152D146.01:13:03+00:21:22Detail
30. BAUER Tomáš#153D147.01:15:55+00:24:14Detail
31. LACKO Dušan#176M60+5.01:15:55+00:24:14Detail
32. OPLUŠTIL Ivo#191Muži T11.01:16:06+00:24:25Detail
33. RUČKA Pavel#151M60+6.01:16:11+00:24:30Detail
34. PAVLÍK MartinŘíčany#166Muži T12.01:16:15+00:24:34Detail
35. ŠKVAŘILOVÁ EvaRSFK#196Z40plus3.01:17:37+00:25:56Detail
36. MATĚJEK ŠimonFavorit Brno#157D148.01:19:09+00:27:28Detail
37. MAREŠOVÁ MarianaRosice#186Zdo394.01:21:46+00:30:05Detail
38. PETERKOVÁ Jeanette#185Z40plus4.01:22:24+00:30:43Detail
39. KEPÁK Libor#190Muži T13.01:23:10+00:31:29Detail
40. DŽOZLIĆ FilipBrno#178D149.01:23:35+00:31:54Detail
41. KOZOVA PetraBrno#194Zdo395.01:24:11+00:32:30Detail
42. STEIGEROVÁ Jana#164Zdo396.01:26:43+00:35:02Detail
43. STAŇKOVÁ MichaelaRosice#162Zdo397.01:28:14+00:36:33Detail
44. STAŇKOVÁ ZuzanaRosice#161Zdo398.01:28:17+00:36:36Detail
45. SEVERA VlastimilVeverská Bítýška#193Muži T14.01:29:29+00:37:48Detail
46. VYSOČAN PavelŘíčany#182Muži T15.01:35:48+00:44:07Detail
47. BROMOVÁ Kristina#15810.01:53:33+01:01:52Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz