Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka insportline 2016
21. 5. 2016

žáci 500 m (do 10 let)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. BURIAN JáchymŠSK Újezd nad Lesy#23kluci1.00:01:56.71Detail
2. FOLTÝN HonzaAtletika Stará Boleslav#37kluci2.00:02:02.81+00:00:06.10Detail
3. KUČEROVÁ TerezaAtletika Neratovice#10holky1.00:02:06.03+00:00:09.32Detail
4. BALOUN MichalAtletika Stará Boleslav#9kluci3.00:02:10.33+00:00:13.62Detail
5. SOUČKOVÁ DenisaŠSK Ujezd nad lesy#11holky2.00:02:11.42+00:00:14.71Detail
6. HROMEK PatrikŠŠK Újezd nad Lesy#28kluci4.00:02:14.53+00:00:17.82Detail
7. SRNA Daniel#65kluci5.00:02:18.30+00:00:21.59Detail
8. RODNÝ SamuelJenštejn#2kluci6.00:02:21.01+00:00:24.30Detail
9. STOFL MatyášJenštejn #54kluci7.00:02:21.85+00:00:25.14Detail
10. ŠIDLÁKOVÁ Ema#22holky3.00:02:22.88+00:00:26.17Detail
11. BURIANOVÁ VandaŠSK Újezd nad Lesy#24holky4.00:02:25.58+00:00:28.87Detail
12. HEIGL PatriciaJenštejn#31holky5.00:02:26.81+00:00:30.10Detail
13. ZEMAN MartinJenštejn#49kluci8.00:02:28.11+00:00:31.40Detail
14. ŠORMOVÁ HanaJenštejn#53holky6.00:02:28.77+00:00:32.06Detail
15. KOUBOVSKÁ GabrielaKoubovských z Jenštejna#58holky7.00:02:29.38+00:00:32.67Detail
16. HROMEK AdrianŠŠK Újezd nad Lesy#29kluci9.00:02:30.16+00:00:33.45Detail
17. MALINOVSKÝ MatejPraha Lipence#41kluci10.00:02:32.25+00:00:35.54Detail
18. BULICKOVA NatalieJenstejn#61holky8.00:02:34.85+00:00:38.14Detail
19. LANGEROVÁ MarianaBrandýs nad Labem#27holky9.00:02:37.02+00:00:40.31Detail
20. TUROŇOVÁ AdélaJenštejn#62holky10.00:02:40.47+00:00:43.76Detail
21. ŠPIČÁKOVÁ LuciePraha-Vinoř#7holky11.00:02:41.99+00:00:45.28Detail
22. VAŇOUS FrantišekVraňany#3kluci11.00:02:42.76+00:00:46.05Detail
23. SVOBODOVÁ ValerieVinoř#64holky12.00:02:43.44+00:00:46.73Detail
24. TOŠOVSKÁ Alice#13holky13.00:02:47.85+00:00:51.14Detail
25. FISCHEROVÁ PatricieJenštejn#39holky14.00:02:49.11+00:00:52.40Detail
26. ŠORMOVÁ AdélaJenštejn#52holky15.00:02:49.64+00:00:52.93Detail
27. DRMOTOVÁ Veronika#20holky16.00:03:01.05+00:01:04.34Detail
28. PRESS Oscar#34kluci12.00:03:02.02+00:01:05.31Detail
29. KUHNELOVÁ NatálieAtlet Šestajovice#44holky17.00:03:02.12+00:01:05.41Detail
30. ŠIMÁČKOVÁ Julie#55holky18.00:03:02.39+00:01:05.68Detail
31. JANOVOVÁ SáraJenštejn#50holky19.00:03:05.03+00:01:08.32Detail
32. VOSECKY JanŠSK Újezd nad Lesy#15kluci13.00:03:06.05+00:01:09.34Detail
33. SAFRANKOVA NikolaJenstejn#6holky20.00:03:06.11+00:01:09.40Detail
34. DOUŠOVÁ EmaJenštejn#42holky21.00:03:08.24+00:01:11.53Detail
35. SVĚCENÁ KarolínaJenštejn#46holky22.00:03:18.56+00:01:21.85Detail
36. HRUBANT TomášNové Jimy#60kluci14.00:03:19.39+00:01:22.68Detail
37. ALBERT KryštofŠestajovice#17kluci15.00:03:22.21+00:01:25.50Detail
38. NIKOLIĆ Nina#47holky23.00:03:29.06+00:01:32.35Detail
39. RODNÝ BenjaminJenštejn#19kluci16.00:03:38.92+00:01:42.21Detail
40. FISCHEROVÁ GabrielaJenštejn#40holky24.00:03:47.81+00:01:51.10Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz