Neoficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
22. 4. 2017

Půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PROCHÁZKA JosefDěčín#102CZE1971M31.01:15:21Detail
2. BUČO Robin#125CZE1996M11.01:18:27+00:03:06.67Detail
3. BUREŠ LukášCK Kolokrám Svijany#171CZE1982M12.01:21:47+00:06:26.79Detail
4. VESELÝ VítězslavSokol Bělá#157Seychelles1966M32.01:22:52+00:07:31.70Detail
5. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#114CZE1974M33.01:23:19+00:07:58.10Detail
6. NOVOTNÝ Josef#186CZE1972M34.01:24:20+00:08:59.48Detail
7. JIRÁŇ AlešHERE TO WIN#64CZE1983M13.01:25:10+00:09:49.86Detail
8. KUBERA PetrPivní strejc#81CZE1979M14.01:28:29+00:13:08.94Detail
9. ŠAFAŘÍK MilanCAO Děčín#55CZE1972M35.01:28:50+00:13:29.02Detail
10. ŽÁČEK MartinDěčín#79CZE1985M15.01:29:48+00:14:27.10Detail
11. ŠTEFÁNEK RostislavDěčín#132CZE1977M36.01:30:17+00:14:56.58Detail
12. SUCHÝ PavelRC Falkenštejn#150CZE1969M37.01:30:28+00:15:07.49Detail
13. DVOŘÁK ČestmírPV Žleb#151CZE1977M38.01:31:38+00:16:16.98Detail
14. HULEŠ Josef#124CZE1995M16.01:33:07+00:17:46.36Detail
15. KLINKÁČEK KarelDěčín#93CZE1967M39.01:35:42+00:20:20.97Detail
16. KREMLA Tomáš#91CZE1977M310.01:36:41+00:21:20.67Detail
17. HORKULIČ MartinPOVRLY#38CZE1981M17.01:36:43+00:21:22.93Detail
18. BÁRTA Martin#92CZE1988M18.01:36:47+00:21:26.78Detail
19. HRUŠKA MilošVĚTRUŠE UL#118CZE1970M311.01:37:04+00:21:43.63Detail
20. ČMELÍK TomášMirkov#149CZE1986M19.01:39:20+00:23:59.01Detail
21. ČMELÍK JiříMirkov#148CZE1980M110.01:39:32+00:24:11.77Detail
22. KŘÍŽ Petr#141CZE1973M312.01:39:32+00:24:11.88Detail
23. VRÁTNÁ AlenaKrušnoman Triatlon Litvínov#127CZE1965Z31.01:39:57+00:24:36.05Detail
24. KOČÍB PavelKrušnoman TT Litvínoov#160CZE1975M313.01:39:58+00:24:37.51Detail
25. FEIX Ivoteplice#94CZE1974M314.01:39:59+00:24:37.96Detail
26. VAŇKOVÁ SašaKOB Děčín#140CZE1985Z11.01:40:09+00:24:48.17Detail
27. BACO JosefSTS Chvojkovice Brod#138CZE1976M315.01:42:00+00:26:39.44Detail
28. MATYS BohuslavBobo běh#122CZE1988M111.01:43:53+00:28:32.01Detail
29. TONDER MartinDecin#133CZE1973M316.01:44:47+00:29:26.08Detail
30. FEJFAROVÁ MarieHK#57CZE1985Z12.01:45:44+00:30:23.54Detail
31. JIRÁŇ TomášHERE TO WIN#65CZE1948M51.01:47:14+00:31:53.39Detail
32. HAŠEK Pavel#82CZE1973M317.01:47:18+00:31:57.30Detail
33. HUFNÁGL PištaBikeplac Racing#36CZE1975M318.01:47:18+00:31:57.56Detail
34. ĎÁSKOVÁ MartinaMyrnyx Tyrnyx#135CZE1973Z32.01:48:57+00:33:36.46Detail
35. TÄUBER Jaromír#85CZE1994M112.01:49:26+00:34:05.64Detail
36. JANÁČEK JanRozběháme Teplice,Teplice#77CZE1999M113.01:49:57+00:34:36.54Detail
37. PRIVITZER MichalRozběháme Teplice,Teplice#152CZE1999M114.01:50:07+00:34:46.50Detail
38. KOPECKÝ Tomáš#156CZE1972M319.01:50:37+00:35:16.46Detail
39. ZACH JanDěčín#174CZE1982M115.01:50:45+00:35:24.23Detail
40. SMUTNÝ OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#41CZE1948M52.01:50:59+00:35:38.42Detail
41. PALAŠČÁK JanChuderov#131CZE1972M320.01:51:27+00:36:06.18Detail
42. BARTA MichalDecin#143CZE1990M116.01:51:52+00:36:31.95Detail
43. HORACEK LubomirDecin#142CZE1991M117.01:51:53+00:36:32.77Detail
44. VODIČKA PavelFOOD SAVE RUN VARNSDORF#116CZE1985M118.01:52:34+00:37:13.01Detail
45. ŠTĚPÁNEK RomanLiberec#158CZE1974M321.01:56:20+00:40:59.92Detail
46. BLÁHA AntonínMikulášovice#165CZE1962M322.01:57:42+00:42:21.90Detail
47. PIVOŇKA LukášSCDC#111CZE1981M119.01:57:43+00:42:21.96Detail
48. VLASÁK TomášSCDC#112CZE1980M120.01:57:43+00:42:22.23Detail
49. VOLFOVÁ Lucie#161CZE1987Z13.01:58:30+00:43:09.25Detail
50. JONÁKOVÁ AlenaRozběháme Teplice, Stradov#45CZE1983Z14.02:01:57+00:46:36.58Detail
51. RYSKA RadimDřevaci Decin#139CZE1981M121.02:03:44+00:48:23.25Detail
52. ŠULC Petr#117CZE1992M122.02:05:16+00:49:54.96Detail
53. GUT VilémČeská Kamenice#130CZE1970M323.02:05:17+00:49:56.39Detail
54. ČESNEK TomášTriade#134CZE1968M324.02:05:54+00:50:33.46Detail
55. FREIBERG JaroslavVětruše UL#101CZE1973M325.02:05:56+00:50:35.69Detail
56. PROKUPEK Ludekao oddil Doksy#76CZE1955M53.02:06:03+00:50:42.45Detail
57. HOFÍREK JarmilMalšovice#147CZE1969M326.02:07:07+00:51:46.06Detail
58. BALDINUSOVÁ Lenka#145CZE1973Z33.02:09:36+00:54:15.55Detail
59. MIROSLAV PtákSTS Chvojkovice Brod#126CZE1979M123.02:09:39+00:54:18.22Detail
60. BALDINUS Štefan#144CZE1971M327.02:09:39+00:54:18.44Detail
61. HÁKOVÁ LenkaOstrava#83CZE1984Z15.02:10:27+00:55:06.24Detail
62. CUTH Jakub#84SVK1988M124.02:10:27+00:55:06.36Detail
63. HIRJÁK Tibor#155SVK1991M125.02:12:31+00:57:10.43Detail
64. FEJFAROVÁ MarieHK#56CZE1985Z16.02:12:51+00:57:30.53Detail
65. FEJFAROVÁ MilenaDěčín#56CZE1984Z16.02:12:51+00:57:30.53Detail
66. JANÁČEK JiříRozběháme Teplice,Teplice#78CZE1976M328.02:13:35+00:58:14.58Detail
67. LIŠKA RadekRozběháme Teplice#48CZE1983M126.02:13:35+00:58:14.76Detail
68. KONÍŘOVÁ Andrea#123CZE1993Z18.02:13:37+00:58:16.29Detail
69. BLÁHOVÁ VladimíraMikulášovice#1661966Z34.02:13:39+00:58:18.02Detail
70. MERTOVÁ Eva#97CZE1985Z19.02:27:33+01:12:12.09Detail
71. STARY OldrřichKAMA3#98CZE1983M127.02:27:33+01:12:12.22Detail
ŠULCOVÁ TerezaDěčín#159CZE1982Z100:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz