Oficiální Výsledková listina ADRA běh
2. 10. 2016
dětský závod
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Dřevínek |
Filip | Dukla Praha | #30# | chlapci 300 m | 1. | 00:01:35 | | Detail |
2. |
Miclíková |
Kristýna | Atletika Jižní město | #100# | dívky 300 m | 1. | 00:01:41 | +00:00:06 | Detail |
3. |
Slapničková |
Adéla | Černošice | #312# | dívky 300 m | 2. | 00:01:49 | +00:00:14 | Detail |
4. |
Peřinka |
Derek | Praha 3 | #300# | chlapci 300 m | 2. | 00:01:53 | +00:00:18 | Detail |
5. |
Hartmanová |
Tereza | Dukla Praha | #223# | dívky 300 m | 3. | 00:01:53 | +00:00:18 | Detail |
6. |
Vobořil |
Marek | Praha | #198# | chlapci 300 m | 3. | 00:01:57 | +00:00:22 | Detail |
7. |
Janíková |
Monika | SP Kolo Loap Specialized | #68# | dívky 300 m | 4. | 00:02:00 | +00:00:25 | Detail |
8. |
Černý |
Michal | | #4# | chlapci 300 m | 4. | 00:02:00 | +00:00:25 | Detail |
9. |
Inovecký |
Erik | Praha 11 | #237# | chlapci 300 m | 5. | 00:02:05 | +00:00:30 | Detail |
10. |
Hrabčák |
Radovan | | #56# | chlapci 300 m | 6. | 00:02:08 | +00:00:33 | Detail |
11. |
Kubový |
Ondřej | Praha | #85# | chlapci 300 m | 7. | 00:02:11 | +00:00:36 | Detail |
12. |
Žalud |
Filip | | #310# | chlapci 300 m | 8. | 00:02:13 | +00:00:38 | Detail |
13. |
Prokeš |
Matěj | | #130# | chlapci 300 m | 9. | 00:02:15 | +00:00:40 | Detail |
14. |
Horáček |
Filip | | #232# | chlapci 300 m | 10. | 00:02:16 | +00:00:41 | Detail |
15. |
Nnaji |
Samuel | | #214# | chlapci 300 m | 11. | 00:02:19 | +00:00:44 | Detail |
16. |
Pavlinska |
Miriam | Maras team | #260# | dívky 300 m | 5. | 00:02:23 | +00:00:48 | Detail |
17. |
Dudal |
Juha | | #306# | dívky 300 m | 6. | 00:02:25 | +00:00:50 | Detail |
18. |
Tischer |
Sara | Praha | #294# | dívky 300 m | 7. | 00:02:30 | +00:00:55 | Detail |
19. |
Petrová |
Veronika | | #311# | dívky 300 m | 8. | 00:02:31 | +00:00:56 | Detail |
20. |
Hauptmann |
Marek | Dukla | #309# | chlapci 600 m | 1. | 00:02:38 | +00:01:03 | Detail |
21. |
Hartmanová |
Kateřina | Dukla Praha | #224# | dívky 600 m | 1. | 00:02:41 | +00:01:06 | Detail |
22. |
Lindtner |
Jan | Karlovy Vary | #316# | chlapci 300 m | 12. | 00:02:43 | +00:01:08 | Detail |
23. |
Hrabčák |
Samuel | | #58# | chlapci 300 m | 13. | 00:02:46 | +00:01:11 | Detail |
24. |
Janík |
David | SP Kolo Loap Specialized | #67# | chlapci 600 m | 2. | 00:02:50 | +00:01:15 | Detail |
25. |
Topinkova |
Azaria | | #186# | dívky 300 m | 9. | 00:02:54 | +00:01:19 | Detail |
26. |
Grohová |
Veronika | | #253# | dívky 300 m | 10. | 00:02:54 | +00:01:19 | Detail |
27. |
Inovecká |
Sandra | Praha 11 | #238# | dívky 300 m | 11. | 00:02:59 | +00:01:24 | Detail |
28. |
Fischer |
Eduard | Praha | #296# | chlapci 300 m | 14. | 00:03:01 | +00:01:26 | Detail |
29. |
Šimsa |
Kubík | Štěnovice | #172# | chlapci 600 m | 3. | 00:03:02 | +00:01:27 | Detail |
30. |
Rieger |
Vojtěch | Praha Žižkov | #142# | chlapci 300 m | 15. | 00:03:03 | +00:01:28 | Detail |
31. |
Vosescký |
Lukáš | | #292# | chlapci 600 m | 4. | 00:03:09 | +00:01:34 | Detail |
32. |
Hlivka |
Oliver | | #303# | chlapci 600 m | 5. | 00:03:11 | +00:01:36 | Detail |
33. |
Hlivka |
David | | #302# | chlapci 600 m | 6. | 00:03:14 | +00:01:39 | Detail |
34. |
Vránová |
Nela | Praha | #269# | dívky 600 m | 2. | 00:03:14 | +00:01:39 | Detail |
35. |
Kocian |
Ondřej | | #256# | chlapci 600 m | 7. | 00:03:15 | +00:01:40 | Detail |
36. |
Hess |
Daniel | | #268# | chlapci 600 m | 8. | 00:03:21 | +00:01:46 | Detail |
37. |
Muijderma |
Mietje | Praha | #313# | dívky 600 m | 3. | 00:03:25 | +00:01:50 | Detail |
38. |
Prokeš |
Ondřej | | #131# | chlapci 600 m | 9. | 00:03:25 | +00:01:50 | Detail |
39. |
Prokešová |
Pavla | | #134# | dívky 600 m | 4. | 00:03:26 | +00:01:51 | Detail |
40. |
Vankova |
Marianna | | #195# | dívky 600 m | 5. | 00:03:31 | +00:01:56 | Detail |
41. |
Hartmanová |
Barbora | Dukla Praha | #225# | dívky 900 m | 1. | 00:03:53 | +00:02:18 | Detail |
42. |
Vosecká |
Kristýna | | #295# | dívky 600 m | 6. | 00:03:55 | +00:02:20 | Detail |
43. |
Horáček |
Marek | | #231# | chlapci 600 m | 10. | 00:04:06 | +00:02:31 | Detail |
44. |
Jareš |
Benjamín | | #69# | chlapci 900 m | 1. | 00:04:10 | +00:02:35 | Detail |
45. |
Hauptmannová |
Ema | Sokol Řepy želvičky | #308# | dívky 900 m | 2. | 00:04:12 | +00:02:37 | Detail |
46. |
Foltýnová |
Veronika | | #243# | dívky 900 m | 3. | 00:04:21 | +00:02:46 | Detail |
47. |
Cedidla |
Ondra | Roztoky | #16# | chlapci 900 m | 2. | 00:04:21 | +00:02:46 | Detail |
48. |
Šimsa |
Vojtík | Štěnovice | #173# | chlapci 900 m | 3. | 00:04:26 | +00:02:51 | Detail |
49. |
Cedidlová |
Eliška | Roztoky | #17# | dívky 900 m | 4. | 00:04:29 | +00:02:54 | Detail |
50. |
Bohuslavová |
Kristýna | | #11# | dívky 900 m | 5. | 00:04:33 | +00:02:58 | Detail |
51. |
Pavlinsky |
Peter | Maras team | #259# | chlapci 300 m | 16. | 00:04:33 | +00:02:58 | Detail |
52. |
Hlivková |
Timea | | #304# | dívky 900 m | 6. | 00:04:38 | +00:03:03 | Detail |
53. |
Podhrázská |
Veronika | | #301# | dívky 900 m | 7. | 00:05:04 | +00:03:29 | Detail |
54. |
Jarešová |
Monika | | #70# | dívky 600 m | 7. | 00:06:53 | +00:05:18 | Detail |
55. |
Dudal |
Daniel | | #307# | chlapci 300 m | 17. | 00:11:39 | +00:10:04 | Detail |
56. |
Brož |
Jan | Táta a syn | #65# | chlapci 300 m | 18. | 00:16:39 | +00:15:04 | Detail |
|
Clarke |
Alexander Lewis | Praha | #293# | chlapci 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Riegerová |
Viktorie | Praha Žižkov | #143# | dívky 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Barešová |
Kateřina | Slaný | #3# | dívky 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Vobořilová |
Vendula | Praha | #200# | dívky 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Hrubá |
Viktorie | Praha | #60# | dívky 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Kysela |
Jáchym | | #89# | chlapci 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Kysela |
Šimon | | #90# | chlapci 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Štefan |
Alois | Paka, Praha | #179# | chlapci 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Štefan |
Filip | Paka, Praha | #180# | chlapci 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Štefanová |
Zita | Paka, Praha | #181# | dívky 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Šimsová |
Johanka | Štěnovice | #175# | dívky 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Stašková |
Adéla | | #163# | dívky 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Slapničková |
Adéla | Sokol Černošice | #218# | dívky 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Hartman |
Šimon | Dukla Praha | #226# | chlapci 900 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Kosová |
Karolína | TJ Sokol Senohraby | #255# | dívky 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Stárek |
Václav | | #265# | chlapci 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Skalický |
Kryštof Eliáš | | #286# | chlapci 300 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Hříbková |
Helena | Praha 8 | #299# | dívky 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
|
Hanzlová |
Ella | | #315# | dívky 600 m | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |