Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2016
4. 6. 2016

47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RYBAŘÍK IvanČistý sport#1B11.01:48:22.84Detail
2. KNÍŽE DavidPRODOLI Racing team#36B12.01:48:42.13+00:00:19.29Detail
3. JAKEŠ TomášPRODOLI Racing team#26C11.01:50:42.75+00:02:19.91Detail
4. PAVLÍK VáclavRBB Invesy J. Hradec#131A11.01:51:58.48+00:03:35.64Detail
5. TOMEČEK ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#25B13.01:51:59.15+00:03:36.31Detail
6. BAMBULA StanislaČEZ cyklo team Tábor#168B14.01:54:03.60+00:05:40.76Detail
7. VÍTŮ ŠimonUniqa Jihlava#108A12.01:54:11.56+00:05:48.72Detail
8. ZAVADIL LiborVelo Dvořák#149C12.01:54:23.46+00:06:00.62Detail
9. ŠITNER JaroslavGS cyklo team Jistebnice#30A13.01:54:54.31+00:06:31.47Detail
10. LEPIČ MartinPRODOLI Racing team#21C13.01:56:02.32+00:07:39.48Detail
11. NOVÁK RadekGS cyklo team Jistebnice#31A14.01:56:47.53+00:08:24.69Detail
12. ŠTROSMAJER RadekVelosport Valenta Scott Team#148B15.01:57:26.52+00:09:03.68Detail
13. BENDA JanSK FIT Tábor#59C14.01:59:24.49+00:11:01.65Detail
14. POLÁK MartinCyklo Atom cycling team#24C15.01:59:51.53+00:11:28.69Detail
15. KEJZLAR Stanislavwww.vikingfootwcar.cz#177B16.02:00:11.15+00:11:48.31Detail
16. SUCHÁNEK JiříVelosport Valenta Scott Team#141C16.02:00:11.42+00:11:48.58Detail
17. JEDLIČKA LubošAutoKarlov#84B17.02:02:06.70+00:13:43.86Detail
18. STANĚK PavelApex-bike Tábor#150B18.02:03:25.65+00:15:02.81Detail
19. SOUKUP JosefCyklo Atom cycling team#19B19.02:03:40.20+00:15:17.36Detail
20. WEBER TomášHangover Team#174B110.02:03:46.20+00:15:23.36Detail
21. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#22C17.02:03:52.79+00:15:29.95Detail
22. NOVOTNÝ PetrCBC Team#51B111.02:04:01.51+00:15:38.67Detail
23. ŠMEJKAL JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#138C18.02:05:13.15+00:16:50.31Detail
24. CESNAKOVÁ MilenaCyklo Team Weber#3H11.02:07:38.98+00:19:16.14Detail
25. NAVRKAL MichalCKK Znojmo#63C19.02:07:42.62+00:19:19.78Detail
26. MIŇHA PetrGS cyklo team Jistebnice#32C110.02:07:51.25+00:19:28.41Detail
27. KOŘÍNEK PetrEurofoam Sport Team#109B112.02:08:18.88+00:19:56.04Detail
28. FIŠER OndřejCykloklub Chýnov#14A15.02:08:52.75+00:20:29.91Detail
29. MÍKA OldřichGalaxy Cyklo Švec#45C111.02:09:27.49+00:21:04.65Detail
30. JEHNĚ VáclavCykloklub Chýnov#12C112.02:09:56.01+00:21:33.17Detail
31. RYJÁČEK FilipApex Bike#2C113.02:11:24.56+00:23:01.72Detail
32. CODL LukášCykloklub Chýnov#4B113.02:11:24.69+00:23:01.85Detail
33. POHAN JanSniper#171A16.02:12:13.36+00:23:50.52Detail
34. VIKTORA JanSB Cyklo Olympia#53B114.02:12:24.77+00:24:01.93Detail
35. HYNŠT FrantišekGS Cyklo team Jistebnice#79B115.02:12:50.83+00:24:27.99Detail
36. TICHÝ DanielCykloklub Chýnov#69A17.02:12:51.84+00:24:29.00Detail
37. STROPNICKÝ OndraPRODOLI Racing team#37A18.02:12:54.73+00:24:31.89Detail
38. BUDÍN JanBike space#179B116.02:12:57.32+00:24:34.48Detail
39. BUBLA LadislavMilevsko L.R.T.#33D11.02:12:57.68+00:24:34.84Detail
40. HADÁČEK FrantišekGS cyklo team Jistebnice#28C114.02:12:58.84+00:24:36.00Detail
41. VÁCHA PavelCK Chýnov#95C115.02:12:59.83+00:24:36.99Detail
42. KUBÁLEK FilipSniper#170B117.02:13:32.53+00:25:09.69Detail
43. HABRDA JiříGW Jihotrans#135D12.02:13:34.25+00:25:11.41Detail
44. FILIP VojtěchCyklo Atom cycling team#16A19.02:13:35.58+00:25:12.74Detail
45. FLORIÁN PetrSK FIT Tábor#61C116.02:14:15.89+00:25:53.05Detail
46. NĚMEČEK AlešČeské Budějovice#85A110.02:14:56.51+00:26:33.67Detail
47. BARTÁČEK JaroslavCykloklub Chýnov#9B118.02:15:42.02+00:27:19.18Detail
48. SKALKA PavelCBC Team#48C117.02:16:01.93+00:27:39.09Detail
49. HAVRÁNEK MartinČistý sport#65C118.02:16:03.26+00:27:40.42Detail
50. NĚMEČEK SlávekGS Cyklo Team Jistebnice#104C119.02:16:31.01+00:28:08.17Detail
51. JANŮ LadislavCykloklub Chýnov#75B119.02:17:05.63+00:28:42.79Detail
52. FLORIÁN AntonínSK FIT Tábor#60C120.02:17:07.17+00:28:44.33Detail
53. BUŠEK LukášCBC Team#13A111.02:18:02.61+00:29:39.77Detail
54. KREJZA LubošAtletika Frymburk#101C121.02:18:09.94+00:29:47.10Detail
55. ŠITLER PavelKola BSP#172D13.02:18:09.96+00:29:47.12Detail
56. NOVÁK MartinKola BSP Planá nad Lužnicí#173C122.02:18:29.87+00:30:07.03Detail
57. ŠTĚDRÝ AdamTábor#106C123.02:19:23.46+00:31:00.62Detail
58. SKAZÍK MarekBSP - Trek Planá nad Lužnicí#124B120.02:19:26.06+00:31:03.22Detail
59. HAVRÁNEK PetrČistý sport#66D14.02:19:39.95+00:31:17.11Detail
60. LINHART JiříBikespace Tábor#160B121.02:20:38.45+00:32:15.61Detail
61. ŘEZÁČ MartinAtletika Frymburk#103B122.02:20:50.34+00:32:27.50Detail
62. VOBORA OndřejSniper team#169A112.02:21:14.70+00:32:51.86Detail
63. VRBKA TomášCyklo Atom cycling team#18D15.02:21:30.84+00:33:08.00Detail
64. PÍŠA VáclavČSOB#175B123.02:21:44.82+00:33:21.98Detail
65. VITÁČEK TomášViessmann#165D16.02:21:45.45+00:33:22.61Detail
66. FLORIÁN AntonínSK FIT Tábor#58D17.02:21:45.60+00:33:22.76Detail
67. VESELÝ PavelPRODOLI Racing team#34C124.02:21:47.01+00:33:24.17Detail
68. STÁDNÍK MarekKralupy nad Vltavou#156C125.02:22:10.60+00:33:47.76Detail
69. NOVÁK VáclavOceloví letci#39D18.02:22:41.11+00:34:18.27Detail
70. BERAN TomášDobrovice#91B124.02:22:56.63+00:34:33.79Detail
71. NOVÁK VáclavGW Jihotrans#76C126.02:23:15.14+00:34:52.30Detail
72. GRÜNN JanRBB Invest J. Hradec#132A113.02:23:15.67+00:34:52.83Detail
73. MAŘÍK RaimundBS JOMA Jindřichův Hradec#43D19.02:23:19.29+00:34:56.45Detail
74. DVOŘÁK VojtěchCBC Team#23A114.02:23:41.68+00:35:18.84Detail
75. COUFAL KarelJunior Cycling Projekt Team#81C127.02:23:42.62+00:35:19.78Detail
76. KOLÁŘ MichalApex-Bike klub Tábor#74B125.02:23:56.49+00:35:33.65Detail
77. SMITKA LiborTurovec#112B126.02:23:57.33+00:35:34.49Detail
78. ZEMAN ZdeněkSK FIT Tábor#98C128.02:23:57.40+00:35:34.56Detail
79. POKORNÝ PetrMTB Citrus Team#145C129.02:24:27.02+00:36:04.18Detail
80. RABA TomášPRODOLI Racing team#44D110.02:24:27.72+00:36:04.88Detail
81. LAŇKA KarelPísek#46C130.02:24:34.01+00:36:11.17Detail
82. PETRÁKOVÁ KamilaApex-bike Lady#139H12.02:24:37.62+00:36:14.78Detail
83. NOVÁK VladimírGS cyklo team Jistebnice#27C131.02:24:37.63+00:36:14.79Detail
84. PÍCHA JosefG.Benedikt Švec Cykloteam Želeč#49C132.02:25:03.51+00:36:40.67Detail
85. KOLESA LuděkKbely Cycling Team#97D111.02:25:13.02+00:36:50.18Detail
86. BABIDORIČ VladimírDům barev Český Krumlov#92D112.02:25:17.99+00:36:55.15Detail
87. KULÍČEK DavidRally-cross Lukavec#116B127.02:25:58.90+00:37:36.06Detail
88. MARHOUN ZdeněkČeské Budějovice#176C133.02:26:16.89+00:37:54.05Detail
89. MALÍK MartinCBC Team#54B128.02:26:40.84+00:38:18.00Detail
90. BABÁČEK MartinHovorčovice#70C134.02:26:40.91+00:38:18.07Detail
91. FRECER LeošCKK Znojmo#62C135.02:26:42.67+00:38:19.83Detail
92. PRÁGR MichalCykloklub Chýnov#10C136.02:26:43.12+00:38:20.28Detail
93. AUJEZDECKÝ JosefStehýnka Tábor#120C137.02:27:11.84+00:38:49.00Detail
94. PINĎÁK JiříOceloví letci#42D113.02:27:14.67+00:38:51.83Detail
95. PROUZA PetrAntonka#147B129.02:28:02.81+00:39:39.97Detail
96. PYTLÍKOVÁ SandraPteam#159H13.02:28:07.05+00:39:44.21Detail
97. MRÁČEK JanCykloklub Chýnov z.s.#300C138.02:28:24.91+00:40:02.07Detail
98. KRŮČEK PetrAlltraining.cz - Hobby Team#130C139.02:29:16.74+00:40:53.90Detail
99. ZLÁMALÍK MartinZlama-sport#162B130.02:30:43.94+00:42:21.10Detail
100. LINHART StanislavBikespace Tábor#161C140.02:31:05.01+00:42:42.17Detail
101. KRATOCHVÍL MartinCykloklub Chýnov#100C141.02:31:07.51+00:42:44.67Detail
102. MACKOVÁ PavlínaCykloklub Chýnov#7Z11.02:31:25.47+00:43:02.63Detail
103. PŘÍPLATA ZdeněkApex-bike Tábor#111C142.02:31:40.28+00:43:17.44Detail
104. MAFHOVÁ TerezaBSP#153H14.02:31:46.67+00:43:23.83Detail
105. STANĚK MilanCykloklub Chýnov#11C143.02:31:54.68+00:43:31.84Detail
106. LEJSEK Tomáš#122D114.02:33:09.53+00:44:46.69Detail
107. HUSA ZdeněkCC Man#152C144.02:33:35.67+00:45:12.83Detail
108. BOHÁČ ZdeněkApex-bike Tábor#134D115.02:33:53.21+00:45:30.37Detail
109. ŠŤASTNÝ PetrProtocycles#155B131.02:34:40.93+00:46:18.09Detail
110. DVOŘÁKOVÁ MarieApex-Bike klub Tábor#64H15.02:35:20.36+00:46:57.52Detail
111. HOMOLKA LiborRBB Invest J. Hradec#133C145.02:36:44.25+00:48:21.41Detail
112. TOMEČKOVÁ LucieGS cyklo team Jistebnice#29H16.02:36:59.80+00:48:36.96Detail
113. KORDINA ZdeněkPivo Team/Ústrašice#127A115.02:37:10.27+00:48:47.43Detail
114. MACHEK JiříČervená Řečice#142C146.02:37:12.91+00:48:50.07Detail
115. GAJDA JanPraha 4#178C147.02:37:32.02+00:49:09.18Detail
116. SVAČINA LuděkBrno#143D116.02:39:51.67+00:51:28.83Detail
117. ŠRAGA DanielAtletico Frymburk#110B132.02:40:22.03+00:51:59.19Detail
118. PETRŮ MichalKotnov Tábor#114C148.02:40:33.57+00:52:10.73Detail
119. VLACH Martin#166C149.02:41:05.20+00:52:42.36Detail
120. KOLÁŘOVÁ AnnaVelosport Valenta Scott Team#140H17.02:41:14.07+00:52:51.23Detail
121. PRINC JanTábor#82A116.02:41:14.88+00:52:52.04Detail
122. MÁŠA DanielIN-GASTRO#86C150.02:41:59.20+00:53:36.36Detail
123. ŠIMEČEK VáclavSezimovo Ústí#68C151.02:41:59.28+00:53:36.44Detail
124. POLANSKÝ OndřejBike team Vodňany#57A117.02:43:23.85+00:55:01.01Detail
125. VLACH JiříRally-cross Lukavec#119C152.02:44:09.54+00:55:46.70Detail
126. DROBNÁ JanaPraha#146H18.02:44:11.48+00:55:48.64Detail
127. KRÁL MartinTábor#80A118.02:44:54.16+00:56:31.32Detail
128. INDRA JindřichFitness Bikers Team Nuzbely#126B133.02:44:55.93+00:56:33.09Detail
129. TOMIŠOVÁ AlenaDům barev Český Krumlov#93H19.02:46:07.54+00:57:44.70Detail
130. NOVÁKOVÁ VeronikaOceloví letci#40Z12.02:48:11.49+00:59:48.65Detail
131. HYKA DanielTrauma CB#164B134.02:48:47.28+01:00:24.44Detail
132. EBERTOVÁ LindaCykloklub Chýnov#5H110.02:49:01.78+01:00:38.94Detail
133. ŠVEC JanG.Benedikt Švec Cykloteam Želeč#38C153.02:49:22.92+01:01:00.08Detail
134. PRAŽMA Radek#87B135.02:50:18.63+01:01:55.79Detail
135. VACHTA OndřejChýnov#123A119.02:50:18.97+01:01:56.13Detail
136. KUKLA JiříPraha 8#78C154.02:51:27.51+01:03:04.67Detail
137. BACÍLKOVÁ LenkaOceloví letci#55H111.02:51:47.65+01:03:24.81Detail
138. SKOTÁK MiroslavCyklo Hobby Rynárec#105D117.02:53:08.77+01:04:45.93Detail
139. KŘÍŽOVÁ VlaďkaCykloklub Chýnov#8Z13.02:53:24.69+01:05:01.85Detail
140. MLÁDEK TomášPierrine team Želiv#167C155.02:54:17.52+01:05:54.68Detail
141. KOUBÍK StanislavPacov#151C156.02:54:35.48+01:06:12.64Detail
142. NĚMEC MarekBirel Advertising#107C157.02:54:45.27+01:06:22.43Detail
143. HANTÁK VladimírApex-Bike klub Tábor#72C158.02:55:07.41+01:06:44.57Detail
144. NOVÁK JakubApex-Bike klub Tábor#73A120.02:55:07.92+01:06:45.08Detail
145. CAPOUCH DavidApex-Bike Tábor#71A121.02:55:09.67+01:06:46.83Detail
146. LEGÁT DavidKarlovy Vary#90B136.02:55:52.88+01:07:30.04Detail
147. TUREK Milan#125B137.02:56:24.00+01:08:01.16Detail
148. BARTOŠOVÁ LuciePísek#96H112.02:56:50.36+01:08:27.52Detail
149. KREJČÍ JiříChotoviny#77C159.02:57:51.58+01:09:28.74Detail
150. KRÁTKÝ Miroslav#163B138.02:58:40.28+01:10:17.44Detail
151. KREŠÁKOVÁ PavlaCykloklub Chýnov#6H113.03:00:35.44+01:12:12.60Detail
152. LEGÁT MartinTábor#89C160.03:01:50.71+01:13:27.87Detail
153. MACEK PetrKotnov Team Tábor#67C161.03:02:57.43+01:14:34.59Detail
154. HRUŠKOVÁ EliškaPRODOLI Racing team#41Z14.03:04:35.32+01:16:12.48Detail
155. ŽÁK MichalFBT Nuzbely#99B139.03:06:08.24+01:17:45.40Detail
156. HUML JiříVelosport Domažlice#144D118.03:10:50.92+01:22:28.08Detail
157. VOTÁPEK JosefRally-cross Lukavec#117C162.03:14:59.10+01:26:36.26Detail
158. MRÁZIK LubošAtletika Frymburk#102C163.03:15:00.47+01:26:37.63Detail
159. MIŠOŇ PavelRally-cross Lukavec#118C164.03:16:50.74+01:28:27.90Detail
160. POSPÍCHAL PavelChýnov#157A122.03:19:56.10+01:31:33.26Detail
161. MATĚJKA Petr#137B140.03:22:51.16+01:34:28.32Detail
162. HRODEK LukášMost#94C165.03:35:34.03+01:47:11.19Detail
163. NOVÁČEK RomanCyklo klub#158D119.03:36:13.44+01:47:50.60Detail
164. CIMBUREK OndřejTábor team#83A123.03:47:40.58+01:59:17.74Detail
165. MYŠIKOVÁ JitkaKotnov Tábor#113H114.03:49:57.75+02:01:34.91Detail
166. ŠIMEČEK OndřejKotnov Tábor#115B141.03:49:57.90+02:01:35.06Detail
167. ROHEL LukášMěšice#121A124.04:06:34.59+02:18:11.75Detail
DNF HOŘEJŠÍ JiříCyklo Atom cycling team#15C1DNF Detail
DNF DYTRYCH TomášHangover Team#154C1DNF Detail
DNF SÝKORA Jindřich#52B1DNF Detail
DNF PETÁK JakubBike team Vodňany#56A1DNF Detail
DNF DOLEŽAL PetrCK Kněžice#88C1DNF Detail
DNF ČEPIČKA MatějMegabike Kolín#136A1DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz