Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
14. 8. 2016

25 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. SAJI AbdelkabirAtletica Casone Noceto Maroko#74B1.01:22:26Detail
2. HOMOLÁČ Jiří#131A1.01:25:50+00:03:24Detail
3. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice#47A2.01:27:16+00:04:50Detail
4. GERYCH DavidAK Kroměříž#120A3.01:30:16+00:07:50Detail
5. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#4A4.01:30:45+00:08:19Detail
6. MINAŘÍK PetrRokycany#142B2.01:34:23+00:11:57Detail
7. ŠŤASTNÝ TomášKerteam#97A5.01:34:56+00:12:30Detail
8. ŠATRA MichalJesenice#60A6.01:35:51+00:13:25Detail
9. CHRAMOSTA JaroslavJaboja team#87C1.01:36:18+00:13:52Detail
10. KAFKA LeošČakovice#24A7.01:36:53+00:14:27Detail
11. HOSTIČKA JanPříbram#18A8.01:37:01+00:14:35Detail
12. ROOKHUYZEN ShayneJohannesburg, South Africa#79B3.01:37:16+00:14:50Detail
13. HRADECKÝ JanInternet Pb#19A9.01:37:43+00:15:17Detail
14. ČADA Radim#126B4.01:38:12+00:15:46Detail
15. BENROTH MartinKerteam#124A10.01:38:38+00:16:12Detail
16. ŠNEBERGER JanAC Falcon Rokycany#103A11.01:38:55+00:16:29Detail
17. BESHIR Ervin#152B5.01:40:51+00:18:25Detail
18. LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť#85A12.01:41:59+00:19:33Detail
19. MARYSKA MilosŽižkovský tygři#36A13.01:43:11+00:20:45Detail
20. KERLÍK RadovanSlavoj Stará Boleslav#25C2.01:44:51+00:22:25Detail
21. DAVID Ivan#145C3.01:45:21+00:22:55Detail
22. KECKSTEIN Jiří#148A14.01:45:56+00:23:30Detail
23. VIPLER PavelPeksport#112B6.01:46:50+00:24:24Detail
24. RABOCH IvanMK Žebrák#93C4.01:47:15+00:24:49Detail
25. URX RadekTřebotov#122B7.01:47:42+00:25:16Detail
26. KORYTÁR JÁN#27D1.01:48:03+00:25:37Detail
27. SLADKÝ Romanpro sport Activities#113B8.01:48:20+00:25:54Detail
28. PESL JosefZebrak#50A15.Ž1.01:49:31+00:27:05Detail
29. VONDRÁČEK GustavŽelvička Team C#70B9.01:49:33+00:27:07Detail
30. KOVÁŘ Michal#137B10.01:49:57+00:27:31Detail
31. ŠKEŘÍK Robert#133A16.01:50:28+00:28:02Detail
32. MALÝ Jiří#33A17.01:50:58+00:28:32Detail
33. PĚNKAVA PetrRudná#49B11.01:52:11+00:29:45Detail
34. VOREL JosefMK Kladno#71C5.01:53:02+00:30:36Detail
35. KOZÁK Jan#127B12.01:53:53+00:31:27Detail
36. ŠIRANEC PeterČadca/Rakovník#63A18.01:54:11+00:31:45Detail
37. EICHLER IvoUSK Praha#80C6.01:54:31+00:32:05Detail
38. SCHEU Harald#149B13.01:54:32+00:32:06Detail
39. DVOŘÁK PetrTeam Internet Příbram#7A19.01:54:52+00:32:26Detail
40. MUŽÍK JosefIRON STARS BEROUN#40A20.01:55:04+00:32:38Detail
41. DVOŘÁK PetrTeam Internet Příbram#6C7.01:55:27+00:33:01Detail
42. BUBLA DanielPIM BK Divoká Šárka#1B14.01:55:29+00:33:03Detail
43. MÍKA Radan#129A21.01:55:46+00:33:20Detail
44. FANTA LadislavMaratón klub Kladno#9C8.01:55:48+00:33:22Detail
45. MAŠEK JiříPlzeňští TEMPO MAKERS#37C9.01:55:57+00:33:31Detail
46. GREŇO JanSpartak Muey thai#125A22.01:56:05+00:33:39Detail
47. BEUSS Deteef#77C10.01:56:42+00:34:16Detail
48. BRABEC MiloslavRokycany#84D2.01:58:26+00:36:00Detail
49. ŠÁDEK Jiří#138C11.01:59:43+00:37:17Detail
50. PIETRULA MiroslavSmurfit Kappa#51B15.01:59:50+00:37:24Detail
51. ČVANČARA PavelPlzeňští Tempo Makers#5B16.02:00:06+00:37:40Detail
52. OULEHLA MichalBeroun#45A23.02:00:16+00:37:50Detail
53. KUČERA JiříSAPE Toužim#30C12.02:00:23+00:37:57Detail
54. ZÁRYBNICKÝ MartinZŠ Březnice#102A24.02:00:26+00:38:00Detail
55. HORA HonzaAktuář Hořovice#14B17.02:00:32+00:38:06Detail
56. VOKÁČ RomanZdice#69C13.02:00:33+00:38:07Detail
57. KOLÁŘ RomanPříbram#91B18.02:01:34+00:39:08Detail
58. MAREK VáclavSherpa, Mníšek pod Brdy#34D3.02:01:43+00:39:17Detail
59. RATAJ PavelRokycany#54B19.02:01:55+00:39:29Detail
60. URBAN MiroslavBK Žatec#107B20.02:02:48+00:40:22Detail
61. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy#90B21.02:02:54+00:40:28Detail
62. CELIN Aleš#143B22.02:03:13+00:40:47Detail
63. KOUPILEK JiříKolovraty#119C14.02:03:54+00:41:28Detail
64. HRDINA Vilém#139D4.02:04:44+00:42:18Detail
65. VLADYKA JanAC Praha 1890#156C15.02:05:29+00:43:03Detail
66. KUNÍK TomášSpartak Žebrák#32B23.Ž2.02:05:59+00:43:33Detail
67. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#76B24.Ž3.02:06:00+00:43:34Detail
68. DVOŘÁK Pavel#130A25.02:06:08+00:43:42Detail
69. BENEŠ MarekBeroun#99A26.02:06:40+00:44:14Detail
70. JEŽEK MichalBjez.cz#83A27.02:07:08+00:44:42Detail
71. SVÁTEK Lubomírpraha#59C16.02:07:31+00:45:05Detail
72. SEIFERT Petr#57B25.02:07:54+00:45:28Detail
73. DOLEJŠ Rudolf#114C17.02:08:19+00:45:53Detail
74. ŠIMONEK JiříCFD support#62A28.02:08:31+00:46:05Detail
75. ZÁRYBNICKÝ JanBike club Brdy#101A29.02:08:42+00:46:16Detail
76. HAVLÍČEK IvoLánov - krkonoše#29C18.02:09:21+00:46:55Detail
77. BERÁNEK JosefMK Kladno#118C19.02:09:31+00:47:05Detail
78. ZEMAN Radek#153B26.02:09:58+00:47:32Detail
79. NÁDHERA PetrHradec Králové#104B27.02:10:48+00:48:22Detail
80. HORÁČEK TomášMT Spartak Žebrák#15A30.02:10:50+00:48:24Detail
81. PECH JindřichŽleby#46A31.02:11:00+00:48:34Detail
82. KOŠŤÁL JanBK Žatec#28B28.02:12:19+00:49:53Detail
83. CIPRA JiříForrest Gump team#2A32.02:12:24+00:49:58Detail
84. TUREK JiříChaloupky#75C20.02:12:58+00:50:32Detail
85. ŠIREK JanLány#108A33.02:13:00+00:50:34Detail
86. HONS PavelMaratón klub Kladno#13B29.02:13:49+00:51:23Detail
87. HRDLIČKA DušanPraskolesy 276#20B30.02:13:55+00:51:29Detail
88. VABROUŠEK PavelMělník#121B31.02:14:09+00:51:43Detail
89. BĚLOHLÁVEK KarelTJ Sparta Podluhy#136A34.02:14:26+00:52:00Detail
90. KAČER Ctibor#128A35.02:15:02+00:52:36Detail
91. KUNC PetrSokol Žebrák#31B32.Ž4.02:15:10+00:52:44Detail
92. JAROLÍM PetrBŠMŠ#123B33.02:15:32+00:53:06Detail
93. SKALIČKA Jiří#132B34.02:16:13+00:53:47Detail
94. ŠESTÁK MichalTJ Sokol Roztoky#96A36.02:16:30+00:54:04Detail
95. PALAN MatyášBeroun#100A37.02:17:02+00:54:36Detail
96. JANOVÝ PetrAC-TRIAL Plzeň#22E1.02:17:19+00:54:53Detail
97. HEJL LiborHostomice#11A38.02:18:04+00:55:38Detail
98. HARANT PavelOtročiněves#110B35.02:18:24+00:55:58Detail
99. NĚMEC Jindřich#41A39.02:19:16+00:56:50Detail
100. FRANC Daniel#135B36.02:20:26+00:58:00Detail
101. STEPANEK PetrLO Vrsovice#58B37.02:20:35+00:58:09Detail
102. ŠEVČÍK MartinBK Žatec#61B38.02:20:53+00:58:27Detail
103. HORÁK DanielPlzeň#16B39.02:21:05+00:58:39Detail
104. MORA RadekČervený Újezd#39B40.02:21:36+00:59:10Detail
105. MATOUŠ Vitezslav#38B41.02:21:43+00:59:17Detail
106. ŠIŠKA JiříElfaSport#64B42.02:21:43+00:59:17Detail
107. PŘÍHODA VojtěchSvratka#92A40.02:22:09+00:59:43Detail
108. ŠTRUNC Marek#66A41.02:23:18+01:00:52Detail
109. REJZEK JiříTJ sokol Medový újezd#117B43.02:23:50+01:01:24Detail
110. MATĚJKA Dušan#151A42.02:24:31+01:02:05Detail
111. JAKUBCZAK KonradDebeciak#21A43.02:24:41+01:02:15Detail
112. ŠŮCHA VáclavSV Stříbro#67E2.02:25:03+01:02:37Detail
113. ZAHRADNÍK JanSokol Sudslava#94D5.02:25:20+01:02:54Detail
114. LANDA JanSpartak Žebrák#86B44.02:26:23+01:03:57Detail
115. BARBORKA Petr#154A44.02:26:45+01:04:19Detail
116. CIBULKA RadimIron stars Beroun#109A45.02:26:56+01:04:30Detail
117. KUNÍK JosefŽebrák#81B45.02:28:00+01:05:34Detail
118. OMASTA JanBonbon Praha#44C21.02:28:30+01:06:04Detail
119. RAŠNER TomášKVS Olomouc#53B46.02:28:36+01:06:10Detail
120. HÁVA JaroslavHS Šneci#106C22.02:28:42+01:06:16Detail
121. HŘAVA Jan#140A46.02:28:50+01:06:24Detail
122. ŘEZÁČ LiborMyslinka#98B47.02:29:18+01:06:52Detail
123. AUBRECHT PetrBonbon Praha#116B48.02:30:03+01:07:37Detail
124. TESAŘ PavelOSA Nusle#68B49.02:30:55+01:08:29Detail
125. NOVÁK JosefNOVAKART.cz#43C23.02:30:58+01:08:32Detail
126. MAREŠ MartinZruč- Senec#35C24.02:31:00+01:08:34Detail
127. TŘÍSKA Martin#141A47.02:31:12+01:08:46Detail
128. SCHIFFERLING ThomasNancy France#105A48.02:31:22+01:08:56Detail
129. NETRVAL JanSkeleton#42B50.02:31:22+01:08:56Detail
130. GROH StanislavAC Vrchlabí#88E3.02:34:30+01:12:04Detail
131. BORITZKA JiříPraha 5#95A49.02:34:37+01:12:11Detail
132. WEIS MichalCerhovice#115A50.02:35:22+01:12:56Detail
133. RÝDL Vladimír#55B51.02:35:23+01:12:57Detail
134. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#26A51.02:35:26+01:13:00Detail
135. WACHTARCZYK TomášNoDNF.cz#72A52.02:35:50+01:13:24Detail
136. ŠLOUF JanBěžecká škola Miloše Škorpila#65A53.02:37:08+01:14:42Detail
137. ČERNÝ KarelPraha#3D6.02:40:15+01:17:49Detail
138. ŠŤÁHLAVSKÝ PavelLochovice#111B52.02:40:26+01:18:00Detail
139. KOSTKA Josef#144D7.02:42:19+01:19:53Detail
140. DVOŘÁK VojtěchBakov nad Jizerou#8A54.02:43:01+01:20:35Detail
141. VÁPENÍK JanKRB Chrudim#89A55.02:44:00+01:21:34Detail
142. BÍLEK Robert#147B53.02:46:14+01:23:48Detail
143. ZICK WolfhardLC Dosse Wittstock#78D8.02:50:12+01:27:46Detail
144. KOHOUT PavelSK Modřany#82E4.02:59:28+01:37:02Detail
145. MÍŠEK JanBONBON#134C25.03:05:57+01:43:31Detail
146. GE EvženTrailpoint#10D9.03:11:16+01:48:50Detail
147. PEJPAL JiříTJ Liga 100 Praha#48E5.03:19:16+01:56:50Detail
148. BORKOVEC Borky#150A56.03:24:10+02:01:44Detail
149. HORNÁK AntonínDobřany#17E6.03:34:29+02:12:03Detail
DNF JOKLÍK MiroslavPrimalex#23BŽDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz