Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
14. 8. 2016

25 km muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. SAJI AbdelkabirAtletica Casone Noceto Maroko#741976B1.01:22:26Detail
2. HOMOLÁČ Jiří#1311990A1.01:25:50+00:03:24.13Detail
3. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice#471983A2.01:27:16+00:04:49.59Detail
4. GERYCH DavidAK Kroměříž#1201977A3.01:30:16+00:07:50.08Detail
5. ČIVRNÝ JiříSK Nové Město nad Metují#41980A4.01:30:45+00:08:19.02Detail
6. MINAŘÍK PetrRokycany#1421976B2.01:34:23+00:11:56.89Detail
7. ŠŤASTNÝ TomášKerteam#971979A5.01:34:56+00:12:29.39Detail
8. ŠATRA MichalJesenice#601985A6.01:35:51+00:13:24.27Detail
9. CHRAMOSTA JaroslavJaboja team#871966C1.01:36:18+00:13:51.30Detail
10. KAFKA LeošČakovice#241979A7.01:36:53+00:14:26.90Detail
11. HOSTIČKA JanPříbram#181979A8.01:37:01+00:14:34.78Detail
12. ROOKHUYZEN ShayneJohannesburg, South Africa#791975B3.01:37:16+00:14:50.15Detail
13. HRADECKÝ JanInternet Pb#191983A9.01:37:43+00:15:17.15Detail
14. ČADA Radim#1261976B4.01:38:12+00:15:45.60Detail
15. BENROTH MartinKerteam#1241992A10.01:38:38+00:16:11.80Detail
16. ŠNEBERGER JanAC Falcon Rokycany#1031985A11.01:38:55+00:16:29.04Detail
17. BESHIR Ervin#1521967B5.01:40:51+00:18:24.51Detail
18. LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť#851977A12.01:41:59+00:19:32.35Detail
19. MARYSKA MilosŽižkovský tygři#361981A13.01:43:11+00:20:44.41Detail
20. KERLÍK RadovanSlavoj Stará Boleslav#251965C2.01:44:51+00:22:24.35Detail
21. DAVID Ivan#1451964C3.01:45:21+00:22:55.02Detail
22. KECKSTEIN Jiří#1481989A14.01:45:56+00:23:29.60Detail
23. VIPLER PavelPeksport#1121969B6.01:46:50+00:24:23.82Detail
24. RABOCH IvanMK Žebrák#931966C4.01:47:15+00:24:48.55Detail
25. URX RadekTřebotov#1221976B7.01:47:42+00:25:16.02Detail
26. KORYTÁR JÁN#271952D1.01:48:03+00:25:36.32Detail
27. SLADKÝ Romanpro sport Activities#1131972B8.01:48:20+00:25:53.27Detail
28. PESL JosefZebrak#501985A15.Ž1.01:49:31+00:27:04.91Detail
29. VONDRÁČEK GustavŽelvička Team C#701972B9.01:49:33+00:27:07.18Detail
30. KOVÁŘ Michal#1371971B10.01:49:57+00:27:30.78Detail
31. ŠKEŘÍK Robert#1331979A16.01:50:28+00:28:01.72Detail
32. MALÝ Jiří#331977A17.01:50:58+00:28:31.40Detail
33. PĚNKAVA PetrRudná#491973B11.01:52:11+00:29:44.72Detail
34. VOREL JosefMK Kladno#711966C5.01:53:02+00:30:35.99Detail
35. KOZÁK Jan#1271976B12.01:53:53+00:31:26.91Detail
36. ŠIRANEC PeterČadca/Rakovník#631981A18.01:54:11+00:31:44.49Detail
37. EICHLER IvoUSK Praha#801961C6.01:54:31+00:32:04.59Detail
38. SCHEU Harald#1491969B13.01:54:32+00:32:06.11Detail
39. DVOŘÁK PetrTeam Internet Příbram#71995A19.01:54:52+00:32:25.89Detail
40. MUŽÍK JosefIRON STARS BEROUN#401981A20.01:55:04+00:32:37.71Detail
41. DVOŘÁK PetrTeam Internet Příbram#61961C7.01:55:27+00:33:00.53Detail
42. BUBLA DanielPIM BK Divoká Šárka#11967B14.01:55:29+00:33:03.20Detail
43. MÍKA Radan#1291977A21.01:55:46+00:33:19.30Detail
44. FANTA LadislavMaratón klub Kladno#91966C8.01:55:48+00:33:22.07Detail
45. MAŠEK JiříPlzeňští TEMPO MAKERS#371964C9.01:55:57+00:33:30.57Detail
46. GREŇO JanSpartak Muey thai#1251987A22.01:56:05+00:33:38.78Detail
47. BEUSS Deteef#771966C10.01:56:42+00:34:15.32Detail
48. BRABEC MiloslavRokycany#841956D2.01:58:26+00:36:00.05Detail
49. ŠÁDEK Jiří#1381959C11.01:59:43+00:37:16.89Detail
50. PIETRULA MiroslavSmurfit Kappa#511973B15.01:59:50+00:37:23.58Detail
51. ČVANČARA PavelPlzeňští Tempo Makers#51971B16.02:00:06+00:37:39.86Detail
52. OULEHLA MichalBeroun#451979A23.02:00:16+00:37:49.54Detail
53. KUČERA JiříSAPE Toužim#301964C12.02:00:23+00:37:56.77Detail
54. ZÁRYBNICKÝ MartinZŠ Březnice#1021983A24.02:00:26+00:37:59.85Detail
55. HORA HonzaAktuář Hořovice#141971B17.02:00:32+00:38:05.67Detail
56. VOKÁČ RomanZdice#691962C13.02:00:33+00:38:06.53Detail
57. KOLÁŘ RomanPříbram#911971B18.02:01:34+00:39:07.83Detail
58. MAREK VáclavSherpa, Mníšek pod Brdy#341956D3.02:01:43+00:39:16.57Detail
59. RATAJ PavelRokycany#541969B19.02:01:55+00:39:29.05Detail
60. URBAN MiroslavBK Žatec#1071969B20.02:02:48+00:40:21.77Detail
61. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy#901968B21.02:02:54+00:40:28.14Detail
62. CELIN Aleš#1431968B22.02:03:13+00:40:46.80Detail
63. KOUPILEK JiříKolovraty#1191966C14.02:03:54+00:41:27.63Detail
64. HRDINA Vilém#1391956D4.02:04:44+00:42:17.50Detail
65. VLADYKA JanAC Praha 1890#1561958C15.02:05:29+00:43:03.02Detail
66. KUNÍK TomášSpartak Žebrák#321970B23.Ž2.02:05:59+00:43:33.09Detail
67. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#761974B24.Ž3.02:06:00+00:43:33.55Detail
68. DVOŘÁK Pavel#1301977A25.02:06:08+00:43:41.47Detail
69. BENEŠ MarekBeroun#991987A26.02:06:40+00:44:13.44Detail
70. JEŽEK MichalBjez.cz#831978A27.02:07:08+00:44:42.08Detail
71. SVÁTEK Lubomírpraha#591958C16.02:07:31+00:45:04.65Detail
72. SEIFERT Petr#571974B25.02:07:54+00:45:27.46Detail
73. DOLEJŠ Rudolf#1141958C17.02:08:19+00:45:52.36Detail
74. ŠIMONEK JiříCFD support#621983A28.02:08:31+00:46:05.03Detail
75. ZÁRYBNICKÝ JanBike club Brdy#1011978A29.02:08:42+00:46:15.67Detail
76. HAVLÍČEK IvoLánov - krkonoše#291966C18.02:09:21+00:46:54.47Detail
77. BERÁNEK JosefMK Kladno#1181958C19.02:09:31+00:47:04.76Detail
78. ZEMAN Radek#1531970B26.02:09:58+00:47:31.69Detail
79. NÁDHERA PetrHradec Králové#1041967B27.02:10:48+00:48:21.81Detail
80. HORÁČEK TomášMT Spartak Žebrák#151984A30.02:10:50+00:48:23.50Detail
81. PECH JindřichŽleby#461980A31.02:11:00+00:48:33.42Detail
82. KOŠŤÁL JanBK Žatec#281972B28.02:12:19+00:49:52.98Detail
83. CIPRA JiříForrest Gump team#21981A32.02:12:24+00:49:57.48Detail
84. TUREK JiříChaloupky#751962C20.02:12:58+00:50:32.21Detail
85. ŠIREK JanLány#1081983A33.02:13:00+00:50:34.10Detail
86. HONS PavelMaratón klub Kladno#131970B29.02:13:49+00:51:22.23Detail
87. HRDLIČKA DušanPraskolesy 276#201973B30.02:13:55+00:51:28.44Detail
88. VABROUŠEK PavelMělník#1211972B31.02:14:09+00:51:42.71Detail
89. BĚLOHLÁVEK KarelTJ Sparta Podluhy#1361981A34.02:14:26+00:51:59.93Detail
90. KAČER Ctibor#1281982A35.02:15:02+00:52:35.73Detail
91. KUNC PetrSokol Žebrák#311970B32.Ž4.02:15:10+00:52:43.98Detail
92. JAROLÍM PetrBŠMŠ#1231970B33.02:15:32+00:53:05.95Detail
93. SKALIČKA Jiří#1321974B34.02:16:13+00:53:47.05Detail
94. ŠESTÁK MichalTJ Sokol Roztoky#961982A36.02:16:30+00:54:03.35Detail
95. PALAN MatyášBeroun#1001988A37.02:17:02+00:54:35.72Detail
96. JANOVÝ PetrAC-TRIAL Plzeň#221945E1.02:17:19+00:54:52.49Detail
97. HEJL LiborHostomice#111982A38.02:18:04+00:55:37.88Detail
98. HARANT PavelOtročiněves#1101972B35.02:18:24+00:55:57.79Detail
99. NĚMEC Jindřich#411983A39.02:19:16+00:56:49.65Detail
100. FRANC Daniel#1351972B36.02:20:26+00:57:59.69Detail
101. STEPANEK PetrLO Vrsovice#581975B37.02:20:35+00:58:08.90Detail
102. ŠEVČÍK MartinBK Žatec#611968B38.02:20:53+00:58:26.78Detail
103. HORÁK DanielPlzeň#161970B39.02:21:05+00:58:38.73Detail
104. MORA RadekČervený Újezd#391976B40.02:21:36+00:59:09.61Detail
105. MATOUŠ Vitezslav#381974B41.02:21:43+00:59:16.29Detail
106. ŠIŠKA JiříElfaSport#641971B42.02:21:43+00:59:16.40Detail
107. PŘÍHODA VojtěchSvratka#921990A40.02:22:09+00:59:43.15Detail
108. ŠTRUNC Marek#661981A41.02:23:18+01:00:52.14Detail
109. REJZEK JiříTJ sokol Medový újezd#1171975B43.02:23:50+01:01:24.08Detail
110. MATĚJKA Dušan#1511978A42.02:24:31+01:02:04.27Detail
111. JAKUBCZAK KonradDebeciak#211979A43.02:24:41+01:02:14.62Detail
112. ŠŮCHA VáclavSV Stříbro#671946E2.02:25:03+01:02:36.37Detail
113. ZAHRADNÍK JanSokol Sudslava#941956D5.02:25:20+01:02:53.48Detail
114. LANDA JanSpartak Žebrák#861976B44.02:26:23+01:03:56.29Detail
115. BARBORKA Petr#1541991A44.02:26:45+01:04:19.10Detail
116. CIBULKA RadimIron stars Beroun#1091989A45.02:26:56+01:04:29.99Detail
117. KUNÍK JosefŽebrák#811967B45.02:28:00+01:05:34.18Detail
118. OMASTA JanBonbon Praha#441964C21.02:28:30+01:06:03.45Detail
119. RAŠNER TomášKVS Olomouc#531969B46.02:28:36+01:06:10.22Detail
120. HÁVA JaroslavHS Šneci#1061965C22.02:28:42+01:06:16.22Detail
121. HŘAVA Jan#1401977A46.02:28:50+01:06:23.80Detail
122. ŘEZÁČ LiborMyslinka#981974B47.02:29:18+01:06:52.04Detail
123. AUBRECHT PetrBonbon Praha#1161972B48.02:30:03+01:07:36.26Detail
124. TESAŘ PavelOSA Nusle#681973B49.02:30:55+01:08:28.54Detail
125. NOVÁK JosefNOVAKART.cz#431958C23.02:30:58+01:08:31.43Detail
126. MAREŠ MartinZruč- Senec#351963C24.02:31:00+01:08:33.56Detail
127. TŘÍSKA Martin#1411989A47.02:31:12+01:08:45.37Detail
128. SCHIFFERLING ThomasNancy France#1051978A48.02:31:22+01:08:55.36Detail
129. NETRVAL JanSkeleton#421976B50.02:31:22+01:08:56.15Detail
130. GROH StanislavAC Vrchlabí#881946E3.02:34:30+01:12:03.79Detail
131. BORITZKA JiříPraha 5#951983A49.02:34:37+01:12:10.62Detail
132. WEIS MichalCerhovice#1151986A50.02:35:22+01:12:55.46Detail
133. RÝDL Vladimír#551968B51.02:35:23+01:12:56.28Detail
134. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#261977A51.02:35:26+01:13:00.07Detail
135. WACHTARCZYK TomášNoDNF.cz#721977A52.02:35:50+01:13:23.88Detail
136. ŠLOUF JanBěžecká škola Miloše Škorpila#651989A53.02:37:08+01:14:41.42Detail
137. ČERNÝ KarelPraha#31950D6.02:40:15+01:17:48.38Detail
138. ŠŤÁHLAVSKÝ PavelLochovice#1111973B52.02:40:26+01:17:59.34Detail
139. KOSTKA Josef#1441947D7.02:42:19+01:19:53.02Detail
140. DVOŘÁK VojtěchBakov nad Jizerou#81982A54.02:43:01+01:20:34.75Detail
141. VÁPENÍK JanKRB Chrudim#891988A55.02:44:00+01:21:33.91Detail
142. BÍLEK Robert#1471971B53.02:46:14+01:23:47.36Detail
143. ZICK WolfhardLC Dosse Wittstock#781955D8.02:50:12+01:27:45.77Detail
144. KOHOUT PavelSK Modřany#821940E4.02:59:28+01:37:01.91Detail
145. MÍŠEK JanBONBON#1341960C25.03:05:57+01:43:30.91Detail
146. GE EvženTrailpoint#101954D9.03:11:16+01:48:49.44Detail
147. PEJPAL JiříTJ Liga 100 Praha#481934E5.03:19:16+01:56:50.18Detail
148. BORKOVEC Borky#1501989A56.03:24:10+02:01:43.32Detail
149. HORNÁK AntonínDobřany#171944E6.03:34:29+02:12:02.31Detail
DNF JOKLÍK MiroslavPrimalex#231974BŽDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz