Oficiální Výsledková listina Run for Movember
8. 10. 2016

Profi 14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. VOKROUHLÍK MichalPraha#66muži1.00:58:37Detail
2. KOROUS Martinhotel Don Giovanni#25muži2.01:00:06+00:01:29Detail
3. DVOŘÁK RadekHrom do piecky!#6muži3.01:01:17+00:02:40Detail
4. HAVLÍK DavidHavlStein#16muži4.01:04:06+00:05:29Detail
5. QUAISER JakubSám za sebe#46muži5.01:04:33+00:05:5600:31:56.3300:32:36.28Detail
6. ŠABACKÝ Jan#57muži6.01:05:00+00:06:2300:32:08.5800:32:51.38Detail
7. ILČÍK JánKolobježci#79muži7.01:07:29+00:08:5200:34:11.5400:33:16.47Detail
8. REINBERGR TomášPraha 4#83muži8.01:07:29+00:08:5200:33:58.0800:33:30.63Detail
9. HOREJC JanKoloběžci#71muži9.01:07:31+00:08:54Detail
10. OVČINIKOV MilanPraha#70muži10.01:08:23+00:09:46Detail
11. EYBERGER MilanPraha 7#9muži11.01:08:28+00:09:5100:33:51.0800:34:36.31Detail
12. EICHLER IvoUSK Praha#8muži12.01:08:28+00:09:51Detail
13. MARTINEC Otakar#76muži13.01:10:05+00:11:2800:33:56.8600:36:07.92Detail
14. KUBEŠ PavelActum Flyers#68muži14.01:10:39+00:12:02Detail
15. URBAN LukášPraha 11#73muži15.01:11:53+00:13:1600:35:13.7900:36:38.54Detail
16. BEIER PetrBěhej Poděbrady#3muži16.01:12:30+00:13:53Detail
17. FLORCZUK ElizaZurawski team Warsaw#84ženy1.01:13:39+00:15:0200:37:03.8700:36:34.84Detail
18. ŘÍZEK MáraMarathon Děčín#50muži17.01:14:26+00:15:49Detail
19. GOLDA Václav#74muži18.01:14:36+00:15:5900:37:24.5300:37:10.97Detail
20. SOUČKOVÁ LucieMěšice#81ženy2.01:14:37+00:16:0000:36:42.4900:37:54.36Detail
21. DYK VítězslavDobříč(PS)#7muži19.01:16:08+00:17:31Detail
22. KUČERA PavelPraha 13#30muži20.01:16:27+00:17:50Detail
23. HAVLIKOVA STEINEROVA AnnaHavlStein#17ženy3.01:16:32+00:17:55Detail
24. KOTVA JanTriade Děčín#28muži21.01:19:31+00:20:54Detail
25. VANÍČEK AdamPrague Bears Racing#65muži22.01:19:32+00:20:5500:38:52.1300:40:39.34Detail
26. NOVOTNA Miroslava#42ženy4.01:20:07+00:21:30Detail
27. MAŠEK JosefPraha#78muži23.01:21:25+00:22:4800:40:28.6700:40:55.68Detail
28. SIHELSKÝ MichalBlack Lions Team Praha#53muži24.01:21:54+00:23:17Detail
29. KOCIAN DavidPraha 6#72muži25.01:23:18+00:24:41Detail
30. HOLUBOVÁ Zuzana#86ženy5.01:23:42+00:25:0500:40:30.6000:43:10.46Detail
31. FEIZOV TimurPraha#10muži26.01:23:48+00:25:1100:40:34.1100:43:13.49Detail
32. RICHTER JanPraha 4#48muži27.01:24:14+00:25:3700:39:57.9100:44:15.59Detail
33. PODHORA MichalKolín#45muži28.01:24:32+00:25:5500:41:28.2100:43:03.23Detail
34. BAUER RomanKolín#2muži29.01:24:34+00:25:57Detail
35. JECH RobertBorci od Botiče#22muži30.01:25:55+00:27:18Detail
36. KRATKA HanaPrague#29ženy6.01:26:07+00:27:30Detail
37. MIKULOVÁ Blanka#38ženy7.01:26:35+00:27:5800:42:01.6700:44:32.51Detail
38. MAREK Rudolf#75muži31.01:27:11+00:28:3400:41:57.9100:45:13.01Detail
39. OTRADOVSKÝ LudvíkAC Rumburk#43muži32.01:27:33+00:28:56Detail
40. HAVELKOVÁ Zdeňka#15ženy8.01:27:59+00:29:2200:43:22.4600:44:36.53Detail
41. ŘEZNÍK MilanHejvy's Intimmate Team#49muži33.01:29:43+00:31:06Detail
42. BALEKOVÁ KateřinaPraha#80ženy9.01:29:43+00:31:0600:43:32.6300:46:09.97Detail
43. STRAKA Petr#54muži34.01:29:45+00:31:0800:43:42.6600:46:01.86Detail
44. NECHUTA JosefÚstí nad Labem#40muži35.01:30:40+00:32:03Detail
45. KUNZFELDOVÁ Alena#31ženy10.01:30:42+00:32:05Detail
46. SWIDEROVÁ Vendula#56ženy11.01:30:44+00:32:0700:45:24.1200:45:19.29Detail
47. ČÁPOVÁ IvanaKobra#4ženy12.01:31:59+00:33:22Detail
48. ŠTĚPÁN TomášLibis#59muži36.01:33:20+00:34:4300:43:06.4500:50:12.69Detail
49. MARKOVÁ Kristýna#37ženy13.01:37:02+00:38:25Detail
50. FLIEGER Martin#11muži37.01:37:03+00:38:26Detail
51. VACEK Ondřej#64muži38.01:38:32+00:39:5500:36:05.6701:02:25.94Detail
52. JIRKOVSKA Lucie#24ženy14.01:39:39+00:41:0200:47:59.1900:51:39.78Detail
53. RAJTAROVÁ AlžbětaOkrašlovací Spolek Rohatsko#47ženy15.01:39:42+00:41:05Detail
54. RABASOVÁ TerezaOstrava#77ženy16.01:40:37+00:42:0000:48:14.0800:52:22.90Detail
55. GAŠOVÁ DitaJílové u Prahy#85ženy17.01:41:52+00:43:1500:49:29.9500:52:21.86Detail
56. TACEJOVÁ LenkaKobra#61ženy18.01:43:30+00:44:53Detail
57. LAPKOVA Helena#33ženy19.01:48:39+00:50:02Detail
58. KOTIKOVA Katerina#27ženy20.01:48:40+00:50:03Detail
HULALA Martin#20muži00:00:00Detail
ČINTALANOVÁ JanaPraha#5ženy00:00:00Detail
TESIKOVA Svetlana#62ženy00:00:00Detail
FUTERA MichalPraha#12muži00:00:00Detail
MORAVCOVÁ MartinaAC Vrbno#39ženy00:00:00Detail
MANDÁKOVÁ PetraPraha#35ženy00:00:00Detail
KOŘÍNKOVÁ Tereza#26ženy00:00:00Detail
HOVORKA Jan#18muži00:00:00Detail
LÍSKOVCOVÁ Martina#34ženy00:00:00Detail
MANDINEC JiříPekelní Satani!#36muži00:00:00Detail
SANTAMARIA Zuzana#51ženy00:00:00Detail
CHLUP MilanPraha#21muži00:00:00Detail
GINZEL Petrcyklo vape#13muži00:00:00Detail
SHEJBALOVÁ Adéla#52ženy00:00:00Detail
KOLLER FilipDHL ITS Running Club#69muži00:00:00Detail
DNF SAFRONOV Andrei#82mužiDNF 00:52:00.16Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz