Oficiální Výsledková listina Run for Movember
8. 10. 2016

Profi 14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. VOKROUHLÍK MichalPraha#661983muži1.00:58:37Detail
2. KOROUS Martinhotel Don Giovanni#251974muži2.01:00:06+00:01:28.49Detail
3. DVOŘÁK RadekHrom do piecky!#61978muži3.01:01:17+00:02:39.87Detail
4. HAVLÍK DavidHavlStein#161973muži4.01:04:06+00:05:29.18Detail
5. QUAISER JakubSám za sebe#461987muži5.01:04:33+00:05:55.9000:31:56.3300:32:36.28Detail
6. ŠABACKÝ Jan#571996muži6.01:05:00+00:06:23.2500:32:08.5800:32:51.38Detail
7. ILČÍK JánKolobježci#791984muži7.01:07:29+00:08:51.2900:34:11.5400:33:16.47Detail
8. REINBERGR TomášPraha 4#831983muži8.01:07:29+00:08:52.0000:33:58.0800:33:30.63Detail
9. HOREJC JanKoloběžci#711985muži9.01:07:31+00:08:54.02Detail
10. OVČINIKOV MilanPraha#701973muži10.01:08:23+00:09:46.21Detail
11. EYBERGER MilanPraha 7#91978muži11.01:08:28+00:09:50.6800:33:51.0800:34:36.31Detail
12. EICHLER IvoUSK Praha#81961muži12.01:08:28+00:09:50.79Detail
13. MARTINEC Otakar#761975muži13.01:10:05+00:11:28.0600:33:56.8600:36:07.92Detail
14. KUBEŠ PavelActum Flyers#681976muži14.01:10:39+00:12:01.95Detail
15. URBAN LukášPraha 11#731980muži15.01:11:53+00:13:15.6100:35:13.7900:36:38.54Detail
16. BEIER PetrBěhej Poděbrady#31978muži16.01:12:30+00:13:52.81Detail
17. FLORCZUK ElizaZurawski team Warsaw#841984ženy1.01:13:39+00:15:01.9900:37:03.8700:36:34.84Detail
18. ŘÍZEK MáraMarathon Děčín#501972muži17.01:14:26+00:15:48.64Detail
19. GOLDA Václav#741977muži18.01:14:36+00:15:58.7800:37:24.5300:37:10.97Detail
20. SOUČKOVÁ LucieMěšice#811987ženy2.01:14:37+00:16:00.1300:36:42.4900:37:54.36Detail
21. DYK VítězslavDobříč(PS)#71991muži19.01:16:08+00:17:30.56Detail
22. KUČERA PavelPraha 13#301986muži20.01:16:27+00:17:50.05Detail
23. HAVLIKOVA STEINEROVA AnnaHavlStein#171982ženy3.01:16:32+00:17:54.83Detail
24. KOTVA JanTriade Děčín#281984muži21.01:19:31+00:20:53.75Detail
25. VANÍČEK AdamPrague Bears Racing#651989muži22.01:19:32+00:20:54.7600:38:52.1300:40:39.34Detail
26. NOVOTNA Miroslava#421985ženy4.01:20:07+00:21:29.38Detail
27. MAŠEK JosefPraha#781978muži23.01:21:25+00:22:47.6400:40:28.6700:40:55.68Detail
28. SIHELSKÝ MichalBlack Lions Team Praha#531987muži24.01:21:54+00:23:16.48Detail
29. KOCIAN DavidPraha 6#721970muži25.01:23:18+00:24:40.71Detail
30. HOLUBOVÁ Zuzana#861975ženy5.01:23:42+00:25:04.3400:40:30.6000:43:10.46Detail
31. FEIZOV TimurPraha#101980muži26.01:23:48+00:25:10.8900:40:34.1100:43:13.49Detail
32. RICHTER JanPraha 4#481988muži27.01:24:14+00:25:36.7900:39:57.9100:44:15.59Detail
33. PODHORA MichalKolín#451977muži28.01:24:32+00:25:54.7200:41:28.2100:43:03.23Detail
34. BAUER RomanKolín#21977muži29.01:24:34+00:25:56.95Detail
35. JECH RobertBorci od Botiče#221974muži30.01:25:55+00:27:17.75Detail
36. KRATKA HanaPrague#291966ženy6.01:26:07+00:27:29.42Detail
37. MIKULOVÁ Blanka#381991ženy7.01:26:35+00:27:57.4600:42:01.6700:44:32.51Detail
38. MAREK Rudolf#751954muži31.01:27:11+00:28:34.2000:41:57.9100:45:13.01Detail
39. OTRADOVSKÝ LudvíkAC Rumburk#431976muži32.01:27:33+00:28:55.46Detail
40. HAVELKOVÁ Zdeňka#151978ženy8.01:27:59+00:29:22.2700:43:22.4600:44:36.53Detail
41. ŘEZNÍK MilanHejvy's Intimmate Team#491957muži33.01:29:43+00:31:05.35Detail
42. BALEKOVÁ KateřinaPraha#801980ženy9.01:29:43+00:31:05.8800:43:32.6300:46:09.97Detail
43. STRAKA Petr#541989muži34.01:29:45+00:31:07.8100:43:42.6600:46:01.86Detail
44. NECHUTA JosefÚstí nad Labem#401983muži35.01:30:40+00:32:02.40Detail
45. KUNZFELDOVÁ Alena#311982ženy10.01:30:42+00:32:04.56Detail
46. SWIDEROVÁ Vendula#561982ženy11.01:30:44+00:32:06.7000:45:24.1200:45:19.29Detail
47. ČÁPOVÁ IvanaKobra#41988ženy12.01:31:59+00:33:21.64Detail
48. ŠTĚPÁN TomášLibis#591975muži36.01:33:20+00:34:42.4200:43:06.4500:50:12.69Detail
49. MARKOVÁ Kristýna#371992ženy13.01:37:02+00:38:24.99Detail
50. FLIEGER Martin#111987muži37.01:37:03+00:38:25.52Detail
51. VACEK Ondřej#641991muži38.01:38:32+00:39:54.8900:36:05.6701:02:25.94Detail
52. JIRKOVSKA Lucie#241985ženy14.01:39:39+00:41:02.2600:47:59.1900:51:39.78Detail
53. RAJTAROVÁ AlžbětaOkrašlovací Spolek Rohatsko#471992ženy15.01:39:42+00:41:04.89Detail
54. RABASOVÁ TerezaOstrava#771989ženy16.01:40:37+00:42:00.2700:48:14.0800:52:22.90Detail
55. GAŠOVÁ DitaJílové u Prahy#851978ženy17.01:41:52+00:43:15.1000:49:29.9500:52:21.86Detail
56. TACEJOVÁ LenkaKobra#611986ženy18.01:43:30+00:44:52.84Detail
57. LAPKOVA Helena#331981ženy19.01:48:39+00:50:02.26Detail
58. KOTIKOVA Katerina#271976ženy20.01:48:40+00:50:02.82Detail
HULALA Martin#201986muži00:00:00Detail
ČINTALANOVÁ JanaPraha#51980ženy00:00:00Detail
TESIKOVA Svetlana#621977ženy00:00:00Detail
FUTERA MichalPraha#121993muži00:00:00Detail
MORAVCOVÁ MartinaAC Vrbno#391985ženy00:00:00Detail
MANDÁKOVÁ PetraPraha#351992ženy00:00:00Detail
KOŘÍNKOVÁ Tereza#261993ženy00:00:00Detail
HOVORKA Jan#181979muži00:00:00Detail
LÍSKOVCOVÁ Martina#341979ženy00:00:00Detail
MANDINEC JiříPekelní Satani!#361987muži00:00:00Detail
SANTAMARIA Zuzana#511981ženy00:00:00Detail
CHLUP MilanPraha#211984muži00:00:00Detail
GINZEL Petrcyklo vape#131972muži00:00:00Detail
SHEJBALOVÁ Adéla#521996ženy00:00:00Detail
KOLLER FilipDHL ITS Running Club#691978muži00:00:00Detail
SAFRONOV Andrei#821982mužiDNF 00:52:00.16Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz