Oficiální Výsledková listina Mimoňský triatlon 2016
28. 8. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. FRANCKE Jan VencaHaven#74M24-391.00:54:13.5700:06:33.2700:00:23.6400:33:44.0300:00:21.7700:13:10.84Detail
2. KOLAVÍK TomášCyklorenova Cvikov#72M24-392.00:56:03.51+00:01:49.94Detail
3. HROUDA MilanHrádek nad Nisou#55M24-393.00:56:25.96+00:02:12.3900:07:52.9500:00:25.5000:33:35.1000:00:25.4500:14:06.94Detail
4. CMUNT PetrBenny Invest.s.r.o.#71Mdo231.00:56:47.25+00:02:33.68Detail
5. KNEJZLÍK MarekMimoň#3M40-491.00:57:22.52+00:03:08.95Detail
6. BUŠEK MarekBTT Libochovice#65M40-492.00:59:52.27+00:05:38.7000:08:51.9000:00:53.2600:34:42.0900:00:27.0400:14:57.96Detail
7. ŠLÉGL MartinSokol Podlázky#21M40-493.01:00:46.16+00:06:32.5900:09:41.6500:00:30.9400:34:13.0100:00:26.7300:15:53.80Detail
8. MARX JanJablonec nad Nisou#56M24-394.01:01:49.06+00:07:35.4900:08:59.8800:01:04.8200:36:22.4200:00:40.7100:14:41.22Detail
9. SUCHÝ PavelTT Cyklorenova Cvikov#64M40-494.01:04:05.28+00:09:51.7100:08:44.1000:00:41.7600:39:00.1000:00:28.6200:15:10.69Detail
10. HOLINKA JanSG Doksy#40M40-495.01:04:21.49+00:10:07.92Detail
11. NAJMAN JakubPot a Krev#58M24-395.01:04:29.40+00:10:15.83Detail
12. ZEMLER VáclavNazdařbůh#70M50plus1.01:04:47.05+00:10:33.48Detail
13. SVOBODA JanSuadra.cz#13M24-396.01:05:08.17+00:10:54.6000:09:55.9000:00:58.9400:38:04.6600:00:33.5500:15:35.10Detail
14. ARON DavidDěčín#41Mdo232.01:05:19.10+00:11:05.5300:09:33.4400:00:28.3500:39:01.4600:00:23.6200:15:52.20Detail
15. SÁDOVSKÝ Luboš#27M50plus2.01:05:22.66+00:11:09.09Detail
16. ESSER MiroslavPot a krev#57M24-397.01:05:57.04+00:11:43.4700:08:38.1900:01:09.8400:39:59.3300:00:40.0000:15:29.66Detail
17. PAVLÍK JosefSK DNF#46M40-496.01:06:10.95+00:11:57.3800:09:17.7900:00:44.7900:40:17.5700:00:54.7300:14:56.05Detail
18. CONK JakubCK Šluknovsko#67M24-398.01:06:31.88+00:12:18.31Detail
19. ČEŠKA JakubPlavecký klub Česká Lípa#69Mdo233.01:06:32.90+00:12:19.33Detail
20. SLAVATA Tomáš#15M24-399.01:07:12.30+00:12:58.7300:08:34.2300:00:58.6500:41:12.4800:00:38.5600:15:48.36Detail
21. FEJGL JanThe best DNA :)#44M24-3910.01:08:35.85+00:14:22.28Detail
22. SŮS JanTrysky Horní Počernice#39M24-3911.01:08:56.61+00:14:43.04Detail
23. ZELENKA JiříSUADRA#1M40-497.01:09:27.27+00:15:13.70Detail
24. VOPAT VáclavSTS Chvojkovice Brod#8M24-3912.01:09:40.52+00:15:26.95Detail
25. LHOTÁK ZdeněkPot a Krev#62M24-3913.01:09:52.00+00:15:38.4300:10:19.0500:01:37.9100:42:13.9100:00:40.3300:15:00.78Detail
26. MARTINŮ PavelBěžci ráje#19M24-3914.01:10:16.20+00:16:02.63Detail
27. KRONIKA Miroslav#54M40-498.01:10:21.21+00:16:07.6400:10:06.9400:00:57.4600:42:16.9400:00:49.6400:16:10.21Detail
28. PICHLÍK RomanPot a krev#63M24-3915.01:10:58.76+00:16:45.19Detail
29. PÁVEK PetrOK Nový Bor#49M24-3916.01:11:05.38+00:16:51.81Detail
30. ŠTOUDEK ZdeněkPraha#51M24-3917.01:11:48.44+00:17:34.8700:10:14.6900:01:15.8900:42:51.4700:00:55.5800:16:30.80Detail
31. SŮS JaroslavNovistk Praha#38M50plus3.01:12:09.48+00:17:55.9100:10:41.2700:00:44.3700:43:48.1000:00:36.3900:16:19.33Detail
32. MIXA VladislavPraha Uhrineves#53M24-3918.01:12:15.52+00:18:01.95Detail
33. DRAGANOV Radkovitaminklub.cz#17M24-3919.01:12:20.53+00:18:06.96Detail
34. HANUŠ PetrHanušovi Pankáči#2M40-499.01:12:26.17+00:18:12.60Detail
35. ŠTĚPÁN MartinHKNMPSM#20M24-3920.01:12:46.56+00:18:32.9900:09:03.9400:00:58.7600:45:12.0700:00:45.2600:16:46.51Detail
36. VĚCHET LadislavČeská Lípa#50M40-4910.01:13:33.76+00:19:20.19Detail
37. JAKUBEC FrantisekWebNaut#36M24-3921.01:13:47.39+00:19:33.8200:12:34.0400:01:49.3800:41:54.9800:01:01.6900:16:27.28Detail
38. ŠVESTKA MiroslavPot a krev#60M24-3922.01:14:09.60+00:19:56.0300:10:05.5900:01:41.1400:43:06.1300:00:44.2500:18:32.48Detail
39. FARA Jan#10M24-3923.01:14:14.49+00:20:00.9200:10:43.1500:01:24.8000:43:01.7600:00:48.5400:18:16.22Detail
40. KONOPISKÝ Václav#9M40-4911.01:14:34.51+00:20:20.9400:10:17.4500:00:57.6100:43:46.7400:00:50.1500:18:42.55Detail
41. MARTINOVSKÝ RadovanLiberec#29M40-4912.01:15:47.28+00:21:33.71Detail
42. KRAMÁR TomášLiberec#7M24-3924.01:16:14.99+00:22:01.42Detail
43. SOUHRADA PavelKonverzační výběh na klíč#75M24-3925.01:16:46.47+00:22:32.9000:09:50.6800:01:25.1400:46:20.0200:00:20.6200:18:49.99Detail
44. KULHAVÝ JiříSK Liberec#28M50plus4.01:16:55.32+00:22:41.75Detail
45. ŠTURMA Jiří#23M24-3926.01:17:29.34+00:23:15.77Detail
46. SIBLÍK VladislavUvaly#68M40-4913.01:19:51.69+00:25:38.12Detail
47. HORÁK MiroslavKlub Klášter#18M50plus5.01:20:34.32+00:26:20.75Detail
48. VANĚČEK VítGy#25Mdo234.01:20:53.12+00:26:39.55Detail
49. TICHÝ MartinSG Doksy#5M40-4914.01:21:02.50+00:26:48.93Detail
50. CHÝLE Filip#16Mdo235.01:24:09.86+00:29:56.29Detail
51. KRECHTER David#4M40-4915.01:24:50.62+00:30:37.05Detail
52. LITRESITS OndřejHornettlon.cz team#33M24-3927.01:26:01.79+00:31:48.22Detail
53. KŘÍŽ PavelBP#11M40-4916.01:27:38.34+00:33:24.77Detail
54. CHMURA VítWebNaut#37M24-3928.01:28:27.46+00:34:13.89Detail
55. KARLÍČEK MartinPot a krev#61M24-3929.01:28:54.96+00:34:41.39Detail
56. HORVÁT DominikAuthor XTERRA#26Mdo236.01:31:40.38+00:37:26.81Detail
57. RYVOLA TomášWebNaut#42M24-3930.01:34:09.10+00:39:55.53Detail
58. DRNDA Adnan#14M24-3931.01:35:57.22+00:41:43.65Detail
59. BORÝSEK Jan#12M24-3932.01:45:13.60+00:51:00.0300:10:23.1900:01:27.1001:07:05.6800:00:20.0200:25:57.59Detail
DNF KRÁSNÝ Pavel#52M40-49DNF 00:07:58.0700:00:34.37Detail
DNF GLAUBAUF AlešKladno#30M24-39DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz