Oficiální Výsledková listina Prague Park Race
29. 10. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANŮ JanSalomon Team#11993M201.00:51:17Detail
2. HOLUŠA JakubDukla Praha#51988M202.00:52:58+00:01:41.18Detail
3. PLETICHA RichardKadaň#931975M401.00:55:46+00:04:28.53Detail
4. LOSMAN PetrKerteam#691979M301.00:56:02+00:04:45.20Detail
5. REMEŠ PetrOK Slavia Hradec Králové#1011994M203.00:56:26+00:05:09.12Detail
6. KUPIDLOVSKÝ DanielPraha-Stodůlky#1561976M402.00:58:28+00:07:10.61Detail
7. SOUKUP PetrTJ Nová Paka#21987M204.00:58:37+00:07:19.54Detail
8. SANDECKI MarkPrague#1491982M302.01:00:03+00:08:45.58Detail
9. JANDA MartinKOB Dobruška#321980M303.01:00:22+00:09:04.46Detail
10. FIKES MetodějMaraton Klub Kladno#1701967M403.01:00:41+00:09:23.74Detail
11. WACHTL DenisPraha#1451994M205.01:00:46+00:09:28.91Detail
12. KOVÁŘ MyroBeermental team#561981M304.01:01:42+00:10:24.97Detail
13. KAZDA OndřejSC Jicin#491982M305.01:01:48+00:10:31.12Detail
14. KAZDA JiříSC Jičín#481980M306.01:01:55+00:10:37.67Detail
15. POKORNÝ JanTJ VOKD Poruba#951975M404.01:02:38+00:11:20.50Detail
16. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff#1081985M307.01:02:44+00:11:26.67Detail
17. JOHANOVSKÝ TomášOOB Kotlářka Praha#431985M308.01:02:53+00:11:35.55Detail
18. ELISCHER IvanAC Ústí nad Labem#241960M501.01:03:06+00:11:48.74Detail
19. PANGRÁC OndřejMFP#871976M405.01:03:50+00:12:32.97Detail
20. NOVOTNÝ MilanOK99 Hradec Králové#841965M502.01:04:04+00:12:47.07Detail
21. SKALA David#1751981M309.01:05:08+00:13:50.51Detail
22. PLEVKA David#1611990M206.01:05:36+00:14:18.93Detail
23. VANĚK PavelPraha#1761964M503.01:05:49+00:14:31.69Detail
24. KREJDL MichalLouny#581985M3010.01:05:50+00:14:33.04Detail
25. STEKLY Radek#1181977M3011.01:05:57+00:14:40.00Detail
26. DVOŘÁK RadekHrom do piecky!#221978M3012.01:06:01+00:14:43.52Detail
27. MUŽÍČEK PavelTTT#801984M3013.01:06:02+00:14:45.24Detail
28. TOUŠKA Kryštof#1391987M207.01:06:04+00:14:46.73Detail
29. KOHOUTEK Ondrej#521989M208.01:06:43+00:15:25.88Detail
30. KOLOVRATNÍK DavidChrudim#541981M3014.01:07:22+00:16:04.46Detail
31. LADA Tomas#661978M3015.01:07:36+00:16:19.21Detail
32. RAUSCHER AlexAXIS RT#1001963M504.01:07:50+00:16:32.45Detail
33. KYKAL Jan#641984M3016.01:08:19+00:17:01.46Detail
34. ŠULEJ MarcelNelahozeves#1321980M3017.01:09:14+00:17:57.28Detail
35. SŮSA JakubKokoteam.cz#1781988M209.01:09:23+00:18:06.00Detail
36. BRYCHTA Tomáš#1731993M2010.01:09:37+00:18:19.74Detail
37. TOMEŠ PetrSC Jičín#1371975M406.01:09:43+00:18:25.50Detail
38. HYBŠ Marek#371987M2011.01:09:50+00:18:32.31Detail
39. PRAGER KarelSokol Sojovice#961994M2012.01:10:32+00:19:14.46Detail
40. PECH ŠtěpánNike+ Run Club#881986M3018.01:10:53+00:19:35.54Detail
41. KUKAČ PetrHO V.N.O.#621967M407.01:11:14+00:19:56.55Detail
42. HOLEČEK VáclavKyšice#1691984M3019.01:11:31+00:20:14.10Detail
43. HORŇÁK MilošJogging Dca#1581975M408.01:11:34+00:20:17.13Detail
44. HAVLÍK MartinNohyb Praha#301984M3020.01:11:46+00:20:28.73Detail
45. PUTALA JanOdolena Voda#991981M3021.01:11:51+00:20:33.98Detail
46. LESKIN Andrej#1551987M2013.01:11:52+00:20:34.98Detail
47. ŽÁK Michal#1131992M2014.01:12:28+00:21:11.01Detail
48. KYSEL JirkaČokoláda team#651984M3022.01:13:00+00:21:43.26Detail
49. MEZNÍK VláďaLBE#781964M505.01:13:09+00:21:51.91Detail
50. KASA MartinPilulka.cz running team#461980M3023.01:13:24+00:22:06.59Detail
51. PLECHATÝ OndřejRunSport team Křižínkov#921984M3024.01:14:10+00:22:52.48Detail
52. CRHA ZdeněkMK Kladno#121979M3025.01:14:44+00:23:26.55Detail
53. MAŘÍK Jan#751975M409.01:15:06+00:23:49.19Detail
54. PRCHLÍK JindřichWolfiho smečka#981969M4010.01:15:27+00:24:10.19Detail
55. KREUZER JanChomutov#591984M3026.01:15:44+00:24:27.24Detail
56. ŠLAPÁK MichalTK Hanspaulka#1261963M506.01:16:18+00:25:00.86Detail
57. KUČERA VáclavCHOMUTOV#611985M3027.01:17:40+00:26:23.10Detail
58. BELAN Martin#81990M2015.01:18:17+00:26:59.57Detail
59. HORÁČEK OndřejSona Sól, Praha#341981M3028.01:18:26+00:27:08.93Detail
60. ADÁMEK Zdeněk#411974M4011.01:18:59+00:27:41.48Detail
61. ALMASY Michael#61987M2016.01:19:05+00:27:47.71Detail
62. PLIČKA JanChomutov#1671984M3029.01:19:21+00:28:03.66Detail
63. PIRONA Paolo#911962M507.01:19:26+00:28:08.63Detail
64. ŠKOCH Petr#1601981M3030.01:19:42+00:28:24.44Detail
65. BERNÁŠEK AlešPříbram#91978M3031.01:19:42+00:28:25.05Detail
66. SRB TomášStrašnice#1151978M3032.01:19:52+00:28:34.50Detail
67. MAŘÍK ML. Jan#762000M2017.01:19:53+00:28:36.21Detail
68. SYNKULE Martin#1211986M3033.01:20:07+00:28:49.74Detail
69. BENÝR PavelMBM Praha#1661963M508.01:20:17+00:28:59.73Detail
70. KRÁLÍK StanislavAC DETOX 2016#571989M2018.01:20:19+00:29:01.81Detail
71. SVOBODA Ales#1191986M3034.01:20:30+00:29:12.90Detail
72. SERBUS JanPolabská směčka#1091974M4012.01:20:41+00:29:24.22Detail
73. LIBOVICKÝ VítJesenice#1591963M509.01:21:22+00:30:05.01Detail
74. CULOS StefanoChopinova, 22 Praha#131977M3035.01:21:40+00:30:23.13Detail
75. ČERNÝ Pavelwww.umalehoberlina.cz#151981M3036.01:22:04+00:30:47.21Detail
76. RYLKA AntonínAFPoint#1031977M3037.01:22:41+00:31:23.94Detail
77. LENHART David#1511979M3038.01:22:46+00:31:29.15Detail
78. JANDÁČEK JanPraha 10 - Malešice#401983M3039.01:23:42+00:32:24.75Detail
79. TOMSA JaroslavMilovice#1381983M3040.01:24:26+00:33:08.55Detail
80. STRÁNSKÝ RadekTJ Sokol Jestřábí Lhota#1571977M3041.01:24:33+00:33:15.45Detail
81. TICHNA PavelPraha 10#1351973M4013.01:25:54+00:34:36.36Detail
82. MAREK RudolfLetňany#721954M601.01:27:25+00:36:08.14Detail
83. VOSÁTKA JiříPraha#1441983M3042.01:29:19+00:38:01.76Detail
84. ŠOMAN JiříActum Flyers#1291987M2019.01:29:27+00:38:10.15Detail
85. ŠROMOVSKÝ VojtěchActum Flyers#1311986M3043.01:29:28+00:38:10.64Detail
86. HUSÁR JozefPraha 12#361968M4014.01:29:30+00:38:13.20Detail
87. DVOŘÁK Petr#211975M4015.01:29:57+00:38:39.63Detail
88. MARTINEC JanSokol Suchý Důl#1541959M5010.01:30:03+00:38:46.15Detail
89. WARTIAK RastislavNohyb Praha#1461978M3044.01:30:13+00:38:55.39Detail
90. DURAND RegisPontoise#1631967M4016.01:31:50+00:40:32.60Detail
91. TROŠAN Radek-#1411977M3045.01:32:21+00:41:04.22Detail
92. ZITTA Radek#1121983M3046.01:34:34+00:43:16.79Detail
93. TRČKA JanAlbeř 92#1401968M4017.01:34:54+00:43:36.87Detail
94. JOHAN TomášHodkovičky#421975M4018.01:35:02+00:43:44.36Detail
95. SOVA JanMP Praha#1141965M5011.01:35:09+00:43:51.70Detail
96. SEIFER OldřichKunovice#1071957M5012.01:35:20+00:44:02.85Detail
97. SHONIYA AlexanderPraha, Lenochodi#1111977M3047.01:35:48+00:44:30.37Detail
98. GERLE MartinPraha 7#1711979M3048.01:38:18+00:47:00.36Detail
99. ZEGZULKA David#271980M3049.01:39:01+00:47:43.83Detail
100. PRAJZNER Václav#971989M2020.01:39:03+00:47:45.44Detail
101. OBDRŽÁLEK VítOstrava-Hrabová#851965M5013.01:39:48+00:48:31.19Detail
102. WIENER OtakarMaratón klub Kladno#1471956M602.01:43:13+00:51:56.03Detail
103. STANKO JanTelekom running team#1161976M4019.01:44:39+00:53:21.89Detail
104. JAHN PavelOK Sparta Praha#391955M603.01:44:40+00:53:22.95Detail
ŠVAJCR RadekMattoni FreeRun Plzeň#1341972M40DNS Detail
ŠIMEK David#1241989M20DNS Detail
PEJŘIMOVSKÝ Tomáš#891972M40DNS Detail
CIGLER RomanWe Run Together#111983M30DNS Detail
LINHART Václav#681988M20DNS Detail
ŠIMEK FilipNelahozeves#1251979M30DNS Detail
DRAHOKOUPIL AlešPraha#201985M30DNS Detail
KACÍŘ ZdeněkLOUČNÁ 956#451956M60DNS Detail
KUZMIAK BorisPraha 7#631983M30DNS Detail
LAMBERT Jaroslav#671984M30DNS Detail
NOVÁK VladimírRoučkovice City#831988M20DNS Detail
ELIÁŠ PetrAlbatros#231986M30DNS Detail
MARŠÍK Aleš#731968M40DNS Detail
JUZL FrantisekKreuzlingen#441986M30DNS Detail
PACNER MartinBiatlon klub Beroun#861978M30DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz