Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
13. 8. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ČEPIČKA MatějMegabike Kolín#52Mdo401.01:11:12.21Detail
2. BARTOŠ KarelTJ Lokomotiva Nymburk#29M40plus1.01:11:12.59+00:00:00.38Detail
3. PILNÝ PetrKolín#19M40plus2.01:11:12.77+00:00:00.56Detail
4. STIEBER ZdeněkCK LOKO Rakovník#35M40plus3.01:11:13.03+00:00:00.82Detail
5. OUZKÝ LukášKrakovany#20Mdo402.01:11:14.12+00:00:01.91Detail
6. PROCHÁZKA JiříVšeradice#9M40plus4.01:11:20.64+00:00:08.43Detail
7. BEZOUŠKA TomášSporticus a Partner Elit#64Mdo403.01:15:53.60+00:04:41.39Detail
8. BOHATA TomášÚjezdec#55Mdo404.01:17:09.24+00:05:57.03Detail
9. VEDRAL Martinbikerental.cz#46Mdo405.01:17:10.51+00:05:58.30Detail
10. TROJAN Tomáš#22Mdo406.01:17:47.02+00:06:34.81Detail
11. MALINSKÝ MartinCK sázava Bike Team#17Mdo407.01:18:40.69+00:07:28.48Detail
12. HANZEL IvanSázava#37M40plus5.01:18:41.16+00:07:28.95Detail
13. DANEŠ VladimírCK Sázava-bike team#14Mdo408.01:18:41.20+00:07:28.99Detail
14. JÍRŮ JanBikeclinic Kouřim#5Mdo409.01:18:53.99+00:07:41.78Detail
15. ČEPIČKA MichalKolín#53M40plus6.01:21:37.29+00:10:25.08Detail
16. POPEL KarelChrášťany#8M40plus7.01:21:38.97+00:10:26.76Detail
17. ŠMEJKAL JiříÚjezdec#57Mdo4010.01:22:36.52+00:11:24.31Detail
18. BERAN OndřejKC Slavia Praha#18Mdo4011.01:24:05.74+00:12:53.53Detail
19. MICHÁLEK MiloslavSázava#25M40plus8.01:24:20.81+00:13:08.60Detail
20. PŘENOSIL Jiřístáj Makolusky#74M40plus9.01:24:24.65+00:13:12.44Detail
21. BECHYNĚ RadekAK Kolín#58M40plus10.01:26:23.49+00:15:11.28Detail
22. SKÁLA RadekCSC Český Brod#7M40plus11.01:26:35.19+00:15:22.98Detail
23. BENEŠ VladimírJoskatel team Martín#69M40plus12.01:27:47.76+00:16:35.55Detail
24. HÁBA JanJoskatel Team#61Mdo4012.01:27:48.57+00:16:36.36Detail
25. ŠTĚPÁNEK JiříColorado Team Zásmuky#44M40plus13.01:29:47.31+00:18:35.10Detail
26. ČÁLEK PetrUhlířské Janovice#76M40plus14.01:30:08.10+00:18:55.89Detail
27. ČECH JanPBT#68M40plus15.01:35:53.86+00:24:41.65Detail
28. JIRSÍK Josef#31M40plus16.01:35:56.22+00:24:44.01Detail
29. ŠEBEK PetrStíhači Doubek#67M40plus17.01:36:08.33+00:24:56.12Detail
30. ŠAFRA PavelJoskatel Team#34M40plus18.01:37:13.21+00:26:01.00Detail
31. PEER IvošTJ Dolany#54M40plus19.01:38:17.44+00:27:05.23Detail
32. ZEMAN JosefBělokozly#56M40plus20.01:39:56.43+00:28:44.22Detail
33. CHMÁTAL DavidRoRace Team Pyšely#26Mdo4013.01:40:09.66+00:28:57.45Detail
34. GREGOR LukášPraha 8#13Mdo4014.01:40:32.30+00:29:20.09Detail
35. PÁLA VáclavJoskatel Team#32M40plus21.01:40:41.38+00:29:29.17Detail
36. SKALICKÝ TomášUhlířské Janovice#78M40plus22.01:42:04.19+00:30:51.98Detail
37. KORMAŇÁK TomášPraha#16Mdo4015.01:43:18.45+00:32:06.24Detail
38. ŠIMŮNEK DavidJoskatel Team#36Mdo4016.01:44:08.03+00:32:55.82Detail
39. HLAVÁČ VítMalá Skála#30Mdo4017.01:44:31.22+00:33:19.01Detail
40. KORMAŇÁK PavelPraha#15M40plus23.01:44:56.91+00:33:44.70Detail
41. HRON MilanVavřinec#43M40plus24.01:45:25.00+00:34:12.79Detail
42. KLEIN AntonínUhlířské Janovice#63M40plus25.01:45:32.84+00:34:20.63Detail
43. VALENTA RudolfKOLORADOTEAM#3M40plus26.01:46:19.21+00:35:07.00Detail
44. TAITL MiroslavZlatá#65M40plus27.01:49:40.43+00:38:28.22Detail
45. HROCH JaroslavZOO Chlum#10M40plus28.01:49:40.70+00:38:28.49Detail
46. HERVERT LukášHorní Kruty#45Mdo4018.01:51:06.23+00:39:54.02Detail
47. KOLENATÝ Tomáš~#33M40plus29.01:53:51.35+00:42:39.14Detail
48. MORAVEC VáclavPraha 5#73M40plus30.01:56:12.16+00:44:59.95Detail
49. KOCOUREK JiříMělník#70M40plus31.01:56:18.15+00:45:05.94Detail
50. KOČÍ Jiří#6M40plus32.01:58:17.37+00:47:05.16Detail
51. SEVERYN MiroslavKolín#39M40plus33.01:58:56.30+00:47:44.09Detail
52. SEVERYN RichardMerida Remerx Team Kolín#40Mdo4019.01:58:58.56+00:47:46.35Detail
53. PIVOŇKA Milan#24Mdo4020.01:59:09.20+00:47:56.99Detail
54. BOHÁČ JaroslavUhlířské Janovice#42Mdo4021.01:59:12.62+00:48:00.41Detail
55. HROCH JaroslavZOO Chlum#11M40plus34.02:00:26.69+00:49:14.48Detail
56. BUCHAR ZdeněkUhlířské Janovice#59M40plus35.02:02:49.19+00:51:36.98Detail
57. HEJDUK LuděkKolorádoteam#21M40plus36.02:05:28.65+00:54:16.44Detail
58. HROCH JiříUhlířské Janovice#62M40plus37.02:06:42.26+00:55:30.05Detail
59. ŠMIGELSKÝ LukášKellys Bike Ranch#4Mdo4022.02:18:11.09+01:06:58.88Detail
60. HOFFMAN Miroslav#66M40plus38.02:24:33.08+01:13:20.87Detail
DNF BOUMA JiříJoskatel team#60Mdo40DNF Detail
DNF VOSECKÝ MilošČeský Brod#48M40plusDNF Detail
DNF ŘÍMEK MilanZásmuky#51Mdo40DNF Detail
DSQ STREJČOVSKÝ JiříRoRace Team Pyšely#27M40plusDSQ Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz