Oficiální Výsledková listina CTP Pálava Race
14. 8. 2016

TM

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. JAKUBÍČEK JanKerberos#121CZE1982M301.04:08:49.9400:24:29.3400:01:13.9602:20:01.1300:01:47.2201:21:18.27Detail
2. KOZEL TomášSK Slavia Praha#15CZE1982M302.04:16:26.28+00:07:36.3400:27:17.1400:01:29.6902:26:48.2000:01:27.6701:19:23.57Detail
3. MERVA MilanVita Sana Club#187CZE1985M303.04:19:05.83+00:10:15.8900:24:37.8900:01:49.1602:22:13.7700:01:35.7101:28:49.28Detail
4. KŇÁVA MartinIndividuální#179CZE1970M451.04:19:22.91+00:10:32.9700:29:03.7100:01:19.2102:22:16.0300:02:13.0701:24:30.87Detail
5. STRANGMÜLLER JanENERGY TEAM#132CZE1976M401.04:19:43.35+00:10:53.4100:24:58.0100:00:52.6402:24:24.9600:02:09.9901:27:17.73Detail
6. CZYŻ BartłomiejBikebrothers Team#61POL1990M251.04:21:09.63+00:12:19.69Detail
7. TEPLÝ OndřejHISPORT Team#67CZE1978M351.04:26:04.68+00:17:14.74Detail
8. NOVOTNÝ DanielCykloservis Moravský Krumlov#80CZE1974M402.04:29:24.49+00:20:34.5500:29:18.7000:01:11.6702:25:19.8500:01:52.7101:31:41.53Detail
9. ŠIMON JanINFINITYSPORT.CZ / MOUNTAINTIME#95CZE1991M252.04:29:50.74+00:21:00.8000:24:36.2500:01:25.8502:24:12.7700:01:46.7301:37:49.11Detail
10. SUSKÝ Aleš#174CZE1990M253.04:30:21.78+00:21:31.8400:24:47.3500:01:45.0002:28:10.5700:01:50.0101:33:48.84Detail
11. MATOUŠEK JiříIndividuální#125CZE1992M181.04:33:02.27+00:24:12.3300:26:34.2600:01:34.8902:22:16.6400:01:49.5001:40:46.96Detail
12. JANISZEWSKI ArturWeź nie pierdol#102POL1982M304.04:36:02.61+00:27:12.6700:30:34.6300:02:18.3302:24:09.8500:02:55.3901:36:04.39Detail
13. TOMÁŠ ZdeněkTriatlon Býšť#141CZE1971M452.04:36:10.32+00:27:20.3800:29:34.4900:02:22.2602:30:45.6600:02:14.6001:31:13.28Detail
14. PRAŽAN Jan---#119CZE1978M352.04:36:42.53+00:27:52.5900:32:38.5700:02:30.5902:26:56.9900:02:33.0101:32:03.34Detail
15. VLK Lukáš---#18CZE1977M353.04:36:57.36+00:28:07.42Detail
16. HRADIL PavelValachiarun#86CZE1998M182.04:39:58.37+00:31:08.4300:25:17.0100:01:58.3402:36:31.9900:01:46.5001:34:24.50Detail
17. KLIKA PetrNOVIS TK Praha#87CZE1979M354.04:41:43.61+00:32:53.6700:30:45.1800:02:30.1302:35:00.1300:02:23.3201:31:04.83Detail
18. BLÁHA Jan---#12CZE1982M305.04:44:12.07+00:35:22.1300:28:05.1900:02:47.7702:30:55.9000:02:51.4501:39:31.75Detail
19. FOUKAL LiborSportcomplex Břeclav#150CZE1977M355.04:44:38.48+00:35:48.5400:32:55.6900:02:26.7002:31:35.5200:02:08.7901:35:31.75Detail
20. CHOTĚBORSKÝ JanTTT#9CZE1981M356.04:50:30.04+00:41:40.1000:29:38.6600:01:55.4002:22:10.7400:02:31.3201:54:13.91Detail
21. VITÁSEK Jan---#58CZE1990M254.04:50:46.47+00:41:56.53Detail
22. RACEK TomášEasyGoRun#98CZE1981M357.04:51:14.83+00:42:24.8903:03:42.7900:01:55.0701:45:36.97Detail
23. KONVIČKA Adam---#33CZE1977M358.04:51:58.75+00:43:08.81Detail
24. BLOUDÍČEK PetrEurofoam Sport Team#68CZE1981M359.04:52:30.55+00:43:40.61Detail
25. ŠKODA MilanLEFFI TEAM#97CZE1979M3510.04:55:30.73+00:46:40.7900:26:29.5100:01:54.1502:39:54.9800:02:10.7001:45:01.37Detail
26. SIKORA AlešIndividuální#120CZE1973M403.04:56:28.47+00:47:38.5300:34:17.6700:02:45.6902:37:31.1200:02:30.8801:39:23.10Detail
27. MAREŠ JiříNeVrSport Team#177CZE1973M404.04:59:53.93+00:51:03.9900:32:44.7000:01:56.2402:33:33.7800:02:02.6901:49:36.49Detail
28. GORYCZKA MichalPepa Team FM#45CZE1976M405.05:00:44.54+00:51:54.6000:35:57.9100:02:07.7702:39:32.2200:02:15.5901:40:51.03Detail
29. KOLPEK Václav#176CZE1980M3511.05:01:18.61+00:52:28.6700:28:18.1200:03:11.8702:38:20.0500:02:42.4901:48:46.06Detail
30. GAJDOŠ JurajHerbatica#105SVK1988M255.05:02:29.17+00:53:39.2300:28:09.7900:03:45.7802:38:30.3000:02:26.5201:49:36.76Detail
31. KROUPA ŠtěpánHISPORT Team#106CZE1975M406.05:02:41.32+00:53:51.3800:26:32.2300:01:18.6802:45:29.8700:01:56.4201:47:24.10Detail
32. ŠAFAŘÍK TomášIndividuální#70CZE1979M3512.05:03:33.93+00:54:43.99Detail
33. FORET MiloslavTITAN TRILIFE#172CZE1967M453.05:03:35.39+00:54:45.4500:34:42.4900:02:43.7002:40:57.8200:03:14.3701:41:57.00Detail
34. ŠLÉGR JiříSK Autorest#140CZE1954M601.05:05:04.95+00:56:15.0100:35:30.9600:02:55.9302:39:20.8400:02:16.9801:45:00.21Detail
35. BYSTŘICKÝ Michal2V BIKERS#91CZE1983M306.05:05:19.21+00:56:29.2700:39:11.6600:02:43.4202:33:50.2400:03:11.7301:46:22.15Detail
36. TEJKAL Šimon---#111CZE1988M256.05:05:26.25+00:56:36.3100:36:37.9600:02:17.8602:44:11.0300:02:13.9901:40:05.40Detail
37. VLACH BorisAusterlitz Adventure#72CZE1973M407.05:06:24.25+00:57:34.31Detail
38. SLIWKA ZenonIndividuální#108CZE1979M3513.05:06:29.61+00:57:39.6700:36:23.7600:01:48.5302:36:19.8100:02:09.6901:49:47.80Detail
39. DOKOUPIL Petr---#149CZE1977M3514.05:06:53.41+00:58:03.4700:32:13.8300:01:57.4002:45:04.6400:02:15.3101:45:22.21Detail
40. PROCHÁZKA Libor---#42CZE1977M3515.05:07:46.75+00:58:56.81Detail
41. DANEL AlexanderTeam Zotheca.cz#143CZE1966M501.05:09:50.81+01:01:00.8700:29:21.3500:01:58.7302:39:11.9000:02:45.4401:56:33.38Detail
42. PAVLOŇ Filip#181CZE1995M183.05:12:15.28+01:03:25.3400:32:51.3200:02:12.1702:50:52.8400:02:24.4701:43:54.46Detail
43. HURNÍK PavelTriatlon Team Opava#114CZE1965M502.05:12:24.21+01:03:34.2700:31:40.2000:01:30.5702:42:43.4400:02:51.9801:53:38.00Detail
44. SVOBODA JosefIRON STARS BEROUN#147CZE1977M3516.05:13:38.45+01:04:48.5100:31:22.8800:02:24.7702:48:03.2200:02:50.7601:48:56.79Detail
45. GOTTLIEB MiroslavTJ Spartak Třebíč#129CZE1975M408.05:15:35.09+01:06:45.1500:30:02.3600:02:14.7902:48:01.1500:01:47.5701:53:29.21Detail
46. PALEČEK MichalStratton#94CZE1983M307.05:15:46.25+01:06:56.3100:33:04.6800:02:01.2002:41:36.4000:02:31.6301:56:32.31Detail
47. KÁRL Jiří---#41CZE1989M257.05:16:31.37+01:07:41.4300:35:39.5300:03:01.9002:40:30.1200:02:29.3801:54:50.43Detail
48. JIŘIKOVSKÝ MartinHC Monte Bú#137CZE1973M409.05:16:31.52+01:07:41.5800:29:45.0600:01:55.9702:53:24.3100:02:52.3701:48:33.79Detail
49. RUJZL Pavel---#96CZE1985M308.05:16:37.41+01:07:47.4700:37:09.8100:02:05.7602:41:04.6000:02:39.4901:53:37.72Detail
50. ŠUBRT MichalBTfly#128CZE1971M454.05:17:20.51+01:08:30.5700:29:00.0300:01:45.4302:29:42.1400:03:05.4402:13:47.46Detail
51. ŘEZNÍČEK VladislavSokol Bouzov#110CZE1964M503.05:17:32.10+01:08:42.1600:31:05.2900:01:46.1702:35:42.3800:02:20.4002:06:37.84Detail
52. VRONKA DavidTriatlon Club Olomouc#88CZE1974M4010.05:17:42.23+01:08:52.2900:29:38.3000:02:52.6202:39:29.5900:02:00.0002:03:41.70Detail
53. BARTOŠEK Michal---#83CZE1989M258.05:18:22.24+01:09:32.3000:40:21.3400:03:23.1702:50:04.5800:02:56.2301:41:36.90Detail
54. NEVŘALA MichalSK Ocelaci Ostrava#53CZE1981M3517.05:19:28.49+01:10:38.55Detail
55. ORDELT Petr#171CZE1976M4011.05:19:31.31+01:10:41.3700:34:15.5100:02:20.3902:38:31.3500:02:32.5902:01:51.46Detail
56. HEJNA MarekTriatlon Praha Háje#71CZE1980M3518.05:19:36.03+01:10:46.09Detail
57. ZAHRADNICKÝ MartinValcon Systems Zlín#27CZE1987M259.05:20:03.98+01:11:14.04Detail
58. LAZAR MarekNOVIS TK Praha#31CZE1977M3519.05:20:09.05+01:11:19.11Detail
59. FARKAŠ Aleš---#43SVK1975M4012.05:21:39.68+01:12:49.74Detail
60. ŠÍBAL JanROCKTECHNIK TRIATLON#36CZE1976M4013.05:22:18.51+01:13:28.5700:32:43.2800:02:35.5002:46:07.9200:03:04.1101:57:47.69Detail
61. SLOVÁK RadoslavEdhouse.cz#81CZE1977M3520.05:22:41.28+01:13:51.3400:34:05.3000:02:06.2503:00:27.6300:03:17.1201:42:44.96Detail
62. DUFEK Milan---#49CZE1985M309.05:23:46.34+01:14:56.40Detail
63. RŮT Jiří---#142CZE1991M2510.05:23:49.97+01:15:00.0300:34:13.3900:03:05.1402:49:10.8100:02:21.7901:54:58.82Detail
64. HRABOVSKÝ PetrRacers Club#24CZE1981M3521.05:24:16.61+01:15:26.6700:42:11.6200:02:28.5502:39:05.9000:03:03.5701:57:26.95Detail
65. KUČERA OndřejSTS Chvojkovice-Brod, PKJH J. Hradec#151CZE1973M4014.05:24:35.62+01:15:45.6800:32:53.8400:02:27.9002:45:08.3900:02:11.9002:01:53.56Detail
66. ZDRÁHAL JaroslavTTS Osek nad Bečvou#82CZE1963M504.05:25:31.37+01:16:41.4300:28:50.7400:02:04.5702:41:26.0100:02:33.6802:10:36.35Detail
67. KALINA BohumilSK Kardašova Řečice#56CZE1976M4015.05:27:53.68+01:19:03.7400:37:20.5800:02:57.9502:40:21.4700:02:19.3902:04:54.26Detail
68. ŠTĚPÁNEK Martin---#107CZE1981M3522.05:28:10.72+01:19:20.7800:37:00.9800:01:55.2802:44:03.3200:02:29.7102:02:41.42Detail
69. HRSTKA Milan#175CZE1974M4016.05:28:24.70+01:19:34.7600:39:06.4300:02:38.6302:42:44.3400:02:57.4102:00:57.88Detail
70. VACEK JanWunderman#46CZE1981M3523.05:29:02.42+01:20:12.4800:33:31.4700:01:53.5502:44:31.1400:02:40.6202:06:25.61Detail
71. VESELÝ LukášCSC Český Brod#13CZE1993M184.05:31:07.36+01:22:17.4200:36:17.6900:02:06.7402:48:26.1900:02:27.3802:01:49.34Detail
72. RIEBAUER JiříLokomotiva Břeclav#135CZE1963M505.05:33:16.66+01:24:26.7200:36:29.0800:03:06.9002:43:50.4800:03:36.6602:06:13.53Detail
73. KOSTRUH David---#130CZE1967M455.05:34:33.98+01:25:44.0400:42:48.1600:03:34.1602:49:54.3100:04:25.6501:53:51.68Detail
74. NOVOTNÝ Petr---#22CZE1969M456.05:35:41.11+01:26:51.17Detail
75. HUSÁNIK RóbertPEPA Team Frýdek-Místek#44CZE1985M3010.05:36:53.67+01:28:03.73Detail
76. BOCHNÍČEK PetrTJ Sokol Rosice#145CZE1976M4017.05:40:55.92+01:32:05.9800:34:14.3200:05:05.7102:43:29.5700:06:14.0202:11:52.29Detail
77. KOPEČNÝ FrantišekTTS Osek nad Bečvou#99CZE1962M506.05:41:22.18+01:32:32.2400:37:49.0800:04:11.6302:58:17.2200:03:42.1001:57:22.13Detail
78. COUFAL RichardMaňa říkala#2CZE1973M4018.05:42:03.44+01:33:13.50Detail
79. PROCHÁZKA JanCyklo Třeštice#79CZE1993M185.05:43:28.93+01:34:38.9900:43:17.2200:04:57.6602:42:54.2600:04:27.2902:07:52.48Detail
80. BRATRŠOVSKÝ Libor---#127CZE1976M4019.05:45:44.01+01:36:54.0700:42:52.1100:02:25.3302:53:00.5500:03:07.3502:04:18.65Detail
81. VODIČKA JanTriatlon Club Olomouc#60CZE1968M457.05:46:22.31+01:37:32.3700:31:21.6300:01:46.2302:58:10.8900:03:06.6302:11:56.92Detail
82. ŠŤAVÍK Jaroslav---#144CZE1985M3011.05:46:23.18+01:37:33.2400:33:27.1800:03:10.3802:58:14.7700:02:23.7002:09:07.13Detail
83. ŠVEC LuděkTK DUKO Rýmařov#3CZE1978M3524.05:46:36.20+01:37:46.26Detail
84. JAVŮREK Martin---#74CZE1985M3012.05:46:58.31+01:38:08.3700:35:19.0500:03:40.1002:54:39.3500:03:23.7902:09:56.00Detail
85. ŠIML JanNOVIS TK Praha#118CZE1967M458.05:49:18.97+01:40:29.0300:28:51.3100:02:32.9203:09:09.6000:04:35.7902:04:09.33Detail
86. KALICH Radim#185CZE1986M3013.05:51:28.34+01:42:38.4000:38:38.1500:02:53.6702:46:03.1000:03:47.0402:20:06.35Detail
87. PŘIBYL LiborRK squash gang#131CZE1983M3014.05:53:54.82+01:45:04.8800:38:43.5000:02:16.3502:49:09.6000:03:26.2802:20:19.07Detail
88. KRÁTKÝ JiříCTP#75CZE1977M3525.05:54:51.81+01:46:01.8700:37:57.2200:03:21.3702:56:23.7800:03:31.2502:13:38.16Detail
89. KOLLÁR JanRacing Olešná#112CZE1991M2511.05:59:43.42+01:50:53.4800:34:42.9100:02:29.3003:07:24.1600:02:42.5702:12:24.47Detail
90. NAVRÁTIL Mirek---#184CZE1979M3526.06:00:04.17+01:51:14.2300:40:41.3300:03:41.9702:52:35.6900:04:37.0102:18:28.16Detail
91. HUDEC Karel---#77SVK1957M551.06:03:17.88+01:54:27.9400:44:55.7800:05:10.3502:56:01.2000:04:07.2702:13:03.27Detail
92. TRÝZNA DanielLASVIT BIKERS#148CZE1995M186.06:06:32.19+01:57:42.2500:30:02.3600:04:00.2503:04:16.4800:02:20.6602:25:52.42Detail
93. PAVLÍČEK MartinAC SPARTA PRAHA#124CZE1983M3015.06:08:04.64+01:59:14.7000:40:20.6500:03:24.1803:14:19.9000:02:39.1902:07:20.70Detail
94. ŠEVČÍK Milan---#146CZE1969M459.06:09:27.95+02:00:38.0100:50:06.1800:02:52.8002:56:39.6300:03:09.9302:16:39.39Detail
95. LUKÁŠEK JiříIndividuální#55CZE1983M3016.06:15:52.27+02:07:02.3300:32:51.4500:02:32.0402:52:49.6100:03:03.2202:44:35.93Detail
96. POLÍVKA VladimírNáklo#139CZE1969M4510.06:17:45.87+02:08:55.9300:37:33.2100:02:41.4602:55:30.1100:04:13.6002:37:47.46Detail
97. FOJKES RadimKPM#117CZE1972M4020.06:21:46.06+02:12:56.1200:42:14.8900:05:10.9003:03:12.3200:04:02.3102:27:05.63Detail
98. ZOUBEK DanielKPM Nymburk#101CZE1967M4511.06:35:16.44+02:26:26.5000:43:08.4900:01:49.0003:16:11.2100:03:39.9702:30:27.76Detail
99. ČÍŽEK PetrPoděbrady#37CZE1984M3017.06:40:33.70+02:31:43.76Detail
100. ŠŮS JaroslavNOVIS TK Praha#85CZE1965M507.06:44:48.08+02:35:58.1400:39:25.9800:00:58.3303:05:39.7500:03:39.3102:55:04.69Detail
DNF KODAJEK PetrHISPORT Team#1CZE1974M40DNF Detail
DNF ZACEK Lubos---#23CZE1978M35DNF Detail
DNF ŠOLC FilipSki Žabiny#66CZE1985M30DNF Detail
DNF PETRÁSEK Václav---#52CZE1976M40DNF 00:26:33.6300:01:57.97Detail
DNF MICHÁLEK ZbyněkIndividuální#54CZE1974M40DNF 00:33:51.8300:01:52.05Detail
DNF GÁŠEK Ladislav---#50CZE1984M30DNF 00:34:49.8300:02:58.59Detail
DNF VANĚK PetrJindřichův Hradec#154CZE1980M35DNF 00:40:54.4100:03:01.77Detail
DNF PAVELKA LiborSK Oceláci Ostrava#21CZE1977M35DNF 00:30:55.7400:02:06.0602:27:10.9100:02:06.52Detail
DNF ŠŤASTA LiborPell´s factory team#126CZE1966M50DNF 00:31:52.5000:01:43.0802:41:26.7200:02:45.52Detail
DNF JANČÍK DavidIsover#180CZE1971M45DNF 00:33:07.4800:02:03.3102:57:31.5200:03:31.90Detail
DNF SLAVATA Tomáš#188CZE1980M35DNF 00:32:29.4700:01:21.8502:58:28.4100:04:43.84Detail
DNF KÁRA JaroslavMizuno Czech#138CZE1985M30DNF 00:39:28.4700:04:20.6403:09:57.2200:03:26.70Detail
DNF STENZL LiborEtriatlon Team#48CZE1978M35DNF 00:38:33.8800:05:23.7603:26:14.61Detail
DNF KRPEC LukášROCKTECHNIK TRIATLON#173CZE1979M35DNF 00:24:35.8400:01:06.0302:19:11.4500:01:34.7401:23:44.26Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz