Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. VONDRÁŠEK DavidTriatlet Karlovy Vary#108M391.00:35:0800:17:49.8000:17:17.84Detail
2. BOHÁČEK ŠtěpánRun sport tým#124M491.00:36:25+00:01:1700:17:52.7700:18:31.35Detail
3. JURIČ Miroslav#125M492.00:36:25+00:01:1700:17:51.0500:18:33.29Detail
4. ŠINKA LadislavCheb/ Chebští fofři#1M392.00:38:03+00:02:55Detail
5. KOVÁŘ KamilSpokato Sokolov#122M493.00:38:13+00:03:0500:18:28.9300:19:44.05Detail
6. BLAŽEK AlbertKarlovy Vary#55M393.00:38:33+00:03:2500:18:30.9000:20:01.35Detail
7. MARŠÍK PavelSalming Running Team#8M591.00:39:28+00:04:20Detail
8. TRÁVNÍČEK JiříSV Stříbro#133M494.00:39:45+00:04:3700:19:05.4600:20:38.99Detail
9. KORÁB JanPolička#73M394.00:40:38+00:05:3000:19:46.5700:20:50.97Detail
10. GLAZER MiroslavČeské Budějovice#103M395.00:41:09+00:06:0100:20:04.7900:21:03.88Detail
11. MAREK MartinPlzeň#64M396.00:41:09+00:06:0100:20:11.2500:20:57.54Detail
12. KUČERA JiříSAPE Toužim#131M592.00:41:14+00:06:0600:20:04.0100:21:09.51Detail
13. GANSUM SanchirCheb#107M397.00:43:16+00:08:0800:19:58.8000:23:16.82Detail
14. VOKROJ AlexandrUSK Akademik#69M398.00:43:27+00:08:19Detail
15. SKŘIVÁNEK MarekCheb#110M399.00:43:53+00:08:4500:20:54.5600:22:58.17Detail
16. BECHIŇSKÝ VáclavCykloteam Nová Role#56M3910.00:43:55+00:08:4700:20:53.0600:23:01.17Detail
17. NOVOTNÝ LubomírUSK Akademik#72M3911.00:44:09+00:09:01Detail
18. FALTUS DanielCheb#121M495.00:44:28+00:09:2000:21:47.3600:22:39.94Detail
19. ŠEVČÍK MichalTrojmezí#102M3912.00:45:02+00:09:5400:22:34.5300:22:26.52Detail
20. PROVAZNÍK DavidNejdek#106M3913.00:45:33+00:10:2500:22:18.8900:23:13.44Detail
21. BROŽ PetrUSK Akademik#62M593.00:45:44+00:10:3600:22:17.8200:23:25.29Detail
22. ŠLAJS MiroslavCheb#123M496.00:45:46+00:10:3800:22:44.6800:23:00.72Detail
23. HAD AdamUnion Cheb#138M3914.00:45:55+00:10:4700:20:54.3300:25:00.43Detail
24. VLASÁK JaroslavAVL Stříbro#137M594.00:46:14+00:11:0600:22:35.4100:23:38.53Detail
25. JIRKAL Tomáš#33M3915.00:46:26+00:11:18Detail
26. KOLÁŘ KarelCitice#61M497.00:46:49+00:11:41Detail
27. ŘEPA VilémRozbehnito#112M595.00:47:10+00:12:0200:22:33.4900:24:36.07Detail
28. BEZDĚK JanMVE Pomezná#143M596.00:47:16+00:12:0800:22:59.0700:24:16.75Detail
29. HAUSER JiříSokolov / Hauser Team#5M597.00:48:03+00:12:55Detail
30. CINTL TomášMar. Lázně/AC Malá Hleďsebe#67M498.00:48:17+00:13:09Detail
31. VRBA KarelAK Habartov#51M598.00:48:54+00:13:4600:23:05.1500:25:48.61Detail
32. ŠIMÁČEK VáclavCheb#54M3916.00:49:43+00:14:3500:24:56.6900:24:45.69Detail
33. CINTL ŠtěpánAC Malá Hleďsebe#140M3917.00:49:49+00:14:4100:24:01.9900:25:46.76Detail
34. MOUDRÝ MichalCheb#68M3918.00:49:51+00:14:43Detail
35. BOBENIČ JosefCvočci Sokolov#114M3919.00:50:02+00:14:5400:25:40.6300:24:21.22Detail
36. ILLICHMANN VítKarlovy Vary#129M3920.00:50:28+00:15:2000:23:07.3700:27:20.13Detail
37. HAUEISEN MartinCheb#50M3921.00:50:33+00:15:2500:23:59.7300:26:32.81Detail
38. SVOBODA OndřejPraha#43M3922.00:52:38+00:17:30Detail
39. MAŠEK FrantišekCheb#24M3923.00:53:04+00:17:5600:25:43.7000:27:19.42Detail
40. ČADEK MartinCheb#104M499.00:53:21+00:18:1300:26:07.7400:27:12.86Detail
41. ROLNÍK TomášFK Hvězda Cheb#128M3924.00:54:56+00:19:4800:26:28.2900:28:27.21Detail
42. KUČERA JindřichPraha#40M3925.00:57:30+00:22:22Detail
43. PAŠEK OndřejPlesná#119M3926.00:58:12+00:23:0400:27:11.0100:31:00.69Detail
44. KAŠPAR LadislavCheb#46M3927.00:59:24+00:24:1600:27:42.1500:31:41.78Detail
45. CHLAD MiroslavCheb#53M4910.00:59:32+00:24:24Detail
46. ŠARMÍR DavidPraha#41M3928.00:59:46+00:24:3800:27:59.4400:31:46.44Detail
47. TOLAR VladimírSV Stříbro#134M60plus1.01:01:08+00:26:0000:29:15.9800:31:51.16Detail
48. ŠÍSTEK DanielLuby#117M4911.01:01:34+00:26:2600:27:58.5800:33:35.31Detail
49. BENKÁR ZbyněkCheb#21M4912.01:02:21+00:27:1300:28:15.3400:34:04.70Detail
50. KRÁL JosefPraha#60M3929.01:05:07+00:29:5900:31:32.1800:33:34.15Detail
DNF TOMÁŠ MartinPraha#42M39DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz