Oficiální Výsledková listina Ocelák
10. 9. 2016

ocelák

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. POLMAN DanielLidé a Hory, Duratec#31979M36-501.02:02:21.2501:00:26.2801:01:54.96Detail
2. PECH MartinPrima-kolo.cz#221997Mdo351.02:02:39.32+00:00:18.0701:00:26.7901:02:12.52Detail
3. SVOBODA JiříKbely Cycling Team#111992Mdo352.02:04:51.59+00:02:30.3401:00:27.5501:04:24.04Detail
4. KLÍMA DavidVokolek Cycling#351971M36-502.02:07:51.23+00:05:29.9801:02:57.4101:04:53.82Detail
5. VLACHOVSKÝ MichalBSK Racing#61987Mdo353.02:08:09.56+00:05:48.3101:02:57.6601:05:11.89Detail
6. NOSEK JiříKdeby Cycling Team#101970M36-503.02:08:57.31+00:06:36.0601:02:55.9501:06:01.36Detail
7. ŽÁKOVSKÝ MarekHasiči Praha#91972M36-504.02:09:00.14+00:06:38.8901:03:32.0301:05:28.10Detail
8. POPELKA LukášSimbio Cannondale#151996Mdo354.02:13:03.28+00:10:42.0301:04:50.9201:08:12.35Detail
9. TINDEL Petr#401972M36-505.02:13:03.50+00:10:42.2501:04:52.0001:08:11.50Detail
10. ZVOLSKÝ RomanKELLYS BIKERANCH TEAM#301965M511.02:14:49.86+00:12:28.6101:06:53.9401:07:55.91Detail
11. NOVOTNÝ VladislavKbely Cycling Team#231959M512.02:15:08.64+00:12:47.3901:06:53.5201:08:15.12Detail
12. KDÝR PetrBSK Racing#41964M513.02:15:30.03+00:13:08.7801:06:55.1801:08:34.84Detail
13. RYDVAL MichalCK Vinohradské šlapky#11974M36-506.02:16:17.11+00:13:55.8601:06:43.9401:09:33.16Detail
14. CHUDOMAL Jiří#411975M36-507.02:16:48.53+00:14:27.2801:06:56.5701:09:51.96Detail
15. PTÁČEK JosefStark cycling Team#171973M36-508.02:19:17.45+00:16:56.2001:08:19.5501:10:57.90Detail
16. CELERIN IvanTML#291963M514.02:21:46.72+00:19:25.4701:09:21.4701:12:25.25Detail
17. MALINSKÝ MartinCK Sazava-bike team#251979M36-509.02:21:47.60+00:19:26.3501:09:20.5501:12:27.04Detail
18. HOFFMANN Pavel#511972M36-5010.02:23:11.54+00:20:50.2901:11:35.5001:11:36.04Detail
19. LUDVÍKOVÁ Kateřina#81979Z1.02:23:37.39+00:21:16.1401:09:20.9701:14:16.42Detail
20. PROUZA Petr#381985Mdo355.02:25:59.61+00:23:38.3601:12:44.6401:13:14.97Detail
21. VITÁČEK Tomáš#341964M515.02:25:59.76+00:23:38.5101:09:22.5501:16:37.20Detail
22. ŠMIGELSKÝ LukášKELLYS BIKERANCH TEAM#371996Mdo356.02:26:40.35+00:24:19.1001:09:21.7601:17:18.59Detail
23. HÁBA Jan#491980M36-5011.02:27:20.23+00:24:58.9801:11:21.6901:15:58.54Detail
24. DOHNAL RichardKellys Bikerach team#71962M516.02:27:21.89+00:25:00.6401:11:24.7601:15:57.12Detail
25. PRAŽÁK Petr#541971M36-5012.02:27:39.19+00:25:17.9401:12:47.3801:14:51.80Detail
26. MIŇOVSKÝ Pavel#361973M36-5013.02:28:30.50+00:26:09.2501:11:39.3601:16:51.14Detail
27. HANZEL Ivan#261971M36-5014.02:28:37.98+00:26:16.7301:11:25.7601:17:12.21Detail
28. ZADÁKOVÁ KláraStark cycling Team#181988Z2.02:32:22.24+00:30:00.9901:14:32.2501:17:49.98Detail
29. DANEŠ VladimírCK Sázava BikeTeam#271989Mdo357.02:33:28.13+00:31:06.8801:09:19.8001:24:08.32Detail
30. MÁŠA DanielSix Monkeys#501974M36-5015.02:35:24.73+00:33:03.4801:15:45.6201:19:39.10Detail
31. SCHNEIDER MartinSimbio Cannondale#161994Mdo358.02:35:34.08+00:33:12.8301:09:42.4801:25:51.60Detail
32. ČECHOVIČ MartinMTB Horomeřiče#21980M36-5016.02:36:22.78+00:34:01.5301:14:36.3501:21:46.43Detail
33. LATIOK RomanShark Team#531985Mdo359.02:37:43.08+00:35:21.8301:15:46.5501:21:56.52Detail
34. ČERNÝ Jan#561956M517.02:37:49.02+00:35:27.7701:15:57.5801:21:51.43Detail
35. SVÍTEK Jan#311974M36-5017.02:38:53.71+00:36:32.4601:16:34.7801:22:18.92Detail
36. KOLESA LuděkKbely Cycling Team#131961M518.02:41:08.31+00:38:47.0601:22:56.3701:18:11.93Detail
37. SKRBKOVÁ Iva#121980Z3.02:42:52.05+00:40:30.8001:19:57.2301:22:54.82Detail
38. ŠUSER VáclavBTK EURO BIKE Praha#211987Mdo3510.02:42:52.71+00:40:31.4601:14:02.5101:28:50.20Detail
39. KUČERA MartinCSK Český Brod#431983Mdo3511.02:50:35.99+00:48:14.7401:20:58.0301:29:37.95Detail
40. BECHYNĚ Radek#441967M36-5018.02:50:46.71+00:48:25.4601:22:14.3901:28:32.32Detail
41. LIŠKA Oldřich#191960M519.02:54:18.87+00:51:57.6201:18:52.6401:35:26.23Detail
42. ŠIMŮNEK David#471983Mdo3512.02:59:00.47+00:56:39.2201:22:23.4901:36:36.98Detail
43. DROBNÁ JanaBSK Racing#391978Z4.03:01:42.81+00:59:21.5601:29:27.0701:32:15.73Detail
44. PLANETA BorisDexter BSK racing#471977M36-5019.03:07:02.96+01:04:41.7101:29:22.7901:37:40.16Detail
45. KROUPA Milan#451967M36-5020.03:11:16.37+01:08:55.1201:49:09.5401:22:06.82Detail
46. BOBIČ Jiří#481966M36-5021.03:11:16.93+01:08:55.6801:49:09.8901:22:07.04Detail
47. HRBKOVÁ JiřinaSK Kbely#141977Z5.03:13:25.70+01:11:04.4501:28:47.3201:44:38.37Detail
48. KROPÍK Jan#201970M36-5022.03:14:49.04+01:12:27.7901:29:18.6501:45:30.39Detail
49. MAREŠ JanVinos#281982Mdo3513.03:20:03.84+01:17:42.5901:33:32.3101:46:31.52Detail
50. JAKUB František#321970M36-5023.03:44:47.59+01:42:26.3401:43:09.1502:01:38.44Detail
51. SMETIVÝ Michal#521983Mdo3514.03:50:33.26+01:48:12.0102:00:55.2201:49:38.04Detail
52. VOHÁNKA Petr#51977M36-5024.03:59:23.54+01:57:02.2901:43:13.3702:16:10.17Detail
DNF JANDA Pavel#461969M36-50DNF 01:52:18.40Detail
DNF HRTAN David#421974M36-50DNF 02:42:19.99Detail
DNF FUXA MartinCK Sázava BikeTeam#241979M36-50DNF 01:28:28.7802:10:36.61Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz