Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2017
3. 6. 2017

47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RYBAŘÍK IvanGS cyklo team Jistebnice#1B11.01:41:52.97Detail
2. JAKEŠ TomášPRODOLI Racing team#51C11.01:42:09.21+00:00:16.24Detail
3. TOMEČEK ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#158B12.01:42:09.41+00:00:16.44Detail
4. SMOLA LukášGalaxy Cyklosvec Stevens#129A11.01:42:52.79+00:00:59.82Detail
5. ŠITNER JaroslavGS cyklo team Jistebnice#56A12.01:43:54.64+00:02:01.67Detail
6. KNÍŽE DavidPRODOLI Racing team#153B13.01:45:34.13+00:03:41.16Detail
7. VÍTŮ ŠimonUNIQA Jihlava#44A13.01:47:25.91+00:05:32.94Detail
8. CODL LukášCykloklub Chýnov#14B14.01:47:37.71+00:05:44.74Detail
9. MAREŠ VojtěchBikeclinic Cannondale#141B15.01:48:01.99+00:06:09.02Detail
10. FRANTISEK Salaquarda03 probike SANTA CRUZ#105C12.01:48:02.81+00:06:09.84Detail
11. JIŘIČKA MiroslavCyklo Jiřička České Budějovice#81C13.01:48:54.05+00:07:01.08Detail
12. STANĚK PavelAPEX BIKE KLUB TÁBOR#168B16.01:49:46.86+00:07:53.89Detail
13. BAMBULA StanislavČEZ Cyklo Team Tábor#127B17.01:50:15.72+00:08:22.75Detail
14. PLECHATA RadekVelo club Tábor#154C14.01:50:44.78+00:08:51.81Detail
15. ŠTROSMAJER RadekVelosport Valenta Scott team#84B18.01:50:51.86+00:08:58.89Detail
16. PROKOP PavelVeloservis Team#126A14.01:51:00.72+00:09:07.75Detail
17. FIŠER OndřejCykloklub Chynov#143B19.01:51:09.06+00:09:16.09Detail
18. STROPNICKÝ OndraPRODOLI Racing team#85B110.01:51:44.60+00:09:51.63Detail
19. ŠELIGA JaroslavJH CYCLING#66B111.01:52:18.92+00:10:25.95Detail
20. KOVANDA LukášKola BSP Planá nad Lužnicí#46A15.01:52:29.79+00:10:36.82Detail
21. VIKTORA JanSB Cyklo Olympia#71B112.01:52:30.99+00:10:38.02Detail
22. ŠMEJKAL JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#94C15.01:53:32.15+00:11:39.18Detail
23. KOŘÍNEK PetrEUROFOAM SPORT TEAM#45B113.01:53:49.38+00:11:56.41Detail
24. KOBES JanCBC Team#150B114.01:54:05.79+00:12:12.82Detail
25. BAMBULA OndřejČEZ Cyklo Team Tábor#130B115.01:54:07.58+00:12:14.61Detail
26. CAPOUCH DavidAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#5A16.01:54:08.17+00:12:15.20Detail
27. TICHÝ DanielCykloklub Chýnov#69A17.01:54:09.01+00:12:16.04Detail
28. SKŮČEK PetrLivingroomWorkout.eu#9B116.01:54:32.42+00:12:39.45Detail
29. NOVÁK MartinKola BSP Planá nad Lužnicí#28C16.01:54:34.65+00:12:41.68Detail
30. MÍKA OldřichGalaxy CykloŠvec Stevens#170C17.01:54:36.68+00:12:43.71Detail
31. PROCHÁZKA JindraAZ tým Světla nad Sázavou#90B117.01:54:40.04+00:12:47.07Detail
32. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#6C18.01:55:20.31+00:13:27.34Detail
33. JANŮ Ladislavcyklo klub chynov#16B118.01:55:33.21+00:13:40.24Detail
34. FILIP VojtěchCyklo ATOM cycling team#41A18.01:55:33.50+00:13:40.53Detail
35. CESNAKOVÁ MilenaCyklo Team Weber#2Z11.01:55:37.43+00:13:44.46Detail
36. ZAVADIL LiborVELO DVOŘÁK#125C19.01:56:19.79+00:14:26.82Detail
37. DVOŘÁK VojtěchCBC Team#36A19.01:56:20.92+00:14:27.95Detail
38. NOVÁK RadekGS#59A110.01:57:30.86+00:15:37.89Detail
39. HADÁČEK FrantišekGS cyklo team Jistebnice#72C110.01:57:32.83+00:15:39.86Detail
40. VANĚK AlanCyklo ATOM cycling team#53D11.01:57:36.72+00:15:43.75Detail
41. NĚMEČEK AlešPROMPT 2 go! team#60A111.01:58:59.70+00:17:06.73Detail
42. NOVÁK VáclavGW Jihotrans#12C111.01:58:59.87+00:17:06.90Detail
43. HRUBÝ TomášCodeq Team Tábor#99B119.01:59:00.71+00:17:07.74Detail
44. HYNŠT FrantišekGS cyklo team Jistebnice#18B120.01:59:05.74+00:17:12.77Detail
45. CAHA MilošMimoňi#152B121.01:59:06.49+00:17:13.52Detail
46. BENDA JanSK Fit Tabor#96C112.01:59:40.84+00:17:47.87Detail
47. ŠTĚDRÝ AdamParkany#43C113.01:59:55.65+00:18:02.68Detail
48. BARTÁČEK JardaCykloklub Chýnov#68B122.02:00:07.75+00:18:14.78Detail
49. PODZIMEK MichalGS cyklo team Jistebnice#35C114.02:00:24.83+00:18:31.86Detail
50. KUDLÁK TomášGalaxy CykloŠvec Stevens#146A112.02:00:25.40+00:18:32.43Detail
51. BERAN TomášDobrovice#75B123.02:00:25.99+00:18:33.02Detail
52. SKALKA PavelCBC Team#144C115.02:00:45.89+00:18:52.92Detail
53. BUDÍN JanBIKESPACE#163C116.02:00:54.55+00:19:01.58Detail
54. KARELLA MichalGalaxy Cyklo Švec#104C117.02:01:00.69+00:19:07.72Detail
55. KLEPAL Janalltraining.cz#93A113.02:01:24.44+00:19:31.47Detail
56. POHAN JanSpitfire tábor#142A114.02:01:37.15+00:19:44.18Detail
57. DRTINA MartinRadimovice u Želče#118B124.02:01:37.29+00:19:44.32Detail
58. SMITKA LiborCykloklub Chýnov#136B125.02:01:57.36+00:20:04.39Detail
59. TUHÁČEK VladimírBikesport Skála#73D12.02:01:58.18+00:20:05.21Detail
60. TANCER DanielJH CYCLING#30B126.02:02:19.88+00:20:26.91Detail
61. RABA TomášPRODOLI Racing team#111D13.02:02:22.75+00:20:29.78Detail
62. ROLNÍK EmilCBC Team#149B127.02:02:24.33+00:20:31.36Detail
63. MIŇHA PetrGS cyklo team Jistebnice#38C118.02:02:35.10+00:20:42.13Detail
64. BERÁNEK JiříCATVS TEAM Havl. Brod#89B128.02:02:42.68+00:20:49.71Detail
65. SOUČEK JiříCyklo ATOM cycling team#160C119.02:02:51.04+00:20:58.07Detail
66. RECMAN DanTáborský Spitfire#148B129.02:03:08.81+00:21:15.84Detail
67. LINHART JiříBikespace.cz#162B130.02:03:56.57+00:22:03.60Detail
68. AUJEZDECKÝ PepaStehýnka#113C120.02:04:02.64+00:22:09.67Detail
69. GRÜNN JanRBB Invest J. Hradec#83A115.02:04:02.90+00:22:09.93Detail
70. HAVRÁNEK MartinČistý sport#137C121.02:04:18.81+00:22:25.84Detail
71. ŠITLER PavelKOLA BSP#134D14.02:04:19.24+00:22:26.27Detail
72. NOVOTNÝ PetrCBC Team#116B131.02:04:23.59+00:22:30.62Detail
73. BABÁČEK MartinCykloklub Chýnov#10C122.02:04:48.95+00:22:55.98Detail
74. HRIC PavelVelosport Valenta Scott Team#17C123.02:05:03.27+00:23:10.30Detail
75. RYJÁČEK FilipAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#3C124.02:05:16.31+00:23:23.34Detail
76. GRYM MartinGS cyklo team Jistebnice#24C125.02:05:30.76+00:23:37.79Detail
77. VÁCHA PavelCykloklub Chýnov#19C126.02:06:23.66+00:24:30.69Detail
78. BABIDORIČ VladimírDům Barev Český Krumlov#61D15.02:06:29.43+00:24:36.46Detail
79. MACKOVÁ PavlínaCykloklub Chýnov z.s.#23Z12.02:06:34.49+00:24:41.52Detail
80. KORYŤÁK MichalAmerican Chance Casinos team#77B132.02:07:14.04+00:25:21.07Detail
81. MICHAL PetrDomanín#164A116.02:07:14.88+00:25:21.91Detail
82. JEHNĚ VáclavCykloklub Chýnov#167C127.02:07:15.40+00:25:22.43Detail
83. KORDINA ZdeněkPIVO TEAM Ústrašice#169B133.02:07:16.41+00:25:23.44Detail
84. HÁLA OndřejMlýny#155B134.02:07:56.42+00:26:03.45Detail
85. KOCÁŘ MichalApex Bike#49B135.02:08:31.36+00:26:38.39Detail
86. TOMEK Danielcykloextra#15B136.02:08:45.32+00:26:52.35Detail
87. KUBÁLEK FilipTáborský Spitfire#135B137.02:09:30.55+00:27:37.58Detail
88. PROUZA Petr#114B138.02:09:33.80+00:27:40.83Detail
89. MOLÁČEK TomášBSP Planá nad Lužnicí#133B139.02:09:33.89+00:27:40.92Detail
90. ZEMAN ZdeněkSK Fit Tábor#119C128.02:09:52.54+00:27:59.57Detail
91. HOŘEJŠÍ JiříCyklo ATOM cycling team#40C129.02:10:01.99+00:28:09.02Detail
92. MRÁČEK JanCykloklub Chýnov#8C130.02:10:08.20+00:28:15.23Detail
93. MARHOUN ZdeněkČeské Budějovice#39C131.02:10:20.02+00:28:27.05Detail
94. STÁDNÍK MarekDexter Cycling#79C132.02:10:27.17+00:28:34.20Detail
95. NOVÁK VladimírGS cyklo team Jistebnice#21C133.02:10:49.11+00:28:56.14Detail
96. HOLUB MartinPraha 8#65C134.02:11:09.64+00:29:16.67Detail
97. PRÁGR MichalCykloklub Chýnov#67D16.02:11:40.65+00:29:47.68Detail
98. BAJER EmanuelJ+K+L+E Příbram#120C135.02:12:10.03+00:30:17.06Detail
99. PETRÁKOVÁ KamilaAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#171H11.02:12:53.68+00:31:00.71Detail
100. FOSUMOVA MichaelaCBC Team#25H12.02:13:10.49+00:31:17.52Detail
101. PRŮCHA JosefCbc team#26C136.02:13:12.79+00:31:19.82Detail
102. PÍCHA JosefG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#107C137.02:13:26.03+00:31:33.06Detail
103. ELIÁŠEK MartinBiketime Bulls Písek#11B140.02:13:30.67+00:31:37.70Detail
104. NOVÁKOVÁ VeronikaPROMPT2 go! team#87Z13.02:13:50.86+00:31:57.89Detail
105. HANTÁK VladimírApex-Bike team#29C138.02:14:51.53+00:32:58.56Detail
106. KRATOCHVÍL MartinCykloklub Chýnov#100C139.02:15:29.72+00:33:36.75Detail
107. LAŇKA KarelPísek#78C140.02:15:45.75+00:33:52.78Detail
108. ŠOULA RomanRally-Cross-Lukavec#138C141.02:16:11.45+00:34:18.48Detail
109. ŠUSTR PavelG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#166D17.02:16:17.35+00:34:24.38Detail
110. PŘÍPLATA ZdeněkAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#76C142.02:17:04.05+00:35:11.08Detail
111. VÍTEK PetrSokol Ratibořské Hory#122C143.02:17:06.46+00:35:13.49Detail
112. NOVÁK VáclavPROMPT2 go! team#86D18.02:17:47.68+00:35:54.71Detail
113. HERNYCH QuidoApex Bike Club Tábor#165C144.02:18:39.21+00:36:46.24Detail
114. PRINC JanRiders Tábor#151A117.02:18:56.64+00:37:03.67Detail
115. ZLÁMALÍK MartinZa taťku a mamku#70B141.02:18:58.83+00:37:05.86Detail
116. KABEŠ ZdeněkCykloklub Chýnov#7C145.02:18:58.86+00:37:05.89Detail
117. VOKATÝ DavidBiketime Bulls Písek#20C146.02:19:00.79+00:37:07.82Detail
118. CHVAL PetrKotnov#156D19.02:19:06.68+00:37:13.71Detail
119. MAŤHOVÁ TerezaKola BSP Planá nad Lužnicí#27H13.02:19:09.32+00:37:16.35Detail
120. NOVÁKOVÁ NikolaGS cyklo team Jistebnice#22Z14.02:19:27.21+00:37:34.24Detail
121. MALÍK MartinCBC TEAM#55B142.02:19:35.10+00:37:42.13Detail
122. VYSOUŽIL PavelBrno#37B143.02:20:20.65+00:38:27.68Detail
123. BENDA TomášCyklo ATOM cycling team#88B144.02:20:39.01+00:38:46.04Detail
124. KRAUS OndřejAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#48A118.02:20:47.51+00:38:54.54Detail
125. HRDLIČKA JakubSkupina TP APNEJCH BAJLERE#63B145.02:21:06.55+00:39:13.58Detail
126. KUBEC JiříŠebířov#157C147.02:21:17.40+00:39:24.43Detail
127. KARA-IVANSKÝ Tomášboki-TZ#97C148.02:21:46.81+00:39:53.84Detail
128. HRUŠKOVÁ EliškaPRODOLI Racing team#128Z15.02:21:53.37+00:40:00.40Detail
129. ŠTOLCPARTOVÁ MartaCyklo ATOM cycling team#54H14.02:22:10.67+00:40:17.70Detail
130. KRAUS LuděkAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#47D110.02:22:28.70+00:40:35.73Detail
131. LUKŠ DavidCyklo ATOM cycling team#101A119.02:24:30.89+00:42:37.92Detail
132. RAMDIA MatvihŘevnice#124D111.02:24:59.90+00:43:06.93Detail
133. JANURA JanTábor#50A120.02:25:29.46+00:43:36.49Detail
134. RADA MilanCK Chýnov#80A121.02:26:53.90+00:45:00.93Detail
135. ŠVÁCHA MichalMalíkov Smiling Bikers#62A122.02:29:42.38+00:47:49.41Detail
136. EBERTOVÁ LindaAPEX-BIKE Klub Tábor#33H15.02:29:43.88+00:47:50.91Detail
137. ŠIMEČEK Václav#52C149.02:30:39.87+00:48:46.90Detail
138. KREJČÍ JiříApex Bike Club Tábor#31C150.02:32:02.94+00:50:09.97Detail
139. MRKVICOVÁ JitkaAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#74H16.02:32:24.00+00:50:31.03Detail
140. POUCHLÝ AdamTýn nad Vltavou#112C151.02:33:35.70+00:51:42.73Detail
141. MACEK TomášTábor#145C152.02:34:52.65+00:52:59.68Detail
142. BÍLKOVÁ AndreaCodeq Team Tábor#98H17.02:34:57.79+00:53:04.82Detail
143. MACEK OndřejCykloklub Chýnov#123A123.02:35:35.51+00:53:42.54Detail
144. KOUBÍK StanislavPacov#132C153.02:35:47.28+00:53:54.31Detail
145. FINGER RobinA2 tým Světlá nad Sázavou#95B146.02:35:59.69+00:54:06.72Detail
146. GROŠEK LiborPK Sport#108C154.02:36:09.41+00:54:16.44Detail
147. RODOVÁ LibušeJarošov nad Nežárkou#115Z16.02:37:12.36+00:55:19.39Detail
148. DOUBEK PetrKotnov Tábor#121C155.02:38:30.99+00:56:38.02Detail
149. LINTNER PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#106C156.02:38:57.39+00:57:04.42Detail
150. ŠVEC JanG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#13C157.02:39:00.59+00:57:07.62Detail
151. KŘÍŽOVÁ VlaďkaCykloklub Chýnov#4Z17.02:40:46.35+00:58:53.38Detail
152. KLUSÁK PetrMěšice#57D112.02:41:14.23+00:59:21.26Detail
153. KRÁL MartinRiders Tábor#147A124.02:41:32.82+00:59:39.85Detail
154. ZAPLATIL KvětoslavBrno#34C158.02:41:51.43+00:59:58.46Detail
155. PETRŮ MichalKothov Tábor#110C159.02:42:28.23+01:00:35.26Detail
156. SKOTÁK MiroslavCyklo Hobby Kynárec#117D113.02:44:54.09+01:03:01.12Detail
157. DVOŘÁK ZdeněkApex Bike Club#32C160.02:49:05.16+01:07:12.19Detail
158. NÁDVORNÍKOVÁ KateřinaGS cyklo team Jistebnice#161Z18.02:50:52.70+01:08:59.73Detail
159. HOLUBOVÁ JitkaPraha 8#64H18.02:51:48.85+01:09:55.88Detail
160. WEBER PavelHangover#140D114.02:53:15.68+01:11:22.71Detail
161. WEBER JiříHangover#139D115.02:53:16.07+01:11:23.10Detail
162. DEJMAL RadekAZ Tým#92C161.03:02:46.35+01:20:53.38Detail
KEJZLAR Stanislav03 Probike#42C1Detail
ROHEL LukášMěšice#58A1Detail
NĚMEC MarekBirel Advertising#102C1Detail
DĚD PetrSPSVD Jistebnice Čistý sport#159B1Detail
DNF GROŠEK FilipPK Sport#109A1DNF Detail
DNF MALINA PavelAZ tým Světlá nad Sázavou#91C1DNF Detail
DNF NĚMEČEK BlahoslavGS Cyklo Team Jistebnice#103C1DNF Detail
DNF WEBER TomášKOLA BSP#131C1DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz