Oficiální Výsledková listina Běh Mrázovkou
5. 11. 2016

Hlavní 3700 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VANĚK MartinTJ Stodůlky Praha#1271984Muži do 39 let1.00:13:18Detail
2. JINDRA AdamTJ Stodůlky Praha#1201990Muži do 39 let2.00:13:20+00:00:01.50Detail
3. KŘEČEK JiříEleven Run Team#1061998Muži do 39 let3.00:13:27+00:00:09.27Detail
4. KUPIDLOVSKÝ DanielStodůlky#1241976Muži do 49 let1.00:14:18+00:01:00.15Detail
5. RADA JakubTJ Stodůlky#1072000Muži do 39 let4.00:14:22+00:01:03.72Detail
6. DUCHOŇ DavidPraha#1441971Muži do 49 let2.00:14:30+00:01:11.99Detail
7. ŠTENGL DavidTJ Stodůlky#1431994Muži do 39 let5.00:14:36+00:01:18.04Detail
8. HEJNÝ MartinSilvini Madshus#1331968Muži do 49 let3.00:14:49+00:01:30.57Detail
9. REŽNÝ MatějSokol Vrutky#811977Muži do 39 let6.00:15:07+00:01:48.92Detail
10. BUREŠ OndřejAC Sparta Praha#1141999Muži do 39 let7.00:16:03+00:02:44.82Detail
11. RYCHETSKÝ TomášHH Smíchov#1091966Muži do 59 let1.00:16:07+00:02:49.25Detail
12. LINHA TomášPraha 5#1481974Muži do 49 let4.00:16:20+00:03:01.72Detail
13. DUCHOŇOVÁ AndreaASK Slavia Praha#1341999Ženy do 351.00:16:27+00:03:09.35Detail
14. BURDA MichalSK Babica#1531973Muži do 49 let5.00:16:50+00:03:31.47Detail
15. HEJNÁ Anna-MarieSilvini Madshus#1321999Ženy do 352.00:17:10+00:03:51.92Detail
16. VAŠÍČEK Martin#1381968Muži do 49 let6.00:17:31+00:04:12.56Detail
17. SUŠIL JiříTJ Sokol Smíchov#1561981Muži do 39 let8.00:17:50+00:04:32.12Detail
18. ZEDNÍK Roman#1411967Muži do 49 let7.00:17:57+00:04:39.28Detail
19. ŠEVČÍK ZdeněkBrandýs nad Labem#1351983Muži do 39 let9.00:18:27+00:05:09.22Detail
20. BABICKÝ Jan#651976Muži do 49 let8.00:18:47+00:05:28.84Detail
21. DRBOHLAV Tomáš#791980Muži do 39 let10.00:18:56+00:05:37.62Detail
22. KROCOVÁ DenisaSokol Stupnov#1211993Ženy do 353.00:19:00+00:05:42.12Detail
23. ŘÍMAN PetrSK Babica#1541967Muži do 49 let9.00:19:11+00:05:53.10Detail
24. DOSTÁL Mirek#941981Muži do 39 let11.00:19:34+00:06:15.47Detail
25. KROC MiroslavSokol Stupnov#1191967Muži do 49 let10.00:19:58+00:06:39.56Detail
26. BREČKAYOVÁ ŽanetaTJ Stodůlky#1112000Ženy do 354.00:20:15+00:06:57.40Detail
27. BOHÁČOVÁ TerezieSokol Smíchov#1452000Ženy do 355.00:20:39+00:07:20.97Detail
28. KUBÁTOVÁ AnnaTJ Stodůlky Praha#1121995Ženy do 356.00:21:25+00:08:07.35Detail
29. ČÍŽEK JanHumanita#1361957Muži do 59 let2.00:22:39+00:09:21.30Detail
30. JELÍNEK Jan#1501967Muži do 49 let11.00:23:26+00:10:07.59Detail
31. LAMAČ PetrTJ Stodůlky#1551962Muži do 59 let3.00:25:14+00:11:56.32Detail
32. MIŘEJOVSKÝ TomášSabzo Praha#1521961Muži do 59 let4.00:26:14+00:12:55.90Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz