Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. PROCHÁZKA JanInov8 Team#4011984muži A1.00:28:17Detail
2. ŠMAHEL MichalASK Slavia Praha/Inov.8#4151994muži A2.00:28:47+00:00:29.51Detail
3. ELDMAN MartinASK Slavia Praha#4141990muži A3.00:29:04+00:00:47.07Detail
4. HAVLÍČEK JanASK Slavia Praha#3331979muži B1.00:29:31+00:01:13.96Detail
5. ŠINÁGL ViktorKerteam#4211997muži A4.00:29:56+00:01:39.43Detail
6. POLÁŠEK Jan FerdinandVŠSK MFF UK#2661988muži A5.00:30:01+00:01:44.16Detail
7. SVĚCHOTA LukášSpartak#2471997muži A6.00:30:31+00:02:14.37Detail
8. SEMÍK OndřejSK Kamenice#4311994muži A7.00:30:36+00:02:18.93Detail
9. SEMERÁD AntonínOddíl OB Kotlářka#3101998dorostenci starší1.00:30:51+00:02:33.46Detail
10. JINDRA AdamTJ Stodůlky Praha#4331990muži A8.00:31:27+00:03:10.06Detail
11. REKTOR AntonínPraha 4#3061975muži B2.00:31:43+00:03:26.37Detail
12. FLAŠAR JanSK Čtyři Dvory České Budějovice#3481986muži A9.00:31:46+00:03:29.01Detail
13. SVĚCHOTA OndřejSpartak Praha 4#2481993muži A10.00:31:51+00:03:34.12Detail
14. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany#3471999dorostenci starší2.00:32:06+00:03:49.42Detail
15. POLÁŠEK PetrVŠSK MFF UK#3111989muži A11.00:32:10+00:03:53.41Detail
16. PECINA JakubDerfl Kola#4041986muži A12.00:32:41+00:04:23.64Detail
17. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta#3581998dorostenci starší3.00:32:45+00:04:27.88Detail
18. VESELÝ Michal LustigDGP#1911980muži B3.00:32:53+00:04:35.94Detail
19. GAJDOŠÍK JanPraha#4081983muži A13.00:32:59+00:04:41.85Detail
20. HILGERT LubošPraha 5#2561986muži A14.00:33:01+00:04:43.98Detail
21. PÁVEK MartinCZU Praha, Rolníci#2531987muži A15.00:33:04+00:04:46.47Detail
22. ŽITNÝ ChlebákOpět na Kozla / OK Kamenice#2751991muži A16.00:33:06+00:04:48.79Detail
23. SOBÍŠEK TomášKanoistika Sparta#3622001dorostenci starší4.00:33:15+00:04:58.11Detail
24. BRAVENÝ VítSK Praga#3741991muži A17.00:33:22+00:05:05.22Detail
25. HAVELKA PetrEleven Run Team#2521972muži B4.00:33:31+00:05:14.11Detail
26. SMRČKA MilošBK Říčany#2221954muži D1.00:33:32+00:05:15.20Detail
27. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS#2071994muži A18.00:33:37+00:05:19.67Detail
28. RUSÝ TomášOK Kamenice#2771993muži A19.00:33:38+00:05:20.85Detail
29. BURIAN MatějŘíčany/Olymp Praha#3702000dorostenci starší5.00:33:43+00:05:25.68Detail
30. LESSE PetrBohemians#4261979muži B5.00:33:44+00:05:26.43Detail
31. GABLA Matin#4241976muži B6.00:33:51+00:05:33.67Detail
32. FROLÍK JanVK Smíchov#2321985muži A20.00:33:57+00:05:39.43Detail
33. FOŘT MartinEleven Run Team#3661968muži B7.00:34:03+00:05:46.42Detail
34. KNYTTL JanKbely cycling team#2681978muži B8.00:34:16+00:05:58.63Detail
35. ŠTEMBERK PavelKanoistika Sedlčany#3461970muži B9.00:34:21+00:06:03.54Detail
36. HEJNÝ MartinSilvini-Madshus#2781968muži B10.00:34:30+00:06:12.71Detail
37. BARTAS JanSK Babice#3571983muži A21.00:34:35+00:06:17.50Detail
38. DUCHOŇ DavidPraha Újezd#2871971muži B11.00:34:35+00:06:18.23Detail
39. MARHOUN PetrVŠSK MFF UK#2761981muži A22.00:34:41+00:06:23.44Detail
40. KLVAŇ NorbertSKC Pečky#1851972muži B12.00:34:47+00:06:29.77Detail
41. JANOVSKÝ TomášSK Praga#3361964muži C1.00:34:49+00:06:32.28Detail
42. MIKULA MartinDukla Praha#3731998dorostenci starší6.00:35:01+00:06:43.80Detail
43. SEIDL MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#2541974muži B13.00:35:10+00:06:52.51Detail
44. PLOC JardaSK Kola Víšek#4001984muži A23.00:35:11+00:06:53.89Detail
45. KRIST OndřejMokré Lazce#2911987muži A24.00:35:11+00:06:53.91Detail
46. ZÁHOREC StanislavSokol Senohraby#3181971muži B14.domácí muži 8 km1.00:35:27+00:07:10.38Detail
47. BRABEC JakubKanoistika Sparta#3632001dorostenci starší7.00:35:28+00:07:10.62Detail
48. VICARI JaromírSK Babice#3561977muži B15.00:35:28+00:07:11.36Detail
49. MOULIK JiřekKanoistika Sedlčany#3451995muži A25.00:35:29+00:07:11.56Detail
50. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff#4071985muži A26.00:35:29+00:07:11.96Detail
51. KETTNER LukášOK Kamenice#3191994muži A27.00:35:30+00:07:12.47Detail
52. HOFMAN Jiří#3671986muži A28.00:35:30+00:07:13.36Detail
53. ANDRLE JakubKostelec n.Č.l.#2331982muži A29.00:35:32+00:07:14.91Detail
54. NEUMAN JaroslavDGP#3021962muži C2.00:35:36+00:07:18.90Detail
55. NEUMANN JosefSKK SPARTAK ČTYŘKOLY#2371974muži B16.domácí muži 8 km2.00:35:36+00:07:19.31Detail
56. SÁDOVSKÝ Luboš#3981965muži C3.00:35:37+00:07:19.64Detail
57. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#4231975muži B17.00:35:46+00:07:29.00Detail
58. RÜCK DanielSK Babice#3541977muži B18.00:35:53+00:07:35.57Detail
59. JAHODA VítBenešovský běžecký klub#4351983muži A30.00:35:54+00:07:36.61Detail
60. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany#3431970muži B19.00:35:58+00:07:40.85Detail
61. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#3221980muži B20.00:35:59+00:07:42.08Detail
62. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta#3651977muži B21.00:36:04+00:07:47.17Detail
63. NOHEJL TomášSK DNF/Salming#2021967muži B22.00:36:05+00:07:47.78Detail
64. POČTA JanKanoistika Sparta#3611999dorostenci starší8.00:36:14+00:07:56.66Detail
65. KLAŠKA PavelKotlářka Praha#3301993muži A31.00:36:14+00:07:56.98Detail
66. NOVOTNY LukášKanoistika Sedlčany#3422002dorostenci starší9.00:36:14+00:07:57.15Detail
67. JEŽEK TomášDGP#3951973muži B23.00:36:19+00:08:01.46Detail
68. PLÁŠIL MatějSokol Senohraby#2951999dorostenci starší10.domácí muži 8 km3.00:36:22+00:08:04.86Detail
69. TEPLÝ OndřejHisport Team#2981978muži B24.00:36:25+00:08:08.15Detail
70. KAIGL JanLíný drzý holky#3211982muži A32.00:36:35+00:08:18.34Detail
71. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#2271974muži B25.domácí muži 8 km4.00:36:37+00:08:19.76Detail
72. ŠÍMA JanBenešovský běžecký klub#4341988muži A33.00:36:37+00:08:20.05Detail
73. SPILKA VojtěchTJ Sokol Senohraby#2391993muži A34.domácí muži 8 km5.00:36:38+00:08:20.45Detail
74. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha#2291966muži C4.00:36:41+00:08:23.86Detail
75. MOJŽÍŠEK PetrUSK Praha#3831977muži B26.00:36:41+00:08:24.05Detail
76. ĎOUBAL MiroslavKolovraty#3751974muži B27.00:36:42+00:08:24.47Detail
77. MÍČEK FrantišekAC Praha 1890#2451971muži B28.00:36:45+00:08:28.17Detail
78. BRABEC MiroslavHabrdfy#2571967muži B29.00:36:49+00:08:31.99Detail
79. STRANEL JiriSK Rover Praha#2511972muži B30.00:37:06+00:08:48.95Detail
80. ZADRAŽIL LukášKanoistika Sparta#3601999dorostenci starší11.00:37:06+00:08:49.23Detail
81. NEUMAN MartinDGP#2991996muži A35.00:37:07+00:08:49.64Detail
82. ŠKVOR MartinOK Kamenice#3031967muži B31.00:37:09+00:08:51.47Detail
83. PRAČKA TomášOB Říčany#3861973muži B32.00:37:11+00:08:53.90Detail
84. SMRČKA PetrBK Říčany#2721969muži B33.00:37:11+00:08:53.92Detail
85. HERGESELL JiříVračkovice#2741971muži B34.00:37:18+00:09:01.11Detail
86. DOUDA VladimírSokol Senohraby#4101975muži B35.domácí muži 8 km6.00:37:18+00:09:01.40Detail
87. ŠTEMBERK JáchymKanoistika Sedlčany#3442000dorostenci starší12.00:37:20+00:09:03.16Detail
88. PROUZA MilanSC Radotín#2411990muži A36.00:37:21+00:09:03.92Detail
89. JABORNÍK KarelSK Babice#3531980muži B36.00:37:23+00:09:06.20Detail
90. FIŠER JiříVŠSK MFF UK#2491985muži A37.00:37:32+00:09:14.98Detail
91. ŠVEC OndřejDGP#3011996muži A38.00:37:38+00:09:20.71Detail
92. ZÁHORA JosefDGP#3902001dorostenci starší13.00:37:41+00:09:23.80Detail
93. MRÁZ TondaDGP#2651972muži B37.00:37:42+00:09:24.56Detail
94. RIEGER Jan#3121976muži B38.00:37:46+00:09:29.07Detail
95. MUSIL LadislavKbely cycling team#2691967muži B39.00:37:49+00:09:31.87Detail
96. NOSEK JiříKbely cycling team#2671970muži B40.00:37:50+00:09:32.91Detail
97. PENC MiroslavDukla Praha#4171971muži B41.00:37:51+00:09:34.11Detail
98. BLOUDEK PetrDGP#2601972muži B42.00:37:52+00:09:35.00Detail
99. KARBAN ZdeněkHumanita Praha#3911977muži B43.00:37:53+00:09:35.77Detail
100. HORÁK LaďaSKK Spartak Čtyřkoly#2381974muži B44.00:37:54+00:09:36.43Detail
101. ŘEHÁK Jiříwww.eva.cz#4051967muži B45.00:37:54+00:09:37.31Detail
102. PELANT MichalOB Říčany#3851974muži B46.00:37:56+00:09:39.20Detail
103. JELÍNEK JanH.O. Přírodní vědy/Praha#4131984muži A39.00:37:57+00:09:40.21Detail
104. ZACH PetrDGP#4091971muži B47.00:37:58+00:09:40.43Detail
105. PRCHAL PavelGP Kolín#4061959muži C5.00:38:26+00:10:08.60Detail
106. VIZINA PetrSK Babice#3551967muži B48.00:38:32+00:10:14.51Detail
107. HEJKRLÍK FilipSABZO#3281979muži B49.00:38:35+00:10:17.87Detail
108. BARTOŇ VojtěchDGP#3051988muži A40.00:38:38+00:10:21.20Detail
109. JINDRA DavidBrid Team#4321960muži C6.00:38:39+00:10:22.09Detail
110. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#4371986muži A41.00:38:40+00:10:22.68Detail
111. KOLANDA ČajDGP#2241977muži B50.00:38:41+00:10:23.68Detail
112. NEUWIRTH JanSilvini#3991975muži B51.00:38:43+00:10:26.03Detail
113. HLADÍK MartinDGP#3071988muži A42.domácí muži 8 km7.00:38:44+00:10:27.09Detail
114. GAZDA VítězslavDivišov#3771977muži B52.00:38:54+00:10:36.75Detail
115. RANDÁK OndřejTO Sprint#2881967muži B53.00:38:57+00:10:39.62Detail
116. TŮMA JiříVlašim#2791963muži C7.00:38:57+00:10:39.66Detail
117. CHMELIK Martin10 beers after#1831965muži C8.00:38:59+00:10:42.02Detail
118. NĚMEČEK JanOk Kamenice#3761962muži C9.00:39:00+00:10:43.32Detail
119. PEJŠA JanSmí být prázdé#3961975muži B54.00:39:04+00:10:47.08Detail
120. BERGL Tomášwww.klacky.cz#3131978muži B55.00:39:18+00:11:00.65Detail
121. VESELÝ JanSokol Senohraby#3001965muži C10.domácí muži 8 km8.00:39:19+00:11:01.68Detail
122. BURDA MichalSK Babice#3511973muži B56.00:40:08+00:11:51.41Detail
123. ČASTVAJ DanielMnichovice#2501974muži B57.00:40:09+00:11:51.51Detail
124. HAKL MartinSK Babice#3521987muži A43.00:40:09+00:11:52.21Detail
125. KOLÁŘ JanSK Rover Praha Biatlon#3261967muži B58.00:40:15+00:11:57.60Detail
126. REJMAN TomášÓmon Praha - Jih#2201971muži B59.00:40:23+00:12:05.86Detail
127. FAFEJTA VáclavTJ Liga 100 Praha#4281973muži B60.00:40:25+00:12:07.95Detail
128. PŘIBÍK MartinVnitřnosť#2971974muži B61.domácí muži 8 km9.00:40:38+00:12:21.06Detail
129. MAYER JanAtletika Benešov#1861954muži D2.00:40:47+00:12:30.06Detail
130. NEŠPOR Jan#3801965muži C11.00:40:52+00:12:35.24Detail
131. JELÍNEK AlešPraha 6#2311995muži A44.00:40:58+00:12:41.42Detail
132. JENÍČEK MichalHO Přírodní vědy#2641980muži B62.00:41:02+00:12:44.52Detail
133. KASA MartinPilulka.cz team#3321980muži B63.00:41:05+00:12:48.25Detail
134. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky#3811977muži B64.00:41:09+00:12:52.10Detail
135. ŠINDELÁŘ JakubKanoistika Sparta#3591998dorostenci starší14.00:41:18+00:13:00.94Detail
136. PAŠEK FrantišekOk Kamenice#3821976muži B65.00:41:24+00:13:07.18Detail
137. KOLESA VojtaDGP#3882000dorostenci starší15.00:41:38+00:13:21.28Detail
138. POLÍVKA PetrŘíčany#2011974muži B66.00:41:52+00:13:35.09Detail
139. KOTRBA RadekŘíčany#2811974muži B67.00:41:52+00:13:35.20Detail
140. MATISKO PeterRun 4ever#3781970muži B68.00:42:02+00:13:44.47Detail
141. KARAFIÁT RomanKladruby#1811972muži B69.00:42:10+00:13:52.46Detail
142. DĚD PavelRolníci - ČZU#2261979muži B70.00:42:14+00:13:56.78Detail
143. SUŠÁNKA RobertDGP#2861966muži C12.00:42:14+00:13:56.82Detail
144. MRVA PavelPopovice#3971960muži C13.00:42:25+00:14:07.77Detail
145. GREGOR JaroslavBěchovice#2111951muži D3.00:42:28+00:14:10.45Detail
146. VANÍČEK Petr#3691949muži D4.00:42:29+00:14:12.19Detail
147. RADA PetrAC Obora Hvezda praha#3491964muži C14.00:42:39+00:14:21.54Detail
148. VÁVRA RadomírKerteam#4161963muži C15.00:42:39+00:14:22.23Detail
149. ANDRUŠÍK RadekKanoistika Sedlčany#3392002dorostenci starší16.00:42:40+00:14:23.22Detail
150. VALSA RadekKanoistika Sedlčany#3412003dorostenci starší17.00:42:41+00:14:23.91Detail
151. ČERNÝ Pavelumalehoberlina.cz#1801981muži A45.00:42:44+00:14:26.82Detail
152. NOVOTNÝ Michal#2281977muži B71.00:42:46+00:14:28.64Detail
153. STRÁNĚL JiříSwix - Madshus team#2901993muži A46.00:42:49+00:14:31.75Detail
154. KŘÍŽEK MartinKona Runners#3681972muži B72.00:43:14+00:14:57.28Detail
155. HANOUSEK Jakub#3341991muži A47.00:43:15+00:14:57.96Detail
156. HAMOUZ JanPraha 4#2081986muži A48.00:43:28+00:15:11.09Detail
157. JEDLIČKA AdamOK Kamenice#2581977muži B73.00:43:31+00:15:14.20Detail
158. GBELEC PetrRun 4ever#3791970muži B74.00:43:32+00:15:14.46Detail
159. PALATA VlastaDGP#3271964muži C16.00:43:32+00:15:15.40Detail
160. PROCHÁZKA RomanTuchoraz#4201976muži B75.00:43:38+00:15:20.46Detail
161. MRÁZEK OldřichDGP#2631962muži C17.00:43:38+00:15:20.69Detail
162. BALEJ JiříOK Kamenice#3501972muži B76.00:43:46+00:15:28.90Detail
163. KUBÍČEK TomášBojásci#4291989muži A49.00:44:00+00:15:43.26Detail
164. MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol#2821972muži B77.00:44:08+00:15:50.45Detail
165. JANČÁŘ FrantaSenohraby#4301979muži B78.domácí muži 8 km10.00:44:34+00:16:16.54Detail
166. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#1941951muži D5.00:44:52+00:16:34.83Detail
167. AUGUSTA MichalKvětnice#2921974muži B79.00:44:53+00:16:36.02Detail
168. JELÍNEK PavelPraha 6#2301960muži C18.00:44:57+00:16:39.69Detail
169. KRÁSA DavidSokol Malá Strana#1891961muži C19.00:44:58+00:16:41.21Detail
170. ŠKVOR PetrSenohraby#1821965muži C20.domácí muži 8 km11.00:45:06+00:16:48.51Detail
171. PTÁČEK JanBad Flash#2591972muži B80.00:45:06+00:16:48.92Detail
172. LICHTENBERG MartinSokol Senohraby#3241973muži B81.domácí muži 8 km12.00:45:07+00:16:50.35Detail
173. URBANEC JanZaječice#2401981muži A50.00:45:34+00:17:16.44Detail
174. NAVRÁTIL JosefStrančice#4251949muži D6.00:45:37+00:17:19.46Detail
175. LKOVARY MáraDGP#4021962muži C21.00:45:48+00:17:30.69Detail
176. DUFEK PavelDGP#3871980muži B82.00:45:50+00:17:32.94Detail
177. LUKEŠ JiříJaJ Vlašim#4381965muži C22.00:45:53+00:17:36.20Detail
178. STRUK Jiří#2351981muži A51.00:45:55+00:17:38.10Detail
179. KOŽINA PetrPGP#2941960muži C23.00:46:10+00:17:53.16Detail
180. SUTTR PavelSV Mrač#2441968muži B83.00:46:17+00:18:00.10Detail
181. LINHART FrantišekAdidas Praha#4121982muži A52.00:46:22+00:18:04.64Detail
182. SLAVÍK PetrÚpice#4181970muži B84.00:46:23+00:18:05.69Detail
183. ŠŤASTNÝ RadekSokol Senohraby#2801973muži B85.domácí muži 8 km13.00:46:24+00:18:07.07Detail
184. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#1961957muži C24.00:46:34+00:18:16.62Detail
185. KŘOUSTEK KarelSKI Skuhrov#2061948muži D7.00:46:43+00:18:26.21Detail
186. ŠESTÁK JindřichKKK Praha#2101956muži D8.00:47:02+00:18:45.29Detail
187. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#2211974muži B86.domácí muži 8 km14.00:47:07+00:18:49.75Detail
188. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#2091971muži B87.domácí muži 8 km15.00:47:16+00:18:58.97Detail
189. KLAŠKA PavelKotlářka Praha#3291965muži C25.00:47:19+00:19:01.66Detail
190. RŮŽIČKA JanPraha 17#2231986muži A53.00:47:32+00:19:15.05Detail
191. VATĚRA Václav#2121956muži D9.00:47:35+00:19:17.63Detail
192. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#3381975muži B88.00:48:09+00:19:51.59Detail
193. KOŠŤÁK LubošLhotka#3721975muži B89.00:48:19+00:20:02.22Detail
194. ŠPAČEK JanAC Kobylisy#3711971muži B90.00:48:40+00:20:22.82Detail
195. KRÁSA ŠtěpánSokol Řepy#1901969muži B91.00:48:56+00:20:39.16Detail
196. ŠTĚPÁNEK PetrPraha 4#3921965muži C26.00:50:07+00:21:50.12Detail
197. MRÁZ Pavel StoupíkDGP#2831976muži B92.00:50:09+00:21:52.19Detail
198. VOTAVA PetrKNC#3141966muži C27.00:50:14+00:21:57.03Detail
199. STREJČEK JiříPraha 10#4271983muži A54.00:50:20+00:22:02.47Detail
200. DVOŘÁK LiborDGP#4031957muži C28.00:50:23+00:22:06.05Detail
201. KONVIČKA JanSenohraby#3941970muži B93.domácí muži 8 km16.00:50:37+00:22:20.38Detail
202. BÁRTA PřemyslGalaxie#4191961muži C29.00:50:46+00:22:28.69Detail
203. HLÁSKO RichardPraha#4361979muži B94.00:51:20+00:23:02.60Detail
204. CIPL FrantišekBonbon Praha#1981951muži D10.00:51:43+00:23:25.83Detail
205. DOUPOVEC PetrLštěnský pedál#2361974muži B95.domácí muži 8 km17.00:51:47+00:23:30.28Detail
206. ČADIL JanOB FS Praha#2181943muži D11.00:52:10+00:23:53.22Detail
207. ŠTROS OtaSuper Slow Motion#1951965muži C30.00:52:23+00:24:05.89Detail
208. KARAS Ondřejklub Omon Praha#1971985muži A55.00:53:10+00:24:52.83Detail
209. JANKOVSKÝ StanislavPraha 12#4391960muži C31.00:53:30+00:25:13.23Detail
210. LIFOLD KryštofSpartak Modřany#3892000dorostenci starší18.00:54:23+00:26:05.93Detail
211. NOVÁK JiříBK ROVER#1931945muži D12.00:55:11+00:26:53.44Detail
212. MAŠEK StanislavKanoistika Sedlčany#3402002dorostenci starší19.00:55:33+00:27:15.85Detail
213. NEMETH MAREKMufloni Kunratice#2621981muži A56.00:56:42+00:28:25.02Detail
214. PANUŠČÍK PetrDGP#2851981muži A57.00:56:52+00:28:34.65Detail
215. KUBÁŇ MichalMufloni Kunratice#2611979muži B96.00:57:00+00:28:43.39Detail
216. NAVRÁTIL ZdeněkPraha#4111979muži B97.00:58:25+00:30:07.78Detail
217. GE EvženMaratonské vrány#1871954muži D13.00:58:59+00:30:42.41Detail
218. JANEČEK JaroslavSabzo Praha#3841940muži D14.01:00:39+00:32:22.18Detail
219. VESELÝ MilanSokol Senohraby#3231960muži C32.domácí muži 8 km18.01:01:06+00:32:49.33Detail
220. STARÝ StanislavRoubíčkova Lhota#1921953muži D15.01:04:09+00:35:51.69Detail
221. SKOŘEPA MichaelSpoje Praha#4221943muži D16.01:26:10+00:57:53.37Detail
222. KREJSA VáclavBONBON Praha#1881952muži D17.01:45:31+01:17:13.47Detail
KALFAŘ JakubKbely cycling team#2711992muži ADNF Detail
PETRŽELA MartinVolvo - Rock Machine#3351971muži BDNF Detail
SVĚCHOTA PetrSpartak Praha 4#2461966muži CDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz