Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016
4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Randáková |
Hanka | ASK Slavia Praha | #37# | ženy A | 1. | | | 00:19:10 | | Detail |
2. |
Hejná |
Anna-Marie | Silvini-Madshus | #34# | dorostenky starší | 1. | | | 00:19:19 | +00:00:09 | Detail |
3. |
Ciprová |
Barbora | TJ Dukla Praha | #24# | ženy A | 2. | | | 00:19:29 | +00:00:19 | Detail |
4. |
Kacířová |
Svatoslava | Loko Trutnov | #65# | ženy A | 3. | | | 00:19:49 | +00:00:39 | Detail |
5. |
Kopecká |
Alena | | #26# | ženy B | 1. | | | 00:20:03 | +00:00:53 | Detail |
6. |
Chaloupková |
Hana | OK Kamenice | #48# | dorostenky starší | 2. | | | 00:20:09 | +00:00:59 | Detail |
7. |
Hajduková |
Michaela | TJ Dukla Praha | #64# | ženy A | 4. | | | 00:20:19 | +00:01:09 | Detail |
8. |
Sobíšková |
Štěpánka | Kanoistika Sparta | #52# | dorostenky starší | 3. | | | 00:20:26 | +00:01:16 | Detail |
9. |
Duchoňová |
Andrea | ASK Slavia Praha | #35# | dorostenky starší | 4. | | | 00:20:33 | +00:01:23 | Detail |
10. |
Vávrová |
Markéta | Rolníci ČZU | #13# | ženy A | 5. | | | 00:20:33 | +00:01:23 | Detail |
11. |
Třísková |
Katarína | Praha 6 | #19# | ženy B | 2. | | | 00:20:43 | +00:01:33 | Detail |
12. |
Petrásková |
Nikol | Onšovec | #71# | dorostenky starší | 5. | | | 00:20:54 | +00:01:44 | Detail |
13. |
Jiroušková |
Hana | Znosim | #72# | ženy B | 3. | | | 00:21:34 | +00:02:24 | Detail |
14. |
Galádová |
Barbora | Kanoistika Sparta | #55# | dorostenky starší | 6. | | | 00:21:57 | +00:02:47 | Detail |
15. |
Mališová |
Karla | USK Praha | #22# | ženy C | 1. | | | 00:21:58 | +00:02:48 | Detail |
16. |
Svěchotová |
Hana | Spartak Praha 4 | #23# | ženy B | 4. | | | 00:22:10 | +00:03:00 | Detail |
17. |
Vlachynská |
Libuše | Liga 100 Praha | #8# | ženy C | 2. | | | 00:22:16 | +00:03:06 | Detail |
18. |
Fafejtová |
Radka | TJ Liga 100 Praha | #70# | ženy B | 5. | | | 00:22:26 | +00:03:16 | Detail |
19. |
Rudišarová |
Martina | TJ Sokol Senohraby | #36# | ženy A | 6. | domácí ženy 4 km | 1. | 00:22:30 | +00:03:20 | Detail |
20. |
Vodičková |
Barbora | Kanoistika Sparta | #54# | dorostenky starší | 7. | | | 00:22:35 | +00:03:25 | Detail |
21. |
Jeníková |
Karolína | Báječné ženy v běhu | #20# | ženy B | 6. | | | 00:22:46 | +00:03:36 | Detail |
22. |
Eugenio |
Marta | | #73# | ženy B | 7. | | | 00:22:51 | +00:03:41 | Detail |
23. |
Vernerová |
Radka | Pilulka.cz | #42# | ženy B | 8. | | | 00:23:01 | +00:03:51 | Detail |
24. |
Škvorová |
Barbora | OK Kamenice | #58# | ženy A | 7. | | | 00:23:03 | +00:03:53 | Detail |
25. |
Záhorcová |
Lucie | TJ Sokol Senohraby | #47# | ženy B | 9. | | | 00:23:03 | +00:03:53 | Detail |
26. |
Němcová |
Alena | D6P | #60# | ženy A | 8. | | | 00:23:15 | +00:04:05 | Detail |
27. |
Chaloupková |
Dana | EXIT TEAM | #49# | ženy B | 10. | | | 00:23:21 | +00:04:11 | Detail |
28. |
Bořilová |
Magdaléna | SOŠ a SZŠ Benešov | #25# | ženy C | 3. | | | 00:23:27 | +00:04:17 | Detail |
29. |
Procházková |
Alena | Běžecký klub České spořitelny... | #46# | ženy A | 9. | | | 00:23:39 | +00:04:29 | Detail |
30. |
Valentová |
Helena | VŠSK MFF UK | #69# | ženy C | 4. | | | 00:23:46 | +00:04:36 | Detail |
31. |
Fiedlerová |
Klára | Korateam | #6# | ženy A | 10. | | | 00:23:49 | +00:04:39 | Detail |
32. |
Jeníková |
Petra | Spartak Praha 4 | #21# | ženy A | 11. | | | 00:23:53 | +00:04:43 | Detail |
33. |
Danešová |
Martina | Sázava | #68# | ženy A | 12. | | | 00:24:10 | +00:05:00 | Detail |
34. |
Pštrossová |
Maruška | SNB Praha | #51# | ženy C | 5. | | | 00:24:50 | +00:05:40 | Detail |
35. |
Doupovcova |
Martina | Lstensky pedal | #30# | ženy B | 11. | | | 00:24:50 | +00:05:40 | Detail |
36. |
Fišerová |
Helena | TJ Stodůlky Praha | #18# | ženy B | 12. | | | 00:25:07 | +00:05:57 | Detail |
37. |
Pokorná |
Věnceslava | Atletika Hostivař | #9# | ženy C | 6. | | | 00:25:47 | +00:06:37 | Detail |
38. |
Votavová |
Renata | KNC | #39# | ženy C | 7. | | | 00:25:50 | +00:06:40 | Detail |
39. |
Škvorová |
Tereza | TJ Sokol Senohraby | #61# | ženy A | 13. | domácí ženy 4 km | 2. | 00:26:07 | +00:06:57 | Detail |
40. |
Rydlová |
Jarmila | running witch | #5# | ženy C | 8. | | | 00:26:11 | +00:07:01 | Detail |
41. |
Kumstová |
Jana | TJ Sokol Senohraby | #4# | dorostenky starší | 8. | domácí ženy 4 km | 3. | 00:26:11 | +00:07:01 | Detail |
42. |
Beňová |
Pavlína | Turbokola | #50# | ženy B | 13. | | | 00:26:12 | +00:07:02 | Detail |
43. |
Hrdličková |
Andrea | Senohraby | #27# | ženy B | 14. | domácí ženy 4 km | 4. | 00:26:12 | +00:07:02 | Detail |
44. |
Nováková |
Michaela | Praha10 | #38# | ženy B | 15. | | | 00:26:32 | +00:07:22 | Detail |
45. |
Heřmanová |
Jana | Oplany | #66# | ženy A | 14. | | | 00:27:04 | +00:07:54 | Detail |
46. |
Mrázová |
Renča | RK Stan | #63# | ženy B | 16. | | | 00:27:08 | +00:07:58 | Detail |
47. |
Svítilová |
Pavla | Báječné ženy v běhu | #59# | ženy B | 17. | | | 00:27:19 | +00:08:09 | Detail |
48. |
Štrosová |
Alice | Super Slow Motion | #3# | ženy B | 18. | | | 00:27:34 | +00:08:24 | Detail |
49. |
Kalfařová |
Aneta | Kbely cycling team | #33# | dorostenky starší | 9. | | | 00:27:34 | +00:08:24 | Detail |
50. |
Vatěrová |
Hana | Praha | #32# | ženy B | 19. | | | 00:27:40 | +00:08:30 | Detail |
51. |
Vozobulová |
Lenka | Senohraby | #2# | ženy B | 20. | domácí ženy 4 km | 5. | 00:27:58 | +00:08:48 | Detail |
52. |
Nováková |
Monika | Galaxie | #67# | ženy B | 21. | | | 00:28:30 | +00:09:20 | Detail |
53. |
Balcarová |
Petra | HO Přírodní vědy | #15# | ženy A | 15. | domácí ženy 4 km | 6. | 00:28:42 | +00:09:32 | Detail |
54. |
Spilková |
Eliška | | #56# | dorostenky starší | 10. | | | 00:30:17 | +00:11:07 | Detail |
55. |
Přibíková |
Monika | TJ Sokol Senohraby | #7# | ženy B | 22. | domácí ženy 4 km | 7. | 00:31:20 | +00:12:10 | Detail |
56. |
Mišeková |
Martina | TJ Sokol Senohraby | #14# | ženy B | 23. | domácí ženy 4 km | 8. | 00:32:33 | +00:13:23 | Detail |
57. |
Soukalová |
Helena | | #10# | ženy B | 24. | | | 00:32:56 | +00:13:46 | Detail |
58. |
Holubová |
Petra | OMON Praha | #11# | ženy A | 16. | | | 00:34:46 | +00:15:36 | Detail |
59. |
Zeidlerová |
Jarmila | BBK Benešov | #1# | ženy C | 9. | | | 00:34:52 | +00:15:42 | Detail |
60. |
Požgayová |
Jana | Bonbon Praha | #17# | ženy C | 10. | | | 00:36:11 | +00:17:01 | Detail |
61. |
Spilková |
Jana | | #57# | ženy C | 11. | | | 00:38:14 | +00:19:04 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |